0301 Onder 7 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO7-8
Teamleden
Spelers | |||||||
Daniƫl Bicanic | |||||||
Ize Brekelmans | |||||||
Biecke Bruijsters | |||||||
Natalia Grzebinska | |||||||
Lucas Jacobs | |||||||
Jill de Laat | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Tim Bicanic | Trainer | ||||||
Richard Jacobs | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO7-8 | SV BLC JO7-11 | 216817 | Sportpark Haarsteeg | Veld 4B | KK 1 | KK 10 | ||
C | 11-05-2024 09:05 | Haarsteeg JO7-8 | GVV'63 JO7-2 | 216873 | Sportpark Haarsteeg | Veld 4B | KK 1 | KK 10 | ||
C | 11-05-2024 09:25 | Wilhelmina'26 JO7-1 | Haarsteeg JO7-8 | 216690 | Sportpark Haarsteeg | - | - | |||
C | 18-05-2024 10:00 | Wilhelmina'26 JO7-1 | Haarsteeg JO7-8 | 217468 | Sportpark Jan Claesenhof | - | - | |||
C | 18-05-2024 10:20 | Haarsteeg JO7-8 | Sparta'30 JO7-1 | 217596 | Sportpark Jan Claesenhof | - | - | |||
C | 18-05-2024 10:40 | SV BLC JO7-11 | Haarsteeg JO7-8 | 217662 | Sportpark Jan Claesenhof | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 10:40 | GDC JO7-2 | Sparta'30 JO7-1 | 216021 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | Jan van Arckel JO7-1 | Wilhelmina'26 JO7-1 | 215794 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | Helvoirt JO7-2 | Haarsteeg JO7-8 | 215765 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:20 | Wilhelmina'26 JO7-1 | Helvoirt JO7-2 | 215909 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:20 | Jan van Arckel JO7-1 | Haarsteeg JO7-8 | 215850 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:40 | Haarsteeg JO7-8 | Wilhelmina'26 JO7-1 | 215981 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:40 | Helvoirt JO7-2 | Jan van Arckel JO7-1 | 215709 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | GDC JO7-2 | GVV'63 JO7-2 | 216076 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | Sparta'30 JO7-1 | SV BLC JO7-11 | 216115 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:20 | Sparta'30 JO7-1 | GVV'63 JO7-2 | 216171 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:20 | SV BLC JO7-11 | GDC JO7-2 | 216269 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:40 | GVV'63 JO7-2 | SV BLC JO7-11 | 216293 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:10 | GVV'63 JO7-2 | SV BLC JO7-11 | 215624 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:20 | GDC JO7-2 | Haarsteeg JO7-8 | 215184 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:20 | Wilhelmina'26 JO7-1 | Jan van Arckel JO7-1 | 215240 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:40 | Jan van Arckel JO7-1 | GDC JO7-2 | 215013 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:40 | Haarsteeg JO7-8 | Wilhelmina'26 JO7-1 | 215312 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:10 | Helvoirt JO7-2 | Sparta'30 JO7-1 | 215376 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | GDC JO7-2 | Wilhelmina'26 JO7-1 | 215128 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | Helvoirt JO7-2 | GVV'63 JO7-2 | 215431 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | Sparta'30 JO7-1 | SV BLC JO7-11 | 215446 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:50 | Sparta'30 JO7-1 | GVV'63 JO7-2 | 215502 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:50 | SV BLC JO7-11 | Helvoirt JO7-2 | 215600 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Jan van Arckel JO7-1 | Haarsteeg JO7-8 | 215069 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Sparta'30 JO7-1 | Wilhelmina'26 JO7-1 | 214775 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Jan van Arckel JO7-1 | SV BLC JO7-11 | 214455 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Helvoirt JO7-2 | GVV'63 JO7-2 | 214426 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:20 | Wilhelmina'26 JO7-1 | GDC JO7-2 | 214904 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:20 | Sparta'30 JO7-1 | Haarsteeg JO7-8 | 214831 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:20 | SV BLC JO7-11 | Helvoirt JO7-2 | 214595 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:20 | Jan van Arckel JO7-1 | GVV'63 JO7-2 | 214511 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:40 | GVV'63 JO7-2 | SV BLC JO7-11 | 214619 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:40 | Haarsteeg JO7-8 | Wilhelmina'26 JO7-1 | 214976 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:40 | GDC JO7-2 | Sparta'30 JO7-1 | 214680 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:40 | Helvoirt JO7-2 | Jan van Arckel JO7-1 | 214371 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | GDC JO7-2 | Haarsteeg JO7-8 | 214736 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 08:30 | Emplina JO7-3 | Wilhelmina JO7-4 | 149291 