Uitslagen


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 09-05-2020 13:00 Haarsteeg JO15-3 RKDVC JO15-3 Peter Kivits (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 13:00 SCG'18 JO15-3 Haarsteeg JO15-4
C 09-05-2020 10:00 Achilles Veen MO17-1 Haarsteeg MO17-1 Afgeschermd
C 09-05-2020 10:45 Beesd JO13-1 Haarsteeg JO13-2
C 09-05-2020 11:30 Haarsteeg JO13-3 RKDVC JO13-3 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 08:45 ODC JO12-3G Haarsteeg JO12-1
C 09-05-2020 10:15 Haarsteeg JO12-2 FC Engelen JO12-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 08:30 ZIGO JO11-1 Haarsteeg JO11-1
C 09-05-2020 09:00 Haarsteeg JO11-2 RWB JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 09:00 Haarsteeg JO11-3 GDC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO10-1 Avanti'31 JO10-2
C 09-05-2020 afgelast Jong Brabant JO10-2 Haarsteeg JO10-2
C 09-05-2020 afgelast Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO9-1 Avanti'31 JO9-1
C 09-05-2020 afgelast Dongen JO9-1 Haarsteeg JO9-2
C 09-05-2020 afgelast SVSSS JO9-2 Haarsteeg JO9-3
C 09-05-2020 afgelast GSBW JO9-2 Haarsteeg JO9-4
C 09-05-2020 afgelast Helvoirt JO8-1G Haarsteeg JO8-1
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-2 DSC JO8-1
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-3 Hedel JO8-2
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-3
C 09-05-2020 afgelast Maliskamp JO7-2 Haarsteeg JO7-2
C 09-05-2020 afgelast Wilhelmina JO7-5 Haarsteeg JO7-3
C 09-05-2020 11:30 Haarsteeg MO13-1 MVV'58 MO13-1
C 08-05-2020 20:00 Unitas 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
C 08-05-2020 20:20 Sparta'30 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
C 08-05-2020 20:40 Haarsteeg 35+ KNVB SC Elshout 35+1
C 08-05-2020 20:40 Haarsteeg VR30+ KNVB SCG'18 VR30+1
C 08-05-2020 20:00 Baardwijk VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 08-05-2020 20:20 Helvoirt VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
V 03-05-2020 10:00 ZGH 't Hoekske
C 26-04-2020 14:30 TGG 1 Haarsteeg 1 Afgeschermd
C 26-04-2020 12:00 RKVVO 2 Haarsteeg 2
C 26-04-2020 12:00 Wilhelmina 7 Haarsteeg 7 P (Peter) Willems
V 26-04-2020 10:00 ZGH VOP
C 24-04-2020 20:20 SCG'18 VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 24-04-2020 20:40 Haarsteeg VR30+ KNVB Helvoirt VR30+1
C 24-04-2020 20:00 Haarsteeg VR30+ KNVB Baardwijk VR30+1
C 19-04-2020 14:30 Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort
C 19-04-2020 12:00 Haarsteeg 2 Sarto 2
C 19-04-2020 13:00 Haarsteeg 3 Theole 2 N.W (Nico) Burggraaf
C 19-04-2020 12:00 LSV 2 Haarsteeg 4 Afgeschermd
C 19-04-2020 11:00 Haarsteeg 5 Baardwijk 5
C 19-04-2020 12:15 FC Drunen 4 Haarsteeg 6
C 19-04-2020 12:00 Haarsteeg 7 Baardwijk 6
V 19-04-2020 10:00 ZGH Taaie Tijgers
C 19-04-2020 10:00 RKTVC VR1 Haarsteeg VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren
C 19-04-2020 10:00 SVSSS VR2 Haarsteeg VR2 M. (Marjolein) van Liemde
C 18-04-2020 13:15 Roosendaal G1G Haarsteeg G1G
C 18-04-2020 14:30 RWB JO19-2 Haarsteeg JO19-1
C 18-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2
C 18-04-2020 12:00 ST Altena/Almkerk JO17-1 Haarsteeg JO17-2 J. (Jacco) van Maastricht
C 18-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-3 RKDVC JO17-3
C 18-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-4 Schijndel/DE WIT JO17-4
C 18-04-2020 13:00 Haarsteeg JO15-1 MVV'58 JO15-1 G. (Gerard) Nijhoff
C 18-04-2020 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Haarsteeg JO15-2 B.M.P. (Bennie) Hanff
C 18-04-2020 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 Haarsteeg JO15-3
