Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 24-09-2017 14:30 Real Lunet 1 Selectie Haarsteeg 2 - 0
C 24-09-2017 11:30 RKSV Heeze 2 Selectie Haarsteeg 2 - 3
C 24-09-2017 11:00 Haarsteeg 3 St Mich.Gestel 4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 6
C 24-09-2017 10:00 FC Tilburg 6 Haarsteeg 4 5 - 3
C 24-09-2017 12:00 Maliskamp 4 Haarsteeg 5 6 - 1
C 24-09-2017 10:00 Haarsteeg 6 Essche Boys 4 1 - 5
C 24-09-2017 afgelast Haarsteeg 8 Helvoirt 6 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
V 24-09-2017 09:30 't Hoekske (Dongen Vaart) ZGH
C 23-09-2017 afgelast Haarsteeg G1G SV Valkenswaard G1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 23-09-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Haarsteeg JO19-1 2 - 4
C 23-09-2017 15:00 SCI JO19-2 Haarsteeg JO19-2 1 - 3
C 23-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-3 RKDVC JO19-4 2 - 8
C 23-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Waspik JO17-1 1 - 6
C 23-09-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 2 - 3
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Haarsteeg JO17-3 1 - 4
C 23-09-2017 14:45 Helvoirt JO17-2 Haarsteeg JO17-4 5 - 1
C 23-09-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 Helvoirt JO15-1 5 - 2
C 23-09-2017 vervallen Haarsteeg JO14-1 Olympia'60 JO14-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 23-09-2017 10:00 De Alblas JO14-1 Haarsteeg JO14-1 0 - 2
C 23-09-2017 11:30 Jong Brabant JO15-6 Haarsteeg JO15-3 3 - 14
C 23-09-2017 vervallen Taxandria JO15-5 Haarsteeg JO15-4
C 23-09-2017 vervallen Haarsteeg MO19-1 RKDVC MO19-1 KNVB (Scheidsrechter)
C 23-09-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 St Mich.Gestel MO17-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 6 - 0
C 23-09-2017 13:00 Haarsteeg MO15-1 WSC MO15-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 4
C 23-09-2017 11:45 Haarsteeg JO13-1 Den Dungen JO13-1 8 - 5
C 23-09-2017 afgelast Haarsteeg JO12-1 Sarto JO12-4 2 - 1
C 23-09-2017 11:30 Unitas'59 JO13-4 Haarsteeg JO13-2 2 - 4
C 23-09-2017 11:15 ODC JO13-4 Haarsteeg JO13-3 2 - 4
C 23-09-2017 11:15 Den Dungen JO13-2 Haarsteeg JO13-4 9 - 3
C 23-09-2017 08:30 Theole JO10-1 Haarsteeg JO10-1 2 - 3
C 23-09-2017 11:00 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 Haarsteeg JO10-2 8 - 2
C 23-09-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Haarsteeg JO10-3 11 - 5
C 23-09-2017 afgelast ODC JO11-1 Haarsteeg JO11-1
C 23-09-2017 10:00 Maliskamp JO11-1 Haarsteeg JO11-2 5 - 3
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-3 RKDVC JO11-6 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 3
C 23-09-2017 afgelast Den Dungen JO11-4 Haarsteeg JO11-4
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO08-1 SV BLC JO8-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 16
C 23-09-2017 10:15 Helvoirt JO8-2 Haarsteeg JO08-2
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-1 Theole JO9-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 15 - 2
C 23-09-2017 afgelast SV BLC JO9-2 Haarsteeg JO09-2 15-2
C 23-09-2017 vervallen Taxandria JO9-2 Haarsteeg JO09-2
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-3 Wilhelmina'26 JO9-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 18
C 23-09-2017 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Haarsteeg JO09-4 6 - 10
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-5 BMC JO9-6 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 8 - 6
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 FC Engelen MO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 2
C 23-09-2017 09:30 Nivo Sparta JO7-2 Haarsteeg JO07-2 11 - 0
B 20-09-2017 20:00 Haarsteeg VR1 Nieuwkuijk VR2 11 - 1
V 20-09-2017 18:30 Haarsteeg JO13-1 DSC JO13-1
B 20-09-2017 18:30 Zwaluw VFC JO9-2 Haarsteeg JO09-1 1 - 12
B 19-09-2017 20:00 Emplina JO17-2 Haarsteeg JO17-1 3 - 1
B 19-09-2017 20:00 Haarsteeg JO17-1 Emplina JO17-2 KNVB (Scheidsrechter)
B 18-09-2017 18:30 NOAD'32 JO12-1 Haarsteeg JO12-1 8 - 2
B 17-09-2017 14:30 Selectie Haarsteeg PSV 1 7 - 1
B 17-09-2017 11:30 Vlijmense Boys 2 Selectie Haarsteeg 2 - 2
B 17-09-2017 11:00 Haarsteeg 3 TGG 3 3 - 4
B 17-09-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 Haarsteeg 4
V 17-09-2017 11:00 Haarsteeg 7 Haarsteeg 6 Richard Nuiten (Scheidsrechter)
V 17-09-2017 10:00 ZGH VOK Sjaak Verhoeven (Scheidsrechter)
B 17-09-2017 vervallen Wilhelmina VR3 Haarsteeg VR1
B 16-09-2017 14:30 Haarsteeg G1G Papendrecht G1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 0 - 10
B 16-09-2017 14:15 WSC JO19-1 Haarsteeg JO19-1 9 - 0
B 16-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-2 DSC JO19-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 4 - 3
B 16-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-3 RKDVC JO19-3 2 - 4
B 16-09-2017 14:30 RKDVC JO17-4 Haarsteeg JO17-3 1 - 5
B 16-09-2017 15:30 FC Engelen JO17-2 Haarsteeg JO17-4 10 - 0
B 16-09-2017 13:00 Jong Brabant JO15-1 Haarsteeg JO15-1 5 - 2
B 16-09-2017 13:00 Haarsteeg JO14-1 Emplina JO14-4 27 - 0
B 16-09-2017 12:45 FC Engelen JO15-2 Haarsteeg JO15-3 6 - 1
B 16-09-2017 13:00 Haarsteeg JO15-4 Zwaluw VFC JO15-5 3 - 3
B 16-09-2017 14:45 Haarsteeg MO19-1 Achilles Veen MO19-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 10 - 0
B 16-09-2017 11:15 Audacia MO17-1 Haarsteeg MO17-1 0 - 10
B 16-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-1 RKDVC JO13-1 0 - 5
B 16-09-2017 09:40 FC Engelen JO12-2 Haarsteeg JO12-1 16 - 1
B 16-09-2017 10:15 Nemelaer JO13-2 Haarsteeg JO13-2 1 - 10
B 16-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-3 RKDVC JO13-5 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 8 - 1
B 16-09-2017 11:15 RKDVC JO13-6 Haarsteeg JO13-4 1 - 5
B 16-09-2017 vervallen Zwaluw VFC JO10-7 Haarsteeg JO10-1
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-1 Maliskamp JO10-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 8
B 16-09-2017 09:45 Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-2 14 - 0
B 16-09-2017 09:00 Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3 16 - 2
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-1 RKDVC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 1
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-2 GDC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 4
B 16-09-2017 09:00 Uno Animo JO11-2 Haarsteeg JO11-3 2 - 5
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-4 Helvoirt JO11-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 0
B 16-09-2017 08:30 Emplina JO8-2 Haarsteeg JO08-1 10 - 3
B 16-09-2017 10:15 Haarsteeg JO08-2 DSC JO8-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 5
B 16-09-2017 09:30 SV Capelle JO9-1 Haarsteeg JO09-2 3 - 5
B 16-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 Haarsteeg JO09-3 12 - 1
B 16-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-4 HHC'09 JO9-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 15 - 1
B 16-09-2017 09:00 Jong Brabant JO9-6 Haarsteeg JO09-5 8 - 1
B 16-09-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-1 Haarsteeg MO11-1 7 - 3
C 16-09-2017 10:15 Haarsteeg JO07-1 SSC'55 JO7-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 5 - 7
