0336 Onder 12 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO12-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Rafael Dreher | Keeper | ||||||
Brent van Baardwijk | |||||||
Bas Jongejans | |||||||
Demi Klaren | |||||||
Zara Moekiran | |||||||
Vince van Stokkum | |||||||
Taeke Verdaasdonk | |||||||
Nick van der Waal | |||||||
Luke van Wieringen | |||||||
Ronan van Wieringen | |||||||
Daan van der Zande | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Luc Verhoeven | Trainer | ||||||
Emiel Verdaasdonk | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-7 | 220696 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:15 | RKDVC JO12-3 | Zwaluw VFC JO12-7JM | 220851 | 10-2 | ||
C | 11-05-2024 09:30 | SV BLC JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 220887 | 3-4 | ||
C | 20-04-2024 09:30 | SV BLC JO12-3 | RKDVC JO12-3 | 221392 | 2-3 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | Achilles Veen JO12-1 | Haarsteeg JO12-1 | 221817 | 2-4 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO12-7JM | Haarsteeg JO12-1 | 220594 | 1-4 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | RKDVC JO12-3 | OJC ROSMALEN JO12-7 | 220720 | 4-0 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | SV BLC JO12-3 | Achilles Veen JO12-1 | 220597 | 8-3 | ||
C | 10-04-2024 18:30 | OJC ROSMALEN JO12-7 | Achilles Veen JO12-1 | 221361 | 5-5 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | RKDVC JO12-3 | 222338 | 1-2 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Achilles Veen JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-7JM | 220572 | 10-2 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO12-7 | SV BLC JO12-3 | 221800 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-03-2024 10:00 | DESK JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-3 | 179349 | 3-3 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | RKDVC JO12-3 | VCB JO12-1 | 180506 | 7-1 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO12-3 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 179267 | 2-1 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | SVSSS JO12-1 | 178352 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | DESK JO12-2 | Sarto JO12-3 | 179244 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | SVSSS JO12-1 | DESK JO12-2 | 179368 | 0-6 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | RKDVC JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 180013 | 7-2 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Sarto JO12-3 | Zwaluw VFC JO12-3 | 180332 | 0-9 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | VCB JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 177986 | 0-5 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO12-5 | Sarto JO12-3 | 179355 | 4-2 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO12-3 | SVSSS JO12-1 | 178739 | 7-1 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | VCB JO12-1 | 180204 | 3-5 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | DESK JO12-2 | RKDVC JO12-3 | 180101 | 5-4 | ||
C | 07-03-2024 18:45 | Sarto JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 208044 | 2-7 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | VCB JO12-1 | Sarto JO12-3 | 179733 | 5-1 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | SVSSS JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 180401 | 0-8 | ||
C | 02-03-2024 09:45 | RKDVC JO12-3 | Zwaluw VFC JO12-3 | 179723 | 3-6 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO12-1 | DESK JO12-2 | 180170 | 2-3 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 179381 | 6-2 | ||
C | 24-02-2024 11:15 | Sarto JO12-3 | SVSSS JO12-1 | 178681 | 1-3 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | DESK JO12-2 | VCB JO12-1 | 178911 | 3-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO12-5 | RKDVC JO12-3 | 177884 | 2-5 | ||
C | 07-02-2024 19:00 | VCB JO12-1 | SVSSS JO12-1 | 179332 | 9-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 179392 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | RKDVC JO12-3 | Sarto JO12-3 | 178441 | 1-3 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | SVSSS JO12-1 | RKDVC JO12-3 | 178359 | 1-3 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Zwaluw VFC JO12-3 | VCB JO12-1 | 179260 | 5-1 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Sarto JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 179282 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO12-5 | DESK JO12-2 | 177886 | 5-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 11:30 | Vlijmense Boys JO12-1 | CHC JO12-1JM | 124343 | 3-4 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | CHC JO12-1JM | Baardwijk JO12-1 | 126112 | 7-2 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | Vlijmense Boys JO12-1 | SV BLC JO12-3 | 126003 | 3-4 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-4 | 126210 | 1-1 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-8 | Haarsteeg JO12-1 | 126344 | 0-9 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | SV BLC JO12-3 | OJC ROSMALEN JO12-8 | 125539 | 3-1 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | CHC JO12-1JM | 125854 | 4-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | Baardwijk JO12-1 | Wilhelmina'26 JO12-1 | 125761 | 4-1 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-4 | Vlijmense Boys JO12-1 | 125670 | 4-1 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | CHC JO12-1JM | OJC ROSMALEN JO12-8 | 125385 | 11-1 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Vlijmense Boys JO12-1 | Baardwijk JO12-1 | 125173 | 3-2 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | SV BLC JO12-3 | Zwaluw VFC JO12-4 | 125232 | 0-6 | ||
C | 22-11-2023 18:30 | Wilhelmina'26 JO12-1 | Haarsteeg JO12-1 | 125472 | 0-2 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | Baardwijk JO12-1 | SV BLC JO12-3 | 124732 | 1-10 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | CHC JO12-1JM | Wilhelmina'26 JO12-1 | 124975 | 2-2 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-8 | Zwaluw VFC JO12-4 | 125099 | 0-5 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | Vlijmense Boys JO12-1 | 124825 | 3-4 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-4 | Baardwijk JO12-1 | 124548 | 3-2 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Wilhelmina'26 JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-8 | 124652 | 4-4 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | SV BLC JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 124402 | 4-3 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-4 | 123887 | 3-5 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-8 | Baardwijk JO12-1 | 124269 | 1-3 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | Wilhelmina'26 JO12-1 | Vlijmense Boys JO12-1 | 124136 | 4-2 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | CHC JO12-1JM | SV BLC JO12-3 | 124038 | 2-1 | ||
C | 28-10-2023 11:15 | Baardwijk JO12-1 | Haarsteeg JO12-1 | 123794 | 1-4 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | Vlijmense Boys JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-8 | 123506 | 6-5 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO12-4 | CHC JO12-1JM | 123702 | 6-4 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | SV BLC JO12-3 | Wilhelmina'26 JO12-1 | 123556 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-2 | DBN'22 JO12-1 | 44376 | 4-5 | ||
C | 07-10-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | SV BLC JO12-2 | 44175 | 1-1 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-2 | Maliskamp JO12-1 | 44248 | 3-1 | ||
C | 07-10-2023 09:45 | FC Engelen JO12-3 | Haarsteeg JO12-1 | 44042 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | SV BLC JO12-2 | 42863 | 1-10 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-2 | RKDVC JO12-2 | 43092 | 5-6 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | OJC ROSMALEN JO12-2 | 43024 | 5-6 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | Maliskamp JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 43155 | 1-3 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | DBN'22 JO12-1 | 43391 | 10-1 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-2 | Haarsteeg JO12-1 | 43463 | 15-1 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | FC Engelen JO12-3 | Zwaluw VFC JO12-2 | 43253 | 7-1 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | SV BLC JO12-2 | Maliskamp JO12-1 | 43550 | 5-3 | ||
C | 19-09-2023 18:30 | Haarsteeg JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 43750 | 5-8 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | Maliskamp JO12-1 | Zwaluw VFC JO12-2 | 43942 | 10-3 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | FC Engelen JO12-3 | 43912 | 6-2 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | SV BLC JO12-2 | OJC ROSMALEN JO12-2 | 43649 | 4-6 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | FC Engelen JO12-3 | OJC ROSMALEN JO12-2 | 44833 | 3-10 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO12-2 | SV BLC JO12-2 | 45065 | 0-10 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | DBN'22 JO12-1 | Haarsteeg JO12-1 | 44997 | 12-1 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | Maliskamp JO12-1 | RKDVC JO12-2 | 45127 | 3-1 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | RKDVC JO12-2 | FC Engelen JO12-3 | 45264 | 6-1 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | SV BLC JO12-2 | DBN'22 JO12-1 | 45428 | 4-5 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO12-2 | Zwaluw VFC JO12-2 | 45337 | 11-2 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO12-1 | Maliskamp JO12-1 | 45532 | 1-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO12-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 19 | 5 | 14 | 0 |
2 | Haarsteeg JO12-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 13 | 8 | 5 | 0 |
3 | SV BLC JO12-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 18 | 11 | 7 | 0 |
4 | Achilles Veen JO12-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 20 | 19 | 1 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO12-7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 14 | -8 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO12-7JM | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 24 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO12-3 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 38 | 11 | 27 | 0 |
2 | DESK JO12-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 23 | 17 | 6 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO12-5 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 26 | 13 | 13 | 0 |
4 | RKDVC JO12-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 30 | 20 | 10 | 0 |
5 | Haarsteeg JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 23 | 24 | -1 | 0 |
6 | VCB JO12-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 21 | 24 | -3 | 0 |
7 | Sarto JO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 12 | 31 | -19 | 0 |
8 | SVSSS JO12-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 5 | 38 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO12-4 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 30 | 11 | 19 | 0 |
2 | CHC JO12-1JM | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 30 | 19 | 11 | 0 |
3 | Haarsteeg JO12-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 28 | 14 | 14 | 0 |
4 | SV BLC JO12-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 24 | 19 | 5 | 0 |
5 | Wilhelmina'26 JO12-1 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 15 | 17 | -2 | 0 |
6 | Vlijmense Boys JO12-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 16 | 21 | -5 | 0 |
7 | Baardwijk JO12-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 15 | 29 | -14 | 0 |
8 | OJC ROSMALEN JO12-8 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 7 | 35 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO12-2 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 51 | 16 | 35 | 0 |
2 | RKDVC JO12-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 32 | 16 | 16 | 0 |
3 | DBN'22 JO12-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 34 | 27 | 7 | 0 |
4 | SV BLC JO12-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 34 | 16 | 18 | 0 |
5 | Maliskamp JO12-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 24 | 16 | 8 | 0 |
6 | FC Engelen JO12-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 19 | 26 | -7 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO12-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 15 | 49 | -34 | 0 |
8 | Haarsteeg JO12-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 11 | 54 | -43 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Veld 3A | KK 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | Veld 1B | KK 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|