0329 Onder 8 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO8-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Kiki Anbeek | |||||||
Duan van Beijnen | |||||||
Brian Gouwy | |||||||
Jack Karel | |||||||
Tom Kok | |||||||
Lynn de Laat | |||||||
Gijs van der Lee | |||||||
Ishaan kandel Neupane | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Menno Anbeek | Trainer/Teammanager | ||||||
Frank van Beijnen | Trainer/Teammanager | ||||||
Bertie Kok | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | Nemelaer JO8-1 | 234166 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 08:30 | SV BLC JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-3 | 235089 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:30 | WSC JO8-2 | Haarsteeg JO8-4 | 233459 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | Nemelaer JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-3 | 234338 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | WSC JO8-2 | SV BLC JO8-1 | 235457 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:30 | SV BLC JO8-1 | Nemelaer JO8-1 | 233852 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO8-3 | Haarsteeg JO8-4 | 232683 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | SV BLC JO8-1 | 234912 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Nemelaer JO8-1 | WSC JO8-2 | 234442 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 10:15 | Jong Brabant JO8-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | 163527 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | ODC JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 163040 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | VOAB JO8-1 | 162061 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | CHC JO8-1JM | 160557 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | SCG'18 JO8-1 | Jong Brabant JO8-1 | 163255 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | VOAB JO8-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | 161086 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | Haarsteeg JO8-4 | 161961 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | CHC JO8-1JM | ODC JO8-1 | 162508 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | Jong Brabant JO8-1 | CHC JO8-1JM | 163934 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 162992 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | ODC JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-1 | 162372 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | VOAB JO8-1 | 160555 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | CHC JO8-1JM | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | 162347 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | Jong Brabant JO8-1 | 164236 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | VOAB JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 160445 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | ODC JO8-1 | 162870 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | Jong Brabant JO8-1 | Haarsteeg JO8-4 | 163024 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-1 | 160977 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | ODC JO8-1 | VOAB JO8-1 | 161877 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | SCG'18 JO8-1 | CHC JO8-1JM | 160233 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | 161715 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | VOAB JO8-1 | CHC JO8-1JM | 164169 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO8-1 | SCG'18 JO8-1 | 164156 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | ODC JO8-1 | Jong Brabant JO8-1 | 161621 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | CHC JO8-1JM | Zwaluw VFC JO8-1 | 160641 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | Jong Brabant JO8-1 | VOAB JO8-1 | 161252 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | ODC JO8-1 | 161095 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SCG'18 JO8-1 | Haarsteeg JO8-4 | 162601 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2023 09:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO8-1 | Wilhelmina JO8-3 | 109477 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | RKKSV JO8-2 | Emplina JO8-2 | 109638 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | DBN'22 JO8-2 | 109871 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | FC Engelen JO8-2 | OJC ROSMALEN JO8-3 | 109672 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | Wilhelmina JO8-3 | Haarsteeg JO8-4 | 108896 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | Emplina JO8-2 | FC Engelen JO8-2 | 109182 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | DBN'22 JO8-2 | RKKSV JO8-2 | 109389 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-3 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO8-1 | 109035 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO8-1 | Emplina JO8-2 | 108449 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | RKKSV JO8-2 | Haarsteeg JO8-4 | 108729 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | Wilhelmina JO8-3 | OJC ROSMALEN JO8-3 | 108517 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | FC Engelen JO8-2 | DBN'22 JO8-2 | 108762 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | DBN'22 JO8-2 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO8-1 | 108111 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | OJC ROSMALEN JO8-3 | 108329 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | RKKSV JO8-2 | FC Engelen JO8-2 | 108228 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | Emplina JO8-2 | Wilhelmina JO8-3 | 107904 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-3 | Emplina JO8-2 | 107639 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO8-1 | RKKSV JO8-2 | 107421 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Wilhelmina JO8-3 | DBN'22 JO8-2 | 107489 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | FC Engelen JO8-2 | Haarsteeg JO8-4 | 107747 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | FC Engelen JO8-2 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO8-1 | 107102 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | RKKSV JO8-2 | Wilhelmina JO8-3 | 107068 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO8-4 | Emplina JO8-2 | 107301 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | DBN'22 JO8-2 | OJC ROSMALEN JO8-3 | 106951 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-3 | RKKSV JO8-2 | 106597 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO8-1 | Haarsteeg JO8-4 | 106385 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Emplina JO8-2 | DBN'22 JO8-2 | 106744 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Wilhelmina JO8-3 | FC Engelen JO8-2 | 106447 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 10:00 | Essche Boys JO8-1 | ZIGO JO8-2 | 28925 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | ODC JO8-2 | Schijndel/DE WIT JO8-3 | 91762 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:45 | ZIGO JO8-2 | OJC ROSMALEN JO8-5 | 27758 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | ODC JO8-2 | SV BLC JO8-3 | 27328 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | Boxtel JO8-1 | Helvoirt JO8-1JM | 27433 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Essche Boys JO8-1 | Haarsteeg JO8-4 | 27583 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | Schijndel/DE WIT JO8-3 | Helvoirt JO8-1JM | 91761 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-5 | Essche Boys JO8-1 | 25989 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO8-4 | ODC JO8-2 | 26292 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | SV BLC JO8-3 | Helvoirt JO8-1JM | 25858 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | ZIGO JO8-2 | Boxtel JO8-1 | 26172 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Essche Boys JO8-1 | Schijndel/DE WIT JO8-3 | 91760 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 10:15 | Helvoirt JO8-1JM | Haarsteeg JO8-4 | 26749 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Essche Boys JO8-1 | SV BLC JO8-3 | 26610 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | Boxtel JO8-1 | OJC ROSMALEN JO8-5 | 26461 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | ODC JO8-2 | ZIGO JO8-2 | 26355 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | Helvoirt JO8-1JM | Essche Boys JO8-1 | 26870 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-5 | ODC JO8-2 | 27086 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO8-4 | ZIGO JO8-2 | 27266 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | SV BLC JO8-3 | Boxtel JO8-1 | 26953 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | ZIGO JO8-2 | Helvoirt JO8-1JM | 28606 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | ODC JO8-2 | Essche Boys JO8-1 | 28303 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO8-4 | Boxtel JO8-1 | 28727 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO8-5 | SV BLC JO8-3 | 28427 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:15 | Helvoirt JO8-1JM | OJC ROSMALEN JO8-5 | 29064 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:45 | Boxtel JO8-1 | ODC JO8-2 | 28773 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | SV BLC JO8-3 | Haarsteeg JO8-4 | 29147 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SV BLC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | WSC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Nemelaer JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jong Brabant JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | VV Trinitas Oisterwijk JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SCG'18 JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | CHC JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Haarsteeg JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | VOAB JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wilhelmina JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Emplina JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DBN'22 JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RKKSV JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | FC Engelen JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Haarsteeg JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ODC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Boxtel JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Helvoirt JO8-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Schijndel/DE WIT JO8-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | OJC ROSMALEN JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ZIGO JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Essche Boys JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Haarsteeg JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 3B | KK 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 1B | KK 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|