Selectie Haarsteeg

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
2 BMC 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 Avanti'31 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 RKDVC 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 Zwaluw VFC 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
6 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
7 St Mich.Gestel 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
8 Schijndel/DE WIT 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
9 Taxandria 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 Wilhelmina 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
11 Haarsteeg 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
12 Nieuwkuijk 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
13 ODC 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
14 Vlijmense Boys 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0

Selectie Haarsteeg

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina Boys 2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 BMC 2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
3 Haarsteeg 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
4 WODAN 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 OJC ROSMALEN 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
6 RKVVO 3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 ODC 2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 Rood Wit V 2 1 0 1 0 1 1 1 0 0
9 Gestel 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 RKSV Heeze 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
11 Emplina 2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
12 RKDVC 3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
13 SV Valkenswaard 2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
14 Reusel Sport/CoTrans 2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Haarsteeg 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSV Gudok 5 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 Jong Brabant 5 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 FC Tilburg 6 1 1 0 0 3 5 3 2 0
4 Viola 4 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 Gilze 4 1 1 0 0 3 3 2 1 0
6 Baardwijk 6 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 Sarto 9 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 OVC'26 5 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
9 Haarsteeg 4 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
10 The White Boys 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
11 Uno Animo 5 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
12 FC Drunen 5 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Haarsteeg 5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp 4 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 SCZ 2 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 Vlijmense Boys 4 1 1 0 0 3 4 3 1 0
4 DSC 4 1 0 1 0 1 3 3 0 0
5 TGG 4 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 Boxtel 3 1 0 1 0 1 2 2 0 0
7 CHC 4 1 0 1 0 1 2 2 0 0
8 Buren 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 RKTVC 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wilhelmina 4 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
11 OJC ROSMALEN 9 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
12 Haarsteeg 5 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Haarsteeg 6

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Helvoirt 5 1 1 0 0 3 8 2 6 0
2 Zwaluw VFC 5 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 Essche Boys 4 1 1 0 0 3 5 1 4 0
4 RKDVC 8 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 Real Lunet 5 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 St Mich.Gestel 7 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 Boxtel 7 1 0 1 0 1 0 0 0 0
8 Nemelaer 7 1 0 1 0 1 0 0 0 0
9 SCI 5 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 Haarsteeg 6 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
11 BMC 6 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
12 ODC 8 1 0 0 1 0 2 8 -6 0

Haarsteeg 7

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen 4 1 1 0 0 3 11 1 10 0
2 Wilhelmina 11 1 1 0 0 3 5 2 3 0
3 RWB 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
4 WSC 7 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 CHC 5 1 0 1 0 1 5 5 0 0
6 Nieuwkuijk 6 1 0 1 0 1 5 5 0 0
7 Haarsteeg 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HHC'09 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
9 SC Elshout 3 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 Baardwijk 7 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
11 OJC ROSMALEN 13 1 0 0 1 0 1 11 -10 0

Haarsteeg 8

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 6 1 1 0 0 3 4 0 4 0
2 FC Engelen 3 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 SC Elshout 5 1 1 0 0 3 2 1 1 0
4 OJC ROSMALEN 14 1 0 1 0 1 2 2 0 0
5 Vlijmense Boys 5 1 0 1 0 1 2 2 0 0
6 Haarsteeg 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Helvoirt 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Nemelaer 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nieuwkuijk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Boxtel 8 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
11 Zwaluw VFC 6 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
12 RKDVC 12 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

ZGH

Haarsteeg 35+ KNVB

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg 35+1 2 2 0 0 6 3 0 3 0
2 FC Engelen 35+1 2 0 1 1 1 0 1 -1 0
3 Nemelaer 35+1 2 0 1 1 1 0 2 -2 0
4 Nivo Sparta 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Haarsteeg JO19-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Helvoirt JO19-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 Haarsteeg JO19-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Den Dungen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DSC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 OJC ROSMALEN JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV BLC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tricht JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BVV/Timmermans Infra JO19-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
10 RKTVC JO19-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Haarsteeg JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Waspik JO17-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Baronie JO17-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
3 Bavel JO17-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
4 SV Reeshof JO17-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 Gilze JO17-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 SVSSS JO17-1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 DIA JO17-1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
8 TSV Gudok JO17-1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
9 Oosterhout JO17-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
10 SCO JO17-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
11 JEKA JO17-2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
12 Haarsteeg JO17-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Haarsteeg JO14-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijsoord JO14-1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
2 Oosterhout JO14-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 Haarsteeg JO14-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
4 TVC Breda JO14-1 1 1 0 0 3 6 5 1 0
5 DIA JO14-1M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pelikaan JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Drechtstreek JO14-1 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
8 De Alblas JO14-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
9 RKsv RCD JO14-1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
10 Roosendaal JO14-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Haarsteeg JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VOAB JO15-2 1 1 0 0 3 8 1 7 0
2 Uno Animo JO15-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 Haarsteeg JO15-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
4 FC Tilburg JO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
5 SVSSS JO15-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
6 RWB JO15-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
7 ZIGO JO15-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
8 Were Di JO15-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
9 Helvoirt JO15-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
10 RKDVC JO15-2 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
11 Taxandria JO15-1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
12 SC 't Zand JO15-2 1 0 0 1 0 1 8 -7 0

Haarsteeg JO12-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST EDN’56 / RKDSV JO12-1 1 1 0 0 3 13 0 13 0
2 SV Reeshof JO12-2 1 1 0 0 3 10 0 10 0
3 SVSOS JO12-1G 1 1 0 0 3 9 0 9 0
4 Olympia'60 JO12-2 1 1 0 0 3 9 1 8 0
5 Uno Animo JO12-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
6 Haarsteeg JO12-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 Sarto JO12-4 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
8 SC 't Zand JO12-4 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
9 ODC JO12-3 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
10 Emplina JO12-4 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
11 DESK JO12-2 1 0 0 1 0 0 10 -10 0
12 SV BLC JO12-3 1 0 0 1 0 0 13 -13 0

Haarsteeg JO10-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nulandia JO10-2 1 1 0 0 3 19 0 19 0
2 SV BLC JO10-2 1 1 0 0 3 11 0 11 0
3 Odiliapeel/Braks Gro JO10-1 1 1 0 0 3 8 2 6 0
4 Nivo Sparta JO10-2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
5 FC Engelen JO10-3 1 1 0 0 3 7 3 4 0
6 Woudrichem JO10-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
7 OJC ROSMALEN JO10-6 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
8 Margriet JO10-4 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
9 Well JO10-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
10 Haarsteeg JO10-2 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
11 UDI'19/CSU JO10-4 1 0 0 1 0 0 11 -11 0
12 Wilhelmina JO10-4 1 0 0 1 0 0 19 -19 0

Haarsteeg JO10-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Margriet JO10-5 1 1 0 0 3 18 0 18 0
2 Taxandria JO10-3 1 1 0 0 3 11 5 6 0
3 Zwaluw VFC JO10-6 1 1 0 0 3 9 3 6 0
4 Nieuwkuijk JO10-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
5 Nemelaer JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TGG JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Taxandria JO10-4 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
8 Haarsteeg JO10-3 1 0 0 1 0 5 11 -6 0
9 Emplina JO10-5 1 0 0 1 0 3 9 -6 0
10 OJC ROSMALEN JO10-8 1 0 0 1 0 0 18 -18 0

Haarsteeg JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO11-1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
2 FC Engelen JO11-1 1 1 0 0 3 10 6 4 0
3 SV BLC JO11-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
4 Den Dungen JO11-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
5 OJC ROSMALEN JO11-2 1 0 1 0 1 2 2 0 0
6 Haarsteeg JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ODC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zwaluw VFC JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO11-1 1 0 0 1 0 6 10 -4 0
10 BVV/Timmermans Infra JO11-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
11 SCI JO11-1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0

Haarsteeg JO08-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV BLC JO8-1 1 1 0 0 3 16 1 15 0
2 OJC ROSMALEN JO8-2 1 1 0 0 3 14 0 14 0
3 Wilhelmina Boys JO8-1 1 1 0 0 3 12 2 10 0
4 ODC JO8-1 1 1 0 0 3 9 6 3 0
5 Emplina JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Eindhoven AV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluw VFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina JO8-2 1 0 0 1 0 6 9 -3 0
9 DSC JO8-1 1 0 0 1 0 2 12 -10 0
10 Best Vooruit JO8-2 1 0 0 1 0 0 14 -14 0
11 Haarsteeg JO8-1 1 0 0 1 0 1 16 -15 0

Haarsteeg JO08-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Den Dungen JO8-2 1 1 0 0 3 11 0 11 0
2 BMC JO8-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 St Mich.Gestel JO8-1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
4 SV BLC JO8-3 1 1 0 0 3 7 2 5 0
5 OJC ROSMALEN JO8-7 1 1 0 0 3 6 4 2 0
6 Haarsteeg JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Helvoirt JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Wilhelmina JO8-5 1 0 0 1 0 4 6 -2 0
9 Boxtel JO8-2 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
10 Nemelaer JO8-2 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
11 Nieuwkuijk JO8-2 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
12 ODC JO8-3 1 0 0 1 0 0 11 -11 0

Haarsteeg JO09-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO9-1G 1 1 0 0 3 15 2 13 0
2 WSC JO9-1 1 1 0 0 3 12 5 7 0
3 Wilhelmina JO9-1 1 1 0 0 3 7 3 4 0
4 RKTVC JO9-1 1 1 0 0 3 9 6 3 0
5 Emplina JO9-1 1 1 0 0 3 7 5 2 0
6 FC Engelen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nivo Sparta JO9-1 1 0 0 1 0 5 7 -2 0
8 OJC ROSMALEN JO9-1 1 0 0 1 0 6 9 -3 0
9 Zwaluw VFC JO9-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
10 RKDVC JO9-1 1 0 0 1 0 5 12 -7 0
11 Theole JO9-1 1 0 0 1 0 2 15 -13 0

