Wedstrijdoverzicht


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-10-2018 19:00 Wilhelmina'26 MO15-1 Haarsteeg MO15-1 67373 Sportpark De Ebbe - -
C 24-10-2018 19:00 SCG'18 JO17-3 Haarsteeg JO17-2 Afgeschermd 96084 Sportpark Heidelust - -
C 24-10-2018 19:00 Haarsteeg JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 48723 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 14:30 Haarsteeg G1G TGG G2G 20782 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 15:00 Den Dungen JO19-1 Haarsteeg JO19-1 H.A.J.M. (Henri) van Keulen 92648 Sportpark Jacobskamp - -
C 27-10-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Haarsteeg JO19-2 96041 Sportpark Berkelseweg - -
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 32848 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Haarsteeg JO17-1 97436 Sportpark De Groote Wielen - -
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 79804 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 Haarsteeg JO15-1 T.P.M.M. (Toon) Hendriks 39424 Sportpark Heidelust - -
C 27-10-2018 13:15 Boxtel JO15-3 Haarsteeg JO15-2 97572 Sportpark Munsel - -
C 27-10-2018 13:30 Hilvaria JO14-1 Haarsteeg JO14-1 42313 Sportpark de Roodloop - -
C 27-10-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 Haarsteeg JO14-2 43169 Sportpark Berkelseweg - -
C 27-10-2018 13:15 Hilvaria MO19-1 Haarsteeg MO19-1 66339 Sportpark de Roodloop - -
C 27-10-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Emplina MO17-2 66655 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg MO15-1 GRC-14 MO15-1 67533 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47278 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:30 SV BLC JO12-2 Haarsteeg JO12-2 47814 Sportpark De Meerendonk - -
C 27-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48405 Sportpark Den Donk - -
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg JO12-4 OJC ROSMALEN JO12-5 103394 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 10:30 Tricht JO13-1 Haarsteeg JO13-1 45445 Sportpark Crayenstein - -
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 BMC JO13-2 44953 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Nemelaer JO11-2 49019 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 08:30 WSC JO11-4 Haarsteeg JO11-2 50036 Sportpark Eikendonk - -
C 27-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 Haarsteeg JO10-1 101628 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 BMC JO10-1 98546 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Haarsteeg JO10-5 98603 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 SV BLC JO10-4 54068 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 10:45 FC Tilburg JO8-1 Haarsteeg JO8-1 60540 Sportpark Spoordijk - -
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 Jong Brabant JO8-4G 61740 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 DESK JO8-3 Haarsteeg JO8-4 62576 Sportpark Eikendijk - -
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 58146 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Dussense Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-3 96713 Sportpark Dussense Boys - -
C 27-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101291 Sportpark Neerlandia'31 - -
C 27-10-2018 09:00 Emplina JO7-2 Haarsteeg JO7-1 63936 Sportpark Empel Zuid - -
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO7-2 Sparta'30 JO7-2 63550 Sportpark Haarsteeg - -
C 28-10-2018 14:30 BMC 1 Haarsteeg 1 L.R.M. (Lennart) Geertsen 70013 Sportpark De Brand - -
C 28-10-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2 F.C.M. (Frans) Vissers 72604 Sportpark De Brand - -
C 28-10-2018 11:00 RKKSV 2 Haarsteeg 3 88276 Sportpark Eikenhage - -
C 28-10-2018 11:00 Haarsteeg 4 TGG 4 87680 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 6
C 28-10-2018 10:00 Haarsteeg 6 OJC ROSMALEN 14 88667 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 5 KK 8
C 28-10-2018 12:00 Haarsteeg 7 WSC 8 87871 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 3 KK 7
C 28-10-2018 12:00 FC Engelen 4 Haarsteeg 8 84236 Sportpark Engelerpark - -
V 28-10-2018 10:00 VOK ZGH xxxxx - -
C 28-10-2018 12:00 Haarsteeg VR1 Den Dungen VR1 76209 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-10-2018 19:00 Wilhelmina'26 MO15-1 Haarsteeg MO15-1 67373 Sportpark De Ebbe - -
