Contactpersonen

Contactgegevens bestuursleden

Functie Naam Mailadres

Voorzitter                                    

Joost Klerks & Martijn van Esch  
Secretaris/Coördinatie/Administratie  Patrick van Esch secretaris@vvhaarsteeg.nl
Penningmeester/Finance  Marco Klomp penningmeester@vvhaarsteeg.nl
Voetbal meisjes en dames Janne van Diessen & Caro van Grinsven meiden@vvhaarsteeg.nl
Voetbal jongens en heren Wim Vos voetbal@vvhaarsteeg.nl
Voetbal organisatorische zaken Frank van Zon organisatie@vvhaarsteeg.nl
Communicatie Kristie Habraken, Carline van de Ven & Marly Verlouw communicatie@vvhaarsteeg.nl
Vrijwilligers Jan van de Griend vrijwilligers@vvhaarsteeg.nl
Activiteiten/evenementen Jorg van Dijk & Charles Verhoeven activiteiten@vvhaarsteeg.nl
Faciliteiten/IT/beheer  Joop Kipping faciliteiten@vvhaarsteeg.nl
Businessclub en sponsoring Michiel de Vaan & Dennis Lauwers sponsoring@vvhaarsteeg.nl

Overige contactgegevens

Verantwoordelijk voor Naam Mailadres
Algemene zaken Patrick van Esch info@vvhaarsteeg.nl
Website en social media Bob van Houten & Denise Treuren online@vvhaarsteeg.nl
Ledenadministratie Ton van Son ledenadministratie@vvhaarsteeg.nl
Kantine Rini Boom kantine@vvhaarsteeg.nl
Kleding Ria van de Wiel kleding@vvhaarsteeg.nl
Scheidsrechters Dilan van Son scheidsrechters@vvhaarsteeg.nl
Toernooien Paul Stoutjesdijk toernooien@vvhaarsteeg.nl
Voetbalhart Wim Vos voetbalhart@vvhaarsteeg.nl
Consul Jos van de Wiel consul@vvhaarsteeg.nl
Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven