0325 Onder 9 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO9-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Charly Heniger | |||||||
Thijn van Kessel | |||||||
Jelte van Opzeeland | |||||||
Vince Schimmel | |||||||
Fenna Verboord | |||||||
Loek Vugts | |||||||
Fabian Van Wijgerden Steenis | |||||||
Evan van Wijgerden Steenis | |||||||
Jun Zeeuwen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Finn van Bokhoven | Assistent-trainer/coach | ||||||
Sander van Kessel | Leider/Trainer | ||||||
Johan Verboord | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | CHC JO9-2JM | 229698 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2024 18:30 | Zwaluw VFC JO9-8 | OJC ROSMALEN JO9-8 | 231746 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | Zwaluw VFC JO9-8 | 230282 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | CHC JO9-2JM | OJC ROSMALEN JO9-8 | 229586 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | SV BLC JO9-5 | 230070 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | Haarsteeg JO9-3 | 231534 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | CHC JO9-2JM | Zwaluw VFC JO9-8 | 229991 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | OJC ROSMALEN JO9-8 | Wilhelmina JO9-4 | 228978 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | SV BLC JO9-5 | 229237 | 0-0 | ||
C | 10-04-2024 18:45 | OJC ROSMALEN JO9-8 | Haarsteeg JO9-3 | 232038 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | Haarsteeg JO9-3 | 230740 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | SV BLC JO9-5 | OJC ROSMALEN JO9-8 | 229666 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | CHC JO9-2JM | 231991 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | SCG'18 JO9-3JM | 165929 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | SV BLC JO9-7 | Haarsteeg JO9-3 | 164737 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | RKDVC JO9-5 | 165170 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 08:30 | FC Engelen JO9-3 | VCB MO9-1 | 165734 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | SCG'18 JO9-3JM | Wilhelmina JO9-4 | 168220 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:30 | FC Engelen JO9-3 | SV BLC JO9-7 | 167037 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | Zwaluw VFC JO9-8 | 167768 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:15 | VCB MO9-1 | RKDVC JO9-5 | 165207 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | SCG'18 JO9-3JM | 166561 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | FC Engelen JO9-3 | 164863 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | SV BLC JO9-7 | VCB MO9-1 | 168386 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | Haarsteeg JO9-3 | 166379 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:15 | VCB MO9-1 | SCG'18 JO9-3JM | 164930 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | RKDVC JO9-5 | 167251 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | SV BLC JO9-7 | Zwaluw VFC JO9-8 | 164759 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 08:30 | FC Engelen JO9-3 | Wilhelmina JO9-4 | 168499 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | FC Engelen JO9-3 | 166825 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | VCB MO9-1 | 165347 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | SV BLC JO9-7 | 164286 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 08:30 | SCG'18 JO9-3JM | Haarsteeg JO9-3 | 165731 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | FC Engelen JO9-3 | SCG'18 JO9-3JM | 166717 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:30 | SV BLC JO9-7 | RKDVC JO9-5 | 168661 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | Zwaluw VFC JO9-8 | Wilhelmina JO9-4 | 167688 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:15 | VCB MO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | 166376 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | RKDVC JO9-5 | Zwaluw VFC JO9-8 | 168316 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | FC Engelen JO9-3 | 168953 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | VCB MO9-1 | 167359 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:30 | SCG'18 JO9-3JM | SV BLC JO9-7 | 168588 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 09:45 | FC Engelen JO9-3 | SC Elshout JO9-1 | 113929 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO9-8 | Nivo Sparta JO9-4 | 110428 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | SV BLC JO9-5 | 114301 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:15 | Nivo Sparta JO9-4 | Haarsteeg JO9-3 | 114322 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:45 | DSC JO9-3 | FC Engelen JO9-3 | 114562 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | OJC ROSMALEN JO9-8 | 114056 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | SV BLC JO9-5 | Nivo Sparta JO9-4 | 113677 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | Wilhelmina JO9-4 | 113569 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO9-8 | DSC JO9-3 | 113424 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO9-8 | Haarsteeg JO9-3 | 112966 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | DSC JO9-3 | 113185 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | SV BLC JO9-5 | 112796 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | Nivo Sparta JO9-4 | FC Engelen JO9-3 | 113206 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | Nivo Sparta JO9-4 | 112573 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | DSC JO9-3 | Haarsteeg JO9-3 | 112672 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | SV BLC JO9-5 | OJC ROSMALEN JO9-8 | 112111 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 08:30 | FC Engelen JO9-3 | Wilhelmina JO9-4 | 112363 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO9-8 | FC Engelen JO9-3 | 111706 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:45 | Haarsteeg JO9-3 | SV BLC JO9-5 | 111859 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | SC Elshout JO9-1 | 111536 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Nivo Sparta JO9-4 | DSC JO9-3 | 111963 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | Nivo Sparta JO9-4 | Wilhelmina JO9-4 | 111172 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | FC Engelen JO9-3 | Haarsteeg JO9-3 | 110941 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 08:45 | DSC JO9-3 | SV BLC JO9-5 | 111412 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | OJC ROSMALEN JO9-8 | 111151 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-3 | SC Elshout JO9-1 | 110581 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | SV BLC JO9-5 | FC Engelen JO9-3 | 110689 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Wilhelmina JO9-4 | DSC JO9-3 | 110270 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | RKDVC JO9-5 | 32020 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | Sparta'30 JO9-2 | NOAD'32 JO9-1 | 31672 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | DESK MO9-1 | Achilles Veen JO9-2JM | 84858 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-3 | WSC MO9-1 | 31778 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Achilles Veen JO9-2JM | NOAD'32 JO9-1 | 29642 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | Sparta'30 JO9-2 | 29994 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:45 | WSC MO9-1 | DESK MO9-1 | 84857 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | Haarsteeg JO9-3 | 29839 | 0-0 | ||
C | 25-09-2023 19:00 | NOAD'32 JO9-1 | WSC MO9-1 | 30720 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | DESK MO9-1 | SC Elshout JO9-1 | 84856 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:30 | Sparta'30 JO9-2 | RKDVC JO9-5 | 30422 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-3 | Achilles Veen JO9-2JM | 30532 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | DESK MO9-2 | SC Elshout JO9-1 | 30308 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | DESK MO9-2 | 31244 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | WSC MO9-1 | SC Elshout JO9-1 | 31377 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | Achilles Veen JO9-2JM | Sparta'30 JO9-2 | 31052 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | DESK MO9-1 | 84855 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | NOAD'32 JO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | 30877 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | DESK MO9-2 | Haarsteeg JO9-3 | 32811 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 09:30 | SC Elshout JO9-1 | NOAD'32 JO9-1 | 33117 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | WSC MO9-1 | Sparta'30 JO9-2 | 33253 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | RKDVC JO9-5 | Achilles Veen JO9-2JM | 32961 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | DESK MO9-1 | Haarsteeg JO9-3 | 84854 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Sparta'30 JO9-2 | DESK MO9-1 | 84853 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Sparta'30 JO9-2 | DESK MO9-2 | 33391 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Achilles Veen JO9-2JM | WSC MO9-1 | 33863 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Haarsteeg JO9-3 | SC Elshout JO9-1 | 33499 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 08:30 | NOAD'32 JO9-1 | RKDVC JO9-5 | 33692 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | CHC JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SV BLC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Zwaluw VFC JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | RKDVC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SCG'18 JO9-3JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Haarsteeg JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | FC Engelen JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SV BLC JO9-7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VCB MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Haarsteeg JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV BLC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | FC Engelen JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SC Elshout JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Nivo Sparta JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DSC JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta'30 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Haarsteeg JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SC Elshout JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Achilles Veen JO9-2JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DESK MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | RKDVC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | NOAD'32 JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | WSC MO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:15 | Veld 5B | KK 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:15 | Veld 2B | KK 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|