C 24-10-2018 19:00 SCG'18 JO17-3 Haarsteeg JO17-2 Afgeschermd 96084 Sportpark Heidelust - -
C 24-10-2018 19:00 Haarsteeg JO12-3 OJC ROSMALEN JO12-7 48723 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 14:30 Haarsteeg G1G TGG G2G 20782 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 15:00 Den Dungen JO19-1 Haarsteeg JO19-1 H.A.J.M. (Henri) van Keulen 92648 Sportpark Jacobskamp - -
C 27-10-2018 14:45 Jong Brabant JO19-2 Haarsteeg JO19-2 96041 Sportpark Berkelseweg - -
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO19-3 Nivo Sparta JO19-4 32848 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 13:00 OJC ROSMALEN JO17-8 Haarsteeg JO17-1 97436 Sportpark De Groote Wielen - -
C 27-10-2018 14:45 Haarsteeg JO17-2 Zwaluw VFC JO17-6 79804 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 13:00 SCG'18 JO15-1 Haarsteeg JO15-1 T.P.M.M. (Toon) Hendriks 39424 Sportpark Heidelust - -
C 27-10-2018 13:15 Boxtel JO15-3 Haarsteeg JO15-2 97572 Sportpark Munsel - -
C 27-10-2018 13:30 Hilvaria JO14-1 Haarsteeg JO14-1 42313 Sportpark de Roodloop - -
C 27-10-2018 11:30 Jong Brabant JO14-2 Haarsteeg JO14-2 43169 Sportpark Berkelseweg - -
C 27-10-2018 13:15 Hilvaria MO19-1 Haarsteeg MO19-1 66339 Sportpark de Roodloop - -
C 27-10-2018 13:00 Haarsteeg MO17-1 Emplina MO17-2 66655 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg MO15-1 GRC-14 MO15-1 67533 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO12-1 Wilhelmina JO12-1 47278 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:30 SV BLC JO12-2 Haarsteeg JO12-2 47814 Sportpark De Meerendonk - -
C 27-10-2018 10:45 SC Elshout JO12-1 Haarsteeg JO12-3 48405 Sportpark Den Donk - -
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg JO12-4 OJC ROSMALEN JO12-5 103394 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 10:30 Tricht JO13-1 Haarsteeg JO13-1 45445 Sportpark Crayenstein - -
C 27-10-2018 11:30 Haarsteeg JO13-2 BMC JO13-2 44953 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO11-1 Nemelaer JO11-2 49019 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 08:30 WSC JO11-4 Haarsteeg JO11-2 50036 Sportpark Eikendonk - -
C 27-10-2018 09:00 VOAB JO10-1 Haarsteeg JO10-1 101628 Sportpark Van den Wildenberg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-2 BMC JO10-1 98546 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-3 Haarsteeg JO10-5 98603 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Haarsteeg JO10-4 SV BLC JO10-4 54068 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 10:45 FC Tilburg JO8-1 Haarsteeg JO8-1 60540 Sportpark Spoordijk - -
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-2 Jong Brabant JO8-4G 61740 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 DESK JO8-3 Haarsteeg JO8-4 62576 Sportpark Eikendijk - -
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO9-2 OJC ROSMALEN JO9-5 58146 Sportpark Haarsteeg - -
C 27-10-2018 09:00 Dussense Boys JO9-1 Haarsteeg JO9-3 96713 Sportpark Dussense Boys - -
C 27-10-2018 11:00 Neerlandia'31 MO13-1 Haarsteeg MO13-1 101291 Sportpark Neerlandia'31 - -
C 27-10-2018 09:00 Emplina JO7-2 Haarsteeg JO7-1 63936 Sportpark Empel Zuid - -
C 27-10-2018 10:15 Haarsteeg JO7-2 Sparta'30 JO7-2 63550 Sportpark Haarsteeg - -
C 28-10-2018 14:30 BMC 1 Haarsteeg 1 L.R.M. (Lennart) Geertsen 70013 Sportpark De Brand - -
C 28-10-2018 12:00 BMC 2 Haarsteeg 2 F.C.M. (Frans) Vissers 72604 Sportpark De Brand - -
C 28-10-2018 11:00 RKKSV 2 Haarsteeg 3 88276 Sportpark Eikenhage - -
C 28-10-2018 11:00 Haarsteeg 4 TGG 4 87680 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 6
C 28-10-2018 10:00 Haarsteeg 6 OJC ROSMALEN 14 88667 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 5 KK 8
C 28-10-2018 12:00 Haarsteeg 7 WSC 8 87871 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 3 KK 7
C 28-10-2018 12:00 FC Engelen 4 Haarsteeg 8 84236 Sportpark Engelerpark - -
C 28-10-2018 12:00 Haarsteeg VR1 Den Dungen VR1 76209 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 20 KK 10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
V 28-10-2018 10:00 VOK ZGH xxxxx - -

Waar ben je naar op zoek?

VV Haarsteeg

Sportpark: Priemsteeg
Haarsteeg
073-5113926
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven