Trainingsoverzicht

Heren Selectie Haarsteeg
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 4 KK 2 Henry Van der Linden, Toine van den Hoven
 
Heren Selectie Haarsteeg
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 2B1/2B2 KK 1 Ben Van de Werve
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 2B1/2B2 KK 1 Ben Van de Werve
 
Heren Haarsteeg 4
donderdag 20:15 - 21:45 Team training Bijveld 2A1/2A2, Bijveld 4C1, Bijveld 4C2 KK 6
 
Heren Haarsteeg 5
donderdag 20:00 - 21:45 Team training Bijveld 2A1/2A2, Bijveld 4C1, Bijveld 4C2 KK 6
 
Heren Haarsteeg 6
donderdag 20:15 - 21:45 Team training Bijveld 2A1/2A2, Bijveld 4C1, Bijveld 4C2 KK 6
 
Heren Haarsteeg 35+
donderdag 20:15 - 21:45 Team training Bijveld 5A1/5A2 KK 3
 
Heren Haarsteeg 35+ KNVB
donderdag 20:15 - 21:45 Team training Bijveld 5A1/5A2 KK 3
 
Heren Haarsteeg G1G
woensdag 19:30 - 20:30 Team training Bijveld 4C1 KK 4 Gerrit Polman, Patrick van Spijk
 
A Haarsteeg JO19-1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Tom van der Loo, William van de Wal
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 3A1/3A2 KK 7 Tom van der Loo, William van de Wal
 
A Haarsteeg JO19-2
maandag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 2A1/2A2 KK 1 Gert-Jan van Rooij
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 4A1/4A2 KK 1 Gert-Jan van Rooij
 
A Haarsteeg JO19-3
maandag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 2B1/2B2 KK 2 Eric Knuvers, Radboud Stolwijk, Patrick van de Wiel
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 4B1/4B2 KK 2 Eric Knuvers, Radboud Stolwijk, Patrick van de Wiel
 
B Haarsteeg JO17-1
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 4B1/4B2 KK 4 Steven Branten, Wim Vos
donderdag 18:30 - 20:00 Team training Bijveld 3A1/3A2 KK 4 Steven Branten, Wim Vos
 
B Haarsteeg JO17-2
maandag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 4B1/4B2 KK 3 Frank Proveniers
woensdag 20:00 - 21:30 Team training Bijveld 2B1/2B2 KK 3 Frank Proveniers
 
B Haarsteeg JO17-3
dinsdag 18:30 - 20:00 Team training Bijveld 3A1/3A2 KK 5 Henry Theunissen, Harold Verhoofstad
donderdag 18:30 - 20:00 Team training Bijveld 4A1/4A2 KK 5 Henry Theunissen, Harold Verhoofstad
 
B Haarsteeg JO17-4
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 3B1/3B2 KK 8 Ron Leijtens, Fred Waij
donderdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 4B1/4B2 KK 8 Ron Leijtens, Fred Waij
 
C Haarsteeg JO14-1
maandag 18:45 - 20:00 Team training Bijveld 3B1/3B2 KK 6 Mark Brouwers, Rob Haacke
woensdag 18:45 - 20:00 Team training Bijveld 4A1/4A2 KK 6 Mark Brouwers, Rob Haacke
 
C Haarsteeg JO15-1
maandag 19:00 - 20:30 Team training Bijveld 5A1/5A2 KK 5 Ozhan Ince
woensdag 19:00 - 20:30 Team training Bijveld 3A1/3A2 KK 5 Ozhan Ince
 
C Haarsteeg JO15-3
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 2B1/2B2 KK 11 Jan van Helvoort, Mark Junggeburth
donderdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 5A1/5A2 KK 11 Jan van Helvoort, Mark Junggeburth
 
C Haarsteeg JO15-4
dinsdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 4B1/4B2 KK 6
donderdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 5B1/5B2 KK 18
 
Meisjes Haarsteeg MO19-1
dinsdag 20:00 - 21:15 Team training Bijveld 5A1/5A2 KK 9 Hans Dentz, Frans Mommersteeg, Ricardo van Oort
donderdag 20:00 - 21:15 Team training Bijveld 5A1/5A2 KK 9 Hans Dentz, Frans Mommersteeg, Ricardo van Oort
 
Meisjes Haarsteeg MO17-1
maandag 19:30 - 20:30 Team training Bijveld 4A1/4A2 KK 9 Pieter Vermeulen
woensdag 19:30 - 20:30 Team training Bijveld 2A1/2A2 KK 9 Pieter Vermeulen
 
Meisjes Haarsteeg MO15-1
maandag 18:30 - 20:00 Team training Bijveld 4B1/4B2 KK 14 Tommy Belle
woensdag 18:30 - 20:00 Team training Bijveld 2B1/2B2 KK 14 Tommy Belle
 
D Haarsteeg JO12-1
dinsdag 18:15 - 19:45 Team training Bijveld 5B1/5B2 KK 12 Wesley van de Wiel, Mike van Vugt
donderdag 18:15 - 19:45 Team training Bijveld 2B1/2B2 KK 12 Wesley van de Wiel, Mike van Vugt
 
D Haarsteeg JO13-1
dinsdag 18:15 - 19:45 Team training Bijveld 5A1/5A2 KK 13 Lars Habraken, Maikel Kivits
donderdag 18:15 - 19:45 Team training Bijveld 2A1/2A2 KK 13 Lars Habraken, Maikel Kivits
 
D Haarsteeg JO13-2
maandag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 3A1/3A2 KK 11 Jules van den Elshout, Lars van Engelen
woensdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 5A1/5A2 KK 11 Jules van den Elshout, Lars van Engelen
 
D Haarsteeg JO13-3
maandag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 2B1/2B2 KK 8 Marcel Heij, Jeroen Verhoeven, Dave Voortman
woensdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 4B1/4B2 KK 8 Marcel Heij, Jeroen Verhoeven, Dave Voortman
 
D Haarsteeg JO13-4
maandag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 5B1/5B2 KK 7 Rudy Wetser, Ronny Zwijgers
woensdag 19:00 - 20:00 Team training Bijveld 3B1/3B2 KK 7 Rudy Wetser, Ronny Zwijgers
 
E Haarsteeg JO10-1
maandag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 5A1 KK 13 Bennie Hanff
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 3A1 KK 13 Bennie Hanff
 
E Haarsteeg JO10-2
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 3B1 KK 2 Sebastiaan van Bakel, Bas van Zandwijk
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 4B1 KK 2 Sebastiaan van Bakel, Bas van Zandwijk
 
E Haarsteeg JO10-3
maandag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 5A2 KK 3
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 3A2 KK 3
 
E Haarsteeg JO11-1
dinsdag 18:15 - 19:45 Team training Bijveld 4A1 KK 19 Erwin Slegers, Tom van der Loo
donderdag 18:15 - 19:45 Team training Bijveld 3B1 KK 19 Erwin Slegers, Tom van der Loo
 
E Haarsteeg JO11-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 3A1 KK 1 Dennis Siebers, Rick ten Riele
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 5A1 KK 1 Dennis Siebers, Rick ten Riele
 
E Haarsteeg JO11-3
maandag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 3A2 KK 1 Arno van de Griend, Sander van Wijk
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 5A2 KK 1 Arno van de Griend, Sander van Wijk
 
E Haarsteeg JO11-4
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 2B2 KK 7 Diego van Overdijk
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 5A1 KK 7 Diego van Overdijk
 
F Haarsteeg JO08-1
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 3B2 KK 4 Jan-Maarten van Helvoort, Guido Kersten, Karianne Martel
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 5B1 KK 6 Jan-Maarten van Helvoort, Guido Kersten, Karianne Martel
 
F Haarsteeg JO08-2
maandag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 4A1 KK 4 Hennie De Bruijn
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 2A1 KK 4 Hennie De Bruijn
 
F Haarsteeg JO09-1
dinsdag 18:15 - 19:30 Team training Bijveld 2A1 KK 3 Stefan van Heist
donderdag 18:15 - 19:30 Team training Bijveld 3B2 KK 3 Stefan van Heist
 
F Haarsteeg JO09-2
dinsdag 18:15 - 19:30 Team training Bijveld 2A2 KK 1 Jan-Willem van Bokhoven, Bas van der Loo
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 4B2 KK 1 Jan-Willem van Bokhoven, Bas van der Loo
 
F Haarsteeg JO09-3
maandag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 2B1 KK 2 Jort Damen, Vincent Le Haen
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 4B1 KK 2 Jort Damen, Vincent Le Haen
 
F Haarsteeg JO09-4
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 2B1 KK 1 Gökan Ince, Johan van Hoof
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 5A2 KK 1 Gökan Ince, Johan van Hoof
 
F Haarsteeg JO09-5
maandag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 2B2 KK 2 Stan Held, Anne Meesters, Eveline de Wit
woensdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 4B2 KK 2 Stan Held, Anne Meesters, Eveline de Wit
 
Meisjes Haarsteeg MO11-1
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 4B1 KK 9 Rick Schreuder
donderdag 18:00 - 19:00 Team training Bijveld 4C1, Bijveld 4C2 KK 9 Rick Schreuder
 
Mini's Haarsteeg JO06 / 07
woensdag 16:00 - 17:00 Team training Bijveld 2 Bram van Dijk, Luc Verhoeven, Fried van Bokhoven, Tonnie van Bokhoven, Freddy van Bokhoven, Huub Kemps, Dave Spierings
zaterdag 09:00 - 10:00 Team training Bijveld 4C1, Bijveld 4C2 KK 7/8 Bram van Dijk, Luc Verhoeven, Fried van Bokhoven, Tonnie van Bokhoven, Freddy van Bokhoven, Huub Kemps, Dave Spierings
 
Terug naar boven