0290 Onder 10 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO10-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Rein Manders | Keeper | ||||||
Rein van der Zande | Keeper | ||||||
Ilyes Benelayyachi | |||||||
Sofie Debets | |||||||
Bartosz Grzebinski | |||||||
Lionel Hokke | |||||||
Julan Kerstens | |||||||
Jax Kornet | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Krzysztof Grzebinski | Assistent-trainer/coach | ||||||
Jelle van Esch | Trainer | ||||||
Stijn van der Loo | Trainer | ||||||
John Kerstens | Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:00 | Dussense Boys JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 228566 | Sportpark Dussense Boys | - | - | |||
C | 18-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO10-2 | WSC JO10-1 | 228169 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 10:00 | DBN'22 JO10-1 | ODC JO10-1JM | 228563 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | Dussense Boys JO10-1 | DBN'22 JO10-1 | 226947 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:45 | WSC JO10-1 | ODC JO10-1JM | 227196 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | NEO'25 JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 228753 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | DBN'22 JO10-1 | WSC JO10-1 | 228199 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Dussense Boys JO10-1 | NEO'25 JO10-1 | 225690 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | ODC JO10-1JM | Haarsteeg JO10-2 | 228427 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | DBN'22 JO10-1 | 227512 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:45 | WSC JO10-1 | Dussense Boys JO10-1 | 228297 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:15 | NEO'25 JO10-1 | ODC JO10-1JM | 226144 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 10:45 | Baronie JO10-2 | SSC'55 JO10-1 | 172919 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | TSC JO10-2 | Dussense Boys JO10-1 | 170326 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:45 | SCO JO10-2 | Baardwijk JO10-1 | 169354 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Uno Animo JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 172080 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | SSC'55 JO10-1 | SCO JO10-2 | 172243 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | TSC JO10-2 | Baronie JO10-2 | 173274 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:45 | Baardwijk JO10-1 | Uno Animo JO10-1 | 173128 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Dussense Boys JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 169594 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | SCO JO10-2 | TSC JO10-2 | 173531 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | Baardwijk JO10-1 | 172160 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:40 | Baronie JO10-2 | Dussense Boys JO10-1 | 171932 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | Uno Animo JO10-1 | SSC'55 JO10-1 | 169843 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | Baronie JO10-2 | SCO JO10-2 | 169217 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:15 | TSC JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 169312 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Dussense Boys JO10-1 | Baardwijk JO10-1 | 170367 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | SSC'55 JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 170583 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:45 | SCO JO10-2 | Dussense Boys JO10-1 | 169058 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | TSC JO10-2 | 170124 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | Baardwijk JO10-1 | SSC'55 JO10-1 | 172360 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:15 | Uno Animo JO10-1 | Baronie JO10-2 | 173442 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | TSC JO10-2 | Baardwijk JO10-1 | 171225 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | SCO JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 169868 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Dussense Boys JO10-1 | SSC'55 JO10-1 | 172961 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 12:25 | Baronie JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 172697 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | SCO JO10-2 | 169735 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | Baardwijk JO10-1 | Baronie JO10-2 | 171108 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | Uno Animo JO10-1 | Dussense Boys JO10-1 | 169061 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SSC'55 JO10-1 | TSC JO10-2 | 172036 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-2 | 116337 | 0-0 | ||
C | 14-12-2023 18:30 | Theole JO10-2 | CHC JO10-1 | 118323 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | MVV'58 JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 118665 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | Baardwijk JO10-1 | Theole JO10-2 | 118870 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | CHC JO10-1 | Wilhelmina JO10-1 | 119074 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | Emplina JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-2 | 119147 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-2 | Baardwijk JO10-1 | 118497 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | Emplina JO10-1 | 118058 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Wilhelmina JO10-1 | MVV'58 JO10-1 | 118179 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | MVV'58 JO10-1 | Theole JO10-2 | 117405 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | Wilhelmina JO10-1 | 117597 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:45 | Baardwijk JO10-1 | Emplina JO10-1 | 117761 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | CHC JO10-1 | OJC ROSMALEN JO10-2 | 117952 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:45 | Baardwijk JO10-1 | CHC JO10-1 | 117144 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | Emplina JO10-1 | Wilhelmina JO10-1 | 117257 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | Theole JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 116761 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-2 | MVV'58 JO10-1 | 116935 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:30 | MVV'58 JO10-1 | Baardwijk JO10-1 | 116145 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | Wilhelmina JO10-1 | Theole JO10-2 | 116479 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | CHC JO10-1 | Emplina JO10-1 | 116705 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO10-2 | Wilhelmina JO10-1 | 115511 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | Emplina JO10-1 | Theole JO10-2 | 115997 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | CHC JO10-1 | MVV'58 JO10-1 | 115924 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:45 | Baardwijk JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 115720 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Wilhelmina JO10-1 | Baardwijk JO10-1 | 115193 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | CHC JO10-1 | 115051 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:30 | MVV'58 JO10-1 | Emplina JO10-1 | 114882 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Theole JO10-2 | OJC ROSMALEN JO10-2 | 115337 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 08:30 | Emplina JO10-1 | RKDVC JO10-1 | 91385 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | FC Engelen JO10-2 | RKDVC JO10-1 | 35931 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | ODC JO10-1JM | Emplina JO10-2 | 36090 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | Wilhelmina JO10-1 | SV BLC JO10-1 | 36410 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | DBN'22 JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 36371 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | Emplina JO10-1 | 91384 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Wilhelmina JO10-1 | ODC JO10-1JM | 34325 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | FC Engelen JO10-2 | 34515 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | SV BLC JO10-1 | DBN'22 JO10-1 | 34161 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-1 | Emplina JO10-2 | 34075 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | Emplina JO10-1 | Wilhelmina JO10-1 | 91383 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | DBN'22 JO10-1 | RKDVC JO10-1 | 35089 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | ODC JO10-1JM | SV BLC JO10-1 | 34804 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | Emplina JO10-2 | Haarsteeg JO10-2 | 35161 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | FC Engelen JO10-2 | Wilhelmina JO10-1 | 34647 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | Wilhelmina JO10-1 | 35802 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:45 | SV BLC JO10-1 | FC Engelen JO10-2 | 35608 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-1 | ODC JO10-1JM | 35521 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | Emplina JO10-2 | DBN'22 JO10-1 | 35317 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | FC Engelen JO10-2 | DBN'22 JO10-1 | 37216 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:45 | SV BLC JO10-1 | RKDVC JO10-1 | 37374 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO10-2 | ODC JO10-1JM | 37725 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Wilhelmina JO10-1 | Emplina JO10-2 | 37537 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | DBN'22 JO10-1 | Wilhelmina JO10-1 | 38139 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:45 | ODC JO10-1JM | FC Engelen JO10-2 | 37854 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:45 | RKDVC JO10-1 | Haarsteeg JO10-2 | 38410 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | Emplina JO10-2 | SV BLC JO10-1 | 38210 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | DBN'22 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dussense Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | WSC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | NEO'25 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCO JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Uno Animo JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Haarsteeg JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Baardwijk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SSC'55 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | TSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Baronie JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Dussense Boys JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MVV'58 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Wilhelmina JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Theole JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Baardwijk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | CHC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Emplina JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emplina JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ODC JO10-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DBN'22 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Emplina JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RKDVC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV BLC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wilhelmina JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Haarsteeg JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 2A | KK 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 5A | KK 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|