Onder 10 competitie (voorjaar), 1e klasse O10-7
Pupillen - Haarsteeg E2
Teamleden
Spelers | |||||||
Lars van Bladel | |||||||
Ivar van Engelen | |||||||
Jelte van Heuven | |||||||
Lars Kempka | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Erwin Slegers | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2016 18:00 | FC Engelen E3 | SV BLC E3 | 115869 | 9-1 | ||
C | 30-04-2016 09:45 | Nivo Sparta E5 | Sliedrecht E3 | 115805 | 2-3 | ||
C | 23-04-2016 09:00 | Haarsteeg E2 | Sliedrecht E3 | 115891 | 5-1 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | FC Engelen E3 | DSC E2 | 115870 | 8-3 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | Nivo Sparta E5 | SV BLC E3 | 115807 | 0-2 | ||
C | 16-04-2016 10:00 | DSC E2 | Haarsteeg E2 | 115929 | 2-3 | ||
C | 16-04-2016 10:00 | Sliedrecht E3 | Nivo Sparta E5 | 115884 | 5-2 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | SV BLC E3 | FC Engelen E3 | 115913 | 0-7 | ||
C | 09-04-2016 09:00 | Haarsteeg E2 | FC Engelen E3 | 115890 | 3-3 | ||
C | 09-04-2016 09:30 | Nivo Sparta E5 | DSC E2 | 115808 | 2-7 | ||
C | 09-04-2016 09:30 | SV BLC E3 | Sliedrecht E3 | 115914 | 4-3 | ||
C | 02-04-2016 10:00 | DSC E2 | Sliedrecht E3 | 115928 | 0-4 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | Haarsteeg E2 | SV BLC E3 | 115892 | 5-2 | ||
C | 02-04-2016 08:30 | FC Engelen E3 | Nivo Sparta E5 | 115866 | 13-1 | ||
C | 26-03-2016 09:45 | Sliedrecht E3 | SV BLC E3 | 115887 | 1-1 | ||
C | 19-03-2016 10:00 | Sliedrecht E3 | FC Engelen E3 | 115885 | 1-5 | ||
C | 19-03-2016 09:30 | SV BLC E3 | DSC E2 | 115916 | 3-3 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | Nivo Sparta E5 | Haarsteeg E2 | 115806 | 4-6 | ||
C | 12-03-2016 10:00 | DSC E2 | FC Engelen E3 | 115927 | 0-7 | ||
C | 12-03-2016 10:00 | Sliedrecht E3 | Haarsteeg E2 | 115886 | 3-8 | ||
C | 12-03-2016 09:30 | SV BLC E3 | Nivo Sparta E5 | 115912 | 1-4 | ||
C | 05-03-2016 09:00 | Haarsteeg E2 | DSC E2 | 115893 | 8-3 | ||
C | 27-02-2016 08:30 | Nivo Sparta E5 | FC Engelen E3 | 115804 | 1-6 | ||
C | 20-02-2016 08:30 | FC Engelen E3 | Haarsteeg E2 | 115868 | 5-3 | ||
C | 20-02-2016 10:00 | DSC E2 | Nivo Sparta E5 | 115926 | 2-3 | ||
C | 30-01-2016 10:00 | Sliedrecht E3 | DSC E2 | 115888 | 4-2 | ||
C | 30-01-2016 09:30 | SV BLC E3 | Haarsteeg E2 | 115915 | 3-5 | ||
C | 23-01-2016 10:00 | DSC E2 | SV BLC E3 | 115930 | 2-1 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | Haarsteeg E2 | Nivo Sparta E5 | 115889 | 7-4 | ||
C | 23-01-2016 08:30 | FC Engelen E3 | Sliedrecht E3 | 115867 | 7-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-01-2016 09:00 | RKDVC E2 ZA | Haarsteeg E2 ZA | 104984 | 6-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-12-2015 09:00 | Haarsteeg E2 ZA | FC Engelen E2 ZA | 104393 | 8-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 10:00 | BVV E3 | Beesd O10-1 | 52564 | 7-2 | ||
C | 19-12-2015 09:45 | Theole O10-1 | Haarsteeg E2 | 52778 | 2-1 | ||
C | 12-12-2015 08:30 | FC Engelen E3 | BVV E3 | 103868 | 5-0 | ||
C | 05-12-2015 09:30 | BVV E3 | Haarsteeg E2 | 52560 | 7-3 | ||
C | 28-11-2015 09:30 | Beesd O10-1 | FC Engelen E3 | 52797 | 0-21 | ||
C | 28-11-2015 09:45 | Theole O10-1 | BVV E3 | 52777 | 6-2 | ||
C | 28-11-2015 09:00 | Haarsteeg E2 | Emplina O10-1 | 52635 | 7-2 | ||
C | 21-11-2015 10:45 | Beesd O10-1 | Theole O10-1 | 52794 | 0-9 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | FC Engelen E3 | Emplina O10-1 | Geerts, S.J.E. | 52608 | 5-1 | |
C | 14-11-2015 08:30 | FC Engelen E3 | BVV E3 | 52612 | 0-0 | ||
