0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Senioren - Haarsteeg 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Rens van Dooren | Keeper | ||||||
Aaron van Engelen | Keeper | ||||||
Ruben Achten | |||||||
Max v.d. Bosch | |||||||
Lex Buijs | |||||||
Robin van Esch | |||||||
Jonathan van de Hee | |||||||
Miska Hol | |||||||
Leroy Korthout | |||||||
Rick van Mil | |||||||
Rens van Mourik | |||||||
Jarno Pulles | |||||||
Daan Sleutjes | |||||||
Koen Sleutjes | |||||||
Ralph Tooren | |||||||
Dave Treuren | |||||||
Jeroen Vissers | |||||||
Okke Vos | |||||||
Jibbe de Wijs | |||||||
Bjorn van den Wildenberg | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Verdyne de Windt | Assistent-trainer/coach | ||||||
Bas van Zandwijk | Assistent-trainer/coach | ||||||
Eric Bruijsters | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Stefan van Heist | Fysiotherapeut | ||||||
Jelle Hakkert | Hoofdcoach | ||||||
Frank van den Biggelaar | Keeperstrainer | ||||||
Kees van Vugt | Teammanager | ||||||
Frank van den Wildenberg | Trainer/Teammanager | ||||||
Patrick van Esch | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2024 14:30 | SCG'18 1 | Haarsteeg 1 | M. (Manuel) Uijttewaal | 17487 | Sportpark Zegenwerp | - | - | ||
C | 26-05-2024 14:30 | Haarsteeg 1 | DBN'22 1 | 17585 | Sportpark Haarsteeg | Hoofdveld | KK 2 | KK 9 | ||
V | 22-08-2024 20:15 | Haarsteeg 1 | GVV 63 | xxxxx | Veld 2 | KK 2 | KK 9 | |||
V | 03-09-2024 20:00 | GRC'14 1 | Haarsteeg 1 | xxxxx | - | - | ||||
V | 10-09-2024 20:15 | Haarsteeg 1 | VCB 1 | xxxxx | Veld 2 | KK 2 | KK 9 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Nooit Gedacht 1 | 17459 | 2 - 0 | |||
C | 28-04-2024 14:30 | DSC 1 | Haarsteeg 1 | 17391 | 2 - 2 | |||
C | 21-04-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | EVVC 1 | 17333 | 2 - 0 | |||
C | 14-04-2024 14:30 | RKDVC 1 | Haarsteeg 1 | 17284 | 1 - 3 | |||
C | 07-04-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Nieuwkuijk 1 | 17206 | 0 - 0 | |||
C | 24-03-2024 14:30 | Helvoirt 1 | Haarsteeg 1 | 17129 | 2 - 2 | |||
C | 17-03-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Real Lunet 1 | 17079 | 4 - 0 | |||
C | 10-03-2024 14:30 | Nulandia 1 | Haarsteeg 1 | 17027 | 1 - 0 | |||
C | 03-03-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Alem 1 | 16953 | 3 - 1 | |||
C | 25-02-2024 14:30 | Margriet 1 | Haarsteeg 1 | 16922 | 3 - 0 | |||
C | 18-02-2024 14:30 | DBN'22 1 | Haarsteeg 1 | 16820 | 1 - 5 | |||
C | 04-02-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Den Dungen 1 | 16827 | 2 - 2 | |||
C | 28-01-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | SCG'18 1 | 16759 | 5 - 2 | |||
