Wedstrijdoverzicht


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 B.J.J. (Bram) van Dongen 90266 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 8
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 A.J.J. (Andre) de Vaan 90948 Sportpark Eikendijk - -
C 17-11-2019 11:00 Alem 2 Haarsteeg 3 Afgeschermd 23774 Sportpark De Oude Maas - -
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6 Martijn van Esch (Scheidsrechter) 76214 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 3
C 17-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Haarsteeg 5 77170 Sportpark Olympia - -
C 17-11-2019 12:00 Haarsteeg 6 FC Drunen 4 Richard Nuiten (Scheidsrechter) 83096 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 4 KK 7
C 17-11-2019 11:00 SC Elshout 3 Haarsteeg 7 A.A. (Andre) Frietman 84553 Sportpark Den Donk - -
V 17-11-2019 10:00 ZGH Wil Boys xxxxx Veld 1 KK 5 KK 6
C 17-11-2019 12:00 Haarsteeg VR1 RKTVC VR1 Tony van Zon (Scheidsrechter) 73247 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 20 KK 16
V 19-11-2019 19:30 Maliskamp 1 Haarsteeg 2 - -
C 19-11-2019 19:00 FC Tilburg MO17-2 Haarsteeg MO17-1 T. (Tinus) van Riel 63167 Sportpark Spoordijk - -
C 20-11-2019 19:30 SVSSS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 N. (Nick) van Drunen 36702 Sportpark Zeshoeven - -
C 23-11-2019 11:15 Virtus G1G Haarsteeg G1G 4088 Sportpark De Meeren - -
C 23-11-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Haarsteeg JO19-1 90699 Sportpark De Woerd - -
C 23-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 VOAB JO17-2 Leen van Doorn (Scheidsrechter) 33595 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 12
C 23-11-2019 13:00 Hedel JO17-1 Haarsteeg JO17-2 32478 Sportpark De Winkels - -
C 23-11-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 Haarsteeg JO17-3 32917 Sportpark Maliskamp - -
C 23-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-4 Zwaluw VFC JO17-6 Ron Leijtens (Scheidsrechter) 91818 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 11
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Tricht JO15-1 Ton Derriks (Scheidsrechter) 36316 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 3 KK 13
C 23-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Haarsteeg JO15-2 L. (Levi) Geurtz 36106 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 23-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 Haarsteeg JO15-3 36495 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 Nivo Sparta JO15-3 Ricardo van Oort (Scheidsrechter) 35490 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 4 KK 10
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 SV BLC MO17-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 62601 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 20 KK 14
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Boxtel JO13-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 91319 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 11
C 23-11-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 Haarsteeg JO13-2 88077 - -
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Wilhelmina JO13-3 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter) 41342 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 2 KK 12
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 ODC JO12-2 44617 Sportpark Haarsteeg Veld 2A1/2A2 KK 3 KK 13
C 23-11-2019 10:00 RWB JO12-3 Haarsteeg JO12-2 43534 Sportpark De Gaard - -
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 B.V.V. JO11-3 47201 Sportpark Haarsteeg Veld 2A1/2A2 KK 7 KK 15
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-2 ODC JO11-2 46227 Sportpark Haarsteeg Veld 2B1/2B2 KK 5 KK 19
C 23-11-2019 09:00 Kerkwijk JO11-1 Haarsteeg JO11-3 45369 Sportpark De Drie Morgen - -
C 23-11-2019 08:45 ODC JO10-2 Haarsteeg JO10-1 51836 Sportpark Wagenaars - -
C 23-11-2019 08:45 Sarto JO10-4 Haarsteeg JO10-2 50372 Sportpark Westend - -
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 NOAD'32 JO10-1 52854 Sportpark Haarsteeg Veld 5B2 KK 6 KK 18