C 16-09-2017 09:00 Maliskamp JO7-3 Haarsteeg JO07-2 1 - 18
C 15-09-2017 20:30 FC Engelen 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB 0 - 1
C 15-09-2017 19:30 Haarsteeg 35+ KNVB Nemelaer 35+1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 0
C 15-09-2017 20:00 Nivo Sparta 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
B 13-09-2017 20:15 FC Engelen JO19-2 Haarsteeg JO19-2 0 - 2
B 10-09-2017 14:30 DESK 1 Selectie Haarsteeg 5 - 0
B 10-09-2017 12:00 Selectie Haarsteeg TGG 2 4 - 3
B 10-09-2017 11:00 Haarsteeg 3 Rhelico 2 Tony van Zon (Scheidsrechter) 1 - 1
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 24-09-2017 14:30 Real Lunet 1 Selectie Haarsteeg 2 - 0
C 24-09-2017 11:30 RKSV Heeze 2 Selectie Haarsteeg 2 - 3
C 24-09-2017 11:00 Haarsteeg 3 St Mich.Gestel 4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 6
C 24-09-2017 10:00 FC Tilburg 6 Haarsteeg 4 5 - 3
C 24-09-2017 12:00 Maliskamp 4 Haarsteeg 5 6 - 1
C 24-09-2017 10:00 Haarsteeg 6 Essche Boys 4 1 - 5
C 24-09-2017 afgelast Haarsteeg 8 Helvoirt 6 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 23-09-2017 afgelast Haarsteeg G1G SV Valkenswaard G1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 23-09-2017 14:30 BVV/Timmermans Infra JO19-1 Haarsteeg JO19-1 2 - 4
C 23-09-2017 15:00 SCI JO19-2 Haarsteeg JO19-2 1 - 3
C 23-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-3 RKDVC JO19-4 2 - 8
C 23-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Waspik JO17-1 1 - 6
C 23-09-2017 14:30 RKDVC JO17-3 Haarsteeg JO17-2 2 - 3
C 23-09-2017 14:45 OJC ROSMALEN JO17-7 Haarsteeg JO17-3 1 - 4
C 23-09-2017 14:45 Helvoirt JO17-2 Haarsteeg JO17-4 5 - 1
C 23-09-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 Helvoirt JO15-1 5 - 2
C 23-09-2017 vervallen Haarsteeg JO14-1 Olympia'60 JO14-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 23-09-2017 10:00 De Alblas JO14-1 Haarsteeg JO14-1 0 - 2
C 23-09-2017 11:30 Jong Brabant JO15-6 Haarsteeg JO15-3 3 - 14
C 23-09-2017 vervallen Taxandria JO15-5 Haarsteeg JO15-4
C 23-09-2017 vervallen Haarsteeg MO19-1 RKDVC MO19-1 KNVB (Scheidsrechter)
C 23-09-2017 13:00 Haarsteeg MO17-1 St Mich.Gestel MO17-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 6 - 0
C 23-09-2017 13:00 Haarsteeg MO15-1 WSC MO15-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 4
C 23-09-2017 11:45 Haarsteeg JO13-1 Den Dungen JO13-1 8 - 5
C 23-09-2017 afgelast Haarsteeg JO12-1 Sarto JO12-4 2 - 1
C 23-09-2017 11:30 Unitas'59 JO13-4 Haarsteeg JO13-2 2 - 4
C 23-09-2017 11:15 ODC JO13-4 Haarsteeg JO13-3 2 - 4
C 23-09-2017 11:15 Den Dungen JO13-2 Haarsteeg JO13-4 9 - 3
C 23-09-2017 08:30 Theole JO10-1 Haarsteeg JO10-1 2 - 3
C 23-09-2017 11:00 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 Haarsteeg JO10-2 8 - 2
C 23-09-2017 10:15 Taxandria JO10-3 Haarsteeg JO10-3 11 - 5
C 23-09-2017 afgelast ODC JO11-1 Haarsteeg JO11-1
C 23-09-2017 10:00 Maliskamp JO11-1 Haarsteeg JO11-2 5 - 3
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-3 RKDVC JO11-6 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 3
C 23-09-2017 afgelast Den Dungen JO11-4 Haarsteeg JO11-4
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO08-1 SV BLC JO8-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 16
C 23-09-2017 10:15 Helvoirt JO8-2 Haarsteeg JO08-2
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-1 Theole JO9-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 15 - 2
C 23-09-2017 afgelast SV BLC JO9-2 Haarsteeg JO09-2 15-2
C 23-09-2017 vervallen Taxandria JO9-2 Haarsteeg JO09-2
