0394 Onder 13 (3e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO13-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Nick van der Schoot | Keeper | ||||||
Bob Akkermans | |||||||
Liam Baaij | |||||||
Dante Bekx | |||||||
Sam van Falier | |||||||
Roel van Falier | |||||||
Joost van Helvoort | |||||||
Dylan Hulsman | |||||||
Ziggy Kuijs | |||||||
Mats de Laat | |||||||
Nick Schoenmakers | |||||||
Dominic van Stokkum | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bas van der Loo | Trainer | ||||||
Stijn Tausch | Trainer | ||||||
Benito Bekx | Trainer/Teammanager | ||||||
Willem de Laat | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 12:15 | Margriet JO13-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | 182022 | 3-7 | ||
C | 11-05-2024 11:45 | FC Engelen JO13-1 | Wilhelmina JO13-1 | 185312 | 3-1 | ||
C | 11-05-2024 11:30 | WSC JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 203446 | 7-1 | ||
C | 11-05-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | NLC'03 JO13-1JM | 184439 | 8-0 | ||
C | 07-05-2024 19:00 | Emplina JO13-3 | CHC JO13-1 | 181766 | 2-6 | ||
C | 06-05-2024 19:00 | Den Dungen JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 182751 | 2-5 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | FC Engelen JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 183787 | 8-3 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | 185076 | 2-5 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | WSC JO13-2 | NLC'03 JO13-1JM | 203445 | 5-0 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | Den Dungen JO13-1 | 185505 | 1-3 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | Emplina JO13-3 | Wilhelmina JO13-1 | 181231 | 2-3 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 182076 | 4-1 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Margriet JO13-3 | Haarsteeg JO13-3 | 181011 | 0-5 | ||
C | 13-04-2024 11:45 | NLC'03 JO13-1JM | FC Engelen JO13-1 | 182107 | 0-6 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | CHC JO13-1 | WSC JO13-2 | 203444 | 3-2 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | NLC'03 JO13-1JM | 181186 | 3-1 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | WSC JO13-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | 203443 | 3-1 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Wilhelmina JO13-1 | Nieuwkuijk JO13-1 | 185089 | 2-4 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | FC Engelen JO13-1 | CHC JO13-1 | 182057 | 4-4 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Den Dungen JO13-1 | Margriet JO13-3 | 181352 | 11-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | Emplina JO13-3 | 182306 | 1-5 | ||
C | 30-03-2024 12:30 | Margriet JO13-3 | NLC'03 JO13-1JM | 183482 | 4-5 | ||
C | 30-03-2024 11:30 | Wilhelmina JO13-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | 183439 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | Margriet JO13-3 | WSC JO13-2 | 203442 | 1-19 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | NLC'03 JO13-1JM | Nieuwkuijk JO13-1 | 181083 | 0-7 | ||
C | 23-03-2024 12:00 | CHC JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 184529 | 7-0 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | Emplina JO13-3 | Den Dungen JO13-1 | 182141 | 1-3 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | FC Engelen JO13-1 | 181166 | 3-6 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO13-3 | Wilhelmina JO13-1 | 185105 | 8-2 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | 183783 | 0-5 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Wilhelmina JO13-1 | NLC'03 JO13-1JM | 181828 | 3-1 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | CHC JO13-1 | 183429 | 4-1 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Den Dungen JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 183100 | 4-1 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | WSC JO13-2 | Emplina JO13-3 | 203441 | 5-2 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | FC Engelen JO13-1 | Margriet JO13-3 | 183518 | 3-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | WSC JO13-2 | 203437 | 1-8 | ||