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 49642 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 1 KK 11
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 55302 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 4 KK 10
C 23-11-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-2G Haarsteeg JO9-3 91144 Sportpark De Peperd - -
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 SCG'18 JO9-3 56544 Sportpark Haarsteeg Veld 5B2 KK 20 KK 14
C 23-11-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Haarsteeg JO8-2 58648 Sportpark Maartenshof - -
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-1 Maliskamp JO7-1 61257 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 2 KK 12
C 23-11-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Haarsteeg JO7-2 87524 Sportpark Crispijn - -
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg MO13-1 MVV'58 MO13-1 64227 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 9 KK 15
C 24-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DVG 1 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 20626 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 8
C 24-11-2019 12:00 Haarsteeg 2 EFC 2 A.M.J. (Guus) Morelis 23954 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 24-11-2019 13:00 Haarsteeg 3 Vlijmense Boys 2 Timo van der Velden (Scheidsrechter) 23829 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 24-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 SV BLC 2 Tony van Zon (Scheidsrechter) 76215 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 5 KK 10
C 24-11-2019 12:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 5 78479 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 24-11-2019 10:30 HHC'09 3 Haarsteeg 6 85516 Sportpark De Oosters - -
C 24-11-2019 12:00 Haarsteeg 7 RKC Waalwijk 2 Radboud Stolwijk (Scheidsrechter) 83107 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 6 KK 16
C 24-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 Haarsteeg VR1 73576 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 Haarsteeg VR2 74550 Sportpark Nieuwkuijk - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 17-11-2019 11:00 Alem 2 Haarsteeg 3 Afgeschermd 23774 Sportpark De Oude Maas - -
C 17-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 RKDVC 6 Martijn van Esch (Scheidsrechter) 76214 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 3
C 17-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Haarsteeg 5 77170 Sportpark Olympia - -
C 17-11-2019 12:00 Haarsteeg 6 FC Drunen 4 Richard Nuiten (Scheidsrechter) 83096 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 4 KK 7
C 17-11-2019 11:00 SC Elshout 3 Haarsteeg 7 A.A. (Andre) Frietman 84553 Sportpark Den Donk - -
C 17-11-2019 12:00 Haarsteeg VR1 RKTVC VR1 Tony van Zon (Scheidsrechter) 73247 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 20 KK 16
C 19-11-2019 19:00 FC Tilburg MO17-2 Haarsteeg MO17-1 T. (Tinus) van Riel 63167 Sportpark Spoordijk - -
C 20-11-2019 19:30 SVSSS JO15-1 Haarsteeg JO15-1 N. (Nick) van Drunen 36702 Sportpark Zeshoeven - -
C 23-11-2019 11:15 Virtus G1G Haarsteeg G1G 4088 Sportpark De Meeren - -
C 23-11-2019 14:30 Teisterbanders JO19-2 Haarsteeg JO19-1 90699 Sportpark De Woerd - -
C 23-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 VOAB JO17-2 Leen van Doorn (Scheidsrechter) 33595 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 12
C 23-11-2019 13:00 Hedel JO17-1 Haarsteeg JO17-2 32478 Sportpark De Winkels - -
C 23-11-2019 14:30 Maliskamp JO17-1 Haarsteeg JO17-3 32917 Sportpark Maliskamp - -
C 23-11-2019 14:45 Haarsteeg JO17-4 Zwaluw VFC JO17-6 Ron Leijtens (Scheidsrechter) 91818 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 1 KK 11
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 Tricht JO15-1 Ton Derriks (Scheidsrechter) 36316 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 3 KK 13
C 23-11-2019 13:00 Helvoirt JO15-1 Haarsteeg JO15-2 L. (Levi) Geurtz 36106 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 23-11-2019 13:00 RKDVC JO15-3 Haarsteeg JO15-3 36495 Sportpark aan de Duinweg - -
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg JO15-4 Nivo Sparta JO15-3 Ricardo van Oort (Scheidsrechter) 35490 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 4 KK 10
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 SV BLC MO17-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 62601 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 20 KK 14
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Boxtel JO13-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 91319 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 11
C 23-11-2019 09:30 B.V.V. JO13-1 Haarsteeg JO13-2 88077 - -
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg JO13-3 Wilhelmina JO13-3 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter) 41342 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 2 KK 12
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 ODC JO12-2 44617 Sportpark Haarsteeg Veld 2A1/2A2 KK 3 KK 13
C 23-11-2019 10:00 RWB JO12-3 Haarsteeg JO12-2 43534 Sportpark De Gaard - -
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-1 B.V.V. JO11-3 47201 Sportpark Haarsteeg Veld 2A1/2A2 KK 7 KK 15
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO11-2 ODC JO11-2 46227 Sportpark Haarsteeg Veld 2B1/2B2 KK 5 KK 19
C 23-11-2019 09:00 Kerkwijk JO11-1 Haarsteeg JO11-3 45369 Sportpark De Drie Morgen - -
C 23-11-2019 08:45 ODC JO10-2 Haarsteeg JO10-1 51836 Sportpark Wagenaars - -
C 23-11-2019 08:45 Sarto JO10-4 Haarsteeg JO10-2 50372 Sportpark Westend - -
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-3 NOAD'32 JO10-1 52854 Sportpark Haarsteeg Veld 5B2 KK 6 KK 18
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-4 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO10-2G 49642 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 1 KK 11
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1 Reusel Sport/CoTrans JO9-2 55302 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 4 KK 10
C 23-11-2019 11:00 ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO9-2G Haarsteeg JO9-3 91144 Sportpark De Peperd - -
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO9-4 SCG'18 JO9-3 56544 Sportpark Haarsteeg Veld 5B2 KK 20 KK 14
C 23-11-2019 08:30 GVV'63 JO8-1G Haarsteeg JO8-2 58648 Sportpark Maartenshof - -
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-1 Maliskamp JO7-1 61257 Sportpark Haarsteeg Veld 5B1 KK 2 KK 12
C 23-11-2019 10:30 Olympia'60 JO7-2 Haarsteeg JO7-2 87524 Sportpark Crispijn - -
C 23-11-2019 11:30 Haarsteeg MO13-1 MVV'58 MO13-1 64227 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 9 KK 15
C 24-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DVG 1 P. (Pieter) van der Zwan (Sr.) 20626 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 8
C 24-11-2019 12:00 Haarsteeg 2 EFC 2 A.M.J. (Guus) Morelis 23954 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 1 KK 3
C 24-11-2019 13:00 Haarsteeg 3 Vlijmense Boys 2 Timo van der Velden (Scheidsrechter) 23829 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 4 KK 7
C 24-11-2019 11:00 Haarsteeg 4 SV BLC 2 Tony van Zon (Scheidsrechter) 76215 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 5 KK 10
C 24-11-2019 12:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 5 78479 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 24-11-2019 10:30 HHC'09 3 Haarsteeg 6 85516 Sportpark De Oosters - -
C 24-11-2019 12:00 Haarsteeg 7 RKC Waalwijk 2 Radboud Stolwijk (Scheidsrechter) 83107 Sportpark Haarsteeg Veld 2 KK 6 KK 16
C 24-11-2019 10:00 OJC ROSMALEN VR3 Haarsteeg VR1 73576 Sportpark De Groote Wielen - -
C 24-11-2019 12:00 Nieuwkuijk VR2 Haarsteeg VR2 74550 Sportpark Nieuwkuijk - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
B 17-11-2019 14:30 Haarsteeg 1 DESK 1 B.J.J. (Bram) van Dongen 90266 Sportpark Haarsteeg Hoofdveld KK 2 KK 8
B 17-11-2019 11:30 DESK 2 Haarsteeg 2 A.J.J. (Andre) de Vaan 90948 Sportpark Eikendijk - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
V 17-11-2019 10:00 ZGH Wil Boys xxxxx Veld 1 KK 5 KK 6
V 19-11-2019 19:30 Maliskamp 1 Haarsteeg 2 - -

VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven