B-Junioren (voorjaar), 4e klasse 4.13
Junioren - Haarsteeg B3
Teamleden
Spelers | |||||||
Tom van Vugt | Keeper | ||||||
Relano de Kuijper | |||||||
Bas van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Kees van Vugt | Leider | ||||||
Wesley van Oort | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-05-2016 12:00 | ODC B4 | Audacia B2 | Oedairadsjingh, M.R. | 107153 | 2-3 | |
C | 07-05-2016 14:30 | RKKSV B1 | WSC B5 | Osch, A van | 135590 | 7-2 | |
C | 30-04-2016 12:00 | ODC B4 | Haarsteeg B3 | Veroude, N. | 137082 | 0-1 | |
C | 30-04-2016 14:45 | Wilhelmina B3 | Audacia B2 | Vries, F.H.G de | 106867 | 0-2 | |
C | 30-04-2016 12:30 | St Mich.Gestel B2 | RKKSV B1 | Buuren, J van | 107094 | 10-1 | |
C | 23-04-2016 15:00 | FC Engelen B4 | St Mich.Gestel B2 | Doelen, B. van der | 107491 | 3-1 | |
C | 23-04-2016 16:00 | ODC B4 | Wilhelmina B3 | Veroude, N. | 107155 | 0-2 | |
C | 23-04-2016 14:30 | SC Elshout B2 | Emplina B4 | Fitters, MCM | 107370 | 1-7 | |
C | 23-04-2016 15:00 | Audacia B2 | RKKSV B1 | Denissen, P.J.C.L.J. | 106678 | 6-1 | |
C | 23-04-2016 12:30 | WSC B5 | Emplina B5 | Huysmans, LM | 135598 | 4-1 | |
C | 23-04-2016 14:45 | Haarsteeg B3 | Boxtel B2 | Oort, R.K.J.P. van | 106863 | 5-3 | |
C | 19-04-2016 18:30 | RKKSV B1 | FC Engelen B4 | Liempt, A. van | 106636 | 2-1 | |
C | 16-04-2016 12:30 | WSC B5 | FC Engelen B4 | Huysmans, LM | 135597 | 3-3 | |
C | 16-04-2016 14:30 | RKKSV B1 | SC Elshout B2 | Osch, A van | 106635 | 3-1 | |
C | 16-04-2016 14:30 | Emplina B4 | Haarsteeg B3 | Naus, J.P. | 107159 | 4-0 | |
C | 16-04-2016 14:30 | Boxtel B2 | ODC B4 | Alebeek, M.A.J. van | 106907 | 1-0 | |
C | 16-04-2016 14:45 | Wilhelmina B3 | Emplina B5 | Jansen, GLG | 106872 | 9-1 | |
C | 16-04-2016 15:00 | St Mich.Gestel B2 | Audacia B2 | Buuren, J van | 107095 | 6-3 | |
C | 09-04-2016 14:45 | Haarsteeg B3 | RKKSV B1 | Koppel, A. vd | 106862 | 9-1 | |
C | 09-04-2016 16:00 | ODC B4 | Emplina B4 | Veroude, N. | 107157 | 0-1 | |
C | 09-04-2016 14:45 | Wilhelmina B3 | WSC B5 | Teeffelen, L.J. van | 135596 | 10-1 | |
C | 09-04-2016 14:30 | Audacia B2 | FC Engelen B4 | Denissen, P.J.C.L.J. | 106682 | 7-1 | |
C | 09-04-2016 14:30 | SC Elshout B2 | St Mich.Gestel B2 | Hoven, CAM van den | 107368 | 3-2 | |
C | 09-04-2016 14:30 | Emplina B5 | Boxtel B2 | Dam, T.A. van | 107446 | 1-4 | |
C | 02-04-2016 15:45 | FC Engelen B4 | SC Elshout B2 | Doelen, B. van der | 107494 | 0-6 | |
C | 02-04-2016 12:30 | WSC B5 | Audacia B2 | Huysmans, LM | 135595 | 2-8 | |
C | 02-04-2016 14:30 | RKKSV B1 | ODC B4 | Liempt, A. van | 106632 | 3-3 | |
C | 02-04-2016 14:30 | Boxtel B2 | Wilhelmina B3 | Dungen, WA van den | 106906 | 1-5 | |
C | 02-04-2016 15:00 | St Mich.Gestel B2 | Haarsteeg B3 | Buuren, J van | 107096 | 0-2 | |
C | 02-04-2016 15:00 | Emplina B4 | Emplina B5 | Naus, J.P. | 107163 | 7-1 | |
C | 26-03-2016 12:30 | WSC B5 | ODC B4 | Huysmans, LM | 135588 | 0-4 | |
C | 26-03-2016 13:15 | SC Elshout B2 | Wilhelmina B3 | Delft, D.T.J. van | 107367 | 4-3 | |
C | 26-03-2016 14:30 | Audacia B2 | Boxtel B2 | Kogels, B.J.A.E.H. | 106680 | 3-2 | |
C | 19-03-2016 15:30 | Emplina B5 | RKKSV B1 | Wijnia, A.G.Y. | 107445 | 2-4 | |
C | 19-03-2016 15:00 | ODC B4 | St Mich.Gestel B2 | Besouw, L.F.M. van | 107156 | 2-1 | |
C | 19-03-2016 13:00 | SC Elshout B2 | Audacia B2 | Hoven, A.C.M. v.d. | 107366 | 3-2 | |
C | 19-03-2016 14:30 | Boxtel B2 | WSC B5 | Alebeek, M.A.J. van | 135594 | 3-2 | |
C | 19-03-2016 14:45 | Haarsteeg B3 | FC Engelen B4 | Oort, R.K.J.P. van | 106866 | 4-0 | |
C | 19-03-2016 14:45 | Wilhelmina B3 | Emplina B4 | Willems, Peter | 106870 | 3-0 | |
C | 12-03-2016 15:00 | St Mich.Gestel B2 | Emplina B5 | Weert, JPM van | 107099 | 4-4 | |
C | 12-03-2016 15:00 | FC Engelen B4 | ODC B4 | Doelen, B. van der | 107492 | 2-2 | |
C | 12-03-2016 15:00 | Emplina B4 | Boxtel B2 | Naus, J.P. | 107160 | 5-2 | |
C | 12-03-2016 14:30 | Audacia B2 | Haarsteeg B3 | Denissen, P.J.C.L.J. | 106679 | 3-1 | |
C | 12-03-2016 14:30 | RKKSV B1 | Wilhelmina B3 | Osch, A van | 106631 | 1-3 | |
C | 12-03-2016 14:30 | WSC B5 | SC Elshout B2 | Honcoop, C.C. | 135593 | 0-2 | |
C | 05-03-2016 13:00 | Haarsteeg B3 | SC Elshout B2 | Son, D.H.A. van | 106864 | 2-0 | |
C | 05-03-2016 14:45 | Wilhelmina B3 | St Mich.Gestel B2 | Willems, P | 106869 | 7-2 | |
C | 05-03-2016 15:00 | Emplina B4 | WSC B5 | Naus, J.P. | 135592 | 6-1 | |
C | 05-03-2016 16:15 | Emplina B5 | FC Engelen B4 | Velden, H.G.C.M. van der | 107449 | 0-1 | |
C | 05-03-2016 14:30 | Boxtel B2 | RKKSV B1 | Persoons, H.L. | 106905 | 3-2 | |
C | 27-02-2016 14:30 | Boxtel B2 | SC Elshout B2 | Schrover, M.A.P. | 106909 | 3-2 | |
C | 27-02-2016 14:45 | Wilhelmina B3 | Haarsteeg B3 | Willems, P | 106868 | 2-1 | |
C | 27-02-2016 15:00 | St Mich.Gestel B2 | WSC B5 | Balen, E. van | 135589 | 9-1 | |
C | 27-02-2016 14:30 | Emplina B5 | ODC B4 | Dam, T.A. van | 107447 | 1-0 | |
C | 27-02-2016 15:30 | Emplina B4 | Audacia B2 | Naus, J.P. | 107158 | 3-1 | |
C | 20-02-2016 14:30 | WSC B5 | Haarsteeg B3 | Huysmans, LM | 135591 | 1-6 | |
C | 20-02-2016 14:30 | Audacia B2 | Emplina B5 | Denissen, P.J.C.L.J. | 106681 | 2-3 | |
C | 20-02-2016 15:00 | FC Engelen B4 | Wilhelmina B3 | Doelen, B. van der | 107490 | 3-5 | |
C | 20-02-2016 14:30 | RKKSV B1 | Emplina B4 | Osch, A van | 106633 | 1-4 | |
C | 20-02-2016 15:00 | St Mich.Gestel B2 | Boxtel B2 | Weert, JPM van | 107097 | 5-2 | |
C | 20-02-2016 14:30 | SC Elshout B2 | ODC B4 | Venrooij, WAJ van | 107369 | 4-1 | |
C | 13-02-2016 16:00 | ODC B4 | Haarsteeg B3 | 107154 | 0-0 | ||
C | 13-02-2016 14:30 | Emplina B4 | St Mich.Gestel B2 | Naus, J.P. | 107161 | 4-2 | |
C | 13-02-2016 14:30 | Boxtel B2 | FC Engelen B4 | Dungen, WA van den | 106910 | 5-0 | |
C | 13-02-2016 15:00 | Emplina B5 | SC Elshout B2 | Hoven, CAM van den | 107448 | 4-3 | |
C | 23-01-2016 15:00 | FC Engelen B4 | Emplina B4 | Doelen, B. van der | 107493 | 0-4 | |
C | 23-01-2016 14:45 | Haarsteeg B3 | Emplina B5 | Oort, R.K.J.P. van | 106865 | 2-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 26-03-2016 14:45 | Haarsteeg B3 ZA | Brabantia B3 ZA | Bruin, R.J. de | 137773 | 0-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-12-2015 14:00 | Oirschot V. B3 ZA | Haarsteeg B3 ZA | Beers, ABM van | 104228 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-01-2016 12:00 | NOAD'32 B1 | RKKSV B1 | Bergeijk, A. van | 36593 | 2-0 | |
C | 21-12-2015 19:45 | Wilhelmina B3 | RKDVC B4 | Willems, P | 101872 | 6-2 | |
C | 19-12-2015 13:00 | WODAN B3 | Wilhelmina B3 | Berger, S. | 100227 | 0-5 | |
C | 16-12-2015 19:00 | RKKSV B1 | DSC B2 | 35949 | 0-0 | ||
C | 12-12-2015 14:45 | Wilhelmina B3 | RKKSV B1 | Willems, P | 36191 | 9-2 | |
C | 12-12-2015 14:30 | RKDVC B4 | Haarsteeg B3 | Pijnenburg, M.P.W.J | 101873 | 1-2 | |
C | 12-12-2015 14:45 | WODAN B3 | TGG B1 | Berger, S. | 100237 | 5-4 | |
C | 09-12-2015 20:00 | Haarsteeg B3 | NOAD'32 B1 | Cakir, B. | 36178 | 2-1 | |
C | 05-12-2015 15:15 | DSC B2 | Wilhelmina B3 | Mourik, H.N.J. van | 36324 | 0-1 | |
C | 05-12-2015 11:00 | Essche Boys B1 | NOAD'32 B1 | Verhagen, D.H.M. | 36233 | 2-2 | |
C | 05-12-2015 14:30 | RKDVC B4 | Emplina B4 | Oijen, CJLG van | 101871 | 1-4 | |
C | 05-12-2015 14:45 | Haarsteeg B3 | WODAN B3 | Derriks, T. | 100228 | 3-1 | |
C | 28-11-2015 12:45 | Essche Boys B1 | Emplina B4 | Rutten, A.M. | 36237 | 2-5 | |
C | 28-11-2015 14:45 | Haarsteeg B3 | Wilhelmina B3 | Son, D.H.A. van | 36183 | 2-5 | |
C | 28-11-2015 15:15 | DSC B2 | WSC B4 | Brandenburg, M | 36328 | 4-0 | |
C | 28-11-2015 14:30 | RKDVC B4 | OJC ROSMALEN B6 | Pijnenburg, M.P.W.J | 101881 | 5-0 | |
C | 21-11-2015 12:30 | WSC B4 | RKKSV B1 | Boxel, H. van | 36271 | 2-4 | |
C | 21-11-2015 13:30 | Emplina B4 | WODAN B3 | Naus, J.P. | 100236 | 7-1 | |
C | 21-11-2015 14:30 | TGG B1 | RKDVC B4 | Verwey, J. | 101880 | 4-4 | |
C | 21-11-2015 14:45 | Wilhelmina B3 | Essche Boys B1 | Vries, F.H.G de | 36189 | 9-2 | |
C | 21-11-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B6 | DSC B2 | Konings, JJ | 36478 | 1-3 | |
C | 14-11-2015 10:00 | Wilhelmina B3 | NOAD'32 B1 | Willems, Peter | 36194 | 2-1 | |
C | 14-11-2015 12:30 | WSC B4 | RKDVC B4 | Oene, J.C. van | 101879 | 1-3 | |
C | 14-11-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B6 | WODAN B3 | Ubaghs, R.J.B.W. | 100235 | 1-3 | |
C | 14-11-2015 14:30 | TGG B1 | Essche Boys B1 | Koroglu, U. | 36188 | 3-4 | |
C | 14-11-2015 15:00 | Emplina B4 | Haarsteeg B3 | Naus, J.P. | 36477 | 3-0 | |
C | 07-11-2015 13:00 | Essche Boys B1 | OJC ROSMALEN B6 | Bruggen, P.A.G.W. van der | 36236 | 6-2 | |
C | 07-11-2015 14:45 | WODAN B3 | WSC B4 | Harks, R. | 100234 | 6-0 | |
C | 07-11-2015 14:45 | Haarsteeg B3 | TGG B1 | Damen, J. | 36182 | 2-0 | |
C | 07-11-2015 14:45 | Wilhelmina B3 | Emplina B4 | Willems, P | 36193 | 2-2 | |
C | 07-11-2015 14:30 | RKDVC B4 | RKKSV B1 | Oijen, CJLG van | 101878 | 0-2 | |
C | 07-11-2015 15:15 | DSC B2 | NOAD'32 B1 | Mourik, H.N.J. van | 36327 | 2-4 | |
C | 31-10-2015 15:15 | DSC B2 | RKDVC B4 | Brandenburg, M | 101877 | 3-3 | |
C | 31-10-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B6 | Haarsteeg B3 | Rensing, P.J. | 36481 | 1-1 | |
C | 31-10-2015 14:30 | TGG B1 | Wilhelmina B3 | Melching, H | 36187 | 2-4 | |
C | 31-10-2015 14:30 | RKKSV B1 | WODAN B3 | Osch, A van | 100233 | 2-3 | |
C | 31-10-2015 12:30 | WSC B4 | Essche Boys B1 | Boxel, H. van | 36274 | 7-4 | |
C | 31-10-2015 11:15 | NOAD'32 B1 | Emplina B4 | Bergeijk, A. van | 36592 | 1-8 | |
C | 17-10-2015 14:45 | Wilhelmina B3 | OJC ROSMALEN B6 | Wijnen, H.G.M. | 36192 | 5-0 | |
C | 17-10-2015 14:45 | Haarsteeg B3 | WSC B4 | Henskens, A.J.M. | 36181 | 6-1 | |
C | 17-10-2015 14:45 | WODAN B3 | DSC B2 | Eijnden, CJ vd | 100232 | 1-6 | |
C | 17-10-2015 15:00 | Emplina B4 | TGG B1 | Naus, J.P. | 36476 | 8-1 | |
C | 17-10-2015 13:00 | Essche Boys B1 | RKKSV B1 | Heeswijk, M.H.J.M. van | 36235 | 0-9 | |
C | 17-10-2015 12:45 | RKDVC B4 | NOAD'32 B1 | Pijnenburg, M.P.W.J | 101876 | 0-2 | |
C | 10-10-2015 11:15 | NOAD'32 B1 | TGG B1 | Bergeijk, A. van | 36591 | 5-0 | |
C | 10-10-2015 14:30 | RKKSV B1 | Haarsteeg B3 | Osch, A van | 35947 | 3-0 | |
C | 10-10-2015 14:30 | WSC B4 | Wilhelmina B3 | Dongen, H. van | 36273 | 0-6 | |
C | 10-10-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B6 | Emplina B4 | Nota, R.J. | 36480 | 0-7 | |
C | 10-10-2015 14:30 | RKDVC B4 | WODAN B3 | Deventer, H.L. van | 101875 | 1-2 | |
C | 10-10-2015 15:15 | DSC B2 | Essche Boys B1 | Osch, M. van | 36325 | 3-2 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Essche Boys B1 | Zwaluw VFC B4 | 36234 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 14:30 | TGG B1 | OJC ROSMALEN B6 | Brouwer, W. | 36186 | 7-0 | |
C | 03-10-2015 11:15 | WODAN B3 | NOAD'32 B1 | Klomp, H.W. | 100230 | 1-4 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Haarsteeg B3 | DSC B2 | Oort, W.K.P.H. van | 36180 | 6-0 | |
C | 03-10-2015 15:00 | Emplina B4 | WSC B4 | Blijdestein, J.T.M. | 36475 | 12-2 | |
C | 03-10-2015 13:00 | Essche Boys B1 | RKDVC B4 | 101874 | 1-2 | ||
C | 26-09-2015 14:45 | WODAN B3 | Essche Boys B1 | Eijnden, CJ vd | 100229 | 3-2 | |
C | 26-09-2015 11:15 | NOAD'32 B1 | OJC ROSMALEN B6 | Arendse, W. | 36590 | 7-2 | |
C | 26-09-2015 14:30 | RKKSV B1 | Emplina B4 | Osch, A. van | 35946 | 3-1 | |
C | 26-09-2015 14:30 | WSC B4 | TGG B1 | Honcoop, C.C. | 36272 | 3-2 | |
C | 26-09-2015 14:30 | Real Lunet B1 | Essche Boys B1 | 36595 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 15:00 | Zwaluw VFC B4 | Haarsteeg B3 | Marschalk, T. | 36468 | 0-5 | |
C | 19-09-2015 14:30 | TGG B1 | RKKSV B1 | Hubner, F.P.R. | 36185 | 1-1 | |
C | 19-09-2015 14:45 | OJC ROSMALEN B6 | WSC B4 | Rensing, P.J. | 36479 | 1-3 | |
C | 19-09-2015 14:45 | Wilhelmina B3 | Zwaluw VFC B4 | Willems, P | 36190 | 13-0 | |
C | 19-09-2015 16:15 | Emplina B4 | DSC B2 | Naus, J.P. | 36474 | 6-0 | |
C | 19-09-2015 14:45 | Haarsteeg B3 | Real Lunet B1 | Oort, R.K.J.P. van | 36179 | 7-1 | |
C | 12-09-2015 11:45 | NOAD'32 B1 | WSC B4 | Kessel, P.A.H. van | 36589 | 9-1 | |
C | 12-09-2015 15:15 | DSC B2 | TGG B1 | Kammen, M. van der | 36323 | 1-3 | |
C | 12-09-2015 15:00 | Zwaluw VFC B4 | Emplina B4 | Rouw, P. de | 36467 | 2-6 | |
C | 12-09-2015 14:30 | Real Lunet B1 | Wilhelmina B3 | Peters, S.J. | 36594 | 0-9 | |
C | 12-09-2015 14:30 | RKKSV B1 | OJC ROSMALEN B6 | Osch, A van | 35945 | 6-2 | |
C | 12-09-2015 13:00 | Essche Boys B1 | Haarsteeg B3 | Weert, C.H.W. van | 36232 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 05-09-2015 14:45 | Best Vooruit B7 ZA | SCI/FLYNTH B3 ZA | Raaijmakers, A.C.H. | 7320 | 4-2 | |
B | 05-09-2015 14:45 | Haarsteeg B3 ZA | FC Engelen B3 ZA | 7549 | 0-0 | ||
B | 01-09-2015 19:30 | FC Engelen B3 ZA | Best Vooruit B7 ZA | Schepper, S.A. de | 7198 | 7-1 | |
B | 29-08-2015 13:00 | SCI/FLYNTH B3 ZA | Haarsteeg B3 ZA | Berkel, P.M. van | 7046 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina B4 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 45 | 12 | 33 | 0 |
2 | Wilhelmina B3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 49 | 16 | 33 | 0 |
3 | Haarsteeg B3 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 33 | 14 | 19 | 0 |
4 | Audacia B2 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 40 | 24 | 16 | 0 |
5 | SC Elshout B2 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 29 | 27 | 2 | 0 |
6 | Boxtel B2 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 29 | 30 | -1 | 0 |
7 | St Mich.Gestel B2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 42 | 32 | 10 | 0 |
8 | RKKSV B1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 26 | 44 | -18 | 0 |
9 | Emplina B5 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 18 | 40 | -22 | 0 |
10 | ODC B4 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 14 | 19 | -5 | 0 |
11 | FC Engelen B4 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 14 | 39 | -25 | 0 |
12 | WSC B5 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 17 | 59 | -42 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina B3 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 54 | 13 | 41 | 0 |
2 | Emplina B4 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 63 | 13 | 50 | 0 |
3 | NOAD'32 B1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 38 | 20 | 18 | 0 |
4 | Haarsteeg B3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 29 | 17 | 12 | 0 |
5 | RKKSV B1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 32 | 20 | 12 | 0 |
6 | WODAN B3 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 26 | 35 | -9 | 0 |
7 | DSC B2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 22 | 27 | -5 | 0 |
8 | RKDVC B4 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 22 | 27 | -5 | 0 |
9 | WSC B4 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 20 | 57 | -37 | 0 |
10 | TGG B1 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 27 | 37 | -10 | 0 |
11 | Essche Boys B1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 26 | 50 | -24 | 0 |
12 | OJC ROSMALEN B6 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 10 | 53 | -43 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:15 | Veld 4A1/4A2 | KK 3 | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:00 | Veld 2A1/2A2 | KK 3 | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|