0290 Onder 10 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO10-6
Teamleden
Spelers | |||||||
Asayah Pattinaja | Keeper | ||||||
Luuk Boelen | |||||||
Yara Figee | |||||||
Wessel de Jong | |||||||
Tess de Laat | |||||||
Senn van Liempd | |||||||
Luuk de Mug | |||||||
Sebas de Vaan | |||||||
Maggie van der Ven | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Michael Figee | Trainer/Teammanager | ||||||
Tim Pijnenburg | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | RKDVC JO10-5 | 227639 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:15 | RWB JO10-3 | Haarsteeg JO10-6 | 227997 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:45 | RKDVC JO10-5 | Vlijmense Boys JO10-4 | 225960 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:30 | Baardwijk JO10-4 | WSC JO10-2 | 228390 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | RWB JO10-3 | Baardwijk JO10-4 | 226944 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-4 | Haarsteeg JO10-6 | 226089 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-5 | WSC JO10-2 | 227268 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | RWB JO10-3 | Vlijmense Boys JO10-4 | 228768 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:30 | WSC JO10-2 | Haarsteeg JO10-6 | 225697 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | Baardwijk JO10-4 | RKDVC JO10-5 | 227074 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-4 | WSC JO10-2 | 226837 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Baardwijk JO10-4 | 228244 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-5 | RWB JO10-3 | 227213 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | NOAD'32 JO10-1 | 173203 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Vlijmense Boys JO10-3 | Baardwijk JO10-3 | 171726 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Well JO10-1 | 171721 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Achilles Veen JO10-1 | 169456 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | RKDVC JO10-4 | 169317 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Well JO10-1 | Baardwijk JO10-3 | 172517 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | NOAD'32 JO10-1 | Vlijmense Boys JO10-3 | 173489 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:45 | Achilles Veen JO10-1 | HHC'09 JO10-1 | 172940 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Haarsteeg JO10-6 | 171328 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | NOAD'32 JO10-1 | 173293 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-3 | Achilles Veen JO10-1 | 172515 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Well JO10-1 | 170492 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Achilles Veen JO10-1 | Baardwijk JO10-3 | 171718 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Well JO10-1 | NOAD'32 JO10-1 | 170248 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Vlijmense Boys JO10-3 | 171242 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | HHC'09 JO10-1 | 171425 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Well JO10-1 | 173363 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | Haarsteeg JO10-6 | 173122 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Vlijmense Boys JO10-3 | RKDVC JO10-4 | 170202 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | NOAD'32 JO10-1 | Achilles Veen JO10-1 | 169767 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | RKDVC JO10-4 | Baardwijk JO10-3 | 172657 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | NOAD'32 JO10-1 | 173253 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Well JO10-1 | Achilles Veen JO10-1 | 172458 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Vlijmense Boys JO10-3 | 170220 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | HHC'09 JO10-1 | 172511 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:30 | Vlijmense Boys JO10-3 | Well JO10-1 | 171826 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | Achilles Veen JO10-1 | Haarsteeg JO10-6 | 173091 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | NOAD'32 JO10-1 | RKDVC JO10-4 | 169428 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | FC Engelen JO10-3 | 119002 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | Vlijmense Boys JO10-2 | SC Elshout JO10-1JM | 119267 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Helvoirt JO10-2JM | 118793 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Wilhelmina JO10-3 | 118905 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Haarsteeg JO10-6 | 118192 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | Wilhelmina JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-5 | 118342 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | Vlijmense Boys JO10-2 | 118144 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | RKDVC JO10-3 | 118613 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | FC Engelen JO10-3 | 117702 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | SC Elshout JO10-1JM | 117880 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | Wilhelmina JO10-3 | 117533 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Vlijmense Boys JO10-2 | 117794 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | Haarsteeg JO10-6 | 117051 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | FC Engelen JO10-3 | 117377 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Zwaluw VFC JO10-5 | 117179 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | Wilhelmina JO10-3 | Helvoirt JO10-2JM | 116780 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | Helvoirt JO10-2JM | SC Elshout JO10-1JM | 116442 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | Vlijmense Boys JO10-2 | 116642 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-6 | RKDVC JO10-3 | 116273 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | FC Engelen JO10-3 | Wilhelmina JO10-3 | 116492 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-3 | Helvoirt JO10-2JM | 115755 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Wilhelmina JO10-3 | 116117 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Zwaluw VFC JO10-5 | Haarsteeg JO10-6 | 115852 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:45 | SC Elshout JO10-1JM | FC Engelen JO10-3 | 115627 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Helvoirt JO10-2JM | Zwaluw VFC JO10-5 | 115156 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-6 | Vlijmense Boys JO10-2 | 114990 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Wilhelmina JO10-3 | SC Elshout JO10-1JM | 115356 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | FC Engelen JO10-3 | RKDVC JO10-3 | 115206 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Haarsteeg JO10-6 | 36062 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Well JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 36379 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | GDC JO10-2 | 36110 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | HHC'09 JO10-1 | 36547 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | NOAD'32 JO10-2 | 34461 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-2 | 34563 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-6 | GDC JO10-2 | 34127 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Well JO10-2 | 34214 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Baardwijk JO10-4 | 34776 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | GDC JO10-2 | RKDVC JO10-4 | 35178 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Well JO10-2 | Haarsteeg JO10-6 | 35098 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | HHC'09 JO10-1 | 34824 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Vlijmense Boys JO10-2 | 35662 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | GDC JO10-2 | Well JO10-2 | 35335 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-6 | NOAD'32 JO10-2 | 35574 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | Baardwijk JO10-4 | 35849 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | Baardwijk JO10-4 | GDC JO10-2 | 37672 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-4 | NOAD'32 JO10-2 | 37773 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-2 | Well JO10-2 | 37346 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Haarsteeg JO10-6 | 37427 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | GDC JO10-2 | HHC'09 JO10-1 | 38228 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-6 | RKDVC JO10-4 | 38462 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Well JO10-2 | Baardwijk JO10-4 | 38148 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | NOAD'32 JO10-2 | Vlijmense Boys JO10-2 | 37875 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Baardwijk JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RWB JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKDVC JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Vlijmense Boys JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HHC'09 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vlijmense Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Baardwijk JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | NOAD'32 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Achilles Veen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Well JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Helvoirt JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Engelen JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SC Elshout JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RKDVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Vlijmense Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlijmense Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | NOAD'32 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Well JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haarsteeg JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | HHC'09 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Baardwijk JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | RKDVC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 2B | KK 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 5B | KK 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|