2017-04-22 Haarsteeg JO10-1 - MVV '58 JO10-1 (7-0)

Haarsteeg JO10-1
MVV'58 JO10-1
22-04-2017
7-0

Basis spelers:

Zaterdagmorgen, kwart over tien. Het was stil op straat. Van heinde en verre was het talrijke publiek opgekomen om de kampioenswedstrijd tegen MVV '58, de nummer twee op de ranglijst bij te wonen.  Het spandoek zegde het al : IEDEREEN MAG HET ZIEN. KAMPIOEN JO10. Met nog twee wedstrijden te gaan,  vijf punten voorsprong en een doelsaldo van plus 43 zou een gelijkspelletje al voldoende zijn om lentekampioen te worden. 

Na het eerste fluitsignaal van de goedleidende lady referee begon Haarsteeg wat nerveus aan de wedstrijd maar na een tien minuten was het over. Een vrije trap genomen door Stijn ging rakelings over. Goed doorzetten van Teun bracht de bal bij Olivier die meteen uithaalde en de bevrijdende 1-0 binnen schoot. Kansen waren er genoeg. Tim van Loon was er nog het dichts bij maar zag zijn bal net naast gaan. Bij de eerste de beste uitbraak van MVV kwam Vince uitstekend zijn doel uit. De bal kwam alsnog voor de voeten van een aanvaller die met een lepe pisboog de gelijkmaker dacht te scoren maar niet op Vince had gerekend die met een katachtige sprong de bal uit het doel ranselde. 

Daarna was het de beurt aan Haarsteeg. Teun, de tank, stoomde van achteruit op maar werd door de doelwachter gestuit. Even later kwam Teun weer en passte mooi op Olivier die nummer twee in de touwen joeg en daarmee een frikadel gesponsord door Vince, te betalen door pappavader, verdiende. Door prima keeperswerk van Vince en door het goed verdedigen van Tim, Daan en Joris werd er niet tegen gescoord.

In de tweede helft gooide Haarsteeg alle remmen los om het publiek te vermaken. Een mooie voorzet van Kay op Olivier en met het hoofd werd de 3-0 binnen geknikt. 

Door een klein slippertje van Vince kon MVV bijna raak schieten, maar Joris dacht daar anders over en redde net voor de doellijn. Even was er miscommunicatie achterin waardoor MVV kansen kreeg.  Nu werd de bal eerst door Tim van Loon, gevolgd door Tim Pijnenburg, die uitstekend meeverdedigde, van de lijn gehaald. Dat waren de laatste wapenfeiten van MVV '58. Timmy zag na een lange rush de bal nog over vliegen, maar toen Teun weer kwam opdieselen en de bal aan Olivier gaf was de 5-0 geschapen. De ijverige Stijn kreeg nog een mogelijkheid maar zag zijn inzet werd door de doelman gekeerd worden. Tim van Pijnenburg kon na een mooie voorzet van Kay de 6-0 binnen schieten.

En nog was de koek niet op. De weer sterk spelende Tim van Loon bracht, na een mooie hoekschop van Kay de eindstand op 7-0. Nog even een paar verplichte pingels nemen en het feest kon beginnen. Negen kelen gingen wagenwijd open; oerkreten werden geslaakt en er werd geknuffeld. 

Langs de lijn werden mooie boeketten, zakken met snoep en een prachtig T-shirt aan eenieder uitgedeeld. Nog even een eltalfotootje met inmiddels lege snoepzakken en volle monden en daarna op naar de vreetschuur voor een frietje mayo en een drankje, ouders en grootouders droog achterlatend.

Met gevulde magen togen de champions  later naar het balkon voor de uitreiking van de medailles en een fles champagne. Na deze huldiging was het eindelijk zo ver. Hier doe je het voor. Een rondje Vlijmen-Haarsteeg op de platte kar! Muziek aan en gaan met die banaan. Op naar de sponsors van de trainingspakken. Als eerste langs Bas Kappers in Vlijmen waar het team een mooie beker in ontvangst mocht nemen en daarna door naar Oord Bloemen Haarsteeg voor prachtige bloemen. 

Na een uurtje hobbelen was het klaar. Einde oefening. Op de plaats rust, rust en afhangen.

Lekker vakantie vieren en over twee weken de laatste wedstrijd tegen FC Engelen.

www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
www.vvhaarsteeg.nl
 

Verslagen

Terug naar boven