C | 02-03-2024 09:45 | FC Engelen JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 183075 | 14-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | WSC JO13-2 | Den Dungen JO13-1 | 203440 | 5-4 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Emplina JO13-3 | 181916 | 1-3 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Wilhelmina JO13-1 | CHC JO13-1 | 184387 | 3-1 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | NLC'03 JO13-1JM | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | 183668 | 0-3 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Margriet JO13-3 | 183962 | 10-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 182390 | 1-2 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | WSC JO13-2 | Wilhelmina JO13-1 | 203439 | 6-1 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | CHC JO13-1 | 183337 | 2-3 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | Emplina JO13-3 | Nieuwkuijk JO13-1 | 183653 | 3-5 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | Den Dungen JO13-1 | FC Engelen JO13-1 | 184210 | 3-2 | ||
C | 17-02-2024 12:00 | CHC JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 182577 | 7-5 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | CHC JO13-1 | Margriet JO13-3 | 184652 | 16-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | FC Engelen JO13-1 | WSC JO13-2 | 203438 | 2-3 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | NLC'03 JO13-1JM | Emplina JO13-3 | 181441 | 1-4 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | FC Engelen JO13-1 | Theole JO13-3 | 182853 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Den Dungen JO13-1 | 184058 | 1-4 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 184137 | 4-0 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Den Dungen JO13-1 | Wilhelmina JO13-1 | 185167 | 1-2 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | CHC JO13-1 | NLC'03 JO13-1JM | 181703 | 11-0 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | Margriet JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 182339 | 3-4 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | Nieuwkuijk JO13-1 | 180999 | 3-3 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | Emplina JO13-3 | FC Engelen JO13-1 | 184961 | 3-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | Emplina JO13-4 | 127522 | 6-2 | ||
C | 16-12-2023 09:45 | Nivo Sparta JO13-3 | Hedel JO13-1 | 127187 | 1-8 | ||
C | 16-12-2023 12:30 | DBN'22 JO13-2 | CHC JO13-2 | 126863 | 3-1 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | Hedel JO13-1 | Haarsteeg JO13-3 | 129054 | 3-10 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | Emplina JO13-4 | 129348 | 8-0 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | CHC JO13-2 | WSC JO13-2 | 129170 | 0-14 | ||
C | 09-12-2023 10:45 | Nivo Sparta JO13-3 | DBN'22 JO13-2 | 129207 | 5-1 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 128620 | 5-2 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | WSC JO13-2 | Nivo Sparta JO13-3 | 128845 | 7-1 | ||
C | 02-12-2023 10:30 | Emplina JO13-4 | CHC JO13-2 | 128960 | 4-4 | ||
C | 02-12-2023 12:45 | DBN'22 JO13-2 | Hedel JO13-1 | 128777 | 5-3 | ||
C | 29-11-2023 19:00 | Nivo Sparta JO13-3 | Emplina JO13-4 | 128485 | 0-0 | ||
C | 28-11-2023 19:00 | CHC JO13-2 | Nivo Sparta JO13-3 | 128064 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:45 | Hedel JO13-1 | WSC JO13-2 | 128246 | 2-3 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | CHC JO13-2 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 128457 | 1-5 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | DBN'22 JO13-2 | 128330 | 7-0 | ||
C | 21-11-2023 18:30 | WSC JO13-2 | Haarsteeg JO13-3 | 127845 | 6-2 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | DBN'22 JO13-2 | 128136 | 5-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | Emplina JO13-4 | Hedel JO13-1 | 127960 | 0-1 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | DBN'22 JO13-2 | WSC JO13-2 | 127691 | 0-3 | ||
C | 11-11-2023 10:30 | Hedel JO13-1 | CHC JO13-2 | 127438 | 5-4 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Nivo Sparta JO13-3 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 127697 | 3-4 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | WSC JO13-2 | 127328 | 2-5 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | CHC JO13-2 | Haarsteeg JO13-3 | 127150 | 0-12 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | Emplina JO13-4 | DBN'22 JO13-2 | 127046 | 0-4 | ||
