Trainingsoverzicht
Trainingsoverzicht
Klik hier voor het trainingsschema.
Haarsteeg 1 | |||||
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 2 | KK 2 | Verdyne de Windt, Bas van Zandwijk, Jelle Hakkert, Frank van den Biggelaar, Kees van Vugt, Frank van den Wildenberg |
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 2 | KK 2 | Verdyne de Windt, Bas van Zandwijk, Jelle Hakkert, Frank van den Biggelaar, Kees van Vugt, Frank van den Wildenberg |
Haarsteeg 2 zaterdag | |||||
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 4 | KK 1 | Verdyne de Windt, Dennis Verhoofstad |
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 2 | KK 1 | Verdyne de Windt, Dennis Verhoofstad |
Haarsteeg 2 | |||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 4 | KK 15 | Bob Boom, Leroy Pennings |
Haarsteeg 3 | |||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 4 | KK 9 | Cees van Bladel, Steven Branten, Paul van Gestel, Michiel de Vaan |
Haarsteeg 4 | |||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 1 | KK 16 | Jasper Meesters, Bjorn Kivits |
Haarsteeg 5 | |||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 3B | KK 17 | Jesse van Bijnen, Bas Mulders, Jasper van Oerle |
Haarsteeg 6 | |||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 1 | KK 18 | Wim van Lieshout, Marijn Scheij, Marcel van de Wiel |
Haarsteeg 35+ | |||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 5B | KK 3 | Arno van de Griend, Frank van Zon |
Haarsteeg VR1 | |||||
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 3A | KK 10 | Tjalf Mier, Bob van Houten, Nikki Van Wijk |
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 3A | KK 10 | Tjalf Mier, Bob van Houten, Nikki Van Wijk |
Haarsteeg VR30+ | |||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Team training | Veld 5A | KK 19 | Harriët Klerx, Roelie Theunissen, Marcel van de Wiel |
Haarsteeg G1G | |||||
woensdag | 19:30 - 20:30 | Team training | Veld 4A | KK 4 | Patrick van Spijk, Michel Beerendonk, Perry van der Donk, Ad Franke |
Haarsteeg JO19-1 | |||||
maandag | 20:30 - 21:45 | Team training | Veld 3B | KK 20 | Manuel Braspenning, Hans van Heist, Sjon Oremans |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 3B | KK 20 | Manuel Braspenning, Hans van Heist, Sjon Oremans |
Haarsteeg JO19-2 | |||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 3B | KK 6 | Wouter Dalmaijer, Daan Sleutjes, Mike van Vugt, Tom van Vugt |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 1A | KK 6 | Wouter Dalmaijer, Daan Sleutjes, Mike van Vugt, Tom van Vugt |
Haarsteeg JO18-1 | |||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 5B | KK 7 | Jesse van Bijnen, Arno van de Griend, Pierre de Wit |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 3A | KK 7 | Jesse van Bijnen, Arno van de Griend, Pierre de Wit |
Haarsteeg JO17-1 | |||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 4B | KK 8 | Rick Bruijsters, Gijs Douma, Maikel Kivits, Ralf Nieuwenhuijs, Jack van Steen |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 2A | KK 8 | Rick Bruijsters, Gijs Douma, Maikel Kivits, Ralf Nieuwenhuijs, Jack van Steen |
Haarsteeg JO16-1 | |||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 2B | KK 5 | Joey de Fijter, Nick Koevoets, Nick Ramaekers, Lars Rooyakkers, Bas van Vugt |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 4A | KK 5 | Joey de Fijter, Nick Koevoets, Nick Ramaekers, Lars Rooyakkers, Bas van Vugt |
Haarsteeg JO15-1 | |||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 4A | KK 15 | Tom van der Loo, Erwin Slegers |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 2B | KK 15 | Tom van der Loo, Erwin Slegers |
Haarsteeg JO15-2 | |||||
maandag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 5A | KK 19 | Arjan Wiering, Bas Verbunt |
woensdag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 2A | KK 19 | Arjan Wiering, Bas Verbunt |
Haarsteeg JO15-3 | |||||
maandag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 5B | KK 18 | Bas Groenendijk, Ronnie Kivits, Myckel Koningstein, Ron Duijzer |
woensdag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 2B | KK 18 | Bas Groenendijk, Ronnie Kivits, Myckel Koningstein, Ron Duijzer |
Haarsteeg JO14-1 | |||||
maandag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 3A | KK 4 | Jelle Vos, Karianne Martel, Menno de Reuver |
woensdag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 1B | KK 16 | Jelle Vos, Karianne Martel, Menno de Reuver |
Haarsteeg JO14-2 | |||||
maandag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 4B | KK 17 | Xander Buisman, Johan Henskens |
donderdag | 18:30 - 19:45 | Team training | Veld 5 | KK 14 | Xander Buisman, Johan Henskens |
Haarsteeg MO20-1 | |||||
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Team training | Veld 3B | KK 20 | Myckel Koningstein, Femke van de Sande, Erwin Smith |
Keeperstraining | |||||
dinsdag | 18:15 - 20:00 | Keepers training | Veld 5B | KK 3 | Wim de Man |
woensdag | 18:00 - 20:30 | Keepers training | Veld 4A | KK 20 | Wim de Man |
Haarsteeg JO13-1 | |||||
maandag | 18:00 - 19:30 | Team training | Veld 1B | KK 15 | Bram Verhoofstad, Milan van Leeuwen, Martijn van Esch |
woensdag | 18:00 - 19:30 | Team training | Veld 3A | KK 15 | Bram Verhoofstad, Milan van Leeuwen, Martijn van Esch |
Haarsteeg JO13-2 | |||||
maandag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 2A | KK 14 | Rien Kerdel, Sanne Willemse, Gijs Stoop, Joëlle Van de Laar |
woensdag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 5A | KK 14 | Rien Kerdel, Sanne Willemse, Gijs Stoop, Joëlle Van de Laar |
Haarsteeg JO13-3 | |||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 2A | KK 11 | Bas van der Loo, Stijn Tausch, Benito Bekx, Willem de Laat |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 4B | KK 11 | Bas van der Loo, Stijn Tausch, Benito Bekx, Willem de Laat |
Haarsteeg JO13-4 | |||||
maandag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 2B | KK 13 | Ruben Broeders, Peter Duijster, Paul Klein Holkenborg |
woensdag | 19:30 - 20:45 | Team training | Veld 5B | KK 13 | Ruben Broeders, Peter Duijster, Paul Klein Holkenborg |
Haarsteeg JO12-1 | |||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 3A | KK 12 | Luc Verhoeven, Emiel Verdaasdonk |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 1B | KK 12 | Luc Verhoeven, Emiel Verdaasdonk |
Haarsteeg JO12-2 | |||||
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 3A | KK 13 | Monday Agbonkonkon, Hanneke Kivits, Martijn Kuijs, Paul Renders |
donderdag | 18:15 - 19:45 | Team training | Veld 1B | KK 13 | Monday Agbonkonkon, Hanneke Kivits, Martijn Kuijs, Paul Renders |
Haarsteeg JO12-3 | |||||
maandag | 19:15 - 20:30 | Team training | Veld 3B | KK 9 | Tom Westerbeek, Patrick van Bladel |
woensdag | 19:15 - 20:30 | Team training | Veld 1A | KK 9 | Tom Westerbeek, Patrick van Bladel |
Haarsteeg JO12-4 | |||||
maandag | 19:15 - 20:30 | Team training | Veld 3B | KK 9 | Janneke Hamers, Gerard van der Maaden, Sander van der Valk |
woensdag | 19:15 - 20:30 | Team training | Veld 1A | KK 9 | Janneke Hamers, Gerard van der Maaden, Sander van der Valk |
Haarsteeg JO11-1 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 4B | KK 10 | Menno Reijnders, Frank Fleuren, Rick Vos |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 3B | KK 10 | Menno Reijnders, Frank Fleuren, Rick Vos |
Haarsteeg JO11-2 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 4B | KK 10 | Leon De Bie, Stan Held, Jan Kok, Jeroen Reijers, Rick van Weert |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 3B | KK 10 | Leon De Bie, Stan Held, Jan Kok, Jeroen Reijers, Rick van Weert |
Haarsteeg JO11-3 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 1A | KK 11 | Andre Doedeijns, Martijn Dupuis, Bertie Kok |
woensdag | 19:15 - 20:30 | Team training | Veld 3B | KK 11 | Andre Doedeijns, Martijn Dupuis, Bertie Kok |
Haarsteeg JO11-4 | |||||
maandag | 19:15 - 20:30 | Team training | Veld 1A | KK 11 | Wim Geerts, Jaap Baks |
woensdag | 19:15 - 20:30 | Team training | Veld 3B | KK 11 | Wim Geerts, Jaap Baks |
Haarsteeg JO11-5 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 1A | KK 12 | Sven van Steen, Dion Venema, Dirk van der Wens, Nieka de Gouw-Kivits, Tjalf Mier |
woensdag | 19:15 - 20:30 | Team training | Veld 3B | KK 12 | Sven van Steen, Dion Venema, Dirk van der Wens, Nieka de Gouw-Kivits, Tjalf Mier |
Haarsteeg JO10-1 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2A | KK 8 | Willem Luijten, Mike van Bokhoven, Joost Klerks |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5A | KK 8 | Willem Luijten, Mike van Bokhoven, Joost Klerks |
Haarsteeg JO10-2 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2A | KK 8 | Krzysztof Grzebinski, Jelle van Esch, Stijn van der Loo, John Kerstens |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5A | KK 8 | Krzysztof Grzebinski, Jelle van Esch, Stijn van der Loo, John Kerstens |
Haarsteeg JO10-3 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2A | KK 7 | Frans Kuijs, Rik Stegeman, Anke Geenen |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5A | KK 7 | Frans Kuijs, Rik Stegeman, Anke Geenen |
Haarsteeg JO10-4 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2B | KK 7 | Bram Bechtold, Paul Renders |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5B | KK 7 | Bram Bechtold, Paul Renders |
Haarsteeg JO10-5 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2B | KK 6 | John Boezer, Mark Boezer |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5B | KK 6 | John Boezer, Mark Boezer |
Haarsteeg JO10-6 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2B | KK 6 | Michael Figee, Tim Pijnenburg |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5B | KK 6 | Michael Figee, Tim Pijnenburg |
Haarsteeg JO10-7 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2B | KK 12 | Nick van Laaren, Ron Duijzer |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5B | KK 12 | Nick van Laaren, Ron Duijzer |
Haarsteeg JO9-1 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5A | KK 5 | Edgar van Bladel, Ben Damen, Hans Derriks, Martijn van den Heuvel, Boukje Oerlemans |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2A | KK 5 | Edgar van Bladel, Ben Damen, Hans Derriks, Martijn van den Heuvel, Boukje Oerlemans |
Haarsteeg JO9-2 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5A | KK 5 | Martijn Vromans, Rob Hoedemakers, Danny IJpelaar |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2A | KK 5 | Martijn Vromans, Rob Hoedemakers, Danny IJpelaar |
Haarsteeg JO9-3 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5B | KK 3 | Finn van Bokhoven, Johan Verboord |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2B | KK 3 | Finn van Bokhoven, Johan Verboord |
Haarsteeg JO9-4 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 5B | KK 3 | Heidi van Gerwen, Kelly Kremers, Maus de Smit |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 2B | KK 3 | Heidi van Gerwen, Kelly Kremers, Maus de Smit |
Haarsteeg JO8-1 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 3A | KK 2 | Djimmie van Putten, André Verbart |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 1A | KK 2 | Djimmie van Putten, André Verbart |
Haarsteeg JO8-2 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 3A | KK 2 | Xavi Van Helvoort, Tako Nijssen, Michel Pullen |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 1A | KK 2 | Xavi Van Helvoort, Tako Nijssen, Michel Pullen |
Haarsteeg JO8-3 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 3A | KK 2 | Sander van den Berg, Martin van Oijen |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 1A | KK 2 | Sander van den Berg, Martin van Oijen |
Haarsteeg JO8-4 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 3B | KK 1 | Menno Anbeek, Frank van Beijnen, Bertie Kok |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 1B | KK 1 | Menno Anbeek, Frank van Beijnen, Bertie Kok |
Haarsteeg JO8-5 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 3B | KK 1 | Rens Eekels, Martijn Lommers, Dries Verstijnen |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 1B | KK 1 | Rens Eekels, Martijn Lommers, Dries Verstijnen |
Haarsteeg JO8-6 | |||||
maandag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 3B | KK 1 | Ferry Schillemans, Margot Dekkers-Krijnen |
woensdag | 18:00 - 19:15 | Team training | Veld 1B | KK 1 | Ferry Schillemans, Margot Dekkers-Krijnen |
Haarsteeg JO7-1 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Korfbalveld | KK 20 | Johan van Esch, Djimmie van Putten |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Korfbalveld | KK 20 | Johan van Esch, Djimmie van Putten |
Haarsteeg JO7-2 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Korfbalveld | KK 20 | Davy de Jong, Rik Verboven, Frans Kuijs |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Korfbalveld | KK 20 | Davy de Jong, Rik Verboven, Frans Kuijs |
Haarsteeg JO7-3 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Korfbalveld | KK 20 | Jaap Hinke, Goran Sovilj, Jonne Immens, Alex Immens |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Korfbalveld | KK 20 | Jaap Hinke, Goran Sovilj, Jonne Immens, Alex Immens |
Haarsteeg JO7-4 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Korfbalveld | KK 20 | Jolanda Smit - van Oijen, Jordi Arendonk, Johnny Jehoel |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Korfbalveld | KK 20 | Jolanda Smit - van Oijen, Jordi Arendonk, Johnny Jehoel |
Haarsteeg JO7-5 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | Marieke Boom Versteeg, Andre Doedeijns, Ruben Haverkamp |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | Marieke Boom Versteeg, Andre Doedeijns, Ruben Haverkamp |
Haarsteeg JO7-6 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | Erik van den Dungen, Dion van Buuren, Erik Jehoel |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | Erik van den Dungen, Dion van Buuren, Erik Jehoel |
Haarsteeg JO7-7 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | Michael Oosterwaal, Joris Verboven, Daniel Worang, Mario van Zuilichem |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | Michael Oosterwaal, Joris Verboven, Daniel Worang, Mario van Zuilichem |
Haarsteeg JO7-8 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | Tim Bicanic, Richard Jacobs, Bart Lamers |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | Tim Bicanic, Richard Jacobs, Bart Lamers |
Haarsteeg JO7-9 | |||||
maandag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | |
woensdag | 18:00 - 19:00 | Team training | Veld 4A | KK 16 | |