513 Vrouwen Zondag
Senioren - Haarsteeg VR1
Teamleden
Spelers | |||||||
Sanne Willemse | Keeper | ||||||
Saskia Beekmans | |||||||
Milou de Bruine | |||||||
Anouk Couwenberg | |||||||
Janne van Diessen | |||||||
Linda van Drunen | |||||||
Monique van Falier | |||||||
Melissa Geenen | |||||||
Nieka de Gouw-Kivits | |||||||
Caro van Grinsven | |||||||
Isabel Groenewegen | |||||||
Doris van Hulten | |||||||
Mandy de Kloe | |||||||
Kelly Mommersteeg | |||||||
Nickey Scheij | |||||||
Suzanne van Tol | |||||||
Michelle Tooren | |||||||
Anne van der Ven | |||||||
Aniek van Wijk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Tjalf Mier | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Tjalf Mier | Teammanager | ||||||
Bob van Houten | Trainer/Teammanager | ||||||
Nikki Van Wijk | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2024 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | Haarsteeg VR1 | 71084 | Sportpark Nieuwkuijk | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:00 | Teisterbanders VR1 | RPC VR1 | 71263 | 1-4 | ||
C | 12-05-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | ODC VR1 | 70632 | 0-0 | ||
C | 12-05-2024 09:30 | BMC VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 71102 | 7-0 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | RKTVC VR1 | Helvoirt VR1 | 70532 | 3-7 | ||
C | 12-05-2024 12:00 | DSC VR1 | Emplina VR1 | 70784 | 4-4 | ||
C | 05-05-2024 11:00 | Helvoirt VR1 | BMC VR1 | 71801 | 3-0 | ||
C | 02-05-2024 20:00 | BMC VR1 | Haarsteeg VR1 | 71688 | 1-1 | ||
C | 28-04-2024 11:30 | Teisterbanders VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 70910 | 6-3 | ||
C | 28-04-2024 11:45 | Brabantia VR1 | BMC VR1 | 71390 | 5-6 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | DSC VR1 | ODC VR1 | 70489 | 0-0 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | RKTVC VR1 | RPC VR1 | 70753 | 1-4 | ||
C | 21-04-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | Brabantia VR1 | 71686 | 5-1 | ||
C | 21-04-2024 12:00 | Helvoirt VR1 | Emplina VR1 | 70474 | 4-2 | ||
C | 14-04-2024 12:15 | ODC VR1 | RKTVC VR1 | 71569 | 0-0 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | RPC VR1 | Emplina VR1 | 70454 | 1-0 | ||
C | 14-04-2024 12:00 | Brabantia VR1 | Teisterbanders VR1 | 71316 | 12-8 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | BMC VR1 | Helvoirt VR1 | 70589 | 0-2 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | DSC VR1 | 70702 | 0-2 | ||
C | 09-04-2024 20:15 | RPC VR1 | Brabantia VR1 | 70451 | 5-3 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | RKTVC VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 71503 | 1-0 | ||
C | 07-04-2024 10:30 | Emplina VR1 | ODC VR1 | 71022 | 6-1 | ||
C | 07-04-2024 10:30 | Haarsteeg VR1 | BMC VR1 | 70943 | 7-2 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | Helvoirt VR1 | RPC VR1 | 71126 | 2-0 | ||
C | 07-04-2024 12:00 | DSC VR1 | Brabantia VR1 | 70686 | 0-3 | ||
C | 01-04-2024 12:15 | ODC VR1 | DSC VR1 | 70525 | 1-4 | ||
C | 01-04-2024 10:15 | Emplina VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 71447 | 1-1 | ||
C | 01-04-2024 12:00 | Brabantia VR1 | Haarsteeg VR1 | 70612 | 0-8 | ||
C | 01-04-2024 11:00 | Teisterbanders VR1 | BMC VR1 | 71700 | 2-2 | ||
C | 24-03-2024 12:00 | Brabantia VR1 | RKTVC VR1 | 71314 | 3-2 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | Helvoirt VR1 | 70705 | 1-2 | ||
C | 24-03-2024 12:15 | ODC VR1 | RPC VR1 | 70685 | 0-4 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | BMC VR1 | Teisterbanders VR1 | 70461 | 1-2 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | Emplina VR1 | 71388 | 2-2 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | DSC VR1 | BMC VR1 | 71425 | 2-1 | ||
C | 17-03-2024 10:30 | Emplina VR1 | Brabantia VR1 | 70492 | 3-3 | ||
