0336 Onder 12 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO12-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Jaydin Nederveen | Keeper | ||||||
Mels de Bonth | |||||||
Megan Foppen | |||||||
Indy Geerts | |||||||
Jamari van der Giesen | |||||||
Mats Kempka | |||||||
Bram van Leeuwen | |||||||
Arin van der Maaden | |||||||
Sven Mulders | |||||||
Tim Pruijmboom | |||||||
Cil de Vaan | |||||||
Ryan Zeeuwen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Janneke Hamers | Trainer/coach | ||||||
Gerard van der Maaden | Trainer/coach | ||||||
Sander van der Valk | Stagiar |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-05-2024 18:30 | Haarsteeg JO12-4 | RKDVC JO12-6 | 221731 | Sportpark Haarsteeg | Hoofdv. B | KK 9 | KK 1 | ||
C | 18-05-2024 09:30 | CHC JO12-2 | Haarsteeg JO12-4 | 222178 | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 08:30 | FC Engelen JO12-5 | RKDVC JO12-6 | 220616 | 4-6 | ||
C | 20-04-2024 09:30 | CHC JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-6 | 220838 | 14-5 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | DBN'22 JO12-2 | Haarsteeg JO12-4 | 220401 | 7-4 | ||
C | 17-04-2024 18:30 | CHC JO12-2 | RKDVC JO12-6 | 220619 | 7-6 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | FC Engelen JO12-5 | 221631 | 2-4 | ||
C | 13-04-2024 11:15 | RKDVC JO12-6 | Zwaluw VFC JO12-6 | 222265 | 9-3 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | DBN'22 JO12-2 | CHC JO12-2 | 222154 | 10-9 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | FC Engelen JO12-5 | DBN'22 JO12-2 | 221362 | 10-3 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO12-6 | Haarsteeg JO12-4 | 220518 | 2-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:00 | Hilvaria MO12-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | 179249 | 1-4 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO12-8 | RKDVC JO12-6 | 180074 | 4-3 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | VOAB JO12-7 | Jong Brabant JO12-4 | 179999 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Haarsteeg JO12-4 | RKDVC JO12-6 | 178256 | 5-5 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | Jong Brabant JO12-4 | Zwaluw VFC JO12-8 | 178109 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 12:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | VOAB JO12-7 | 179939 | 3-1 | ||
C | 13-03-2024 18:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | RKDVC JO12-6 | 177933 | 5-0 | ||
C | 09-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-6 | Jong Brabant JO12-4 | 180503 | 10-3 | ||
C | 09-03-2024 12:00 | Hilvaria MO12-1 | Haarsteeg JO12-4 | 179351 | 3-1 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO12-8 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | 178341 | 6-4 | ||
C | 02-03-2024 09:30 | Hilvaria MO12-1 | VOAB JO12-7 | 178748 | 1-3 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | Jong Brabant JO12-4 | 178548 | 5-1 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | Jong Brabant JO12-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | 178963 | 2-5 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO12-8 | Hilvaria MO12-1 | 179026 | 2-5 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | VOAB JO12-7 | Haarsteeg JO12-4 | 178098 | 7-1 | ||
C | 17-02-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | 180209 | 3-3 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | VOAB JO12-7 | Zwaluw VFC JO12-8 | 177964 | 4-3 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Hilvaria MO12-1 | RKDVC JO12-6 | 179106 | 7-0 | ||
C | 27-01-2024 11:15 | RKDVC JO12-6 | VOAB JO12-7 | 180384 | 5-2 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | Jong Brabant JO12-4 | Hilvaria MO12-1 | 179593 | 0-7 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO12-8 | Haarsteeg JO12-4 | 178545 | 11-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO12-8 | OJC ROSMALEN JO12-9 | 124785 | 1-6 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | DBN'22 JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-8 | 126139 | 4-4 | ||
C | 09-12-2023 11:15 | RKDVC JO12-6 | Maliskamp JO12-3JM | 126265 | 3-2 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | Hilvaria MO12-1 | Irene JO12-1 | 126336 | 2-7 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | OJC ROSMALEN JO12-9 | 126032 | 3-8 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-9 | Hilvaria MO12-1 | 125610 | 4-5 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Maliskamp JO12-3JM | Haarsteeg JO12-4 | 125718 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | Irene JO12-1 | DBN'22 JO12-2 | 125906 | 13-2 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-8 | RKDVC JO12-6 | 125814 | 4-5 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | DBN'22 JO12-2 | Hilvaria MO12-1 | 125404 | 3-5 | ||
C | 25-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-6 | Irene JO12-1 | 125527 | 3-5 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-9 | Maliskamp JO12-3JM | 125315 | 11-3 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | Zwaluw VFC JO12-8 | 125202 | 1-8 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | DBN'22 JO12-2 | RKDVC JO12-6 | 125002 | 4-4 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | Irene JO12-1 | Haarsteeg JO12-4 | 124877 | 17-0 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Hilvaria MO12-1 | Maliskamp JO12-3JM | 125091 | 4-1 | ||
C | 11-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-6 | Hilvaria MO12-1 | 124697 | 5-2 | ||
C | 11-11-2023 10:30 | Maliskamp JO12-3JM | Zwaluw VFC JO12-8 | 124597 | 6-2 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-9 | Irene JO12-1 | 124485 | 4-8 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | DBN'22 JO12-2 | 124372 | 3-6 | ||
C | 04-11-2023 12:00 | Hilvaria MO12-1 | Zwaluw VFC JO12-8 | 124261 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | RKDVC JO12-6 | Haarsteeg JO12-4 | 124190 | 7-1 | ||