C | 28-10-2023 10:45 | Hedel JO13-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 126618 | 5-2 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | WSC JO13-2 | Emplina JO13-4 | 126931 | 9-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | Nivo Sparta JO13-3 | 126694 | 3-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 12:45 | RKKSV JO13-1 | Wilhelmina JO13-2 | 46902 | 10-0 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | ODC JO13-3 | Haarsteeg JO13-3 | 47011 | 0-2 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | SCG'18 JO13-3 | SV BLC JO13-2 | 47107 | 6-1 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | RKKSV JO13-1 | 47362 | 2-4 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-3 | SCG'18 JO13-3 | 47563 | 3-6 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | SV BLC JO13-2 | ODC JO13-3 | 47223 | 3-1 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | ODC JO13-3 | RKKSV JO13-1 | 46104 | 0-7 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-3 | Haarsteeg JO13-3 | 46248 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | SCG'18 JO13-3 | Wilhelmina JO13-2 | 46194 | 10-2 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Wilhelmina JO13-2 | ODC JO13-3 | 46649 | 3-3 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | SV BLC JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-3 | 46416 | 2-6 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO13-3 | SCG'18 JO13-3 | 46554 | 4-4 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | Wilhelmina JO13-2 | Haarsteeg JO13-3 | 47655 | 0-13 | ||
C | 16-09-2023 12:45 | RKKSV JO13-1 | SV BLC JO13-2 | 47816 | 4-1 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | ODC JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-3 | 47922 | 3-10 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | SCG'18 JO13-3 | ODC JO13-3 | 48215 | 14-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO13-3 | RKKSV JO13-1 | 48269 | 6-3 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | SV BLC JO13-2 | Wilhelmina JO13-2 | 48032 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Wilhelmina JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-3 | 48568 | 0-12 | ||
C | 02-09-2023 12:45 | RKKSV JO13-1 | SCG'18 JO13-3 | 48726 | 2-4 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO13-3 | SV BLC JO13-2 | 48472 | 3-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO13-2 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 63 | 16 | 47 | 0 |
2 | Nieuwkuijk JO13-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 49 | 20 | 29 | 0 |
3 | CHC JO13-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 59 | 22 | 37 | 0 |
4 | FC Engelen JO13-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 55 | 20 | 35 | 0 |
5 | Den Dungen JO13-1 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 35 | 18 | 17 | 0 |
6 | Wilhelmina JO13-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 20 | 27 | -7 | 0 |
7 | VV Trinitas Oisterwijk JO13-5 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 31 | 26 | 5 | 0 |
8 | Emplina JO13-3 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 25 | 32 | -7 | 0 |
9 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 13 | 35 | -22 | 0 |
10 | Haarsteeg JO13-3 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 32 | 51 | -19 | 0 |
11 | NLC'03 JO13-1JM | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 8 | 54 | -46 | 0 |
12 | Margriet JO13-3 | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 11 | 80 | -69 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO13-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 47 | 7 | 40 | 0 |
2 | Haarsteeg JO13-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 45 | 15 | 30 | 0 |
3 | Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 28 | 19 | 9 | 0 |
4 | Hedel JO13-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 27 | 25 | 2 | 0 |
5 | DBN'22 JO13-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 13 | 24 | -11 | 0 |
6 | Nivo Sparta JO13-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 12 | 23 | -11 | 0 |
7 | Emplina JO13-4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 6 | 32 | -26 | 0 |
8 | CHC JO13-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | 43 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCG'18 JO13-3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 44 | 12 | 32 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO13-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 40 | 16 | 24 | 0 |
3 | RKKSV JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 30 | 13 | 17 | 0 |
4 | Haarsteeg JO13-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 26 | 11 | 15 | 0 |
5 | SV BLC JO13-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 7 | 20 | -13 | 0 |
6 | Wilhelmina JO13-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 5 | 48 | -43 | 0 |
7 | ODC JO13-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 7 | 39 | -32 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Veld 2A | KK 11 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | Veld 4B | KK 11 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|