0329 Onder 8 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO8-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Sverre van den Boom | |||||||
Quin Eekels | |||||||
Daan van den Heuvel | |||||||
Niels Kuipers | |||||||
Cas Lommers | |||||||
Boaz Tokmakcija | |||||||
Tijn Verbruggen | |||||||
Dez Verstijnen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rens Eekels | Trainer/Teammanager | ||||||
Martijn Lommers | Trainer/Teammanager | ||||||
Dries Verstijnen | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 10:00 | Vlijmense Boys JO8-1 | Haarsteeg JO8-5 | 232930 | Sportpark De Hoge Heide | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Wilhelmina JO8-2 | 233572 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:30 | Emplina JO8-3 | Vlijmense Boys JO8-1 | 232701 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:30 | FC Engelen JO8-2 | B.V.V. JO8-1JM | 233176 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | Vlijmense Boys JO8-1 | B.V.V. JO8-1JM | 234602 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | Emplina JO8-3 | Wilhelmina JO8-2 | 233315 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | FC Engelen JO8-2 | Haarsteeg JO8-5 | 234172 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:00 | Wilhelmina JO8-2 | B.V.V. JO8-1JM | 232498 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Emplina JO8-3 | 232439 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | FC Engelen JO8-2 | Vlijmense Boys JO8-1 | 233497 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | Vlijmense Boys JO8-1 | Wilhelmina JO8-2 | 232856 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:30 | B.V.V. JO8-1JM | Haarsteeg JO8-5 | 235007 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | Emplina JO8-3 | FC Engelen JO8-2 | 232866 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 10:45 | OJC ROSMALEN JO8-5 | Nulandia JO8-3 | 161630 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | Vlijmense Boys JO8-1 | SV BLC JO8-4 | 161004 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Wilhelmina JO8-3 | 162026 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Emplina JO8-3 | Wilhelmina'26 JO8-1 | 164227 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Wilhelmina JO8-3 | OJC ROSMALEN JO8-5 | 163157 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | SV BLC JO8-4 | Haarsteeg JO8-5 | 160899 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | Emplina JO8-3 | Vlijmense Boys JO8-1 | 161922 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Wilhelmina'26 JO8-1 | Nulandia JO8-3 | 161928 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-5 | SV BLC JO8-4 | 161686 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | Vlijmense Boys JO8-1 | Wilhelmina'26 JO8-1 | 162333 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Nulandia JO8-3 | Wilhelmina JO8-3 | 163683 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Emplina JO8-3 | 163063 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:45 | Wilhelmina'26 JO8-1 | Wilhelmina JO8-3 | 160315 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Vlijmense Boys JO8-1 | Haarsteeg JO8-5 | 161892 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | Emplina JO8-3 | OJC ROSMALEN JO8-5 | 161069 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | SV BLC JO8-4 | Nulandia JO8-3 | 162215 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | OJC ROSMALEN JO8-5 | Vlijmense Boys JO8-1 | 163226 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Nulandia JO8-3 | Emplina JO8-3 | 164224 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Wilhelmina'26 JO8-1 | 161108 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Wilhelmina JO8-3 | SV BLC JO8-4 | 161244 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | Emplina JO8-3 | Wilhelmina JO8-3 | 160430 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | OJC ROSMALEN JO8-5 | 163018 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Wilhelmina'26 JO8-1 | SV BLC JO8-4 | 160328 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Vlijmense Boys JO8-1 | Nulandia JO8-3 | 161591 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-5 | Wilhelmina'26 JO8-1 | 162519 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Nulandia JO8-3 | Haarsteeg JO8-5 | 162737 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SV BLC JO8-4 | Emplina JO8-3 | 163442 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | Wilhelmina JO8-3 | Vlijmense Boys JO8-1 | 161102 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 10:00 | Altena JO8-1 | Kozakken Boys JO8-2 | 109413 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | Almkerk JO8-1JM | GDC JO8-1JM | 109872 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | Madese Boys JO8-2JM | Achilles Veen JO8-1JM | 109749 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | RFC JO8-2 | 109639 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | Kozakken Boys JO8-2 | Almkerk JO8-1JM | 108966 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | GDC JO8-1JM | Haarsteeg JO8-5 | 109349 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | Achilles Veen JO8-1JM | Altena JO8-1 | 109037 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | RFC JO8-2 | Madese Boys JO8-2JM | 109264 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | Altena JO8-1 | RFC JO8-2 | 108385 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Madese Boys JO8-2JM | GDC JO8-1JM | 108839 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Almkerk JO8-1JM | 108730 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | Kozakken Boys JO8-2 | Achilles Veen JO8-1JM | 108595 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:15 | RFC JO8-2 | Kozakken Boys JO8-2 | 107986 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | Almkerk JO8-1JM | Achilles Veen JO8-1JM | 108330 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | GDC JO8-1JM | Altena JO8-1 | 108071 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Madese Boys JO8-2JM | 108229 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | Altena JO8-1 | Haarsteeg JO8-5 | 107357 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Achilles Veen JO8-1JM | RFC JO8-2 | 107641 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Madese Boys JO8-2JM | Almkerk JO8-1JM | 107815 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Kozakken Boys JO8-2 | GDC JO8-1JM | 107567 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO8-5 | Kozakken Boys JO8-2 | 107069 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | Madese Boys JO8-2JM | Altena JO8-1 | 107179 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | GDC JO8-1JM | Achilles Veen JO8-1JM | 106911 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | Almkerk JO8-1JM | RFC JO8-2 | 107302 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | RFC JO8-2 | GDC JO8-1JM | 106826 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | Altena JO8-1 | Almkerk JO8-1JM | 106327 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Achilles Veen JO8-1JM | Haarsteeg JO8-5 | 106599 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Kozakken Boys JO8-2 | Madese Boys JO8-2JM | 106525 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 10:00 | TSC JO8-3 | RWB JO8-2 | 27605 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 10:00 | Berkdijk JO8-1JM | RFC JO8-2 | 27773 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Madese Boys JO8-2JM | Dongen JO8-1JM | 27369 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO8-5 | Olympia'60 JO8-2 | 27530 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | RWB JO8-2 | Madese Boys JO8-2JM | 26242 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | Dongen JO8-1JM | Olympia'60 JO8-2 | 25847 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Berkdijk JO8-1JM | Haarsteeg JO8-5 | 26188 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | RFC JO8-2 | TSC JO8-3 | 26079 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Madese Boys JO8-2JM | Berkdijk JO8-1JM | 26395 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO8-5 | RFC JO8-2 | 26559 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | Olympia'60 JO8-2 | RWB JO8-2 | 26733 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | TSC JO8-3 | Dongen JO8-1JM | 26632 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | RFC JO8-2 | Madese Boys JO8-2JM | 27177 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:45 | Olympia'60 JO8-2 | TSC JO8-3 | 26854 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:45 | RWB JO8-2 | Berkdijk JO8-1JM | 27216 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | Dongen JO8-1JM | Haarsteeg JO8-5 | 26941 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | RWB JO8-2 | Haarsteeg JO8-5 | 28676 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | Madese Boys JO8-2JM | TSC JO8-3 | 28344 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Berkdijk JO8-1JM | Olympia'60 JO8-2 | 28622 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | RFC JO8-2 | Dongen JO8-1JM | 28517 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO8-5 | Madese Boys JO8-2JM | 28872 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:45 | Olympia'60 JO8-2 | RFC JO8-2 | 29049 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | TSC JO8-3 | Berkdijk JO8-1JM | 28947 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Engelen JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Emplina JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | B.V.V. JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Vlijmense Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Nulandia JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SV BLC JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Emplina JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Vlijmense Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Wilhelmina'26 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Altena JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Kozakken Boys JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Achilles Veen JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RFC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | GDC JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Haarsteeg JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Madese Boys JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Almkerk JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Madese Boys JO8-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | TSC JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Olympia'60 JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Dongen JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RFC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Berkdijk JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | RWB JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 3B | KK 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 1B | KK 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|