C 18-04-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 Ricardo van Oort (Scheidsrechter)
C 18-04-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 Haarsteeg MO17-1
C 18-04-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 FC Engelen JO13-2
C 18-04-2020 10:30 Kerkwijk JO13-1 Haarsteeg JO13-2
C 18-04-2020 12:30 Dussense Boys JO13-1G Haarsteeg JO13-3
C 18-04-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 Zwaluw VFC JO12-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 18-04-2020 10:15 ODC JO12-4 Haarsteeg JO12-2
C 18-04-2020 09:30 DVG JO11-1G Haarsteeg JO11-1
C 18-04-2020 09:00 Haarsteeg JO11-2 Jong Brabant JO11-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 18-04-2020 09:00 Haarsteeg JO11-3 FC Engelen JO11-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 18-04-2020 afgelast SCG'18 JO10-3 Haarsteeg JO10-1
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO10-2 VOAB JO10-2
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO10-3 Vlijmense Boys JO10-1
C 18-04-2020 afgelast Helvoirt JO10-2 Haarsteeg JO10-4
C 18-04-2020 afgelast SCG'18 JO9-1 Haarsteeg JO9-1
C 18-04-2020 afgelast Oosterhout JO9-1 Haarsteeg JO9-2
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO9-3 CHC JO9-2G
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO9-4 Uno Animo JO9-2
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO8-1 Wilhelmina JO8-2
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO8-2 FC Engelen JO8-2
C 18-04-2020 afgelast Nieuwkuijk JO8-1 Haarsteeg JO8-3
C 18-04-2020 afgelast SV BLC JO7-4 Haarsteeg JO7-1
C 18-04-2020 afgelast Wilhelmina JO7-6 Haarsteeg JO7-3
C 18-04-2020 09:30 GRC-14 MO13-1 Haarsteeg MO13-1
C 17-04-2020 20:40 Unitas 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
C 17-04-2020 20:00 Sparta'30 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
C 17-04-2020 20:20 Haarsteeg 35+ KNVB SC Elshout 35+1
C 17-04-2020 20:00 SCG'18 VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 17-04-2020 20:20 Helvoirt VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 17-04-2020 20:40 Haarsteeg VR30+ KNVB Baardwijk VR30+1
C 13-04-2020 14:30 Baardwijk 1 Haarsteeg 1 J.J.F. (Jac) Burgel
C 11-04-2020 17:00 Haarsteeg 1 ODC 1 Afgeschermd
C 11-04-2020 17:00 RKSV Nuenen 2 Haarsteeg 2 S (Stan) van Kroonenburg
C 11-04-2020 10:45 Moerse Boys G1G Haarsteeg G1G
C 05-04-2020 14:30 Haarsteeg 1 FC Engelen 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort
C 05-04-2020 12:00 Haarsteeg 2 Dongen 2
C 05-04-2020 11:00 BMC 4 Haarsteeg 3 D. (Daan) Boone
C 05-04-2020 11:00 Haarsteeg 4 Vlijmense Boys 3
C 05-04-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Haarsteeg 5
C 05-04-2020 10:00 Haarsteeg 6 WSC 8 H. (Hein) van Pinxteren
C 05-04-2020 12:00 Sarto 12 Haarsteeg 7
V 05-04-2020 10:00 VOP ZGH
Vorige Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 09-05-2020 10:45 Beesd JO13-1 Haarsteeg JO13-2
C 09-05-2020 11:30 Haarsteeg JO13-3 RKDVC JO13-3 Jesse van Bijnen (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 08:45 ODC JO12-3G Haarsteeg JO12-1
C 09-05-2020 10:15 Haarsteeg JO12-2 FC Engelen JO12-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 08:30 ZIGO JO11-1 Haarsteeg JO11-1
C 09-05-2020 09:00 Haarsteeg JO11-2 RWB JO11-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 09:00 Haarsteeg JO11-3 GDC JO11-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO10-1 Avanti'31 JO10-2
C 09-05-2020 afgelast Jong Brabant JO10-2 Haarsteeg JO10-2
C 09-05-2020 afgelast Nieuwkuijk JO10-1 Haarsteeg JO10-3
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO10-4 Zwaluw VFC JO10-6
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO9-1 Avanti'31 JO9-1