C | 17-03-2024 11:00 | Teisterbanders VR1 | Haarsteeg VR1 | 71822 | 5-1 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | Helvoirt VR1 | ODC VR1 | 71512 | 7-0 | ||
C | 17-03-2024 12:00 | RPC VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 70635 | 5-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | BMC VR1 | RKTVC VR1 | 70500 | 4-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | ODC VR1 | 71408 | 3-0 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | DSC VR1 | 70606 | 3-4 | ||
C | 10-03-2024 12:00 | Brabantia VR1 | RPC VR1 | 70818 | 0-0 | ||
C | 10-03-2024 11:30 | Teisterbanders VR1 | Helvoirt VR1 | 71009 | 1-1 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | RKTVC VR1 | Haarsteeg VR1 | 71433 | 2-1 | ||
C | 03-03-2024 10:30 | Emplina VR1 | BMC VR1 | 70539 | 3-2 | ||
C | 03-03-2024 11:45 | DSC VR1 | Teisterbanders VR1 | 70706 | 4-4 | ||
C | 03-03-2024 12:15 | ODC VR1 | Brabantia VR1 | 70442 | 1-3 | ||
C | 03-03-2024 12:00 | Helvoirt VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 71544 | 4-2 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | DSC VR1 | Helvoirt VR1 | 70483 | 0-0 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | BMC VR1 | RPC VR1 | 70688 | 2-4 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | Haarsteeg VR1 | Emplina VR1 | 71217 | 8-3 | ||
C | 25-02-2024 12:00 | Brabantia VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 70601 | 3-0 | ||
C | 25-02-2024 11:30 | Teisterbanders VR1 | RKTVC VR1 | 71515 | 4-4 | ||
C | 18-02-2024 10:30 | Emplina VR1 | DSC VR1 | 70714 | 2-1 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | BMC VR1 | 71533 | 2-2 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | RKTVC VR1 | Brabantia VR1 | 70502 | 4-1 | ||
C | 04-02-2024 12:15 | ODC VR1 | BMC VR1 | 70949 | 1-3 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | Helvoirt VR1 | Brabantia VR1 | 71129 | 4-1 | ||
C | 04-02-2024 12:00 | RPC VR1 | Haarsteeg VR1 | 71212 | 3-3 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | RKTVC VR1 | DSC VR1 | 71586 | 5-1 | ||
C | 04-02-2024 10:30 | Emplina VR1 | Teisterbanders VR1 | 70711 | 1-3 | ||
C | 28-01-2024 11:45 | DSC VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 71476 | 2-1 | ||
C | 28-01-2024 11:30 | Teisterbanders VR1 | Brabantia VR1 | 70945 | 1-2 | ||
C | 28-01-2024 10:30 | Emplina VR1 | RPC VR1 | 71154 | 2-6 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | RKTVC VR1 | ODC VR1 | 70452 | 2-2 | ||
C | 17-12-2023 12:15 | ODC VR1 | Emplina VR1 | 71500 | 1-0 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | RPC VR1 | Teisterbanders VR1 | 71829 | 4-1 | ||
C | 10-12-2023 12:00 | Helvoirt VR1 | RKTVC VR1 | 71183 | 4-2 | ||
C | 10-12-2023 12:15 | ODC VR1 | Haarsteeg VR1 | 70976 | 0-4 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | RKTVC VR1 | Emplina VR1 | 71036 | 2-0 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | BMC VR1 | Brabantia VR1 | 71828 | 2-2 | ||
C | 03-12-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 70886 | 1-1 | ||
C | 03-12-2023 11:30 | Teisterbanders VR1 | ODC VR1 | 70659 | 6-4 | ||
C | 03-12-2023 12:00 | DSC VR1 | RPC VR1 | 71392 | 1-3 | ||
C | 26-11-2023 10:30 | Emplina VR1 | Helvoirt VR1 | 70574 | 0-4 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | Teisterbanders VR1 | 71634 | 2-1 | ||
C | 26-11-2023 12:00 | RPC VR1 | RKTVC VR1 | 71194 | 3-1 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | RKTVC VR1 | 71339 | 1-3 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | Brabantia VR1 | DSC VR1 | 71517 | 2-1 | ||
C | 12-11-2023 12:00 | RPC VR1 | Helvoirt VR1 | 70720 | 1-4 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | Helvoirt VR1 | Haarsteeg VR1 | 70813 | 3-1 | ||
C | 05-11-2023 12:00 | RPC VR1 | ODC VR1 | 71560 | 3-0 | ||
C | 29-10-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | Teisterbanders VR1 | 71404 | 4-0 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | BMC VR1 | DSC VR1 | 71412 | 5-2 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | RPC VR1 | 70436 | 3-5 | ||
C | 29-10-2023 11:15 | ODC VR1 | Helvoirt VR1 | 70618 | 0-3 | ||
C | 29-10-2023 11:45 | Brabantia VR1 | Emplina VR1 | 71594 | 0-1 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | RKTVC VR1 | BMC VR1 | 71799 | 2-3 | ||
C | 15-10-2023 10:30 | Emplina VR1 | HRC'14 VR1 | 71428 | 0-0 | ||
C | 15-10-2023 11:30 | DSC VR1 | Haarsteeg VR1 | 71611 | 0-1 | ||
C | 15-10-2023 12:00 | Helvoirt VR1 | Teisterbanders VR1 | 70444 | 3-0 | ||
C | 15-10-2023 12:15 | ODC VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 71420 | 1-1 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | BMC VR1 | Emplina VR1 | 70585 | 2-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | Helvoirt VR1 | 71044 | 0-3 | ||
C | 08-10-2023 10:30 | HRC'14 VR1 | RPC VR1 | 70437 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | RKTVC VR1 | 71438 | 5-0 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | Teisterbanders VR1 | DSC VR1 | 71076 | 2-1 | ||
C | 08-10-2023 12:00 | Brabantia VR1 | ODC VR1 | 71181 | 2-2 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | Brabantia VR1 | 70543 | 4-3 | ||
C | 01-10-2023 10:30 | Emplina VR1 | Haarsteeg VR1 | 71318 | 1-4 | ||
C | 01-10-2023 12:00 | RPC VR1 | BMC VR1 | 70556 | 2-4 | ||
C | 01-10-2023 11:00 | Helvoirt VR1 | DSC VR1 | 70623 | 5-0 | ||
C | 01-10-2023 12:15 | ODC VR1 | HRC'14 VR1 | 71133 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | RKTVC VR1 | Teisterbanders VR1 | 70509 | 5-1 | ||
C | 24-09-2023 09:45 | Brabantia VR1 | Helvoirt VR1 | 70476 | 2-8 | ||
C | 24-09-2023 11:30 | DSC VR1 | RKTVC VR1 | 71259 | 3-1 | ||
C | 24-09-2023 11:30 | Teisterbanders VR1 | Emplina VR1 | 70527 | 5-3 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | RPC VR1 | 71522 | 3-0 | ||
C | 24-09-2023 10:30 | HRC'14 VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 71429 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 09:45 | BMC VR1 | ODC VR1 | 71180 | 7-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-12-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | FC Tilburg VR3 | 141868 | 7-4 | ||
B | 07-12-2023 20:00 | Berkdijk VR1 | Haarsteeg VR1 | 140184 | 0-0 | ||
B | 22-10-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | SBC VR1 | 92964 | 2-0 | ||
B | 17-09-2023 10:00 | Raamsdonk VR1 | Haarsteeg VR1 | 67656 | 0-0 | ||
B | 17-09-2023 10:00 | Madese Boys VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 67660 | 0-0 | ||
B | 10-09-2023 10:00 | Nieuwkuijk VR1 | Haarsteeg VR1 | 67610 | 0-0 | ||
B | 10-09-2023 10:00 | Madese Boys VR1 | Raamsdonk VR1 | 67659 | 0-0 | ||
B | 03-09-2023 10:00 | Raamsdonk VR1 | Nieuwkuijk VR1 | 67655 | 0-0 | ||
B | 03-09-2023 11:00 | Haarsteeg VR1 | Madese Boys VR1 | 67640 | 11-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helvoirt VR1 | 18 | 16 | 2 | 0 | 50 | 63 | 16 | 47 | 0 |
2 | RPC VR1 | 17 | 11 | 2 | 4 | 35 | 50 | 31 | 19 | 0 |
3 | Haarsteeg VR1 | 17 | 9 | 3 | 5 | 30 | 57 | 28 | 29 | 0 |
4 | BMC VR1 | 18 | 7 | 4 | 7 | 25 | 46 | 41 | 5 | 0 |
5 | RKTVC VR1 | 17 | 7 | 1 | 9 | 22 | 38 | 45 | -7 | 0 |
6 | Teisterbanders VR1 | 18 | 6 | 4 | 8 | 22 | 47 | 57 | -10 | 0 |
7 | Brabantia VR1 | 18 | 6 | 3 | 9 | 21 | 46 | 62 | -16 | 0 |
8 | DSC VR1 | 17 | 5 | 3 | 9 | 18 | 28 | 42 | -14 | 0 |
9 | Emplina VR1 | 17 | 3 | 4 | 10 | 13 | 28 | 52 | -24 | 0 |
10 | Nieuwkuijk VR1 | 17 | 2 | 4 | 11 | 10 | 22 | 51 | -29 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 4 | 3 | 0 |
2 | FC Tilburg VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | -3 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Veld 3A | KK 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Veld 3A | KK 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|