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-3 Wilhelmina'26 JO9-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 18
C 23-09-2017 10:15 Nieuwkuijk JO9-1 Haarsteeg JO09-4 6 - 10
C 23-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-5 BMC JO9-6 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 8 - 6
C 23-09-2017 09:00 Haarsteeg MO11-1 FC Engelen MO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 2
C 23-09-2017 09:30 Nivo Sparta JO7-2 Haarsteeg JO07-2 11 - 0
C 16-09-2017 10:15 Haarsteeg JO07-1 SSC'55 JO7-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 5 - 7
C 16-09-2017 09:00 Maliskamp JO7-3 Haarsteeg JO07-2 1 - 18
C 15-09-2017 20:30 FC Engelen 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB 0 - 1
C 15-09-2017 19:30 Haarsteeg 35+ KNVB Nemelaer 35+1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 0
C 15-09-2017 20:00 Nivo Sparta 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 20-09-2017 20:00 Haarsteeg VR1 Nieuwkuijk VR2 11 - 1
B 20-09-2017 18:30 Zwaluw VFC JO9-2 Haarsteeg JO09-1 1 - 12
B 19-09-2017 20:00 Emplina JO17-2 Haarsteeg JO17-1 3 - 1
B 19-09-2017 20:00 Haarsteeg JO17-1 Emplina JO17-2 KNVB (Scheidsrechter)
B 18-09-2017 18:30 NOAD'32 JO12-1 Haarsteeg JO12-1 8 - 2
B 17-09-2017 14:30 Selectie Haarsteeg PSV 1 7 - 1
B 17-09-2017 11:30 Vlijmense Boys 2 Selectie Haarsteeg 2 - 2
B 17-09-2017 11:00 Haarsteeg 3 TGG 3 3 - 4
B 17-09-2017 11:00 Vlijmense Boys 4 Haarsteeg 4
B 17-09-2017 vervallen Wilhelmina VR3 Haarsteeg VR1
B 16-09-2017 14:30 Haarsteeg G1G Papendrecht G1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 0 - 10
B 16-09-2017 14:15 WSC JO19-1 Haarsteeg JO19-1 9 - 0
B 16-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-2 DSC JO19-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 4 - 3
B 16-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-3 RKDVC JO19-3 2 - 4
B 16-09-2017 14:30 RKDVC JO17-4 Haarsteeg JO17-3 1 - 5
B 16-09-2017 15:30 FC Engelen JO17-2 Haarsteeg JO17-4 10 - 0
B 16-09-2017 13:00 Jong Brabant JO15-1 Haarsteeg JO15-1 5 - 2
B 16-09-2017 13:00 Haarsteeg JO14-1 Emplina JO14-4 27 - 0
B 16-09-2017 12:45 FC Engelen JO15-2 Haarsteeg JO15-3 6 - 1
B 16-09-2017 13:00 Haarsteeg JO15-4 Zwaluw VFC JO15-5 3 - 3
B 16-09-2017 14:45 Haarsteeg MO19-1 Achilles Veen MO19-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 10 - 0
B 16-09-2017 11:15 Audacia MO17-1 Haarsteeg MO17-1 0 - 10
B 16-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-1 RKDVC JO13-1 0 - 5
B 16-09-2017 09:40 FC Engelen JO12-2 Haarsteeg JO12-1 16 - 1
B 16-09-2017 10:15 Nemelaer JO13-2 Haarsteeg JO13-2 1 - 10
B 16-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-3 RKDVC JO13-5 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 8 - 1
B 16-09-2017 11:15 RKDVC JO13-6 Haarsteeg JO13-4 1 - 5
B 16-09-2017 vervallen Zwaluw VFC JO10-7 Haarsteeg JO10-1
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-1 Maliskamp JO10-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 8
B 16-09-2017 09:45 Emplina JO10-3 Haarsteeg JO10-2 14 - 0
B 16-09-2017 09:00 Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3 16 - 2
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-1 RKDVC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 1
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-2 GDC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 4
B 16-09-2017 09:00 Uno Animo JO11-2 Haarsteeg JO11-3 2 - 5
B 16-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-4 Helvoirt JO11-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 0
