0289 Onder 11 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO11-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Julius Westerink | Keeper | ||||||
Tygo Brands | |||||||
Ize Fleuren | |||||||
Fenna van de Griendt | |||||||
Duco Gunnink | |||||||
Siebe van Hulten | |||||||
Teddy van den Oever | |||||||
Senn Reijnders | |||||||
Quinn Vos | |||||||
Teun Westerink | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Menno Reijnders | Assistent-trainer/coach | ||||||
Frank Fleuren | Trainer | ||||||
Rick Vos | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2024 19:00 | SSC'55 JO11-1JM | Haarsteeg JO11-1 | 224042 | Sportpark Van Wijlen | - | - | |||
C | 15-05-2024 18:30 | Haarsteeg JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 223368 | Sportpark Haarsteeg | Hoofdv. A | KK 10 | KK 2 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 08:30 | SSC'55 JO11-1JM | Woudrichem JO11-1 | 222788 | 3-3 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | RKDVC JO11-1 | Achilles Veen JO11-1JM | 223352 | 4-3 | ||
C | 16-04-2024 18:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 224108 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | SSC'55 JO11-1JM | Nieuwkuijk JO11-1 | 222637 | 4-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Achilles Veen JO11-1JM | Haarsteeg JO11-1 | 223655 | 2-2 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Woudrichem JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 223181 | 0-5 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | RKDVC JO11-1 | SSC'55 JO11-1JM | 223222 | 0-1 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Woudrichem JO11-1 | 223266 | 5-0 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | Achilles Veen JO11-1JM | 224995 | 2-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | SVSSS JO11-1 | 176771 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 09:45 | Baardwijk JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 174228 | 1-7 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | RWB JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 175962 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | WSC JO11-2 | SSC'55 JO11-1JM | 176069 | 0-8 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | SSC'55 JO11-1JM | SVSSS JO11-1 | 173771 | 4-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | WSC JO11-2 | Baardwijk JO11-1 | 175594 | 1-5 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-1 | RWB JO11-1 | 177377 | 2-4 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Nieuwkuijk JO11-1 | 177233 | 4-1 | ||
C | 09-03-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 175907 | 1-2 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | Baardwijk JO11-1 | SSC'55 JO11-1JM | 175040 | 2-2 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | RWB JO11-1 | WSC JO11-2 | 177076 | 8-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | SVSSS JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 174365 | 3-11 | ||
C | 02-03-2024 09:45 | Baardwijk JO11-1 | RWB JO11-1 | 177154 | 1-5 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | RKDVC JO11-1 | SVSSS JO11-1 | 173840 | 9-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | WSC JO11-2 | Nieuwkuijk JO11-1 | 176646 | 0-7 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | SSC'55 JO11-1JM | Haarsteeg JO11-1 | 175507 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | Baardwijk JO11-1 | 177338 | 3-0 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | RKDVC JO11-1 | 176663 | 0-1 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | RWB JO11-1 | SSC'55 JO11-1JM | 175413 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | SVSSS JO11-1 | WSC JO11-2 | 174986 | 8-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | SSC'55 JO11-1JM | RKDVC JO11-1 | 175750 | 4-1 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | WSC JO11-2 | Haarsteeg JO11-1 | 176338 | 1-6 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | RWB JO11-1 | Nieuwkuijk JO11-1 | 175033 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 09:45 | Baardwijk JO11-1 | SVSSS JO11-1 | 176324 | 0-3 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Nieuwkuijk JO11-1 | SSC'55 JO11-1JM | 174164 | 5-2 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Baardwijk JO11-1 | 176963 | 9-2 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | RKDVC JO11-1 | WSC JO11-2 | 176261 | 6-1 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SVSSS JO11-1 | RWB JO11-1 | 174649 | 2-8 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Emplina JO11-1 | 122538 | 7-2 | ||
C | 12-12-2023 18:00 | Wilhelmina JO11-1 | DSC JO11-1 | 120731 | 1-9 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | Margriet JO11-1 | DSC JO11-1 | 123281 | 1-5 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | Den Dungen JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 122794 | 4-4 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Haarsteeg JO11-1 | 123004 | 2-7 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | Emplina JO11-1 | DBN'22 JO11-1 | 123163 | 2-5 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | DBN'22 JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 122485 | 4-1 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | DSC JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 122722 | 5-1 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | Wilhelmina JO11-1 | Margriet JO11-1 | 122278 | 2-4 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | Den Dungen JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 121664 | 1-7 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Margriet JO11-1 | 122013 | 0-4 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | Emplina JO11-1 | DSC JO11-1 | 122164 | 3-6 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | Wilhelmina JO11-1 | DBN'22 JO11-1 | 121861 | 1-2 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Margriet JO11-1 | DBN'22 JO11-1 | 121587 | 8-4 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | DSC JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 121315 | 2-2 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 121131 | 5-1 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Emplina JO11-1 | 121452 | 2-4 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | DBN'22 JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 120945 | 2-2 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Emplina JO11-1 | Margriet JO11-1 | 121036 | 7-5 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Den Dungen JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 120534 | 3-4 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-2 | Wilhelmina JO11-1 | 120177 | 3-1 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | Emplina JO11-1 | Den Dungen JO11-1 | 120337 | 9-4 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | DSC JO11-1 | DBN'22 JO11-1 | 120040 | 4-0 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | Margriet JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 120456 | 2-4 | ||
C | 28-10-2023 10:30 | DBN'22 JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 119805 | 6-4 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Wilhelmina JO11-1 | Emplina JO11-1 | 119590 | 1-3 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | DSC JO11-1 | 119858 | 0-2 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Den Dungen JO11-1 | Margriet JO11-1 | 119403 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-10-2023 18:00 | N.E.C. (voetbalacademie) JO11-2 | Theole JO11-1 | 84638 | 3-5 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | N.E.C. (voetbalacademie) JO11-2 | SVW JO11-1 | 84639 | 8-1 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-1 | Unitas JO11-1 | 40327 | 4-8 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | Theole JO11-1 | RKTVC JO11-1 | 40478 | 4-4 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | Emplina JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 40647 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | SVW JO11-1 | Emplina JO11-1 | 38730 | 10-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-1 | 39014 | 3-8 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | Unitas JO11-1 | RKTVC JO11-1 | 38561 | 4-3 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-1 | N.E.C. (voetbalacademie) JO11-2 | 84637 | 10-2 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | RKTVC JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 39592 | 7-3 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-1 | NEC JO11-2 | 84226 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | Emplina JO11-1 | Unitas JO11-1 | 39494 | 2-11 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | Theole JO11-1 | SVW JO11-1 | 39316 | 7-3 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | NEC JO11-2 | 84225 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | Unitas JO11-1 | Theole JO11-1 | 39868 | 3-1 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | RKTVC JO11-1 | Emplina JO11-1 | 39732 | 2-2 | ||
C | 16-09-2023 12:15 | SVW JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-1 | 40039 | 3-9 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | N.E.C. (voetbalacademie) JO11-2 | 84636 | 1-4 | ||
C | 12-09-2023 18:30 | Haarsteeg JO11-1 | Theole JO11-1 | 41915 | 1-3 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | OJC ROSMALEN JO11-1 | Emplina JO11-1 | 41489 | 9-0 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | N.E.C. (voetbalacademie) JO11-2 | RKTVC JO11-1 | 84635 | 9-3 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | SVW JO11-1 | Unitas JO11-1 | 41635 | 1-8 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | NEC JO11-2 | RKTVC JO11-1 | 84224 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | Emplina JO11-1 | NEC JO11-2 | 84223 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | Emplina JO11-1 | N.E.C. (voetbalacademie) JO11-2 | 84634 | 1-16 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | RKTVC JO11-1 | SVW JO11-1 | 42346 | 5-2 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | Theole JO11-1 | OJC ROSMALEN JO11-1 | 42070 | 4-2 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | Unitas JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 42479 | 10-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SSC'55 JO11-1JM | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 8 | 3 | 5 | 0 |
2 | RKDVC JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 4 | 5 | 0 |
3 | Haarsteeg JO11-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 7 | 2 | 5 | 0 |
4 | Achilles Veen JO11-1JM | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 8 | 0 | 0 |
5 | Woudrichem JO11-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 13 | -10 | 0 |
6 | Nieuwkuijk JO11-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 7 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RWB JO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 33 | 9 | 24 | 0 |
2 | RKDVC JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 28 | 11 | 17 | 0 |
3 | SSC'55 JO11-1JM | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 23 | 11 | 12 | 0 |
4 | Haarsteeg JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 33 | 13 | 20 | 0 |
5 | Nieuwkuijk JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 21 | 12 | 9 | 0 |
6 | SVSSS JO11-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 17 | 35 | -18 | 0 |
7 | Baardwijk JO11-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 11 | 30 | -19 | 0 |
8 | WSC JO11-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 3 | 48 | -45 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSC JO11-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 33 | 8 | 25 | 0 |
2 | Haarsteeg JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 32 | 12 | 20 | 0 |
3 | DBN'22 JO11-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 23 | 22 | 1 | 0 |
4 | Margriet JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 29 | 23 | 6 | 0 |
5 | Emplina JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 30 | 30 | 0 | 0 |
6 | OJC ROSMALEN JO11-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 16 | 30 | -14 | 0 |
7 | Den Dungen JO11-1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 16 | 35 | -19 | 0 |
8 | Wilhelmina JO11-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 11 | 30 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 44 | 11 | 33 | 0 |
2 | Theole JO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 24 | 16 | 8 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 42 | 20 | 22 | 0 |
4 | N.E.C. (voetbalacademie) JO11-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 42 | 21 | 21 | 0 |
5 | RKTVC JO11-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 24 | 24 | 0 | 0 |
6 | Emplina JO11-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | 50 | -42 | 0 |
7 | SVW JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 20 | 37 | -17 | 0 |
8 | Haarsteeg JO11-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 10 | 35 | -25 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 4B | KK 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 3B | KK 10 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|