C | 14-11-2015 12:00 | Beesd O10-1 | Emplina O10-1 | 52798 | 1-4 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | Emplina O10-1 | Theole O10-1 | 52807 | 0-7 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | Haarsteeg E2 | FC Engelen E3 | 52636 | 5-4 | ||
C | 31-10-2015 09:45 | Theole O10-1 | FC Engelen E3 | 52774 | 7-2 | ||
C | 17-10-2015 10:45 | Beesd O10-1 | Haarsteeg E2 | 52796 | 1-6 | ||
C | 17-10-2015 09:30 | BVV E3 | Emplina O10-1 | 52563 | 6-0 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | FC Engelen E3 | Theole O10-1 | Geerts, S.J.E. | 52611 | 5-4 | |
C | 10-10-2015 09:45 | Theole O10-1 | Beesd O10-1 | 52776 | 17-0 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Haarsteeg E2 | BVV E3 | 52634 | 2-2 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | Emplina O10-1 | FC Engelen E3 | 52806 | 0-6 | ||
C | 03-10-2015 09:30 | BVV E3 | FC Engelen E3 | 52562 | 3-0 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | Emplina O10-1 | Beesd O10-1 | 52805 | 7-2 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | Haarsteeg E2 | Theole O10-1 | 52633 | 2-5 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | FC Engelen E3 | Haarsteeg E2 | 52610 | 3-3 | ||
C | 26-09-2015 09:45 | Theole O10-1 | Emplina O10-1 | 52775 | 10-0 | ||
C | 26-09-2015 10:45 | Beesd O10-1 | BVV E3 | 52795 | 1-11 | ||
C | 19-09-2015 09:30 | BVV E3 | Theole O10-1 | 52561 | 2-3 | ||
C | 19-09-2015 09:00 | Emplina O10-1 | Haarsteeg E2 | 52804 | 3-9 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | FC Engelen E3 | Beesd O10-1 | 52609 | 7-3 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Haarsteeg E2 | Beesd O10-1 | 52632 | 7-1 | ||
C | 12-09-2015 08:30 | Emplina O10-1 | BVV E3 | 52803 | 2-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 08:30 | FC Engelen E4 ZA | Vlijmense Boys E2 ZA | 11668 | 13-0 | ||
B | 24-10-2015 09:00 | RKDVC E3 ZA | Haarsteeg E2 ZA | 12093 | 4-7 | ||
B | 05-09-2015 09:00 | RKDVC E3 ZA | FC Engelen E4 ZA | 11189 | 6-4 | ||
B | 05-09-2015 09:00 | Haarsteeg E2 ZA | Vlijmense Boys E2 ZA | 11359 | 5-1 | ||
B | 29-08-2015 08:30 | FC Engelen E4 ZA | Haarsteeg E2 ZA | Kimpel, Maarten | 10436 | 0-13 | |
B | 29-08-2015 09:00 | Vlijmense Boys E2 ZA | RKDVC E3 ZA | Bie, Brent de | 10741 | 5-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Engelen E3 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 70 | 14 | 56 | 0 |
2 | Haarsteeg E2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 53 | 30 | 23 | 0 |
3 | Sliedrecht E3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 26 | 36 | -10 | 0 |
4 | SV BLC E3 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 18 | 39 | -21 | 0 |
5 | DSC E2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 24 | 43 | -19 | 0 |
6 | Nivo Sparta E5 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 23 | 52 | -29 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Theole O10-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 70 | 14 | 56 | 0 |
2 | FC Engelen E3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 58 | 26 | 32 | 0 |
3 | BVV E3 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 44 | 24 | 20 | 0 |
4 | Haarsteeg E2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 45 | 30 | 15 | 0 |
5 | Emplina O10-1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 19 | 57 | -38 | 0 |
6 | Beesd O10-1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 11 | 96 | -85 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Veld 4C2 | KK 2A | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||
donderdag | 18:30 - 19:30 | Veld 2A2 | KK 2A | Team training | ||||||||||||
Trainingsdagen
|