B 16-09-2017 08:30 Emplina JO8-2 Haarsteeg JO08-1 10 - 3
B 16-09-2017 10:15 Haarsteeg JO08-2 DSC JO8-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 5
B 16-09-2017 09:30 SV Capelle JO9-1 Haarsteeg JO09-2 3 - 5
B 16-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-1 Haarsteeg JO09-3 12 - 1
B 16-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-4 HHC'09 JO9-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 15 - 1
B 16-09-2017 09:00 Jong Brabant JO9-6 Haarsteeg JO09-5 8 - 1
B 16-09-2017 09:00 St Mich.Gestel MO11-1 Haarsteeg MO11-1 7 - 3
B 13-09-2017 20:15 FC Engelen JO19-2 Haarsteeg JO19-2 0 - 2
B 10-09-2017 14:30 DESK 1 Selectie Haarsteeg 5 - 0
B 10-09-2017 12:00 Selectie Haarsteeg TGG 2 4 - 3
B 10-09-2017 11:00 Haarsteeg 3 Rhelico 2 Tony van Zon (Scheidsrechter) 1 - 1
B 10-09-2017 12:00 Wilhelmina 3 Haarsteeg 4 8 - 0
B 09-09-2017 14:45 DESK JO19-1 Haarsteeg JO19-1 1 - 5
B 09-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-3 St Mich.Gestel JO19-2 Jan Damen (Scheidsrechter) 4 - 3
B 09-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 Nieuwkuijk JO17-1 Peter Treuren (Scheidsrechter) 0 - 8
B 09-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 FC Engelen JO16-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 5
B 09-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-3 Nieuwkuijk JO17-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 13 - 0
B 09-09-2017 13:00 OSC'45 JO17-1 Haarsteeg JO17-4 7 - 3
B 09-09-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 FC Engelen JO15-1 Ton Derriks (Scheidsrechter) 1 - 4
B 09-09-2017 11:30 DESK JO14-2 Haarsteeg JO14-1 0 - 14
B 09-09-2017 13:00 Haarsteeg JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-11 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 9 - 2
B 09-09-2017 13:00 Real Lunet JO15-1 Haarsteeg JO15-4 0 - 3
B 09-09-2017 15:00 Hilvaria MO19-1 Haarsteeg MO19-1 1 - 3
B 09-09-2017 vervallen Haarsteeg MO17-1 Wilhelmina Boys MO17-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
B 09-09-2017 13:00 Haarsteeg MO15-1 WSC MO15-1 Radboud Stolwijk (Scheidsrechter) 1 - 8
B 09-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-1 RKVVO JO13-1 Timo van der Velden (Scheidsrechter) 1 - 1
B 09-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-2 Helvoirt JO13-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 7 - 0
B 09-09-2017 11:30 Haarsteeg JO13-3 WSC JO13-5 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter) 2 - 0
B 09-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO13-2 Haarsteeg JO13-4 7 - 3
B 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 3 - 2
B 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 2 - 8
B 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-1 JEKA JO11-2G Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 4 - 0
B 09-09-2017 09:00 Haarsteeg JO11-2 DSC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 0 - 6
B 09-09-2017 09:00 RKDVC JO11-5 Haarsteeg JO11-3 0 - 4
B 09-09-2017 10:15 Jong Brabant JO11-6 Haarsteeg JO11-4 2 - 0
B 09-09-2017 10:15 Haarsteeg JO08-1 Wilhelmina JO8-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 1 - 11
B 09-09-2017 10:15 Haarsteeg JO08-2 OJC ROSMALEN JO8-8 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 12 - 6
B 09-09-2017 08:30 WSC JO9-2 Haarsteeg JO09-2 3 - 7
B 09-09-2017 11:30 OJC ROSMALEN JO9-6 Haarsteeg JO09-3 5 - 7
B 09-09-2017 10:15 Haarsteeg JO09-4 FC Engelen JO9-5 7 - 8
B 09-09-2017 10:30 Vlijmense Boys JO9-2G Haarsteeg JO09-5 4 - 7
B 09-09-2017 10:15 Zwaluw VFC MO11-1 Haarsteeg MO11-1 2 - 4
B 03-09-2017 12:00 Wilhelmina 2 Selectie Haarsteeg 2 - 2
B 03-09-2017 11:00 Nemelaer 4 Haarsteeg 3 4 - 1
B 03-09-2017 11:00 Haarsteeg 4 FC Drunen 4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 5 - 1
B 03-09-2017 10:30 RKDVC VR1 Haarsteeg VR1 2 - 3
B 02-09-2017 17:00 Selectie Haarsteeg GDC 1 1 - 2
B 02-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-1 Waspik JO19-1 6 - 0
B 02-09-2017 14:45 Haarsteeg JO19-2 SCZ JO19-1 Jordi Arendonk (Scheidsrechter) 1 - 1
B 02-09-2017 15:00 SCI JO19-2 Haarsteeg JO19-3 4 - 1
B 02-09-2017 15:00 FC Engelen JO17-1 Haarsteeg JO17-1 2 - 1
B 02-09-2017 13:00 CHC JO17-1 Haarsteeg JO17-2 7 - 1
B 02-09-2017 13:45 WSC JO17-6 Haarsteeg JO17-3 0 - 8
B 02-09-2017 14:45 Haarsteeg JO17-4 DSC JO17-3 Jan Damen (Scheidsrechter) 1 - 3
B 02-09-2017 12:30 DESK JO15-1 Haarsteeg JO15-1 6 - 0
B 02-09-2017 13:00 Haarsteeg JO14-1 Vlijmense Boys JO14-1 Bayram Cakir (Scheidsrechter) 10 - 1
B 02-09-2017 13:00 Zwaluw VFC JO15-4 Haarsteeg JO15-3 8 - 0
B 02-09-2017 13:00 Haarsteeg JO15-4 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 13 - 1
B 02-09-2017 14:45 Haarsteeg MO19-1 SV BLC MO19-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 6 - 0
B 02-09-2017 13:00 Zwaluw VFC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 2 - 4
B 02-09-2017 08:30 ST Almkerk/Altena MO15-1 Haarsteeg MO15-1 7 - 4
B 02-09-2017 11:30 Haarsteeg JO12-1 Well JO12-1 Timo van der Velden (Scheidsrechter) 1 - 3
B 02-09-2017 11:30 Zwaluw VFC JO13-1 Haarsteeg JO13-1 4 - 0
B 02-09-2017 10:15 Jong Brabant JO13-3 Haarsteeg JO13-2 0 - 14
B 02-09-2017 09:00 GDC JO13-2 Haarsteeg JO13-3 0 - 13
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 24-09-2017 09:30 't Hoekske (Dongen Vaart) ZGH
V 20-09-2017 18:30 Haarsteeg JO13-1 DSC JO13-1
V 17-09-2017 11:00 Haarsteeg 7 Haarsteeg 6 Richard Nuiten (Scheidsrechter)
V 17-09-2017 10:00 ZGH VOK Sjaak Verhoeven (Scheidsrechter)
V 05-09-2017 20:15 Selectie Haarsteeg DSC 1
V 03-09-2017 10:00 ZGH Taaie Tijgers
V 31-08-2017 20:00 Selectie Haarsteeg DAW 2
V 30-08-2017 20:00 Haarsteeg JO19-1 WSC JO19-2 Bayram Cakir (Scheidsrechter)
V 29-08-2017 20:00 SV Capelle 1 Selectie Haarsteeg
V 27-08-2017 12:00 Selectie Haarsteeg RKVV Erp 1
V 27-08-2017 11:30 Nooit Gedacht 2 Selectie Haarsteeg
V 27-08-2017 10:00 ZGH Holy Cow
V 26-08-2017 10:00 Selectie Haarsteeg DSV Concordia
V 26-08-2017 14:30 Selectie Haarsteeg DSV Concordia
V 26-08-2017 14:45 Haarsteeg JO19-1 DSC JO19-1 Peter Treuren (Scheidsrechter)
V 26-08-2017 14:45 Haarsteeg JO17-1 DSC JO17-1 Jordi Arendonk (Scheidsrechter)
V 26-08-2017 14:45 Haarsteeg JO17-2 DSC JO17-2 Radboud Stolwijk (Scheidsrechter)
V 26-08-2017 13:00 Haarsteeg JO15-1 DSC JO15-1 Bayram Cakir (Scheidsrechter)
V 26-08-2017 13:00 Haarsteeg JO15-4 DSC JO15-2 Jelco Koks (Scheidsrechter)
V 26-08-2017 vervallen Haarsteeg JO13-1 DSC JO13-1
V 26-08-2017 11:30 Haarsteeg JO13-2 DSC JO13-2 Timo van der Velden (Scheidsrechter)
V 26-08-2017 14:00 Toernooi bij ELI Haarsteeg JO10-1
V 26-08-2017 14:00 Toernooi bij ELI Haarsteeg JO11-1
V 26-08-2017 08:45 Toernooi bij ELI Haarsteeg JO08-1
V 26-08-2017 08:45 Toernooi bij ELI Haarsteeg JO09-1
V 25-08-2017 20:00 Selectie Haarsteeg DSV Concordia
V 23-08-2017 afgelast Haarsteeg JO19-1 RKTVC JO19-1 Jordi Arendonk (Scheidsrechter)
V 22-08-2017 20:15 Selectie Haarsteeg Schijndel/DE WIT 1
V 19-08-2017 14:30 Haarsteeg JO19-1 BVV JO19-1 Jordi Arendonk (Scheidsrechter)
V 24-06-2017 14:30 wsc jo19-2 Haarsteeg JO19-1
V 20-06-2017 20:15 Gudok JO19-1 Haarsteeg JO19-1
V 17-06-2017 14:30 svsss jo19-1 Haarsteeg JO19-1



Terug naar boven