0325 Onder 9 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO9-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Youri van Ballegooij | |||||||
Levy van Beurden | |||||||
Sem van Bokhoven | |||||||
Ravi Boogaard | |||||||
Kyan Doomernik | |||||||
Jesse van Gerwen | |||||||
Thomas de Gouw | |||||||
Mels Langenhuizen | |||||||
Moos de Smit | |||||||
Xavi Vissers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Heidi van Gerwen | Trainer | ||||||
Kelly Kremers | Trainer | ||||||
Maus de Smit | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 vervallen | Haarsteeg JO9-4 | RKDVC JO9-4 | 231669 | Sportpark Haarsteeg | Veld 3A2 | KK 5A | KK 15A | ||
C | 18-05-2024 10:45 | WSC JO9-3 | Haarsteeg JO9-4 | 231452 | Sportpark Eikendonk | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | RKDVC JO9-4 | 231669 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | DESK MO9-1 | WSC JO9-3 | 230970 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | NEO'25 JO9-2 | CHC JO9-3JM | 231683 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:30 | WSC JO9-3 | CHC JO9-3JM | 229599 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | DESK MO9-1 | RKDVC JO9-4 | 231828 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | NEO'25 JO9-2 | Haarsteeg JO9-4 | 230941 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | RKDVC JO9-4 | CHC JO9-3JM | 229984 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | DESK MO9-1 | 229362 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | NEO'25 JO9-2 | WSC JO9-3 | 229625 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | CHC JO9-3JM | Haarsteeg JO9-4 | 229242 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:45 | WSC JO9-3 | RKDVC JO9-4 | 231830 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | DESK MO9-1 | NEO'25 JO9-2 | 229008 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 09:30 | Uno Animo JO9-3 | DESK JO9-4JM | 167707 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | NEO'25 JO9-2 | Haarsteeg JO9-4 | 165142 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 09:30 | Dongen JO9-4JM | TSV Gudok JO9-6 | 166675 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | Jong Brabant JO9-8 | 165186 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | SVSSS JO9-2 | 168182 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | Dongen JO9-4JM | 167370 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Uno Animo JO9-3 | NEO'25 JO9-2 | 165106 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | DESK JO9-4JM | TSV Gudok JO9-6 | 165660 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | Dongen JO9-4JM | Haarsteeg JO9-4 | 165958 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:00 | NEO'25 JO9-2 | DESK JO9-4JM | 164913 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:45 | TSV Gudok JO9-6 | Jong Brabant JO9-8 | 168154 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | Uno Animo JO9-3 | 167122 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Uno Animo JO9-3 | Dongen JO9-4JM | 166884 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | DESK JO9-4JM | Jong Brabant JO9-8 | 164783 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | TSV Gudok JO9-6 | 167973 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | NEO'25 JO9-2 | SVSSS JO9-2 | 167757 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | Dongen JO9-4JM | NEO'25 JO9-2 | 164858 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | TSV Gudok JO9-6 | Uno Animo JO9-3 | 168368 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | Haarsteeg JO9-4 | 165358 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | DESK JO9-4JM | 168742 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | NEO'25 JO9-2 | TSV Gudok JO9-6 | 166368 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | Dongen JO9-4JM | 165577 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | DESK JO9-4JM | Haarsteeg JO9-4 | 164335 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Uno Animo JO9-3 | Jong Brabant JO9-8 | 168894 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | Dongen JO9-4JM | DESK JO9-4JM | 168686 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Jong Brabant JO9-8 | NEO'25 JO9-2 | 164319 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | Uno Animo JO9-3 | 167433 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | TSV Gudok JO9-6 | SVSSS JO9-2 | 164687 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:00 | CHC JO9-3JM | HHC'09 JO9-1 | 112572 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:30 | CHC JO9-3JM | Haarsteeg JO9-4 | 114300 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | HHC'09 JO9-1 | RKDVC JO9-4 | 114425 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | SVSSS JO9-4 | Jong Brabant JO9-7 | 114092 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:45 | Baardwijk JO9-4 | RWB JO9-1 | 141361 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-7 | Baardwijk JO9-4 | 113403 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | RWB JO9-1 | CHC JO9-3JM | 141360 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | HHC'09 JO9-1 | 113728 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | RKDVC JO9-4 | SVSSS JO9-4 | 113653 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | CHC JO9-3JM | Baardwijk JO9-4 | 113184 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | HHC'09 JO9-1 | DESK JO9-4JM | 113309 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | SVSSS JO9-4 | Haarsteeg JO9-4 | 112832 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-7 | RKDVC JO9-4 | 112942 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | HHC'09 JO9-1 | RWB JO9-1 | 141359 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO9-4 | Jong Brabant JO9-7 | 112162 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:10 | DESK JO9-4JM | SVSSS JO9-4 | 112414 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | RWB JO9-1 | SVSSS JO9-4 | 141358 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:45 | Baardwijk JO9-4 | RKDVC JO9-4 | 112730 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | RKDVC JO9-4 | Haarsteeg JO9-4 | 111943 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | HHC'09 JO9-1 | Baardwijk JO9-4 | 112055 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-7 | DESK JO9-4JM | 111682 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | SVSSS JO9-4 | CHC JO9-3JM | 111572 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | DESK JO9-4JM | RKDVC JO9-4 | 110992 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:45 | Baardwijk JO9-4 | Haarsteeg JO9-4 | 111470 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | CHC JO9-3JM | Jong Brabant JO9-7 | 111150 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | HHC'09 JO9-1 | SVSSS JO9-4 | 111275 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | RKDVC JO9-4 | CHC JO9-3JM | 110665 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-4 | DESK JO9-4JM | 110740 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:45 | Jong Brabant JO9-7 | HHC'09 JO9-1 | 110404 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | SVSSS JO9-4 | Baardwijk JO9-4 | 110302 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 09:00 | DBN'22 JO9-3 | CHC JO9-3JM | 31871 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-4 | SV BLC JO9-7 | 31623 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | Zwaluw VFC JO9-9 | B.V.V. JO9-1JM | 31465 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | FC Engelen JO9-3 | 31932 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | FC Engelen JO9-3 | DBN'22 JO9-3 | 29787 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | Haarsteeg JO9-4 | 29905 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | B.V.V. JO9-1JM | SV BLC JO9-7 | 29673 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | CHC JO9-3JM | Zwaluw VFC JO9-9 | 30143 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | DBN'22 JO9-3 | B.V.V. JO9-1JM | 30624 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-4 | FC Engelen JO9-3 | 30373 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | Zwaluw VFC JO9-9 | Wilhelmina JO9-4 | 30216 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | SV BLC JO9-7 | CHC JO9-3JM | 30631 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | CHC JO9-3JM | Wilhelmina JO9-4 | 31393 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:30 | B.V.V. JO9-1JM | Haarsteeg JO9-4 | 31083 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | SV BLC JO9-7 | DBN'22 JO9-3 | 30786 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | FC Engelen JO9-3 | Zwaluw VFC JO9-9 | 31195 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | FC Engelen JO9-3 | B.V.V. JO9-1JM | 32910 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | SV BLC JO9-7 | 33028 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | Zwaluw VFC JO9-9 | DBN'22 JO9-3 | 32718 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:30 | CHC JO9-3JM | Haarsteeg JO9-4 | 33269 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | DBN'22 JO9-3 | Wilhelmina JO9-4 | 33593 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | B.V.V. JO9-1JM | CHC JO9-3JM | 33893 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-4 | Zwaluw VFC JO9-9 | 33342 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | SV BLC JO9-7 | FC Engelen JO9-3 | 33601 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | NEO'25 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DESK MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | CHC JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | WSC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVSSS JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dongen JO9-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | TSV Gudok JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Jong Brabant JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Haarsteeg JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Uno Animo JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | NEO'25 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DESK JO9-4JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVSSS JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Jong Brabant JO9-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | RKDVC JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haarsteeg JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | RWB JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | CHC JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | HHC'09 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Baardwijk JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwaluw VFC JO9-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DBN'22 JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV BLC JO9-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | B.V.V. JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | FC Engelen JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Wilhelmina JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | CHC JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 5B | KK 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 2B | KK 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|