0290 Onder 10 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO10-7
Teamleden
Spelers | |||||||
Isa de Bont | |||||||
Dex Broeren | |||||||
Roaz Coenen | |||||||
Colin Foppen | |||||||
Rik Hollander | |||||||
Cas de Jong | |||||||
Ciesen van der Knaap | |||||||
Noalynn Kuijs | |||||||
Vince van Liempd | |||||||
Bram van der Sanden | |||||||
Ali Zeyneb Ucar | |||||||
Djémo van Veijfeijken | |||||||
Djody Wagemakers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Nick van Laaren | Leider/Trainer | ||||||
Ron Duijzer | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | RKDVC JO10-4 | 228561 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 227346 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Haarsteeg JO10-7 | 226543 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | Wilhelmina'26 JO10-1 | Haarsteeg JO10-7 | 228801 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-2 | 226887 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | FC Engelen JO10-3 | NOAD'32 JO10-2 | 227991 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Haarsteeg JO10-7 | 226634 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 228591 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | FC Engelen JO10-3 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 226771 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Wilhelmina'26 JO10-1 | Vlijmense Boys JO10-2 | 228740 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | NOAD'32 JO10-2 | 225826 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | FC Engelen JO10-3 | 226884 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:30 | Vlijmense Boys JO10-4 | Wilhelmina JO10-4 | 169908 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 173545 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-5 | FC Engelen JO10-5 | 170864 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Emplina JO10-5 | Zwaluw VFC JO10-8 | 169925 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | FC Engelen JO10-5 | Haarsteeg JO10-7 | 171984 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Wilhelmina JO10-4 | Zwaluw VFC JO10-8 | 173564 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-9 | Emplina JO10-5 | 173582 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-4 | RKDVC JO10-5 | 173557 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO10-8 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 173532 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | Vlijmense Boys JO10-4 | 173352 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-5 | Wilhelmina JO10-4 | 173549 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | Emplina JO10-5 | FC Engelen JO10-5 | 172779 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-4 | Emplina JO10-5 | 173491 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-5 | Haarsteeg JO10-7 | 171630 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | Wilhelmina JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 173191 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | FC Engelen JO10-5 | Zwaluw VFC JO10-8 | 172246 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO10-8 | Vlijmense Boys JO10-4 | 169179 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | Wilhelmina JO10-4 | 171315 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Emplina JO10-5 | RKDVC JO10-5 | 171620 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-9 | FC Engelen JO10-5 | 171321 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | Wilhelmina JO10-4 | FC Engelen JO10-5 | 171025 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | RKDVC JO10-5 | Zwaluw VFC JO10-8 | 170903 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | Emplina JO10-5 | 170812 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 169071 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO10-8 | Haarsteeg JO10-7 | 172589 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | Emplina JO10-5 | Wilhelmina JO10-4 | 171941 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-9 | RKDVC JO10-5 | 170658 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | FC Engelen JO10-5 | Vlijmense Boys JO10-4 | 171908 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | SSC'55 JO10-4 | 118884 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | VCB JO10-1 | Haarsteeg JO10-7 | 119243 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | GDC JO10-3G | RKDVC JO10-6 | 119071 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | NEO'25 JO10-2 | 118681 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | SSC'55 JO10-4 | GDC JO10-3G | 118483 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | RKDVC JO10-6 | NOAD'32 JO10-2 | 118253 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | HHC'09 JO10-1 | 118636 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | NEO'25 JO10-2 | VCB JO10-1 | 118103 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | VCB JO10-1 | 117774 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | NEO'25 JO10-2 | RKDVC JO10-6 | 117652 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | GDC JO10-3G | Haarsteeg JO10-7 | 117949 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | NOAD'32 JO10-2 | SSC'55 JO10-4 | 117421 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | GDC JO10-3G | 117158 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | VCB JO10-1 | RKDVC JO10-6 | 117353 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | NOAD'32 JO10-2 | 117074 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | SSC'55 JO10-4 | NEO'25 JO10-2 | 116921 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | NEO'25 JO10-2 | Haarsteeg JO10-7 | 116392 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | GDC JO10-3G | VCB JO10-1 | 116702 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-6 | SSC'55 JO10-4 | 116553 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | NOAD'32 JO10-2 | HHC'09 JO10-1 | 116161 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-7 | RKDVC JO10-6 | 115650 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | GDC JO10-3G | NOAD'32 JO10-2 | 115921 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | VCB JO10-1 | SSC'55 JO10-4 | 116093 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | NEO'25 JO10-2 | 115734 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | NEO'25 JO10-2 | GDC JO10-3G | 115106 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:45 | RKDVC JO10-6 | HHC'09 JO10-1 | 115267 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | VCB JO10-1 | 114897 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | SSC'55 JO10-4 | Haarsteeg JO10-7 | 115497 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 09:45 | SV BLC JO10-3 | FC Engelen JO10-5 | 91045 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | SSC'55 JO10-3 | FC Engelen JO10-4 | 36226 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-7 | RKDVC JO10-5 | 36065 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | Vlijmense Boys JO10-3 | 36548 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | GDC JO10-3G | 36362 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | GDC JO10-2 | Haarsteeg JO10-7 | 91037 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | SSC'55 JO10-3 | 34462 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-5 | FC Engelen JO10-4 | 34076 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | FC Engelen JO10-5 | Haarsteeg JO10-7 | 91024 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | SV BLC JO10-3 | GDC JO10-2 | 91012 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | GDC JO10-3G | Haarsteeg JO10-7 | 34571 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | Vlijmense Boys JO10-3 | SC Elshout JO10-1JM | 34299 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-7 | SV BLC JO10-3 | 91010 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | GDC JO10-2 | FC Engelen JO10-5 | 90993 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | RKDVC JO10-5 | 35080 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-7 | Baardwijk JO10-5JM | 34779 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | FC Engelen JO10-4 | GDC JO10-3G | 35154 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | SSC'55 JO10-3 | Vlijmense Boys JO10-3 | 34942 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | Vlijmense Boys JO10-3 | Haarsteeg JO10-7 | 35749 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | GDC JO10-3G | Baardwijk JO10-5JM | 35857 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-5 | SSC'55 JO10-3 | 35522 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:45 | FC Engelen JO10-4 | SC Elshout JO10-1JM | 35310 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-7 | SC Elshout JO10-1JM | 37349 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | GDC JO10-3G | SSC'55 JO10-3 | 37781 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | Vlijmense Boys JO10-3 | RKDVC JO10-5 | 37513 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:45 | Baardwijk JO10-5JM | FC Engelen JO10-4 | 37673 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | Baardwijk JO10-5JM | 38130 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-5 | GDC JO10-3G | 38411 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:45 | FC Engelen JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-3 | 38203 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | SSC'55 JO10-3 | Haarsteeg JO10-7 | 37992 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlijmense Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | NOAD'32 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Engelen JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wilhelmina'26 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Emplina JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Zwaluw VFC JO10-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN JO10-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | FC Engelen JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Vlijmense Boys JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKDVC JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Wilhelmina JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOAD'32 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | NEO'25 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDVC JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SSC'55 JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | HHC'09 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | GDC JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VCB JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GDC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO10-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SV BLC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | FC Engelen JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 2B | KK 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 5B | KK 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|