C | 04-11-2023 11:15 | Irene JO12-1 | Maliskamp JO12-3JM | 123939 | 10-2 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | DBN'22 JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-9 | 124065 | 4-4 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Maliskamp JO12-3JM | DBN'22 JO12-2 | 123751 | 6-4 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-9 | RKDVC JO12-6 | 123639 | 8-4 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | Hilvaria JO12-3JM | 123531 | 2-4 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Zwaluw VFC JO12-8 | Irene JO12-1 | 123847 | 3-8 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 11:15 | RKDVC JO12-6 | DBN'22 JO12-2 | 43538 | 3-5 | ||
C | 07-10-2023 11:15 | RKDVC JO12-6 | Haarsteeg JO12-4 | 44325 | 9-2 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | CHC JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-5 | 44405 | 3-9 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-8 | DBN'22 JO12-2 | 44116 | 8-5 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | SV BLC JO12-5 | FC Engelen JO12-5 | 44208 | 2-4 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | OJC ROSMALEN JO12-8 | 43230 | 0-15 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO12-5 | RKDVC JO12-6 | 43002 | 6-2 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | CHC JO12-2 | SV BLC JO12-5 | 43121 | 9-5 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-2 | FC Engelen JO12-5 | 42927 | 2-11 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | OJC ROSMALEN JO12-8 | CHC JO12-2 | 43331 | 6-1 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | SV BLC JO12-5 | Zwaluw VFC JO12-5 | 43425 | 1-10 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | FC Engelen JO12-5 | Haarsteeg JO12-4 | 43618 | 7-1 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-2 | SV BLC JO12-5 | 43815 | 0-6 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO12-5 | OJC ROSMALEN JO12-8 | 43890 | 5-4 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | Haarsteeg JO12-4 | CHC JO12-2 | 44019 | 2-9 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | FC Engelen JO12-5 | RKDVC JO12-6 | 43717 | 4-4 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-4 | SV BLC JO12-5 | 45204 | 1-17 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO12-5 | DBN'22 JO12-2 | 44975 | 12-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-8 | RKDVC JO12-6 | 44908 | 11-2 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | CHC JO12-2 | FC Engelen JO12-5 | 45094 | 10-4 | ||
C | 06-09-2023 18:30 | RKDVC JO12-6 | CHC JO12-2 | 45416 | 2-4 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-2 | Haarsteeg JO12-4 | 45595 | 5-5 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | SV BLC JO12-5 | OJC ROSMALEN JO12-8 | 45297 | 3-11 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | FC Engelen JO12-5 | Zwaluw VFC JO12-5 | 45496 | 0-10 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO12-6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 15 | 7 | 8 | 0 |
2 | FC Engelen JO12-5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 18 | 11 | 7 | 0 |
3 | DBN'22 JO12-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 20 | 23 | -3 | 0 |
4 | CHC JO12-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 23 | 15 | 8 | 0 |
5 | Haarsteeg JO12-4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 12 | 13 | -1 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO12-6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 29 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VV Trinitas Oisterwijk JO12-6 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 24 | 13 | 11 | 0 |
2 | Hilvaria MO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 24 | 10 | 14 | 0 |
3 | Zwaluw VFC JO12-8 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 29 | 19 | 10 | 0 |
4 | VOAB JO12-7 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 17 | 13 | 4 | 0 |
5 | RKDVC JO12-6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 23 | 26 | -3 | 0 |
6 | Haarsteeg JO12-4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 16 | 30 | -14 | 0 |
7 | Jong Brabant JO12-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 30 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Irene JO12-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 68 | 16 | 52 | 0 |
2 | Hilvaria MO12-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 25 | 23 | 2 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO12-9 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 45 | 28 | 17 | 0 |
4 | RKDVC JO12-6 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 31 | 26 | 5 | 0 |
5 | Maliskamp JO12-3JM | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 20 | 34 | -14 | 0 |
6 | DBN'22 JO12-2 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 27 | 39 | -12 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO12-8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 23 | 33 | -10 | 0 |
8 | Haarsteeg JO12-4 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 10 | 50 | -40 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO12-5 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 52 | 10 | 42 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO12-8 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 55 | 16 | 39 | 0 |
3 | CHC JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 36 | 28 | 8 | 0 |
4 | FC Engelen JO12-5 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 30 | 29 | 1 | 0 |
5 | SV BLC JO12-5 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 34 | 35 | -1 | 0 |
6 | RKDVC JO12-6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 22 | 32 | -10 | 0 |
7 | DBN'22 JO12-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 17 | 45 | -28 | 0 |
8 | Haarsteeg JO12-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 11 | 62 | -51 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:15 - 20:30 | Veld 3B | KK 9 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:15 - 20:30 | Veld 1A | KK 9 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|