0394 Onder 13 (3e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO13-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Sven van Beekveld | Keeper | ||||||
Milan de Bekker | |||||||
Olivier van Gorkom | |||||||
Shahid Guerroum | |||||||
Joep Kerdel | |||||||
Nik Kivits | |||||||
Thomas Merks | |||||||
Fern van Ooijen | |||||||
Saffier van Oorschot | |||||||
Cas Smits | |||||||
Lukas Stoop | |||||||
Milo Tokmakcija | |||||||
Tibbe Verhoeven | |||||||
Fedde Vermeulen | |||||||
Thomas Vink | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rien Kerdel | Assistent-trainer/coach | ||||||
Sanne Willemse | Assistent-trainer/coach | ||||||
Gijs Stoop | Trainer | ||||||
Joƫlle Van de Laar | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | BMC JO13-3 | Zelf Fluiten (Scheidsrechter) | 184574 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:15 | DBN'22 JO13-1 | Hedel JO13-1 | 185169 | 12-1 | ||
C | 11-05-2024 12:00 | Nivo Sparta JO13-2 | Emplina JO13-2 | 184637 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 11:30 | BMC JO13-3 | RKKSV JO13-1 | 184188 | 3-2 | ||
C | 11-05-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO13-3 | Haarsteeg JO13-2 | 181805 | 8-4 | ||
C | 08-05-2024 19:00 | Den Dungen JO13-2 | Hedel JO13-1 | 184729 | 10-1 | ||
C | 04-05-2024 10:00 | VOAB JO13-4 | Hedel JO13-1 | 183990 | 3-0 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | Emplina JO13-2 | 183811 | 0-2 | ||
C | 20-04-2024 11:45 | Nivo Sparta JO13-2 | Den Dungen JO13-2 | 182890 | 2-0 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 182340 | 1-4 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | BMC JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-3 | 183556 | 6-2 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | DBN'22 JO13-1 | 185239 | 2-4 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO13-3 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | 181893 | 3-1 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | BMC JO13-3 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 184254 | 3-1 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Den Dungen JO13-2 | VOAB JO13-4 | 184915 | 9-5 | ||
C | 13-04-2024 12:45 | RKKSV JO13-1 | Nivo Sparta JO13-2 | 185016 | 4-2 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Hedel JO13-1 | Emplina JO13-2 | 183485 | 3-6 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | DBN'22 JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-3 | 184420 | 4-1 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | BMC JO13-3 | 184702 | 2-5 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Emplina JO13-2 | Den Dungen JO13-2 | 182131 | 4-3 | ||
C | 06-04-2024 09:15 | Nivo Sparta JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 182176 | 3-6 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | Hedel JO13-1 | 185051 | 1-1 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | VOAB JO13-4 | RKKSV JO13-1 | 184132 | 0-2 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | VOAB JO13-4 | 183770 | 0-3 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO13-3 | Nivo Sparta JO13-2 | 182811 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 184037 | 4-1 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | BMC JO13-3 | DBN'22 JO13-1 | 182387 | 2-6 | ||
C | 23-03-2024 12:45 | RKKSV JO13-1 | Emplina JO13-2 | 184506 | 3-0 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | DBN'22 JO13-1 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | 182942 | 0-3 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Hedel JO13-1 | RKKSV JO13-1 | 181927 | 4-3 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | Nivo Sparta JO13-2 | BMC JO13-3 | 183155 | 5-0 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | Emplina JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 184604 | 3-2 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | VOAB JO13-4 | Zwaluw VFC JO13-3 | 183886 | 4-2 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | Den Dungen JO13-2 | 185349 | 1-4 | ||
C | 09-03-2024 12:45 | DBN'22 JO13-1 | RKKSV JO13-1 | 184200 | 3-3 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | RKKSV JO13-1 | 181029 | 1-4 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | VOAB JO13-4 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | 185546 | 1-3 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | Nivo Sparta JO13-2 | DBN'22 JO13-1 | 183005 | 1-3 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Den Dungen JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 181526 | 7-7 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | Emplina JO13-2 | BMC JO13-3 | 183374 | 3-0 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | Hedel JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-3 | 183356 | 6-1 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | RKKSV JO13-1 | 182434 | 2-3 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO13-3 | Den Dungen JO13-2 | 182802 | 3-8 | ||
C | 24-02-2024 10:45 | Nivo Sparta JO13-2 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 181979 | 5-1 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | Emplina JO13-2 | 183999 | 4-3 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | BMC JO13-3 | Hedel JO13-1 | 181395 | 4-2 | ||
C | 24-02-2024 12:30 | DBN'22 JO13-1 | VOAB JO13-4 | 184142 | 8-2 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 185373 | 0-5 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | VOAB JO13-4 | Nivo Sparta JO13-2 | 181096 | 2-1 | ||
C | 03-02-2024 10:30 | Emplina JO13-2 | DBN'22 JO13-1 | 184730 | 0-4 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Den Dungen JO13-2 | BMC JO13-3 | 183978 | 3-0 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Hedel JO13-1 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | 184049 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 12:45 | RKKSV JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-3 | 183979 | 4-3 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | DBN'22 JO13-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 184457 | 4-2 | ||
C | 27-01-2024 12:45 | RKKSV JO13-1 | Den Dungen JO13-2 | 184975 | 1-2 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | BMC JO13-3 | VOAB JO13-4 | 184782 | 3-3 | ||
C | 27-01-2024 11:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | Nivo Sparta JO13-2 | 181952 | 1-5 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO13-3 | Emplina JO13-2 | 181449 | 0-7 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | Hedel JO13-1 | 183140 | 4-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 11:30 | HVCH JO13-5JM | Avanti'31 JO13-2 | 126851 | 1-3 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | RKKSV JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-2 | 129084 | 1-3 | ||
C | 09-12-2023 11:45 | Avanti'31 JO13-2 | SV BLC JO13-2 | 129158 | 4-1 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | Den Dungen JO13-2 | HVCH JO13-5JM | 129211 | 7-0 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | Nulandia JO13-3 | 129342 | 4-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 128624 | 5-2 | ||
C | 02-12-2023 11:00 | SV BLC JO13-2 | Den Dungen JO13-2 | 128785 | 2-4 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | HVCH JO13-5JM | RKKSV JO13-1 | 128765 | 1-6 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Nulandia JO13-3 | Avanti'31 JO13-2 | 128913 | 0-2 | ||
C | 25-11-2023 11:45 | Avanti'31 JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 128446 | 1-1 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | Den Dungen JO13-2 | Nulandia JO13-3 | 128489 | 7-1 | ||
C | 25-11-2023 11:15 | RKKSV JO13-1 | SV BLC JO13-2 | 128276 | 7-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | HVCH JO13-5JM | 128335 | 4-0 | ||
C | 18-11-2023 11:45 | Avanti'31 JO13-2 | Den Dungen JO13-2 | 128052 | 5-2 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | Nulandia JO13-3 | RKKSV JO13-1 | 127913 | 1-3 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | SV BLC JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-2 | 127785 | 0-6 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | HVCH JO13-5JM | 128130 | 9-1 | ||
C | 11-11-2023 12:45 | RKKSV JO13-1 | Avanti'31 JO13-2 | 127468 | 2-4 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | HVCH JO13-5JM | SV BLC JO13-2 | 127679 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | Den Dungen JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 127701 | 3-5 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Nulandia JO13-3 | 127527 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | SV BLC JO13-2 | 127322 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | Den Dungen JO13-2 | RKKSV JO13-1 | 127191 | 1-3 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | Nulandia JO13-3 | HVCH JO13-5JM | 126999 | 5-1 | ||
C | 04-11-2023 12:15 | Avanti'31 JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-2 | 127138 | 0-9 | ||
C | 28-10-2023 12:45 | RKKSV JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 126645 | 4-3 | ||
C | 28-10-2023 11:00 | SV BLC JO13-2 | Nulandia JO13-3 | 126871 | 2-3 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Den Dungen JO13-2 | 126699 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 46931 | 1-4 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Nemelaer JO13-1 | 46863 | 2-7 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-2 | Helvoirt JO13-1 | 47048 | 0-13 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 47544 | 4-0 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Helvoirt JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 47284 | 5-2 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Zwaluw VFC JO13-2 | 47376 | 3-5 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Nemelaer JO13-1 | Emplina JO13-3 | 47428 | 0-4 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Nemelaer JO13-1 | 46139 | 1-4 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 46229 | 2-7 | ||
C | 30-09-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-2 | 46025 | 2-1 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | Emplina JO13-3 | Helvoirt JO13-1 | 46371 | 2-5 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Haarsteeg JO13-2 | 46568 | 5-3 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | Helvoirt JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 46477 | 5-0 | ||
C | 23-09-2023 11:45 | Nemelaer JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 46621 | 2-1 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Emplina JO13-3 | 46767 | 2-4 | ||
C | 16-09-2023 11:45 | Nemelaer JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 47625 | 3-5 | ||
C | 16-09-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | Nieuwkuijk JO13-1 | 47845 | 4-2 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Emplina JO13-3 | Haarsteeg JO13-2 | 47987 | 4-3 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Helvoirt JO13-1 | 47775 | 2-7 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | Emplina JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 48391 | 3-3 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-2 | 48250 | 4-3 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 48158 | 3-8 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Helvoirt JO13-1 | Nemelaer JO13-1 | 48088 | 3-0 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Helvoirt JO13-1 | 48486 | 2-6 | ||
C | 02-09-2023 11:45 | Nemelaer JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 48539 | 3-0 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | RKDVC JO13-2 | Emplina JO13-3 | 48755 | 6-1 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 48685 | 3-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBN'22 JO13-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 48 | 17 | 31 | 0 |
2 | Den Dungen JO13-2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 46 | 24 | 22 | 0 |
3 | RKKSV JO13-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 29 | 20 | 9 | 0 |
4 | Emplina JO13-2 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 28 | 19 | 9 | 0 |
5 | BMC JO13-3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 26 | 29 | -3 | 0 |
6 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO13-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 21 | 24 | -3 | 0 |
7 | VOAB JO13-4 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 23 | 28 | -5 | 0 |
8 | Haarsteeg JO13-2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 36 | 35 | 1 | 0 |
9 | Nivo Sparta JO13-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 24 | 21 | 3 | 0 |
10 | Zwaluw VFC JO13-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 27 | 44 | -17 | 0 |
11 | Hedel JO13-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 23 | 46 | -23 | 0 |
12 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 8 | 32 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO13-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 33 | 5 | 28 | 0 |
2 | Avanti'31 JO13-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 19 | 16 | 3 | 0 |
3 | RKKSV JO13-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 26 | 13 | 13 | 0 |
4 | Haarsteeg JO13-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 27 | 15 | 12 | 0 |
5 | Den Dungen JO13-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 25 | 19 | 6 | 0 |
6 | Nulandia JO13-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 11 | 22 | -11 | 0 |
7 | SV BLC JO13-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 27 | -21 | 0 |
8 | HVCH JO13-5JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 4 | 34 | -30 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helvoirt JO13-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 44 | 8 | 36 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 29 | 23 | 6 | 0 |
3 | RKDVC JO13-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 24 | 18 | 6 | 0 |
4 | Nemelaer JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 19 | 16 | 3 | 0 |
5 | Emplina JO13-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 18 | 19 | -1 | 0 |
6 | Nieuwkuijk JO13-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | 22 | -10 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO13-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 18 | 32 | -14 | 0 |
8 | Haarsteeg JO13-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 15 | 41 | -26 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 20:45 | Veld 2A | KK 14 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:45 | Veld 5A | KK 14 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|