Haarsteeg JO09-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Maliskamp JO9-2 1 1 0 0 3 17 2 15 0
2 OSC'45 JO9-1 1 1 0 0 3 12 5 7 0
3 Helvoirt JO9-1G 1 1 0 0 3 7 4 3 0
4 BMC JO9-2 1 0 1 0 1 7 7 0 0
5 St Mich.Gestel JO9-1 1 0 1 0 1 7 7 0 0
6 Emplina JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Engelen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haarsteeg JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV BLC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zwaluw VFC JO9-4 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
11 ODC JO9-2 1 0 0 1 0 5 12 -7 0
12 OJC ROSMALEN JO9-6 1 0 0 1 0 2 17 -15 0

Haarsteeg JO09-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Wilhelmina'26 JO9-1 1 1 0 0 3 18 2 16 0
2 Hedel JO9-1 1 1 0 0 3 16 2 14 0
3 Nivo Sparta JO9-3 1 1 0 0 3 13 1 12 0
4 NOAD'32 JO9-1 1 1 0 0 3 8 4 4 0
5 GDC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MVV'58 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vlijmense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Well JO9-1 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
9 OJC ROSMALEN JO9-7 1 0 0 1 0 1 13 -12 0
10 BMC JO9-3 1 0 0 1 0 2 16 -14 0
11 Haarsteeg JO9-3 1 0 0 1 0 2 18 -16 0

Haarsteeg JO09-4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO9-7 1 1 0 0 3 14 4 10 0
2 SV BLC JO9-4 1 1 0 0 3 7 1 6 0
3 Haarsteeg JO9-4 1 1 0 0 3 10 6 4 0
4 SCI JO9-2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 CHC JO9-1 1 0 1 0 1 6 6 0 0
6 FC Engelen JO9-6 1 0 1 0 1 6 6 0 0
7 Boxtel JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 WSC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Jong Brabant JO9-8 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
10 Nieuwkuijk JO9-1 1 0 0 1 0 6 10 -4 0
11 Vlijmense Boys JO9-2G 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
12 Essche Boys JO9-2 1 0 0 1 0 4 14 -10 0

Haarsteeg JO09-5

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nivo Sparta JO9-5 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 HHC'09 JO9-1 1 1 0 0 3 9 5 4 0
3 Haarsteeg JO9-5G 1 1 0 0 3 8 6 2 0
4 Jan van Arckel JO9-2 1 1 0 0 3 5 4 1 0
5 OSC'45 JO9-2 1 0 1 0 1 8 8 0 0
6 Zwaluw VFC JO9-9 1 0 1 0 1 8 8 0 0
7 HHC'09 JO9-2 1 0 1 0 1 4 4 0 0
8 RKKSV JO9-1G 1 0 1 0 1 4 4 0 0
9 FC Engelen JO9-4 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
10 BMC JO9-6 1 0 0 1 0 6 8 -2 0
11 Roda Boys/Bom. JO9-1 1 0 0 1 0 5 9 -4 0
12 Wilhelmina JO9-4 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Haarsteeg MO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Theole MO11-1 1 1 0 0 3 20 0 20 0
2 St Mich.Gestel MO11-2 1 1 0 0 3 19 0 19 0
3 Wilhelmina MO11-1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 BVV/Timmermans Infra MO11-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
5 Maliskamp MO11-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
6 FC Engelen MO11-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
7 Haarsteeg MO11-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
8 OJC ROSMALEN MO11-3 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
9 Boxtel MO11-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
10 SV BLC MO11-1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
11 Zwaluw VFC MO11-2 1 0 0 1 0 0 19 -19 0
12 Emplina MO11-2 1 0 0 1 0 0 20 -20 0

Haarsteeg JO07-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC JO7-1 3 3 0 0 9 35 4 31 0
2 Wilhelmina JO7-1G 1 1 0 0 3 20 6 14 0
3 Vlijmense Boys JO7-1G 2 1 0 1 3 11 9 2 0
4 SSC'55 JO7-1 2 1 0 1 3 15 15 0 0
5 NEO'25 JO7-1 2 1 0 1 3 13 13 0 0
6 Emplina JO7-1 2 1 0 1 3 11 23 -12 0
7 Haarsteeg JO7-1 1 0 0 1 0 5 7 -2 0
8 Achilles Veen JO7-1 1 0 0 1 0 1 16 -15 0
9 HHC'09 JO7-1 2 0 0 2 0 4 22 -18 0

Haarsteeg JO07-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Emplina JO7-4 3 3 0 0 9 64 8 56 0
2 Nivo Sparta JO7-2 3 2 1 0 7 39 6 33 0
3 Emplina JO7-5 3 1 1 1 4 14 25 -11 0
4 Haarsteeg JO7-2 2 1 0 1 3 18 12 6 0
5 Maliskamp JO7-2 2 0 0 2 0 10 29 -19 0
6 Maliskamp JO7-3 3 0 0 3 0 4 69 -65 0

Terug naar boven