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:10 | Wilhelmina JO7-3JM | CHC JO7-2 | 145952 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO7-8 | SV BLC JO7-8JM | 154227 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | DBN'22 JO7-1 | Wilhelmina JO7-3JM | 152640 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO7-4 | CHC JO7-2 | 151158 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:50 | Wilhelmina JO7-4 | Haarsteeg JO7-8 | 147462 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:50 | Emplina JO7-3 | SV BLC JO7-8JM | 149300 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:50 | CHC JO7-2 | DBN'22 JO7-1 | 148831 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:50 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Wilhelmina JO7-3JM | 151152 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:10 | Haarsteeg JO7-8 | Emplina JO7-3 | 154222 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:10 | SV BLC JO7-8JM | Wilhelmina JO7-4 | 154431 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:10 | DBN'22 JO7-1 | OJC ROSMALEN JO7-4 | 152651 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 11:10 | Haarsteeg JO7-8 | CHC JO7-2 | 154220 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:50 | CHC JO7-2 | SV BLC JO7-8JM | 148835 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | CHC JO7-2 | Emplina JO7-3 | 148830 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | Haarsteeg JO7-8 | SV BLC JO7-8JM | 154226 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 11:10 | SV BLC JO7-8JM | Emplina JO7-3 | 154432 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | DBN'22 JO7-1 | Wilhelmina JO7-4 | 152641 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Wilhelmina JO7-3JM | 151151 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 11:50 | Wilhelmina JO7-3JM | DBN'22 JO7-1 | 145958 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 11:50 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Wilhelmina JO7-4 | 151156 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 12:10 | DBN'22 JO7-1 | OJC ROSMALEN JO7-4 | 152650 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 12:10 | Wilhelmina JO7-4 | Wilhelmina JO7-3JM | 147455 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:50 | Emplina JO7-3 | Haarsteeg JO7-8 | 149296 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:20 | OJC ROSMALEN JO7-4 | SV BLC JO7-8JM | 151166 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:40 | SV BLC JO7-8JM | Haarsteeg JO7-8 | 154435 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:20 | Haarsteeg JO7-8 | DBN'22 JO7-1 | 154224 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Haarsteeg JO7-8 | 151164 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | DBN'22 JO7-1 | SV BLC JO7-8JM | 152656 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:40 | DBN'22 JO7-1 | OJC ROSMALEN JO7-4 | 152649 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | CHC JO7-2 | Wilhelmina JO7-4 | 148826 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Emplina JO7-3 | Wilhelmina JO7-3JM | 149289 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:20 | Emplina JO7-3 | Wilhelmina JO7-4 | 149290 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:20 | Wilhelmina JO7-3JM | CHC JO7-2 | 145951 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:40 | Wilhelmina JO7-4 | Wilhelmina JO7-3JM | 147454 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:40 | CHC JO7-2 | Emplina JO7-3 | 148829 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | DBN'22 JO7-1 | CHC JO7-2 | 152643 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:20 | OJC ROSMALEN JO7-4 | CHC JO7-2 | 151157 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:20 | Haarsteeg JO7-8 | DBN'22 JO7-1 | 154223 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:40 | DBN'22 JO7-1 | OJC ROSMALEN JO7-4 | 152648 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:40 | CHC JO7-2 | Haarsteeg JO7-8 | 148832 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Haarsteeg JO7-8 | 151163 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:10 | SV BLC JO7-8JM | Wilhelmina JO7-4 | 154430 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:10 | Emplina JO7-3 | Wilhelmina JO7-3JM | 149288 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:50 | Wilhelmina JO7-4 | Emplina JO7-3 | 147456 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:50 | Wilhelmina JO7-3JM | SV BLC JO7-8JM | 145959 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | Wilhelmina JO7-3JM | Wilhelmina JO7-4 | 145949 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | Emplina JO7-3 | SV BLC JO7-8JM | 149299 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:10 | Haarsteeg JO7-8 | CHC JO7-2 | 154219 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:50 | Wilhelmina JO7-4 | Haarsteeg JO7-8 | 147461 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:50 | CHC JO7-2 | SV BLC JO7-8JM | 148834 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Haarsteeg JO7-8 | SV BLC JO7-8JM | 154225 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | CHC JO7-2 | Wilhelmina JO7-4 | 148825 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:10 | SV BLC JO7-8JM | Wilhelmina JO7-4 | 154429 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Emplina JO7-3 | 151161 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:50 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Wilhelmina JO7-3JM | 151150 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | DBN'22 JO7-1 | Wilhelmina JO7-3JM | 152639 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:50 | Emplina JO7-3 | DBN'22 JO7-1 | 149294 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:10 | Wilhelmina JO7-3JM | Emplina JO7-3 | 145957 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:10 | DBN'22 JO7-1 | OJC ROSMALEN JO7-4 | 152647 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:10 | DBN'22 JO7-1 | CHC JO7-2 | 152642 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:50 | CHC JO7-2 | SV BLC JO7-8JM | 148833 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | DBN'22 JO7-1 | SV BLC JO7-8JM | 152655 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | CHC JO7-2 | Wilhelmina JO7-4 | 148824 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:50 | Emplina JO7-3 | OJC ROSMALEN JO7-4 | 149293 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:10 | SV BLC JO7-8JM | Wilhelmina JO7-4 | 154428 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Wilhelmina JO7-3JM | 151149 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 12:10 | Wilhelmina JO7-3JM | Emplina JO7-3 | 145956 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 12:10 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Haarsteeg JO7-8 | 151162 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:50 | Haarsteeg JO7-8 | Wilhelmina JO7-3JM | 154216 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:50 | Wilhelmina JO7-4 | DBN'22 JO7-1 | 147459 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Haarsteeg JO7-8 | Emplina JO7-3 | 154221 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | CHC JO7-2 | Emplina JO7-3 | 148828 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | DBN'22 JO7-1 | SV BLC JO7-8JM | 152654 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | OJC ROSMALEN JO7-4 | Wilhelmina JO7-4 | 151155 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:05 | CHC JO7-2 | Wilhelmina JO7-3JM | 148823 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:05 | Emplina JO7-3 | Haarsteeg JO7-8 | 149295 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:20 | Wilhelmina JO7-4 | DBN'22 JO7-1 | 147458 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:20 | OJC ROSMALEN JO7-4 | SV BLC JO7-8JM | 151165 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:25 | Haarsteeg JO7-8 | CHC JO7-2 | 154218 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:25 | Wilhelmina JO7-3JM | Emplina JO7-3 | 145955 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:40 | SV BLC JO7-8JM | Wilhelmina JO7-4 | 154427 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Haarsteeg JO7-8 | Wilhelmina JO7-3JM | 154215 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:40 | DBN'22 JO7-1 | OJC ROSMALEN JO7-4 | 152646 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helvoirt JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jan van Arckel JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | GDC JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sparta'30 JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Wilhelmina'26 JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO7-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SV BLC JO7-11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | GVV'63 JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBN'22 JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO7-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Haarsteeg JO7-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | CHC JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Emplina JO7-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wilhelmina JO7-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wilhelmina JO7-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SV BLC JO7-8JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | Veld 4A | KK 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:00 | Veld 4A | KK 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|