0301 Onder 7 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO7-7
Teamleden
Spelers | |||||||
Jay Beekmans | |||||||
Quinten Elschot | |||||||
Blue Oosterwaal | |||||||
Kes Verboven | |||||||
Jaivi Worang | |||||||
Luuk van Zuilichem | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Michael Oosterwaal | Trainer | ||||||
Joris Verboven | Trainer | ||||||
Daniel Worang | Trainer | ||||||
Mario van Zuilichem | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 08:30 | Haarsteeg JO7-7 | FC Engelen JO7-1 | 216762 | - | - | ||||
C | 11-05-2024 08:50 | HVCH JO7-4JM | Haarsteeg JO7-7 | 216914 | - | - | ||||
C | 11-05-2024 09:10 | Haarsteeg JO7-7 | SV BLC JO7-9JM | 216707 | - | - | ||||
C | 18-05-2024 vervallen | Haarsteeg JO7-7 | SV BLC JO7-9JM | 217485 | Sportpark De Hoge Heide | - | - | |||
C | 18-05-2024 10:20 | Haarsteeg JO7-7 | HVCH JO7-4JM | 217541 | Sportpark De Hoge Heide | - | - | |||
C | 18-05-2024 10:40 | Vlijmense Boys JO7-1JM | Haarsteeg JO7-7 | 217338 | Sportpark De Hoge Heide | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 09:25 | Nieuwkuijk JO7-1 | Helvoirt JO7-1 | 215658 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | Baardwijk JO7-1 | FC Engelen JO7-1 | 216093 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | Vlijmense Boys JO7-1JM | HVCH JO7-4JM | 216114 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | Nieuwkuijk JO7-1 | SV BLC JO7-9JM | 215714 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | Helvoirt JO7-1 | Haarsteeg JO7-7 | 215818 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:50 | Vlijmense Boys JO7-1JM | FC Engelen JO7-1 | 216170 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:50 | HVCH JO7-4JM | Baardwijk JO7-1 | 216245 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:05 | Haarsteeg JO7-7 | Nieuwkuijk JO7-1 | 215926 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:05 | Helvoirt JO7-1 | SV BLC JO7-9JM | 215874 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:10 | Baardwijk JO7-1 | Vlijmense Boys JO7-1JM | 216038 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:10 | FC Engelen JO7-1 | HVCH JO7-4JM | 216304 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:25 | SV BLC JO7-9JM | Haarsteeg JO7-7 | 215983 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:20 | HVCH JO7-4JM | Nieuwkuijk JO7-1 | 215576 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:40 | Helvoirt JO7-1 | Baardwijk JO7-1 | 215037 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:40 | FC Engelen JO7-1 | HVCH JO7-4JM | 215635 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:40 | Nieuwkuijk JO7-1 | Vlijmense Boys JO7-1JM | 215325 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:40 | SV BLC JO7-9JM | Haarsteeg JO7-7 | 215314 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:20 | Baardwijk JO7-1 | SV BLC JO7-9JM | 215201 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:20 | Haarsteeg JO7-7 | Helvoirt JO7-1 | 215257 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Baardwijk JO7-1 | Haarsteeg JO7-7 | 215145 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Helvoirt JO7-1 | SV BLC JO7-9JM | 215093 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Vlijmense Boys JO7-1JM | HVCH JO7-4JM | 215445 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Nieuwkuijk JO7-1 | FC Engelen JO7-1 | 215381 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:20 | Vlijmense Boys JO7-1JM | FC Engelen JO7-1 | 215501 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | Baardwijk JO7-1 | SV BLC JO7-9JM | 214753 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:50 | Vlijmense Boys JO7-1JM | SV BLC JO7-9JM | 214830 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:50 | Haarsteeg JO7-7 | Baardwijk JO7-1 | 214921 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:10 | Baardwijk JO7-1 | Vlijmense Boys JO7-1JM | 214697 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:10 | SV BLC JO7-9JM | Haarsteeg JO7-7 | 214978 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:15 | Nieuwkuijk JO7-1 | FC Engelen JO7-1 | 214376 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:15 | Helvoirt JO7-1 | HVCH JO7-4JM | 214479 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:35 | Helvoirt JO7-1 | FC Engelen JO7-1 | 214534 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:35 | HVCH JO7-4JM | Nieuwkuijk JO7-1 | 214571 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:55 | Nieuwkuijk JO7-1 | Helvoirt JO7-1 | 214320 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:55 | FC Engelen JO7-1 | HVCH JO7-4JM | 214630 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | Vlijmense Boys JO7-1JM | Haarsteeg JO7-7 | 214774 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 08:30 | SV BLC JO7-6JM | RKKSV JO7-2 | 154311 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:25 | Haarsteeg JO7-7 | Emplina JO7-2 | 153219 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Nulandia JO7-1 | Wilhelmina JO7-2JM | 149102 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Haarsteeg JO7-7 | 150861 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Den Dungen JO7-1 | Emplina JO7-2 | 153093 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:50 | SV BLC JO7-6JM | Wilhelmina JO7-2JM | 154303 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:50 | RKKSV JO7-2 | Nulandia JO7-1 | 151557 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:05 | Den Dungen JO7-1 | Haarsteeg JO7-7 | 153101 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:05 | Emplina JO7-2 | OJC ROSMALEN JO7-3 | 149279 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:10 | Nulandia JO7-1 | SV BLC JO7-6JM | 149113 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:10 | Wilhelmina JO7-2JM | RKKSV JO7-2 | 145946 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:25 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Den Dungen JO7-1 | 150859 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:10 | Nulandia JO7-1 | Emplina JO7-2 | 149106 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:50 | Emplina JO7-2 | Wilhelmina JO7-2JM | 149276 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Emplina JO7-2 | SV BLC JO7-6JM | 149287 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Nulandia JO7-1 | Wilhelmina JO7-2JM | 149101 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:10 | Wilhelmina JO7-2JM | SV BLC JO7-6JM | 145948 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | OJC ROSMALEN JO7-3 | RKKSV JO7-2 | 150853 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:30 | Den Dungen JO7-1 | Haarsteeg JO7-7 | 153100 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:50 | Haarsteeg JO7-7 | OJC ROSMALEN JO7-3 | 153222 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:50 | Den Dungen JO7-1 | RKKSV JO7-2 | 153097 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:10 | RKKSV JO7-2 | Haarsteeg JO7-7 | 151563 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:10 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Den Dungen JO7-1 | 150858 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:50 | SV BLC JO7-6JM | Nulandia JO7-1 | 154306 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:50 | Haarsteeg JO7-7 | Emplina JO7-2 | 153218 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:10 | Emplina JO7-2 | SV BLC JO7-6JM | 149286 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:50 | SV BLC JO7-6JM | RKKSV JO7-2 | 154310 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | SV BLC JO7-6JM | Haarsteeg JO7-7 | 154315 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | Emplina JO7-2 | RKKSV JO7-2 | 149282 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:10 | RKKSV JO7-2 | Haarsteeg JO7-7 | 151562 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Wilhelmina JO7-2JM | 150848 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:30 | Den Dungen JO7-1 | Nulandia JO7-1 | 153091 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:50 | Nulandia JO7-1 | OJC ROSMALEN JO7-3 | 149108 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:50 | Den Dungen JO7-1 | Wilhelmina JO7-2JM | 153088 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 12:10 | Wilhelmina JO7-2JM | Nulandia JO7-1 | 145940 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 12:10 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Den Dungen JO7-1 | 150857 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | Den Dungen JO7-1 | Nulandia JO7-1 | 153090 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:50 | Den Dungen JO7-1 | Emplina JO7-2 | 153092 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:50 | Nulandia JO7-1 | OJC ROSMALEN JO7-3 | 149107 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 11:10 | Emplina JO7-2 | Nulandia JO7-1 | 149278 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 11:10 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Den Dungen JO7-1 | 150856 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Emplina JO7-2 | 150852 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:25 | Wilhelmina JO7-2JM | RKKSV JO7-2 | 145945 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:25 | SV BLC JO7-6JM | Haarsteeg JO7-7 | 154314 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:05 | RKKSV JO7-2 | SV BLC JO7-6JM | 151564 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:05 | Haarsteeg JO7-7 | Wilhelmina JO7-2JM | 153216 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO7-7 | RKKSV JO7-2 | 153223 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | SV BLC JO7-6JM | Wilhelmina JO7-2JM | 154302 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:50 | SV BLC JO7-6JM | OJC ROSMALEN JO7-3 | 154309 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Emplina JO7-2 | RKKSV JO7-2 | 149281 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Nulandia JO7-1 | Wilhelmina JO7-2JM | 149100 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Den Dungen JO7-1 | SV BLC JO7-6JM | 153104 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Haarsteeg JO7-7 | 150860 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:50 | Den Dungen JO7-1 | Haarsteeg JO7-7 | 153099 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:50 | Emplina JO7-2 | Wilhelmina JO7-2JM | 149275 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:10 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Den Dungen JO7-1 | 150855 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:50 | RKKSV JO7-2 | Nulandia JO7-1 | 151556 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:10 | Haarsteeg JO7-7 | SV BLC JO7-6JM | 153227 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:10 | Nulandia JO7-1 | Emplina JO7-2 | 149105 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:10 | Wilhelmina JO7-2JM | RKKSV JO7-2 | 145944 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | Den Dungen JO7-1 | Haarsteeg JO7-7 | 153098 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:20 | RKKSV JO7-2 | OJC ROSMALEN JO7-3 | 151559 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Emplina JO7-2 | RKKSV JO7-2 | 149280 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Wilhelmina JO7-2JM | 150847 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:50 | SV BLC JO7-6JM | Den Dungen JO7-1 | 154313 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | Nulandia JO7-1 | SV BLC JO7-6JM | 149112 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:40 | Wilhelmina JO7-2JM | RKKSV JO7-2 | 145943 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:10 | Den Dungen JO7-1 | Nulandia JO7-1 | 153089 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:10 | Haarsteeg JO7-7 | SV BLC JO7-6JM | 153226 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:50 | Nulandia JO7-1 | Haarsteeg JO7-7 | 149111 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:20 | Emplina JO7-2 | Wilhelmina JO7-2JM | 149274 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:40 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Emplina JO7-2 | 150851 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Emplina JO7-2 | SV BLC JO7-6JM | 149285 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:20 | Emplina JO7-2 | Haarsteeg JO7-7 | 149284 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:20 | SV BLC JO7-6JM | Nulandia JO7-1 | 154305 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:40 | Haarsteeg JO7-7 | SV BLC JO7-6JM | 153225 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:40 | Nulandia JO7-1 | Emplina JO7-2 | 149104 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Wilhelmina JO7-2JM | 150846 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Den Dungen JO7-1 | RKKSV JO7-2 | 153096 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 11:50 | RKKSV JO7-2 | OJC ROSMALEN JO7-3 | 151558 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 11:50 | Den Dungen JO7-1 | Wilhelmina JO7-2JM | 153087 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 12:10 | Wilhelmina JO7-2JM | RKKSV JO7-2 | 145942 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Nulandia JO7-1 | Haarsteeg JO7-7 | 149110 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 12:10 | OJC ROSMALEN JO7-3 | Den Dungen JO7-1 | 150854 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkuijk JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Helvoirt JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Baardwijk JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Vlijmense Boys JO7-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO7-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV BLC JO7-9JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | HVCH JO7-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | FC Engelen JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO7-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Den Dungen JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Nulandia JO7-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Emplina JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SV BLC JO7-6JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO7-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKKSV JO7-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Wilhelmina JO7-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | Veld 4A | KK 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:00 | Veld 4A | KK 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|