Mannen beker reserve zondag poule
Senioren - Haarsteeg 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Kevin Andriessen | |||||||
Mark de Bie | |||||||
Tierny Van Bijnen | |||||||
Wouter Dalmaijer | |||||||
Tenzin Jansen | |||||||
Kelvin van Overbeek | |||||||
Elmar Postema | |||||||
Jorn Rooyakkers | |||||||
Daan Sleutjes | |||||||
Stijn Tausch | |||||||
Okke Vos | |||||||
Bas van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Antoine van Logten | Leider/Trainer | ||||||
Dennis Lauwers | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-09-2019 20:00 | Haarsteeg 3 | WSC 2 | 16502 | 1-6 | ||
B | 15-09-2019 13:00 | Haarsteeg 3 | Baardwijk 2 | 17278 | 4-3 | ||
B | 12-09-2019 20:00 | WSC 2 | RKDVC 4 | 16962 | 1-4 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | Baardwijk 2 | RKDVC 4 | 16891 | 3-2 | ||
B | 01-09-2019 11:00 | WSC 2 | Baardwijk 2 | 15922 | 4-1 | ||
B | 01-09-2019 12:15 | RKDVC 4 | Haarsteeg 3 | 16377 | 5-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 13:00 | Haarsteeg 3 | TEC 2 | 25086 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | TGG 2 | Nemelaer 3 | 25057 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Den Dungen 3 | 25093 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | Theole 2 | BMC 4 | 25101 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | Alem 2 | Zwaluw VFC 2 | 25053 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:00 | BMC 4 | Alem 2 | 25012 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Den Dungen 3 | Haarsteeg 3 | 25043 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:00 | Nemelaer 3 | Essche Boys 2 | 24997 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Theole 2 | 24983 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:15 | TEC 2 | Vlijmense Boys 2 | 25031 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | Alem 2 | Den Dungen 3 | 24943 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | Essche Boys 2 | Zwaluw VFC 2 | 24959 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | Theole 2 | Vlijmense Boys 2 | 24969 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | BMC 4 | Nemelaer 3 | 24924 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | TGG 2 | Haarsteeg 3 | 24947 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 11:00 | Nemelaer 3 | Theole 2 | 157800 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | Essche Boys 2 | BMC 4 | 24871 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | Alem 2 | TGG 2 | 24866 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | Den Dungen 3 | TEC 2 | 24911 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Zwaluw VFC 2 | 24895 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 13:00 | Haarsteeg 3 | Theole 2 | 24888 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Essche Boys 2 | 24543 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | TGG 2 | Essche Boys 2 | 24507 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | BMC 4 | Haarsteeg 3 | 24814 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | Den Dungen 3 | Essche Boys 2 | 24845 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | Zwaluw VFC 2 | TGG 2 | 24785 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:15 | TEC 2 | Theole 2 | 24833 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | Nemelaer 3 | Alem 2 | 24799 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:30 | Essche Boys 2 | TEC 2 | 24739 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | Theole 2 | Den Dungen 3 | 24771 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | TGG 2 | BMC 4 | 24727 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 13:00 | Haarsteeg 3 | Zwaluw VFC 2 | 24756 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Nemelaer 3 | 24763 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:15 | TEC 2 | Nemelaer 3 | 24558 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:30 | Vlijmense Boys 2 | TGG 2 | 24411 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:30 | Essche Boys 2 | Alem 2 | 24387 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Den Dungen 3 | TGG 2 | 24702 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | Theole 2 | Essche Boys 2 | 24705 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Haarsteeg 3 | 24675 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:15 | TEC 2 | Alem 2 | 24690 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Nemelaer 3 | 24653 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | Nemelaer 3 | Theole 2 | 24590 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | BMC 4 | Den Dungen 3 | 24605 | 1-3 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | Alem 2 | Vlijmense Boys 2 | 24624 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 10:30 | Essche Boys 2 | Haarsteeg 3 | 24640 | 4-2 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | TGG 2 | TEC 2 | 24628 | 3-0 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | Zwaluw VFC 2 | TEC 2 | 24455 | 9-0 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | Alem 2 | Theole 2 | 24503 | 3-0 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | BMC 4 | Vlijmense Boys 2 | 24484 | 2-6 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | Nemelaer 3 | Den Dungen 3 | 24469 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | Zwaluw VFC 2 | BMC 4 | 24521 | 4-2 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | Theole 2 | TGG 2 | 24573 | 0-4 | ||
C | 16-02-2020 13:00 | Haarsteeg 3 | Alem 2 | 24536 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 13:00 | Haarsteeg 3 | Nemelaer 3 | 24404 | 0-4 | ||
C | 02-02-2020 12:15 | TEC 2 | BMC 4 | 24426 | 1-0 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | Den Dungen 3 | Zwaluw VFC 2 | 24438 | 1-4 | ||
C | 26-01-2020 11:00 | BMC 4 | Theole 2 | 24352 | 3-2 | ||
C | 15-12-2019 11:30 | TGG 2 | Alem 2 | 24364 | 2-0 | ||
C | 08-12-2019 11:00 | Nemelaer 3 | Vlijmense Boys 2 | 24337 | 2-0 | ||
C | 08-12-2019 12:15 | TEC 2 | Den Dungen 3 | 24382 | 3-1 | ||
C | 08-12-2019 11:30 | Zwaluw VFC 2 | Haarsteeg 3 | 24323 | 8-4 | ||
C | 01-12-2019 10:30 | Essche Boys 2 | Den Dungen 3 | 23878 | 3-0 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | Theole 2 | TEC 2 | 23910 | 3-1 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | Alem 2 | Nemelaer 3 | 23862 | 0-6 | ||
C | 01-12-2019 11:30 | TGG 2 | Zwaluw VFC 2 | 23866 | 7-0 | ||
C | 01-12-2019 13:00 | Haarsteeg 3 | BMC 4 | 23895 | 2-1 | ||
C | 26-11-2019 20:00 | Haarsteeg 3 | Den Dungen 3 | 93766 | 4-1 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Alem 2 | 23792 | 2-0 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | Nemelaer 3 | TGG 2 | 23806 | 0-2 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | Den Dungen 3 | Theole 2 | 23852 | 3-2 | ||
C | 24-11-2019 12:15 | TEC 2 | Essche Boys 2 | 23840 | 1-1 | ||
C | 24-11-2019 13:00 | Haarsteeg 3 | Vlijmense Boys 2 | 23829 | 0-1 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | Alem 2 | Haarsteeg 3 | 23774 | 1-1 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Vlijmense Boys 2 | 23726 | 3-5 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | Nemelaer 3 | TEC 2 | 23740 | 3-1 | ||
C | 17-11-2019 11:30 | BMC 4 | Essche Boys 2 | 23755 | 3-6 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | TGG 2 | Theole 2 | 23778 | 2-4 | ||
C | 10-11-2019 12:15 | TEC 2 | Zwaluw VFC 2 | 23697 | 2-3 | ||
C | 10-11-2019 11:30 | Vlijmense Boys 2 | BMC 4 | 23682 | 3-5 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | Den Dungen 3 | Nemelaer 3 | 23709 | 2-2 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | Theole 2 | Alem 2 | 23712 | 1-2 | ||
C | 10-11-2019 10:30 | Essche Boys 2 | TGG 2 | 23658 | 1-4 | ||
C | 03-11-2019 10:30 | Essche Boys 2 | Theole 2 | 23625 | 4-1 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | Nemelaer 3 | Zwaluw VFC 2 | 23597 | 0-10 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | BMC 4 | TGG 2 | 23612 | 1-2 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Den Dungen 3 | Vlijmense Boys 2 | 23654 | 1-3 | ||
C | 03-11-2019 12:15 | TEC 2 | Haarsteeg 3 | 23642 | 0-2 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | TGG 2 | OSC'45 2 | 23547 | 0-0 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Alem 2 | BMC 4 | 23543 | 0-1 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Zwaluw VFC 2 | Essche Boys 2 | 23528 | 4-0 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Theole 2 | Nemelaer 3 | 23580 | 3-3 | ||
C | 27-10-2019 11:30 | Vlijmense Boys 2 | TEC 2 | 23572 | 6-0 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Haarsteeg 3 | Den Dungen 3 | 23565 | 1-1 | ||
C | 20-10-2019 12:00 | TGG 2 | Den Dungen 3 | 23426 | 1-0 | ||
C | 13-10-2019 12:15 | TEC 2 | TGG 2 | 23499 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 10:30 | Essche Boys 2 | Vlijmense Boys 2 | 23482 | 0-2 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | BMC 4 | Zwaluw VFC 2 | 23469 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | OSC'45 2 | Nemelaer 3 | 23471 | 0-0 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | Theole 2 | Haarsteeg 3 | 23514 | 4-0 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | Den Dungen 3 | Alem 2 | 23511 | 1-0 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Zwaluw VFC 2 | OSC'45 2 | 23396 | 0-0 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Alem 2 | TEC 2 | 23422 | 2-3 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Nemelaer 3 | BMC 4 | 23410 | 1-2 | ||
C | 06-10-2019 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Theole 2 | 23451 | 6-1 | ||
C | 06-10-2019 13:00 | Haarsteeg 3 | Essche Boys 2 | 23444 | 0-1 | ||
C | 29-09-2019 10:30 | Essche Boys 2 | Nemelaer 3 | 23328 | 2-1 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | Theole 2 | Zwaluw VFC 2 | 23382 | 0-1 | ||
C | 29-09-2019 11:30 | Vlijmense Boys 2 | Alem 2 | 23352 | 4-0 | ||
C | 29-09-2019 12:15 | TEC 2 | OSC'45 2 | 23367 | 0-0 | ||
C | 29-09-2019 13:00 | Haarsteeg 3 | TGG 2 | 23345 | 1-4 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | Den Dungen 3 | BMC 4 | 23379 | 0-1 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | Alem 2 | Essche Boys 2 | 23312 | 1-0 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | TGG 2 | Vlijmense Boys 2 | 23316 | 2-5 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | OSC'45 2 | Theole 2 | 23295 | 0-12 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Zwaluw VFC 2 | Den Dungen 3 | 23264 | 0-0 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | Nemelaer 3 | Haarsteeg 3 | 23278 | 2-2 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | BMC 4 | TEC 2 | 23293 | 3-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 5 | 6 | 0 |
2 | WSC 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 6 | 5 | 0 |
3 | Baardwijk 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 0 |
4 | Haarsteeg 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 14 | -8 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 29 | 49 | 22 | 27 | 0 |
2 | TGG 2 | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | 34 | 13 | 21 | 0 |
3 | Vlijmense Boys 2 | 12 | 9 | 0 | 3 | 27 | 41 | 17 | 24 | 0 |
4 | Essche Boys 2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 22 | 19 | 3 | 0 |
5 | BMC 4 | 14 | 6 | 1 | 7 | 19 | 26 | 32 | -6 | 0 |
6 | Nemelaer 3 | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 25 | 25 | 0 | 0 |
7 | Alem 2 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | 10 | 21 | -11 | 0 |
8 | Den Dungen 3 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 14 | 25 | -11 | 0 |
9 | Haarsteeg 3 | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 18 | 31 | -13 | 0 |
10 | TEC 2 | 13 | 3 | 2 | 8 | 11 | 14 | 37 | -23 | 0 |
11 | Theole 2 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | 21 | 32 | -11 | 0 |