C 09-05-2020 afgelast Dongen JO9-1 Haarsteeg JO9-2
C 09-05-2020 afgelast SVSSS JO9-2 Haarsteeg JO9-3
C 09-05-2020 afgelast GSBW JO9-2 Haarsteeg JO9-4
C 09-05-2020 afgelast Helvoirt JO8-1G Haarsteeg JO8-1
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-2 DSC JO8-1
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO8-3 Hedel JO8-2
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-3
C 09-05-2020 afgelast Maliskamp JO7-2 Haarsteeg JO7-2
C 09-05-2020 afgelast Wilhelmina JO7-5 Haarsteeg JO7-3
C 09-05-2020 11:30 Haarsteeg MO13-1 MVV'58 MO13-1
C 08-05-2020 20:00 Unitas 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
C 08-05-2020 20:20 Sparta'30 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
C 08-05-2020 20:40 Haarsteeg 35+ KNVB SC Elshout 35+1
C 08-05-2020 20:40 Haarsteeg VR30+ KNVB SCG'18 VR30+1
C 08-05-2020 20:00 Baardwijk VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 08-05-2020 20:20 Helvoirt VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 26-04-2020 14:30 TGG 1 Haarsteeg 1 Afgeschermd
C 26-04-2020 12:00 RKVVO 2 Haarsteeg 2
C 26-04-2020 12:00 Wilhelmina 7 Haarsteeg 7 P (Peter) Willems
C 24-04-2020 20:20 SCG'18 VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 24-04-2020 20:40 Haarsteeg VR30+ KNVB Helvoirt VR30+1
C 24-04-2020 20:00 Haarsteeg VR30+ KNVB Baardwijk VR30+1
C 19-04-2020 14:30 Haarsteeg 1 Vlijmense Boys 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort
C 19-04-2020 12:00 Haarsteeg 2 Sarto 2
C 19-04-2020 13:00 Haarsteeg 3 Theole 2 N.W (Nico) Burggraaf
C 19-04-2020 12:00 LSV 2 Haarsteeg 4 Afgeschermd
C 19-04-2020 11:00 Haarsteeg 5 Baardwijk 5
C 19-04-2020 12:15 FC Drunen 4 Haarsteeg 6
C 19-04-2020 12:00 Haarsteeg 7 Baardwijk 6
C 19-04-2020 10:00 RKTVC VR1 Haarsteeg VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren
C 19-04-2020 10:00 SVSSS VR2 Haarsteeg VR2 M. (Marjolein) van Liemde
C 18-04-2020 13:15 Roosendaal G1G Haarsteeg G1G
C 18-04-2020 14:30 RWB JO19-2 Haarsteeg JO19-1
C 18-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-1 Zwaluw VFC JO17-2
C 18-04-2020 12:00 ST Altena/Almkerk JO17-1 Haarsteeg JO17-2 J. (Jacco) van Maastricht
C 18-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-3 RKDVC JO17-3
C 18-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-4 Schijndel/DE WIT JO17-4
C 18-04-2020 13:00 Haarsteeg JO15-1 MVV'58 JO15-1 G. (Gerard) Nijhoff
C 18-04-2020 14:30 Nieuwkuijk JO15-1 Haarsteeg JO15-2 B.M.P. (Bennie) Hanff
C 18-04-2020 13:00 Nieuwkuijk JO15-2 Haarsteeg JO15-3
C 18-04-2020 13:00 Haarsteeg JO15-4 OJC ROSMALEN JO15-9 Ricardo van Oort (Scheidsrechter)
C 18-04-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 Haarsteeg MO17-1
C 18-04-2020 11:30 Haarsteeg JO13-1 FC Engelen JO13-2
C 18-04-2020 10:30 Kerkwijk JO13-1 Haarsteeg JO13-2
C 18-04-2020 12:30 Dussense Boys JO13-1G Haarsteeg JO13-3
C 18-04-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 Zwaluw VFC JO12-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 18-04-2020 10:15 ODC JO12-4 Haarsteeg JO12-2
C 18-04-2020 09:30 DVG JO11-1G Haarsteeg JO11-1
C 18-04-2020 09:00 Haarsteeg JO11-2 Jong Brabant JO11-3 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 18-04-2020 09:00 Haarsteeg JO11-3 FC Engelen JO11-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter)
C 18-04-2020 afgelast SCG'18 JO10-3 Haarsteeg JO10-1
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO10-2 VOAB JO10-2
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO10-3 Vlijmense Boys JO10-1
C 18-04-2020 afgelast Helvoirt JO10-2 Haarsteeg JO10-4
C 18-04-2020 afgelast SCG'18 JO9-1 Haarsteeg JO9-1
C 18-04-2020 afgelast Oosterhout JO9-1 Haarsteeg JO9-2