V | 14-01-2024 12:00 | Elshout | Haarsteeg 1 | xxxxxxx | ||||
V | 11-01-2024 20:15 | Haarsteeg 1 | Desk 1 | Andre de Vaan (Scheidsrechter) | xxxxxxx | |||
C | 10-12-2023 14:00 | Nooit Gedacht 1 | Haarsteeg 1 | 16672 | 0 - 2 | |||
C | 03-12-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | DSC 1 | 16625 | 1 - 3 | |||
C | 26-11-2023 14:30 | EVVC 1 | Haarsteeg 1 | 16570 | 2 - 0 | |||
C | 19-11-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | RKDVC 1 | 16498 | 0 - 2 | |||
C | 12-11-2023 14:00 | Nieuwkuijk 1 | Haarsteeg 1 | 16412 | 0 - 3 | |||
C | 05-11-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | Helvoirt 1 | 16372 | 3 - 1 | |||
C | 29-10-2023 14:30 | Real Lunet 1 | Haarsteeg 1 | 16311 | 2 - 3 | |||
V | 19-10-2023 20:00 | Uno Animo | Haarsteeg 1 | xxxxx | ||||
C | 15-10-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | Nulandia 1 | 16245 | 2 - 2 | |||
C | 08-10-2023 14:30 | Alem 1 | Haarsteeg 1 | 16209 | 2 - 3 | |||
C | 01-10-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | Margriet 1 | 16118 | 2 - 1 | |||
C | 24-09-2023 14:30 | Den Dungen 1 | Haarsteeg 1 | 16107 | 1 - 0 | |||
B | 17-09-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | HHC'09 1 | 537 | 8 - 1 | |||
V | 12-09-2023 20:00 | Haarsteeg 1 | Helvoirt 1 | Andre de Vaan (Scheidsrechter) | xxxxx | |||
B | 10-09-2023 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Haarsteeg 1 | 437 | 4 - 0 | |||
B | 03-09-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | SC Elshout 1 | 536 | 0 - 0 | |||
V | 31-08-2023 20:00 | Haarsteeg 1 | Fc Engelen | Timo v d Velden (Scheidsrechter) | xxxxx | |||
V | 24-08-2023 20:00 | Haarsteeg 1 | DSC 1 | Theo Kezer (Scheidsrechter) | xxxxx |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 14:30 | DBN'22 1 | SCG'18 1 | 17469 | 2-6 | ||
C | 12-05-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Nooit Gedacht 1 | 17459 | 2-0 | ||
C | 12-05-2024 14:30 | Alem 1 | RKDVC 1 | 17432 | 1-1 | ||
C | 12-05-2024 14:30 | Margriet 1 | EVVC 1 | 17437 | 3-0 | ||
C | 12-05-2024 14:30 | Den Dungen 1 | DSC 1 | 17448 | 2-0 | ||
C | 12-05-2024 14:00 | Nulandia 1 | Nieuwkuijk 1 | 17424 | 1-1 | ||
C | 12-05-2024 14:30 | Real Lunet 1 | Helvoirt 1 | 17416 | 0-5 | ||
C | 28-04-2024 14:30 | RKDVC 1 | Margriet 1 | 17403 | 1-1 | ||
C | 28-04-2024 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Alem 1 | 17356 | 6-0 | ||
C | 28-04-2024 14:30 | Nooit Gedacht 1 | SCG'18 1 | 17379 | 2-1 | ||
C | 28-04-2024 14:30 | EVVC 1 | Den Dungen 1 | 17397 | 0-3 | ||
C | 28-04-2024 14:30 | Helvoirt 1 | Nulandia 1 | 17364 | 1-0 | ||
C | 28-04-2024 14:30 | DSC 1 | Haarsteeg 1 | 17391 | 2-2 | ||
C | 28-04-2024 14:30 | Real Lunet 1 | DBN'22 1 | 17374 | 4-2 | ||
C | 21-04-2024 14:30 | Alem 1 | Helvoirt 1 | 17305 | 2-4 | ||
C | 21-04-2024 14:30 | SCG'18 1 | DSC 1 | 17344 | 0-1 | ||
C | 21-04-2024 14:30 | Margriet 1 | Nieuwkuijk 1 | 17310 | 2-2 | ||
C | 21-04-2024 14:30 | Den Dungen 1 | RKDVC 1 | 17321 | 0-3 | ||
C | 21-04-2024 14:30 | Nulandia 1 | Real Lunet 1 | 17297 | 1-2 | ||
C | 21-04-2024 14:30 | DBN'22 1 | Nooit Gedacht 1 | 17351 | 2-7 | ||
C | 21-04-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | EVVC 1 | 17333 | 2-0 | ||
C | 14-04-2024 14:30 | RKDVC 1 | Haarsteeg 1 | 17284 | 1-3 | ||
C | 14-04-2024 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Den Dungen 1 | 17238 | 4-0 | ||
C | 14-04-2024 14:30 | EVVC 1 | SCG'18 1 | 17278 | 0-0 | ||
C | 14-04-2024 14:30 | Helvoirt 1 | Margriet 1 | 17246 | 0-2 | ||
C | 14-04-2024 14:30 | Nulandia 1 | DBN'22 1 | 17263 | 1-0 | ||
C | 14-04-2024 14:30 | Real Lunet 1 | Alem 1 | 17256 | 2-3 | ||
C | 14-04-2024 14:30 | DSC 1 | Nooit Gedacht 1 | 17273 | 1-2 | ||
C | 07-04-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Nieuwkuijk 1 | 17206 | 0-0 | ||
C | 07-04-2024 14:30 | Alem 1 | Nulandia 1 | 17178 | 0-0 | ||
C | 07-04-2024 14:30 | Margriet 1 | Real Lunet 1 | 17183 | 3-1 | ||
C | 07-04-2024 14:30 | Den Dungen 1 | Helvoirt 1 | 17194 | 2-2 | ||
C | 07-04-2024 14:30 | SCG'18 1 | RKDVC 1 | 17217 | 1-1 | ||
C | 07-04-2024 14:30 | Nooit Gedacht 1 | EVVC 1 | 17219 | 1-2 | ||
C | 07-04-2024 14:30 | DBN'22 1 | DSC 1 | 17233 | 2-2 | ||
C | 24-03-2024 14:30 | Alem 1 | DBN'22 1 | 17154 | 3-2 | ||
C | 24-03-2024 14:30 | RKDVC 1 | Nooit Gedacht 1 | 17168 | 2-0 | ||
C | 24-03-2024 14:30 | Nieuwkuijk 1 | SCG'18 1 | 17120 | 2-1 | ||
C | 24-03-2024 14:30 | EVVC 1 | DSC 1 | 17162 | 2-3 | ||
C | 24-03-2024 14:30 | Helvoirt 1 | Haarsteeg 1 | 17129 | 2-2 | ||
C | 24-03-2024 14:30 | Real Lunet 1 | Den Dungen 1 | 17139 | 1-4 | ||
C | 24-03-2024 14:30 | Nulandia 1 | Margriet 1 | 17147 | 0-2 | ||
C | 17-03-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Real Lunet 1 | 17079 | 4-0 | ||
C | 17-03-2024 14:30 | Den Dungen 1 | Nulandia 1 | 17067 | 0-0 | ||
C | 17-03-2024 14:30 | Margriet 1 | Alem 1 | 17057 | 2-0 | ||
C | 17-03-2024 14:30 | SCG'18 1 | Helvoirt 1 | 17090 | 3-0 | ||
C | 17-03-2024 14:30 | Nooit Gedacht 1 | Nieuwkuijk 1 | 17092 | 0-2 | ||
C | 17-03-2024 14:30 | DBN'22 1 | EVVC 1 | 17115 | 2-6 | ||
C | 17-03-2024 14:30 | DSC 1 | RKDVC 1 | 17104 | 1-1 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | RKDVC 1 | EVVC 1 | 17048 | 2-1 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | Alem 1 | Den Dungen 1 | 17035 | 1-2 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | Nieuwkuijk 1 | DSC 1 | 17002 | 3-0 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | Helvoirt 1 | Nooit Gedacht 1 | 17011 | 0-0 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | Margriet 1 | DBN'22 1 | 17040 | 2-0 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | Real Lunet 1 | SCG'18 1 | 17019 | 1-6 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | Nulandia 1 | Haarsteeg 1 | 17027 | 1-0 | ||
C | 03-03-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Alem 1 | 16953 | 3-1 | ||
C | 03-03-2024 14:30 | SCG'18 1 | Nulandia 1 | 16963 | 1-0 | ||
C | 03-03-2024 14:30 | Den Dungen 1 | Margriet 1 | 16942 | 1-1 | ||
C | 03-03-2024 14:30 | DBN'22 1 | RKDVC 1 | 16997 | 1-4 | ||
C | 03-03-2024 14:30 | Nooit Gedacht 1 | Real Lunet 1 | 16965 | 3-4 | ||
C | 03-03-2024 14:30 | EVVC 1 | Nieuwkuijk 1 | 16983 | 1-2 | ||
C | 03-03-2024 14:30 | DSC 1 | Helvoirt 1 | 16977 | 6-1 | ||
C | 25-02-2024 14:30 | Den Dungen 1 | DBN'22 1 | 16933 | 5-2 | ||
C | 25-02-2024 14:30 | Alem 1 | SCG'18 1 | 16917 | 0-2 | ||
C | 25-02-2024 14:30 | Margriet 1 | Haarsteeg 1 | 16922 | 3-0 | ||
C | 25-02-2024 14:30 | Nulandia 1 | Nooit Gedacht 1 | 16910 | 1-0 | ||
C | 25-02-2024 14:30 | Real Lunet 1 | DSC 1 | 16903 | 1-7 | ||
C | 25-02-2024 14:30 | Nieuwkuijk 1 | RKDVC 1 | 16884 | 2-2 | ||
C | 25-02-2024 14:30 | Helvoirt 1 | EVVC 1 | 16893 | 3-4 | ||
C | 18-02-2024 14:30 | DBN'22 1 | Haarsteeg 1 | 16820 | 1-5 | ||
C | 18-02-2024 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Helvoirt 1 | 16766 | 5-2 | ||
C | 18-02-2024 14:30 | Nooit Gedacht 1 | Margriet 1 | 16781 | 0-0 | ||
C | 18-02-2024 14:30 | RKDVC 1 | Real Lunet 1 | 16803 | 2-1 | ||
C | 18-02-2024 14:30 | SCG'18 1 | Den Dungen 1 | 16779 | 4-2 | ||
C | 04-02-2024 14:30 | DBN'22 1 | Nieuwkuijk 1 | 16879 | 0-2 | ||
C | 04-02-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | Den Dungen 1 | 16827 | 2-2 | ||
C | 04-02-2024 14:30 | SCG'18 1 | Margriet 1 | 16837 | 2-1 | ||
C | 04-02-2024 14:30 | RKDVC 1 | Helvoirt 1 | 16862 | 2-2 | ||
C | 04-02-2024 14:30 | Nooit Gedacht 1 | Alem 1 | 16839 | 1-5 | ||
C | 04-02-2024 14:30 | EVVC 1 | Real Lunet 1 | 16856 | 7-1 | ||
C | 04-02-2024 14:30 | DSC 1 | Nulandia 1 | 16850 | 1-0 | ||
C | 01-02-2024 20:30 | SCG'18 1 | DBN'22 1 | 141895 | 3-1 | ||
C | 28-01-2024 14:30 | Den Dungen 1 | Nooit Gedacht 1 | 16748 | 1-0 | ||
C | 28-01-2024 14:30 | Helvoirt 1 | DBN'22 1 | 16707 | 2-0 | ||
C | 28-01-2024 14:30 | Margriet 1 | DSC 1 | 16738 | 1-0 | ||
C | 28-01-2024 14:30 | Nulandia 1 | RKDVC 1 | 16725 | 2-4 | ||
C | 28-01-2024 14:30 | Real Lunet 1 | Nieuwkuijk 1 | 16717 | 3-4 | ||
C | 28-01-2024 14:30 | Alem 1 | EVVC 1 | 16733 | 3-2 | ||
C | 28-01-2024 14:00 | Haarsteeg 1 | SCG'18 1 | 16759 | 5-2 | ||
C | 21-01-2024 14:30 | EVVC 1 | Nulandia 1 | 16797 | 1-2 | ||
C | 21-01-2024 14:30 | DSC 1 | Alem 1 | 16791 | 1-0 | ||
C | 17-12-2023 14:00 | Nieuwkuijk 1 | Nulandia 1 | 16648 | 0-4 | ||
C | 10-12-2023 14:00 | SCG'18 1 | DBN'22 1 | 16670 | 1-0 | ||
C | 10-12-2023 14:00 | Nooit Gedacht 1 | Haarsteeg 1 | 16672 | 0-2 | ||
C | 10-12-2023 14:00 | RKDVC 1 | Alem 1 | 16695 | 1-0 | ||
C | 10-12-2023 14:00 | EVVC 1 | Margriet 1 | 16690 | 0-2 | ||
C | 10-12-2023 14:30 | Helvoirt 1 | Real Lunet 1 | 16657 | 4-2 | ||
C | 10-12-2023 14:30 | DSC 1 | Den Dungen 1 | 16684 | 1-0 | ||
C | 03-12-2023 14:00 | Alem 1 | Nieuwkuijk 1 | 16597 | 4-1 | ||
C | 03-12-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | DSC 1 | 16625 | 1-3 | ||
C | 03-12-2023 14:00 | Margriet 1 | RKDVC 1 | 16602 | 1-1 | ||
C | 03-12-2023 14:00 | SCG'18 1 | Nooit Gedacht 1 | 16634 | 0-2 | ||
C | 03-12-2023 14:00 | Den Dungen 1 | EVVC 1 | 16613 | 1-0 | ||
C | 03-12-2023 14:30 | Nulandia 1 | Helvoirt 1 | 16589 | 2-0 | ||
C | 03-12-2023 14:00 | DBN'22 1 | Real Lunet 1 | 16643 | 0-3 | ||
C | 26-11-2023 14:30 | RKDVC 1 | Den Dungen 1 | 16576 | 1-0 | ||
C | 26-11-2023 14:30 | Helvoirt 1 | Alem 1 | 16538 | 2-1 | ||
C | 26-11-2023 14:30 | EVVC 1 | Haarsteeg 1 | 16570 | 2-0 | ||
C | 26-11-2023 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Margriet 1 | 16529 | 3-0 | ||
C | 26-11-2023 14:30 | Nooit Gedacht 1 | DBN'22 1 | 16552 | 4-1 | ||
C | 26-11-2023 14:30 | Real Lunet 1 | Nulandia 1 | 16547 | 1-2 | ||
C | 26-11-2023 14:30 | DSC 1 | SCG'18 1 | 16564 | 1-1 | ||
C | 19-11-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | RKDVC 1 | 16498 | 0-2 | ||
C | 19-11-2023 14:30 | Alem 1 | Real Lunet 1 | 16470 | 4-1 | ||
C | 19-11-2023 14:00 | Nooit Gedacht 1 | DSC 1 | 16511 | 1-3 | ||
C | 19-11-2023 14:30 | Den Dungen 1 | Nieuwkuijk 1 | 16486 | 1-3 | ||
C | 19-11-2023 14:30 | Margriet 1 | Helvoirt 1 | 16475 | 3-1 | ||
C | 19-11-2023 14:30 | SCG'18 1 | EVVC 1 | 16509 | 0-1 | ||
C | 19-11-2023 14:30 | DBN'22 1 | Nulandia 1 | 16525 | 1-1 | ||
C | 16-11-2023 20:15 | Real Lunet 1 | Margriet 1 | 141079 | 0-3 | ||
C | 12-11-2023 14:30 | RKDVC 1 | SCG'18 1 | 16458 | 2-2 | ||
C | 12-11-2023 14:30 | EVVC 1 | Nooit Gedacht 1 | 16453 | 3-1 | ||
C | 12-11-2023 14:00 | Nieuwkuijk 1 | Haarsteeg 1 | 16412 | 0-3 | ||
C | 12-11-2023 14:30 | Nulandia 1 | Alem 1 | 16437 | 1-1 | ||
C | 12-11-2023 14:30 | DSC 1 | DBN'22 1 | 16448 | 2-3 | ||
C | 12-11-2023 14:30 | Helvoirt 1 | Den Dungen 1 | 16421 | 0-0 | ||
C | 12-11-2023 14:30 | Real Lunet 1 | Margriet 1 | 16430 | 0-0 | ||
C | 05-11-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | Helvoirt 1 | 16372 | 3-1 | ||
C | 05-11-2023 14:30 | Den Dungen 1 | Real Lunet 1 | 16360 | 6-1 | ||
C | 05-11-2023 14:30 | Margriet 1 | Nulandia 1 | 16349 | 1-0 | ||
C | 05-11-2023 14:30 | SCG'18 1 | Nieuwkuijk 1 | 16383 | 1-2 | ||
C | 05-11-2023 14:30 | Nooit Gedacht 1 | RKDVC 1 | 16385 | 2-0 | ||
C | 05-11-2023 14:30 | DBN'22 1 | Alem 1 | 16407 | 0-4 | ||
C | 05-11-2023 14:30 | DSC 1 | EVVC 1 | 16397 | 0-2 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | Alem 1 | Margriet 1 | 16327 | 2-1 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | RKDVC 1 | DSC 1 | 16340 | 4-0 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | EVVC 1 | DBN'22 1 | 16334 | 3-2 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Nooit Gedacht 1 | 16293 | 1-2 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | Nulandia 1 | Den Dungen 1 | 16319 | 2-2 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | Real Lunet 1 | Haarsteeg 1 | 16311 | 2-3 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | Helvoirt 1 | SCG'18 1 | 16301 | 0-2 | ||
C | 15-10-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | Nulandia 1 | 16245 | 2-2 | ||
C | 15-10-2023 14:30 | SCG'18 1 | Real Lunet 1 | 16256 | 2-1 | ||
C | 15-10-2023 14:30 | Den Dungen 1 | Alem 1 | 16234 | 5-2 | ||
C | 15-10-2023 14:30 | Nooit Gedacht 1 | Helvoirt 1 | 16258 | 1-2 | ||
C | 15-10-2023 14:30 | EVVC 1 | RKDVC 1 | 16276 | 3-1 | ||
C | 15-10-2023 14:30 | DBN'22 1 | Margriet 1 | 16289 | 0-4 | ||
C | 15-10-2023 14:30 | DSC 1 | Nieuwkuijk 1 | 16270 | 3-5 | ||
C | 08-10-2023 14:30 | RKDVC 1 | DBN'22 1 | 16222 | 3-0 | ||
C | 08-10-2023 14:30 | Alem 1 | Haarsteeg 1 | 16209 | 2-3 | ||
C | 08-10-2023 14:30 | Nieuwkuijk 1 | EVVC 1 | 16176 | 1-0 | ||
C | 08-10-2023 14:30 | Margriet 1 | Den Dungen 1 | 16214 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 14:30 | Nulandia 1 | SCG'18 1 | 16201 | 1-0 | ||
C | 08-10-2023 14:30 | Helvoirt 1 | DSC 1 | 16185 | 2-2 | ||
C | 08-10-2023 14:30 | Real Lunet 1 | Nooit Gedacht 1 | 16194 | 2-1 | ||
C | 01-10-2023 14:30 | SCG'18 1 | Alem 1 | 16128 | 1-0 | ||
C | 01-10-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | Margriet 1 | 16118 | 2-1 | ||
C | 01-10-2023 14:30 | RKDVC 1 | Nieuwkuijk 1 | 16154 | 0-5 | ||
C | 01-10-2023 14:30 | Nooit Gedacht 1 | Nulandia 1 | 16130 | 1-1 | ||
C | 01-10-2023 14:30 | EVVC 1 | Helvoirt 1 | 16148 | 1-1 | ||
C | 01-10-2023 14:30 | DSC 1 | Real Lunet 1 | 16142 | 4-1 | ||
C | 01-10-2023 14:30 | DBN'22 1 | Den Dungen 1 | 16171 | 3-2 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | Alem 1 | Nooit Gedacht 1 | 16093 | 1-2 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | Nieuwkuijk 1 | DBN'22 1 | 16058 | 2-0 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | Den Dungen 1 | Haarsteeg 1 | 16107 | 1-0 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | Helvoirt 1 | RKDVC 1 | 16067 | 3-1 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | Margriet 1 | SCG'18 1 | 16096 | 1-2 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | Nulandia 1 | DSC 1 | 16085 | 2-0 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | Real Lunet 1 | EVVC 1 | 16077 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | HHC'09 1 | 537 | 8-1 | ||
B | 17-09-2023 14:30 | Nieuwkuijk 1 | SC Elshout 1 | 438 | 8-0 | ||
B | 10-09-2023 14:00 | SC Elshout 1 | HHC'09 1 | 610 | 4-1 | ||
B | 10-09-2023 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Haarsteeg 1 | 437 | 4-0 | ||
B | 03-09-2023 14:00 | Haarsteeg 1 | SC Elshout 1 | 536 | 0-0 | ||
B | 03-09-2023 14:00 | HHC'09 1 | Nieuwkuijk 1 | 623 | 0-7 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkuijk 1 | 24 | 16 | 4 | 4 | 52 | 58 | 30 | 28 | 0 |
2 | Margriet 1 | 24 | 13 | 6 | 5 | 45 | 40 | 18 | 22 | 0 |
3 | Haarsteeg 1 | 24 | 13 | 5 | 6 | 44 | 49 | 31 | 18 | 0 |
4 | RKDVC 1 | 24 | 11 | 8 | 5 | 41 | 42 | 32 | 10 | 0 |
5 | SCG'18 1 | 24 | 12 | 4 | 8 | 40 | 43 | 29 | 14 | 0 |
6 | Den Dungen 1 | 24 | 10 | 7 | 7 | 37 | 42 | 33 | 9 | 0 |
7 | EVVC 1 | 24 | 11 | 2 | 11 | 35 | 44 | 38 | 6 | 0 |
8 | DSC 1 | 24 | 10 | 5 | 9 | 35 | 44 | 39 | 5 | 0 |
9 | Nulandia 1 | 24 | 9 | 8 | 7 | 35 | 27 | 22 | 5 | 0 |
10 | Helvoirt 1 | 24 | 8 | 7 | 9 | 31 | 40 | 46 | -6 | 0 |
11 | Alem 1 | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 | 40 | 46 | -6 | 0 |
12 | Nooit Gedacht 1 | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 | 33 | 39 | -6 | 0 |
13 | Real Lunet 1 | 24 | 5 | 0 | 19 | 15 | 37 | 83 | -46 | 0 |
14 | DBN'22 1 | 24 | 2 | 2 | 20 | 4 | 27 | 80 | -53 | 4 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuwkuijk 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 19 | 0 | 19 | 0 |
2 | Haarsteeg 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 5 | 3 | 0 |
3 | SC Elshout 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 0 |
4 | HHC'09 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 19 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Veld 2 | KK 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Veld 2 | KK 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|