Contactpersonen

Contactgegevens bestuursleden

Verantwoordelijk voor Naam Mailadres

Voorzitter      

  • Geeft algehele leiding aan vereniging
  • Onderhouden van externe contacten: KNVB,
    Gemeentes, NDZW en directe omgeving
  • Beleidsontwikkeling op alle organisatorische terreinen              
 
Secretaris/Coördinatie/Administratie 
  • Secretariële werkzaamheden bestuur
  • Verzorgen officiële correspondentie VV Haarsteeg
  • Ledenadministratie
  • Klachten coördinator
secretaris@vvhaarsteeg.nl
Penningmeester/Finance 
  • Financiële administratie vv Haarsteeg incl. begrotingen
  • Inning contributies, sponsoring en subsidies
  • Betalingen vrijwilligers en derden/leveranciers
  • Kascommissie
penningmeester@vvhaarsteeg.nl
Voetbal meisjes en dames
  • Alle voetbaltechnische zaken rondom
    meisjes- en damesafdeling
    • Aanstellen en opleiden trainers/leiders 
    • Vertrouwenspersoon en aanspreekpunt 
    • Uitvoeren beleid
    • Organiseren samenhang 
meiden@vvhaarsteeg.nl
Voetbal jongens en heren
  • Alle voetbaltechnische zaken rondom
    jongens- en herenafdeling:
    • Beleid (incl. begroting voetbal) /Speelwijze
    • Indelingen teams + samenstelling selectie
    • Aanstellen en opleiden trainers/leiders
    • Scouting
voetbal@vvhaarsteeg.nl
Communicatie 
  • Organiseren en actief inhoud geven aan de website
  • Beheer social media van VV Haarsteeg, ism social media team
  • Schrijven van persberichten
  • Briefen en/of vormgeven van communicatiemiddelen 
  • Zorg dragen voor het e-mailverkeer, ism IT-beheer
communicatie@vvhaarsteeg.nl
Voetbal organisatorische zaken
  • Regelen/organiseren van alle ondersteunende voetbalzaken
  • Organisatie wedstrijdsecretariaat
  • Uitvoeren arbitrageplan met scheidsrechterscommissie
  • Organisatie van thuis- en uittoernooien
organisatie@vvhaarsteeg.nl
Faciliteiten/IT/beheer  
  • Kantine organisatie
  • Kleding commissie
  • IT beheer VV Haarsteeg
  • Sportpark en accommodatie
faciliteiten@vvhaarsteeg.nl
Activiteiten/evenementen
  • Regelen, organiseren en faciliteren van alle niet
    voetbal gerelateerde activiteiten binnen de vereniging
  • Verbinden van diverse commissies/kantine zodat
    de activiteiten soepel verlopen
activiteiten@vvhaarsteeg.nl
Vrijwilligers
  • Vrijwilligersbeleid: Binnenhalen, Begeleiden,
    Belonen, Behouden, Beëindigen
  • Beheer database vrijwilligers
vrijwilligers@vvhaarsteeg.nl
Businessclub en sponsoring
  • Verwerven en behouden sponsors
  • Managen van business club
  • Administratie sponsoring
  • Organisatie van sponsoring events
sponsoring@vvhaarsteeg.nl

Coördinatoren voetbal

Verantwoordelijk voor Naam Mailadres
Jeugd Coördinator JO07 en mini's Fried van Bokhoven friedvanbokhoven@hotmail.com
Jeugd Coördinator JO08/JO09/JO10 Lenneke Zuijdwijk lennekezuijdwijk@hotmail.com

Wedstrijdsecretariaat

Wedstrijdsecretaris Senioren Kees van Vugt keesencarla@home.nl  
Wedstrijdsecretaris Junioren Harry Muskens harrymuskens@gmail.com  
Wedstrijdsecretaris Pupillen Ellen van Zon info@simpliek.nl

Voetbalhart

Verantwoordelijk voor Naam  
Meisjes/dames Femke Luijsterburg  
Jeugd onderbouw (JO7 t/m JO13) Marcel Damen & Corné Verhoeven  
Jeugd bovenbouw (JO14 t/m JO19) Dries Verstijnen & Jack van Steen  
Senioren, G-team en Keepers Antoine van Logten & Verdyne de Windt  
Rol richting het bestuur Wim Vos  
 
Vragen aan het voetbalhart kunnen gesteld worden via: voetbalhart@vvhaarsteeg.nl

Overige contactgegevens

 
Verantwoordelijk voor Naam Mailadres
Algemene zaken Patrick van Esch info@vvhaarsteeg.nl
Website en social media Bob van Houten & Denise Treuren online@vvhaarsteeg.nl
Ledenadministratie Hardy Vismale ledenadministratie@vvhaarsteeg.nl
Kantine Rini Boom kantine@vvhaarsteeg.nl
Kleding Monique van Falier kleding@vvhaarsteeg.nl
Scheidsrechters Dilan van Son scheidsrechters@vvhaarsteeg.nl
Toernooien Toernooi commisie toernooi@vvhaarsteeg.nl
Voetbalhart Wim Vos voetbalhart@vvhaarsteeg.nl
Consul Jos van de Wiel consul@vvhaarsteeg.nl

Weet je niet bij welke afdeling je moet zijn of heb je een klacht? Mail dan naar secretaris@vvhaarsteeg.nl
VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven