0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Junioren - Haarsteeg JO19-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Tom van Vugt | Keeper | ||||||
Sander van der Loo | |||||||
Bas van Vugt | |||||||
Rob van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Mike van Vugt | Trainer | ||||||
Rob van Vugt | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-05-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Willems, P | 102913 | 7-1 | |
C | 06-05-2017 15:30 | RKTVC JO19-3 | Wilhelmina JO19-3 | Bahar, A. | 134170 | 4-1 | |
C | 06-05-2017 15:00 | SV BLC JO19-3 | WSC JO19-3 | Beurden, R. v. | 104246 | 1-2 | |
C | 06-05-2017 15:00 | FC Engelen JO19-2 | SC Elshout JO19-1 | Stumphius, O.P. | 103557 | 0-8 | |
C | 06-05-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Haarsteeg JO19-3 | Druenen, L.A.J. van | 103611 | 9-3 | |
C | 29-04-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Venrooij, WAJ van | 103719 | 1-0 | |
C | 29-04-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | SV BLC JO19-3 | Ubaghs, R.J.B.W. | 103936 | 0-3 | |
C | 29-04-2017 13:45 | WSC JO19-3 | FC Engelen JO19-2 | Leijtens, R. | 103872 | 13-1 | |
C | 29-04-2017 15:00 | Den Dungen JO19-2 | RKTVC JO19-3 | Heijden, G. van der | 103749 | 6-1 | |
C | 29-04-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | Wilhelmina JO19-4 | Velden, T.A. van der | 103647 | 3-2 | |
C | 24-04-2017 20:00 | Haarsteeg JO19-3 | SC Elshout JO19-1 | Velden, T.A. van der | 103654 | 0-1 | |
C | 24-04-2017 20:00 | Den Dungen JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Hout, W. van | 103280 | 4-1 | |
C | 22-04-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | SV BLC JO19-3 | Horst, W.A. van der | 134160 | 1-1 | |
C | 22-04-2017 13:15 | WSC JO19-3 | SC Elshout JO19-1 | Leijtens, R. | 104112 | 1-3 | |
C | 19-04-2017 19:00 | Den Dungen JO19-2 | Wilhelmina JO19-3 | Aa, S.J.G.L. van der | 134166 | 4-2 | |
C | 15-04-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | WSC JO19-3 | Druenen, L.A.J. van | 103987 | 0-6 | |
C | 15-04-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | FC Engelen JO19-2 | Willems, P | 134161 | 10-1 | |
C | 15-04-2017 13:30 | RKTVC JO19-3 | SV BLC JO19-3 | Bahar, A. | 103804 | 1-4 | |
C | 08-04-2017 15:30 | RKTVC JO19-3 | SC Elshout JO19-1 | Hofsommer, D. | 103376 | 2-1 | |
C | 08-04-2017 15:00 | Den Dungen JO19-2 | Haarsteeg JO19-3 | Aa, S.J.G.L. van der | 103494 | 3-2 | |
C | 08-04-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | WSC JO19-3 | Dartel, C.J.M. van | 103191 | 0-4 | |
C | 08-04-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | Wilhelmina JO19-3 | Groenink, B.J. | 134168 | 1-5 | |
C | 08-04-2017 15:00 | SV BLC JO19-3 | FC Engelen JO19-2 | Swarts, F. | 103448 | 3-6 | |
C | 01-04-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | SV BLC JO19-3 | Delft, D.T.J. van | 103729 | 5-1 | |
C | 01-04-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Horst, W.A. van der | 134167 | 4-1 | |
C | 01-04-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | RKTVC JO19-3 | Broek, T.C.L. van den | 103190 | 2-2 | |
C | 01-04-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Den Dungen JO19-2 | Dartel, C.J.M. van | 103685 | 0-3 | |
C | 01-04-2017 15:00 | FC Engelen JO19-2 | Wilhelmina JO19-4 | Berramdane, M. | 103855 | 1-1 | |
C | 25-03-2017 15:30 | RKTVC JO19-3 | WSC JO19-3 | Hofsommer, D. | 104152 | 2-1 | |
C | 25-03-2017 15:00 | Theole JO19-2 | FC Engelen JO19-2 | 102957 | 0-0 | ||
C | 25-03-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | SV BLC JO19-3 | Dartel, C.J.M. van | 103601 | 4-2 | |
C | 25-03-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Broek, T.C.L. van den | 103920 | 6-0 | |
C | 25-03-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | SC Elshout JO19-1 | Groenink, B.J. | 103850 | 3-2 | |
C | 20-03-2017 19:15 | Wilhelmina JO19-4 | WSC JO19-3 | Willems, P | 103944 | 2-3 | |
C | 20-03-2017 20:00 | SV BLC JO19-3 | Den Dungen JO19-2 | Dayioglu, D. | 103134 | 2-3 | |
C | 18-03-2017 15:00 | SV BLC JO19-3 | Wilhelmina JO19-4 | Keijsers, R. | 103361 | 3-0 | |
C | 18-03-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | Theole JO19-2 | 104183 | 0-0 | ||
C | 18-03-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | RKTVC JO19-3 | Dartel, C.J.M. van | 103269 | 1-1 | |
C | 18-03-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-3 | Haarsteeg JO19-3 | Linden, R. van der | 134165 | 3-4 | |
C | 18-03-2017 15:00 | FC Engelen JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Berramdane, M. | 103111 | 1-5 | |
C | 18-03-2017 15:30 | WSC JO19-3 | Den Dungen JO19-2 | Huysmans, LM | 102979 | 1-4 | |
C | 11-03-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | WSC JO19-3 | Broek, T.C.L. van den | 103383 | 1-2 | |
C | 11-03-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Wilhelmina JO19-3 | Heemskerk, K.M. | 134164 | 1-8 | |
C | 11-03-2017 15:00 | Den Dungen JO19-2 | SC Elshout JO19-1 | Aa, S.J.G.L. van der | 104134 | 0-0 | |
C | 11-03-2017 15:00 | Theole JO19-2 | SV BLC JO19-3 | Dee, R. van | 104200 | 7-1 | |
C | 11-03-2017 15:30 | RKTVC JO19-3 | FC Engelen JO19-2 | Hofsommer, D. | 103285 | 4-1 | |
C | 11-03-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Wilhelmina JO19-4 | Dartel, C.J.M. van | 102992 | 4-5 | |
C | 04-03-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | Wilhelmina JO19-3 | Fitters, MCM | 134163 | 1-1 | |
C | 04-03-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | RKTVC JO19-3 | Dartel, C.J.M. van | 103160 | 8-1 | |
C | 04-03-2017 15:00 | Theole JO19-2 | Haarsteeg JO19-3 | Woude, J.R. van der | 103309 | 3-8 | |
C | 04-03-2017 15:00 | FC Engelen JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Berramdane, M. | 103279 | 4-1 | |
C | 18-02-2017 13:45 | WSC JO19-3 | Wilhelmina JO19-3 | Boxel, H. van | 134162 | 2-3 | |
C | 18-02-2017 15:00 | FC Engelen JO19-2 | Den Dungen JO19-2 | Laurant, A. | 103760 | 2-6 | |
C | 18-02-2017 14:30 | SC Elshout JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-6 | Delft, D.T.J. van | 103648 | 3-0 | |
C | 18-02-2017 14:45 | Wilhelmina JO19-4 | RKTVC JO19-3 | Willems, P | 102961 | 4-1 | |
C | 18-02-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Theole JO19-2 | Dartel, C.J.M. van | 102876 | 10-3 | |
C | 18-02-2017 15:00 | SV BLC JO19-3 | Haarsteeg JO19-3 | Dayioglu, D. | 103710 | 6-2 | |
C | 11-02-2017 15:00 | Theole JO19-2 | Wilhelmina JO19-4 | 102924 | 0-0 | ||
C | 04-02-2017 15:30 | RKTVC JO19-3 | Theole JO19-2 | Smits, B.J.M. | 104084 | 10-0 | |
C | 04-02-2017 15:00 | Den Dungen JO19-2 | Wilhelmina JO19-4 | Steen, M. v.d. | 103952 | 7-1 | |
C | 04-02-2017 14:45 | Haarsteeg JO19-3 | FC Engelen JO19-2 | Velden, T.A. van der | 102978 | 3-1 | |
C | 04-02-2017 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 | OJC ROSMALEN JO19-5 | Dartel, C.J.M. van | 102951 | 0-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 08-11-2016 19:30 | OJC ROSMALEN JO19-6 ZA | Haarsteeg JO19-3 ZA | Vissers, J.J. | 15153 | 2-2 | |
B | 29-10-2016 14:30 | RKDVC JO19-4 ZA | SC Elshout JO19-1 ZA | Pijnenburg, M.P.W.J | 15019 | 1-4 | |
B | 10-09-2016 14:45 | Haarsteeg JO19-3 ZA | SC Elshout JO19-1 ZA | Koks, J.W.L. | 15106 | 0-2 | |
B | 10-09-2016 14:45 | OJC ROSMALEN JO19-6 ZA | RKDVC JO19-4 ZA | Pennings, J.M. | 15152 | 0-0 | |
B | 03-09-2016 14:30 | SC Elshout JO19-1 ZA | OJC ROSMALEN JO19-6 ZA | Delft, D.T.J. van | 14975 | 10-0 | |
B | 03-09-2016 14:30 | RKDVC JO19-4 ZA | Haarsteeg JO19-3 ZA | Cate, F. ten | 15018 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Den Dungen JO19-2 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 40 | 12 | 28 | 0 |
2 | SC Elshout JO19-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 25 | 8 | 17 | 0 |
3 | WSC JO19-3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 35 | 17 | 18 | 0 |
4 | Wilhelmina JO19-3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 38 | 20 | 18 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO19-5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 37 | 25 | 12 | 0 |
6 | RKTVC JO19-3 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 19 | 29 | -10 | 0 |
7 | SV BLC JO19-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 26 | 24 | 2 | 0 |
8 | Haarsteeg JO19-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 26 | 29 | -3 | 0 |
9 | Wilhelmina JO19-4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 26 | 30 | -4 | 0 |
10 | FC Engelen JO19-2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 18 | 54 | -36 | 0 |
11 | OJC ROSMALEN JO19-6 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 4 | 46 | -42 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Elshout JO19-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 16 | 1 | 15 | 0 |
2 | Haarsteeg JO19-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 | -1 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO19-6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 12 | -10 | 0 |
4 | RKDVC JO19-4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 | -4 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:00 - 21:30 | Veld 3A1/3A2 | KK 1B | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 20:00 - 21:30 | Veld 5A1/5A2 | KK 1B | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|