0290 Onder 10 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO10-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Cas van Opzeeland | Keeper | ||||||
Jens van Beijnen | |||||||
Goos Renders | |||||||
Thys Smit | |||||||
Duuk van Son | |||||||
Vince Verbruggen | |||||||
Cas Verdaasdonk | |||||||
Bart Vugts | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Bram Bechtold | Trainer/Teammanager | ||||||
Paul Renders | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 08:45 | RKDVC JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 226431 | Sportpark aan de Duinweg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | RKDVC JO10-3 | 226242 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | NOAD'32 JO10-1 | 226100 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 227435 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | HHC'09 JO10-1 | 226921 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | NOAD'32 JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 228686 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | HHC'09 JO10-1 | Baardwijk JO10-3 | 228557 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | NOAD'32 JO10-1 | 227428 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | RKDVC JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 226778 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:45 | Baardwijk JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 227971 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-8 | HHC'09 JO10-1 | 227958 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | NOAD'32 JO10-1 | RKDVC JO10-3 | 226548 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-03-2024 10:45 | WSC JO10-2 | RKDVC JO10-2 | 169114 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | SV Reeshof JO10-1 | Jong Brabant JO10-2 | 170948 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | DESK JO10-1 | RWB JO10-2JM | 173021 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | RKDVC JO10-2 | 170195 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Baardwijk JO10-2 | WSC JO10-2 | 169978 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | RKDVC JO10-2 | Baardwijk JO10-2 | 172468 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Jong Brabant JO10-2 | WSC JO10-2 | 172691 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | SV Reeshof JO10-1 | DESK JO10-1 | 170599 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | RWB JO10-2JM | Haarsteeg JO10-4 | 170173 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | DESK JO10-1 | Jong Brabant JO10-2 | 173169 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | SV Reeshof JO10-1 | 172413 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | Baardwijk JO10-2 | RWB JO10-2JM | 169004 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | DESK JO10-1 | Haarsteeg JO10-4 | 170410 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | RWB JO10-2JM | WSC JO10-2 | 173461 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | SV Reeshof JO10-1 | Baardwijk JO10-2 | 172469 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Jong Brabant JO10-2 | RKDVC JO10-2 | 169791 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:45 | WSC JO10-2 | SV Reeshof JO10-1 | 169175 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | Jong Brabant JO10-2 | 172964 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | RKDVC JO10-2 | RWB JO10-2JM | 171026 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Baardwijk JO10-2 | DESK JO10-1 | 171135 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | Baardwijk JO10-2 | 170050 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Jong Brabant JO10-2 | RWB JO10-2JM | 172997 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | DESK JO10-1 | WSC JO10-2 | 169292 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | SV Reeshof JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 173366 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | RWB JO10-2JM | SV Reeshof JO10-1 | 170257 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:45 | WSC JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 171051 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | RKDVC JO10-2 | DESK JO10-1 | 173236 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | Baardwijk JO10-2 | Jong Brabant JO10-2 | 173165 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 10:30 | CHC JO10-2 | Baardwijk JO10-3 | 119097 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | SCO JO10-3 | Vlijmense Boys JO10-1 | 118752 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | RWB JO10-2JM | 118896 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | RKDVC JO10-2 | 119170 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | RKDVC JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 118571 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:45 | Baardwijk JO10-3 | SCO JO10-3 | 118279 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | RWB JO10-2JM | CHC JO10-2 | 118457 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:30 | Vlijmense Boys JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 118118 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | Vlijmense Boys JO10-1 | Baardwijk JO10-3 | 117669 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | CHC JO10-2 | RKDVC JO10-2 | 117975 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | SCO JO10-3 | RWB JO10-2JM | 117492 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 117785 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | RWB JO10-2JM | Vlijmense Boys JO10-1 | 116895 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | CHC JO10-2 | 117170 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-2 | SCO JO10-3 | 117009 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | Baardwijk JO10-3 | 117280 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | Vlijmense Boys JO10-1 | RKDVC JO10-2 | 116409 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:30 | CHC JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 116725 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:45 | SCO JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 116232 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:45 | Baardwijk JO10-3 | RWB JO10-2JM | 116579 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-4 | RWB JO10-2JM | 116020 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | RKDVC JO10-2 | Baardwijk JO10-3 | 115585 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO10-4 | Vlijmense Boys JO10-1 | 115746 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | CHC JO10-2 | SCO JO10-3 | 115947 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Vlijmense Boys JO10-1 | CHC JO10-2 | 115123 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | RWB JO10-2JM | RKDVC JO10-2 | 115471 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | SCO JO10-3 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 114961 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:45 | Baardwijk JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 115293 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:15 | Helvoirt JO10-1JM | WSC JO10-2 | 36064 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | Nemelaer JO10-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | 36264 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | DESK JO10-2 | Jong Brabant JO10-3 | 36107 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | ZIGO JO10-1 | Haarsteeg JO10-4 | 36522 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | ZIGO JO10-1 | DESK JO10-2 | 34436 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | Nemelaer JO10-1 | 34229 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:45 | WSC JO10-2 | Jong Brabant JO10-3 | 34033 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | Helvoirt JO10-1JM | 34594 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | Jong Brabant JO10-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | 35188 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | Helvoirt JO10-1JM | ZIGO JO10-1 | 34778 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | Nemelaer JO10-1 | WSC JO10-2 | 34981 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | DESK JO10-2 | Haarsteeg JO10-4 | 34821 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | ZIGO JO10-1 | 35878 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | Jong Brabant JO10-3 | Nemelaer JO10-1 | 35345 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:45 | WSC JO10-2 | DESK JO10-2 | 35479 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | Helvoirt JO10-1JM | 35677 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | ZIGO JO10-1 | Jong Brabant JO10-3 | 37647 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO10-4 | WSC JO10-2 | 37442 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | Helvoirt JO10-1JM | Nemelaer JO10-1 | 37348 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | DESK JO10-2 | 37804 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:15 | Jong Brabant JO10-3 | Haarsteeg JO10-4 | 38239 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:45 | Nemelaer JO10-1 | ZIGO JO10-1 | 38029 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:45 | WSC JO10-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | 38371 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | DESK JO10-2 | Helvoirt JO10-1JM | 37872 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | HHC'09 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Haarsteeg JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Baardwijk JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO10-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | NOAD'32 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Baardwijk JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | WSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKDVC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RWB JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV Reeshof JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | DESK JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Jong Brabant JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCO JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Vlijmense Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Baardwijk JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RWB JO10-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RKDVC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | CHC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | OJC ROSMALEN JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helvoirt JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DESK JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Nemelaer JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Jong Brabant JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | WSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ZIGO JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VV Trinitas Oisterwijk JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 2B | KK 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 5B | KK 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|