Mannen beker reserve zondag 2e ronde
Senioren - Haarsteeg 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Bob Boom | |||||||
Tim Dijkshoorn | |||||||
Jurre Hulsen | |||||||
Nick Kasmo | |||||||
Tom Kivits | |||||||
Gijs Kool | |||||||
Rick van Mil | |||||||
Leroy Pennings | |||||||
Roy Roodenburg | |||||||
Erwin Slegers | |||||||
Matte van der Sterren | |||||||
Jasper de Vaan | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Verdyne de Windt | Assistent Leider/Trainer | ||||||
Bob Boom | Leider | ||||||
John Bechtold | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-11-2019 11:30 | DESK 2 | Haarsteeg 2 | 90948 | 0-0 | ||
B | 15-09-2019 11:30 | DSC 2 | OJC ROSMALEN 3 | 17249 | 4-2 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | Alem 2 | 17029 | 4-0 | ||
B | 08-09-2019 11:30 | DSC 2 | Haarsteeg 2 | 16473 | 0-4 | ||
B | 08-09-2019 12:30 | OJC ROSMALEN 3 | Alem 2 | 16756 | 0-3 | ||
B | 01-09-2019 11:00 | Alem 2 | DSC 2 | 16342 | 2-4 | ||
B | 01-09-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | OJC ROSMALEN 3 | 15986 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | SC 't Zand 2 | 24305 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Dongen 2 | RKVVO 2 | 24317 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | RKSV Nuenen 2 | Sarto 2 | 24303 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:30 | EFC 2 | ODC 2 | 24315 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Geldrop 2 | 24301 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | Nemelaer 2 | 24308 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | RKSV Heeze 2 | 24312 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:30 | ODC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 24278 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Geldrop 2 | RKSV Nuenen 2 | 24291 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Nemelaer 2 | Wilhelmina Boys 2 | 24282 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | RKVVO 2 | OJC ROSMALEN 2 | 24295 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | Dongen 2 | 24296 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:30 | Sarto 2 | EFC 2 | 24288 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:30 | RKSV Heeze 2 | Haarsteeg 2 | 24284 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | RKVVO 2 | 24270 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | Geldrop 2 | 24263 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Sarto 2 | 24259 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:30 | EFC 2 | RKSV Heeze 2 | 24273 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | RKSV Nuenen 2 | Nemelaer 2 | 24261 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Dongen 2 | ODC 2 | 24275 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | SC 't Zand 2 | 24266 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 10:30 | Geldrop 2 | EFC 2 | 24246 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 11:30 | ODC 2 | Wilhelmina Boys 2 | 24236 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 11:30 | RKSV Heeze 2 | RKSV Nuenen 2 | 24239 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | Oirschot Vooruit 2 | 24251 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 12:00 | Dongen 2 | OJC ROSMALEN 2 | 24254 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 12:00 | RKVVO 2 | Haarsteeg 2 | 24250 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 12:30 | Sarto 2 | Nemelaer 2 | 24243 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | Dongen 2 | 24231 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | RKSV Heeze 2 | 24224 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:30 | EFC 2 | SC 't Zand 2 | 24234 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | RKVVO 2 | 24220 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Nemelaer 2 | Geldrop 2 | 24216 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | RKSV Nuenen 2 | ODC 2 | 24222 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | Sarto 2 | 24227 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 11:30 | EFC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 24087 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 11:30 | RKSV Heeze 2 | Geldrop 2 | 24074 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | Sarto 2 | RKVVO 2 | 24078 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 17:00 | RKSV Nuenen 2 | Haarsteeg 2 | 24084 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Geldrop 2 | Oirschot Vooruit 2 | 24204 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:30 | ODC 2 | RKSV Heeze 2 | 24194 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | RKSV Nuenen 2 | 24208 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Nemelaer 2 | EFC 2 | 24198 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | Dongen 2 | 24209 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | RKVVO 2 | 24212 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:30 | Sarto 2 | OJC ROSMALEN 2 | 24201 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | Nemelaer 2 | 24180 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | Wilhelmina Boys 2 | 24176 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:30 | EFC 2 | Haarsteeg 2 | 24183 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | RKVVO 2 | ODC 2 | 24187 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Dongen 2 | RKSV Nuenen 2 | 24191 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | Geldrop 2 | 24188 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:30 | RKSV Heeze 2 | Sarto 2 | 24173 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:00 | Geldrop 2 | RKVVO 2 | 24162 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:30 | ODC 2 | OJC ROSMALEN 2 | 24152 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | RKSV Heeze 2 | 24166 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Nemelaer 2 | SC 't Zand 2 | 24156 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | RKSV Nuenen 2 | EFC 2 | 24168 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | Oirschot Vooruit 2 | 24170 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:30 | Sarto 2 | Dongen 2 | 24159 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | OJC ROSMALEN 2 | 24141 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:30 | ODC 2 | Sarto 2 | 24131 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:30 | RKSV Heeze 2 | Nemelaer 2 | 24134 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Geldrop 2 | Haarsteeg 2 | 24138 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Dongen 2 | EFC 2 | 24149 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | RKVVO 2 | RKSV Nuenen 2 | 24145 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | Wilhelmina Boys 2 | 24146 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 11:30 | RKSV Heeze 2 | RKVVO 2 | 24113 | 2-1 | ||
C | 08-03-2020 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | Haarsteeg 2 | 24125 | 2-1 | ||
C | 08-03-2020 11:30 | EFC 2 | Oirschot Vooruit 2 | 24129 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 12:30 | Sarto 2 | Geldrop 2 | 24117 | 0-1 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Nemelaer 2 | ODC 2 | 24111 | 5-0 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | RKSV Nuenen 2 | SC 't Zand 2 | 24123 | 3-0 | ||
C | 08-03-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Dongen 2 | 24121 | 0-2 | ||
C | 01-03-2020 11:30 | ODC 2 | SC 't Zand 2 | 24068 | 1-4 | ||
C | 01-03-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Oirschot Vooruit 2 | 24082 | 1-0 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | Nemelaer 2 | Dongen 2 | 24072 | 1-2 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | Geldrop 2 | ODC 2 | 24090 | 0-1 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | Wilhelmina Boys 2 | 24095 | 2-0 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | Dongen 2 | RKSV Heeze 2 | 24107 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | RKVVO 2 | EFC 2 | 24103 | 2-1 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | Sarto 2 | 24104 | 4-0 | ||
C | 16-02-2020 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | Nemelaer 2 | 24092 | 2-0 | ||
C | 16-02-2020 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | RKSV Nuenen 2 | 24099 | 1-2 | ||
C | 02-02-2020 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | RKSV Nuenen 2 | 24047 | 2-1 | ||
C | 02-02-2020 11:30 | EFC 2 | Wilhelmina Boys 2 | 24057 | 4-0 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Haarsteeg 2 | ODC 2 | 24050 | 1-3 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | SC 't Zand 2 | RKSV Heeze 2 | 24062 | 1-3 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | RKVVO 2 | Nemelaer 2 | 24061 | 1-1 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Dongen 2 | Geldrop 2 | 24065 | 1-1 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | Sarto 2 | 24054 | 3-1 | ||
C | 26-01-2020 12:30 | Sarto 2 | Haarsteeg 2 | 24036 | 3-0 | ||
C | 26-01-2020 11:00 | Geldrop 2 | SC 't Zand 2 | 24039 | 1-3 | ||
C | 26-01-2020 11:30 | RKSV Heeze 2 | EFC 2 | 24032 | 0-1 | ||
C | 26-01-2020 11:30 | ODC 2 | RKVVO 2 | 24026 | 3-4 | ||
C | 26-01-2020 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | OJC ROSMALEN 2 | 24043 | 0-1 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | Nemelaer 2 | Oirschot Vooruit 2 | 24030 | 1-3 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | RKSV Nuenen 2 | Dongen 2 | 24045 | 2-2 | ||
C | 19-01-2020 12:00 | EFC 2 | Nemelaer 2 | 24018 | 0-2 | ||
C | 15-12-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | Geldrop 2 | 24015 | 0-3 | ||
C | 15-12-2019 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | ODC 2 | 24008 | 6-2 | ||
C | 15-12-2019 12:00 | Dongen 2 | Sarto 2 | 24023 | 2-1 | ||
C | 15-12-2019 12:00 | RKSV Nuenen 2 | Wilhelmina Boys 2 | 24006 | 1-1 | ||
C | 15-12-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | RKSV Heeze 2 | 24011 | 2-0 | ||
C | 15-12-2019 12:00 | RKVVO 2 | SC 't Zand 2 | 24022 | 2-4 | ||
C | 08-12-2019 11:00 | Geldrop 2 | OJC ROSMALEN 2 | 23997 | 2-1 | ||
C | 08-12-2019 11:30 | ODC 2 | RKSV Nuenen 2 | 23984 | 2-1 | ||
C | 08-12-2019 11:30 | RKSV Heeze 2 | Oirschot Vooruit 2 | 23990 | 2-2 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Nemelaer 2 | Haarsteeg 2 | 23988 | 4-2 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | SC 't Zand 2 | EFC 2 | 24002 | 2-0 | ||
C | 08-12-2019 11:30 | RKVVO 2 | Dongen 2 | 24001 | 3-2 | ||
C | 08-12-2019 12:30 | Sarto 2 | Wilhelmina Boys 2 | 23994 | 1-1 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | SC 't Zand 2 | 23976 | 2-0 | ||
C | 01-12-2019 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | RKVVO 2 | 23972 | 8-0 | ||
C | 01-12-2019 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Nemelaer 2 | 23968 | 1-3 | ||
C | 01-12-2019 11:30 | RKSV Heeze 2 | ODC 2 | 23963 | 5-1 | ||
C | 01-12-2019 11:30 | EFC 2 | Sarto 2 | 23979 | 3-0 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | RKSV Nuenen 2 | Geldrop 2 | 23970 | 1-1 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | Dongen 2 | Haarsteeg 2 | 23981 | 4-1 | ||
C | 24-11-2019 10:30 | Geldrop 2 | Wilhelmina Boys 2 | 23952 | 5-0 | ||
C | 24-11-2019 11:30 | ODC 2 | Dongen 2 | 23942 | 0-5 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Nemelaer 2 | RKSV Heeze 2 | 23946 | 2-1 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | EFC 2 | 23954 | 1-0 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | SC 't Zand 2 | OJC ROSMALEN 2 | 23960 | 1-5 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | RKVVO 2 | Oirschot Vooruit 2 | 23959 | 7-0 | ||
C | 24-11-2019 12:30 | Sarto 2 | RKSV Nuenen 2 | 23949 | 0-3 | ||
C | 10-11-2019 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | Oirschot Vooruit 2 | 23930 | 1-0 | ||
C | 10-11-2019 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | SC 't Zand 2 | 23926 | 2-4 | ||
C | 10-11-2019 11:30 | EFC 2 | RKVVO 2 | 23937 | 0-1 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Dongen 2 | Nemelaer 2 | 23939 | 2-3 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | Geldrop 2 | 23933 | 0-8 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | RKSV Nuenen 2 | RKSV Heeze 2 | 23928 | 3-1 | ||
C | 10-11-2019 12:30 | Sarto 2 | ODC 2 | 23922 | 4-0 | ||
C | 03-11-2019 11:30 | RKSV Heeze 2 | Wilhelmina Boys 2 | 23243 | 3-3 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | Haarsteeg 2 | 23250 | 0-3 | ||
C | 03-11-2019 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | Dongen 2 | 23246 | 0-2 | ||
C | 03-11-2019 11:30 | EFC 2 | RKSV Nuenen 2 | 23253 | 3-1 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | RKVVO 2 | Geldrop 2 | 23257 | 1-1 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Nemelaer 2 | Sarto 2 | 23241 | 1-2 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | SC 't Zand 2 | ODC 2 | 23258 | 4-0 | ||
C | 27-10-2019 10:30 | Geldrop 2 | RKSV Heeze 2 | 23226 | 2-3 | ||
C | 27-10-2019 11:30 | ODC 2 | Nemelaer 2 | 23219 | 0-3 | ||
C | 27-10-2019 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | EFC 2 | 23230 | 6-1 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Dongen 2 | Oirschot Vooruit 2 | 23237 | 1-1 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | OJC ROSMALEN 2 | 23234 | 2-0 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | RKSV Nuenen 2 | RKVVO 2 | 23232 | 2-2 | ||
C | 27-10-2019 12:30 | Sarto 2 | SC 't Zand 2 | 23223 | 1-1 | ||
C | 20-10-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | Wilhelmina Boys 2 | 23208 | 3-1 | ||
C | 20-10-2019 11:30 | RKSV Heeze 2 | OJC ROSMALEN 2 | 23204 | 0-0 | ||
C | 20-10-2019 11:30 | ODC 2 | Geldrop 2 | 23198 | 0-6 | ||
C | 20-10-2019 11:30 | EFC 2 | Dongen 2 | 23211 | 1-1 | ||
C | 20-10-2019 12:00 | Nemelaer 2 | RKSV Nuenen 2 | 23202 | 1-2 | ||
C | 20-10-2019 12:00 | RKVVO 2 | Sarto 2 | 23215 | 1-3 | ||
C | 20-10-2019 12:00 | SC 't Zand 2 | Haarsteeg 2 | 23216 | 2-3 | ||
C | 13-10-2019 12:30 | Sarto 2 | RKSV Heeze 2 | 23178 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 10:30 | Geldrop 2 | Nemelaer 2 | 23181 | 5-4 | ||
C | 13-10-2019 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | EFC 2 | 23189 | 1-0 | ||
C | 13-10-2019 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | ODC 2 | 23185 | 1-0 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | Dongen 2 | SC 't Zand 2 | 23195 | 4-0 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | RKVVO 2 | 23192 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | RKSV Nuenen 2 | Oirschot Vooruit 2 | 23187 | 3-3 | ||
C | 06-10-2019 10:30 | Geldrop 2 | Sarto 2 | 23166 | 2-4 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | EFC 2 | 23169 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 11:30 | ODC 2 | Haarsteeg 2 | 23156 | 3-1 | ||
C | 06-10-2019 11:30 | RKSV Heeze 2 | Dongen 2 | 23162 | 3-2 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | RKVVO 2 | Wilhelmina Boys 2 | 23173 | 9-2 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | Nemelaer 2 | OJC ROSMALEN 2 | 23160 | 4-0 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | SC 't Zand 2 | RKSV Nuenen 2 | 23174 | 2-0 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Dongen 2 | Wilhelmina Boys 2 | 23153 | 3-0 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | Oirschot Vooruit 2 | ODC 2 | 23142 | 3-2 | ||
C | 29-09-2019 11:15 | OJC ROSMALEN 2 | Sarto 2 | 23135 | 0-2 | ||
C | 29-09-2019 11:30 | EFC 2 | Geldrop 2 | 23145 | 0-1 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | RKVVO 2 | RKSV Heeze 2 | 23149 | 5-1 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Haarsteeg 2 | RKSV Nuenen 2 | 23138 | 5-2 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | SC 't Zand 2 | Nemelaer 2 | 23150 | 2-2 | ||
C | 22-09-2019 11:30 | Wilhelmina Boys 2 | Haarsteeg 2 | 23131 | 2-4 | ||
C | 22-09-2019 11:30 | ODC 2 | EFC 2 | 23114 | 3-1 | ||
C | 22-09-2019 11:30 | RKSV Heeze 2 | SC 't Zand 2 | 23120 | 4-4 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Nemelaer 2 | RKVVO 2 | 23118 | 4-0 | ||
C | 22-09-2019 12:30 | Sarto 2 | Oirschot Vooruit 2 | 23124 | 4-0 | ||
C | 22-09-2019 10:30 | Geldrop 2 | Dongen 2 | 23127 | 6-1 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | RKSV Nuenen 2 | OJC ROSMALEN 2 | 23133 | 1-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DESK 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Geldrop 2 | 16 | 9 | 3 | 4 | 30 | 45 | 20 | 25 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN 2 | 16 | 9 | 2 | 5 | 29 | 30 | 18 | 12 | 0 |
3 | Nemelaer 2 | 17 | 9 | 2 | 6 | 29 | 41 | 25 | 16 | 0 |
4 | Dongen 2 | 17 | 8 | 5 | 4 | 29 | 37 | 24 | 13 | 0 |
5 | SC 't Zand 2 | 17 | 8 | 3 | 6 | 27 | 38 | 33 | 5 | 0 |
6 | RKVVO 2 | 16 | 7 | 4 | 5 | 25 | 40 | 35 | 5 | 0 |
7 | Haarsteeg 2 | 16 | 8 | 1 | 7 | 25 | 29 | 34 | -5 | 0 |
8 | Sarto 2 | 16 | 7 | 3 | 6 | 24 | 27 | 23 | 4 | 0 |
9 | RKSV Nuenen 2 | 16 | 5 | 6 | 5 | 21 | 28 | 27 | 1 | 0 |
10 | RKSV Heeze 2 | 16 | 5 | 6 | 5 | 21 | 30 | 31 | -1 | 0 |
11 | Oirschot Vooruit 2 | 17 | 6 | 3 | 8 | 21 | 23 | 34 | -11 | 0 |
12 | EFC 2 | 16 | 5 | 1 | 10 | 16 | 17 | 23 | -6 | 0 |
13 | ODC 2 | 17 | 5 | 0 | 12 | 15 | 21 | 54 | -33 | 0 |
14 | Wilhelmina Boys 2 | 17 | 3 | 3 | 11 | 12 | 21 | 46 | -25 | 0 |