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO9-3 CHC JO9-2G
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO9-4 Uno Animo JO9-2
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO8-1 Wilhelmina JO8-2
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO8-2 FC Engelen JO8-2
C 18-04-2020 afgelast Nieuwkuijk JO8-1 Haarsteeg JO8-3
C 18-04-2020 afgelast SV BLC JO7-4 Haarsteeg JO7-1
C 18-04-2020 afgelast Wilhelmina JO7-6 Haarsteeg JO7-3
C 18-04-2020 09:30 GRC-14 MO13-1 Haarsteeg MO13-1
C 17-04-2020 20:40 Unitas 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
C 17-04-2020 20:00 Sparta'30 35+1 Haarsteeg 35+ KNVB
C 17-04-2020 20:20 Haarsteeg 35+ KNVB SC Elshout 35+1
C 17-04-2020 20:00 SCG'18 VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 17-04-2020 20:20 Helvoirt VR30+1 Haarsteeg VR30+ KNVB
C 17-04-2020 20:40 Haarsteeg VR30+ KNVB Baardwijk VR30+1
C 13-04-2020 14:30 Baardwijk 1 Haarsteeg 1 J.J.F. (Jac) Burgel
C 11-04-2020 17:00 Haarsteeg 1 ODC 1 Afgeschermd
C 11-04-2020 17:00 RKSV Nuenen 2 Haarsteeg 2 S (Stan) van Kroonenburg
C 11-04-2020 10:45 Moerse Boys G1G Haarsteeg G1G
C 05-04-2020 14:30 Haarsteeg 1 FC Engelen 1 W.K.P.H. (Wesley) van Oort
C 05-04-2020 12:00 Haarsteeg 2 Dongen 2
C 05-04-2020 11:00 BMC 4 Haarsteeg 3 D. (Daan) Boone
C 05-04-2020 11:00 Haarsteeg 4 Vlijmense Boys 3
C 05-04-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Haarsteeg 5
C 05-04-2020 10:00 Haarsteeg 6 WSC 8 H. (Hein) van Pinxteren
C 05-04-2020 12:00 Sarto 12 Haarsteeg 7
C 05-04-2020 12:00 Haarsteeg VR1 Emplina VR1 K.C.H. (Kevin) Treuren
C 05-04-2020 13:00 Haarsteeg VR2 DESK VR2 Berry vd Doelen (Scheidsrechter)
C 04-04-2020 14:30 Haarsteeg G1G Theole G1 C.J. (Chris) de Waal
C 04-04-2020 14:45 Haarsteeg JO19-1 Wilhelmina'26 JO19-2 F. (Frank) van den Bogaard
C 04-04-2020 14:45 Sarto JO17-2 Haarsteeg JO17-1
C 04-04-2020 14:45 Haarsteeg JO17-2 Nivo Sparta JO17-3 M.G.G. (Marco) Oomen
C 04-04-2020 13:00 OJC ROSMALEN JO17-5 Haarsteeg JO17-4 N.J. (Nico) Brantjes
Vorige Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 31-08-2019 10:15 Haarsteeg JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-11 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 1-15
B 31-08-2019 11:30 Zwaluw VFC MO13-1 Haarsteeg MO13-1 J. (Joris) Geuze 7 - 0
Vorige

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 07-09-2019 09:00 Haarsteeg JO7-1 Fc Engelen JO7-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 4-13
V 05-09-2019 20:15 Haarsteeg VR1 MVV'58 Sjef de Vaan (Scheidsrechter)
V 03-09-2019 20:15 Haarsteeg 2 Fc Drunen 1 J. Arendonk (Scheidsrechter)
V 01-09-2019 09:45 Wil Boys ZGH
V 27-08-2019 20:15 Haarsteeg 2 Nivo Sparta 2 Bas Smit (Scheidsrechter)
V 25-08-2019 12:00 Maliskamp 2 Haarsteeg 3
V 25-08-2019 12:00 Haarsteeg 6 Haarsteeg 7 Radboud Stolwijk (Scheidsrechter)
V 25-08-2019 10:00 ZGH VOP
V 24-08-2019 14:30 Haarsteeg JO19-1 RKDVC JO19-4 Peter Treuren (Scheidsrechter)
V 24-08-2019 13:00 Desk JO15-2 Haarsteeg JO15-2
V 24-08-2019 10:15 Haarsteeg JO9-1 Haarsteeg JO9-2
V 21-08-2019 19:30 Jong Brabant JO17-1 Haarsteeg JO17-1
V 18-08-2019 13:00 Haarsteeg 1 DVG 1 Nick Hupkes (Scheidsrechter)
V 18-08-2019 12:30 Gemert 2 Haarsteeg 2
V 18-08-2019 11:00 Haarsteeg 6 ZGH Radboud Stolwijk (Scheidsrechter)
V 17-08-2019 14:45 Haarsteeg JO17-1 Desk JO17-1 vd Loo (Scheidsrechter)
V 17-08-2019 13:00 Haarsteeg JO15-1 DESK JO15-1 Michel Pullen (Scheidsrechter)
V 17-08-2019 11:30 Haarsteeg JO13-1 Desk JO13-1 Martijn van Esch (Scheidsrechter) 2-0
Vorige

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
Vorige


VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven