314 MO20 (3e fase)
Junioren - Haarsteeg MO20-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Fieke van der Aa | Keeper | ||||||
Rosanne Bertels | |||||||
Femke de Boer | |||||||
Ashlin van Eijk | |||||||
Kim van Heist | |||||||
Kyana Henskens | |||||||
Lieke Klomp | |||||||
Amber Koningstein | |||||||
Annika van der Leij | |||||||
Fleur Pelders | |||||||
Nora Roosen | |||||||
Nurah Sheikkariem | |||||||
Lotte Smith | |||||||
Nienke van der Steen | |||||||
Bo Theunissen | |||||||
Floor Tiedemann | |||||||
Nikki Verkooijen | |||||||
Puck van Zon | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Shah Sheikkariem | Scheidsrechter | ||||||
Myckel Koningstein | Trainer/Teammanager | ||||||
Femke van de Sande | Trainer/Teammanager | ||||||
Erwin Smith | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | VCB MO20-1 | Joep Verboord (Scheidsrechter) | 159454 | Sportpark Haarsteeg | - | - | ||
C | 25-05-2024 12:45 | RKDVC MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 159877 | Sportpark aan de Duinweg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 14:45 | Emplina MO20-1 | Nieuwkuijk MO20-1 | 159657 | 5-0 | ||
C | 11-05-2024 14:30 | VCB MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 159726 | 5-4 | ||
C | 11-05-2024 14:30 | Nemelaer MO20-1 | Margriet MO20-1 | 159790 | 3-2 | ||
C | 11-05-2024 12:30 | Irene MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 159481 | 1-8 | ||
C | 06-05-2024 20:00 | VCB MO20-1 | Nemelaer MO20-1 | 159756 | 2-3 | ||
C | 04-05-2024 14:30 | VCB MO20-1 | Margriet MO20-1 | 159644 | 1-10 | ||
C | 20-04-2024 14:30 | Nemelaer MO20-1 | Nieuwkuijk MO20-1 | 159499 | 1-4 | ||
C | 20-04-2024 17:15 | Margriet MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 159817 | 2-3 | ||
C | 20-04-2024 14:45 | Emplina MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 159560 | 5-0 | ||
C | 13-04-2024 12:45 | RKDVC MO20-1 | Irene MO20-1 | 159425 | 4-3 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Haarsteeg MO20-1 | Emplina MO20-1 | 159620 | 4-0 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Nieuwkuijk MO20-1 | Margriet MO20-1 | 159624 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 17:15 | Margriet MO20-1 | VCB MO20-1 | 159762 | 5-1 | ||
C | 06-04-2024 15:00 | Emplina MO20-1 | Irene MO20-1 | 159580 | 7-0 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | Nieuwkuijk MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 159573 | 3-3 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | Nemelaer MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 159716 | 3-6 | ||
C | 30-03-2024 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | Nieuwkuijk MO20-1 | 159806 | 2-0 | ||
C | 30-03-2024 15:00 | Margriet MO20-1 | Nemelaer MO20-1 | 159303 | 3-0 | ||
C | 27-03-2024 20:00 | Nemelaer MO20-1 | VCB MO20-1 | 159448 | 0-4 | ||
C | 26-03-2024 19:30 | Emplina MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 159595 | 1-2 | ||
C | 23-03-2024 12:45 | RKDVC MO20-1 | Margriet MO20-1 | 159784 | 2-5 | ||
C | 23-03-2024 14:30 | VCB MO20-1 | Emplina MO20-1 | 159846 | 2-7 | ||
C | 23-03-2024 13:30 | Irene MO20-1 | Nemelaer MO20-1 | 159389 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 17:15 | Margriet MO20-1 | Nieuwkuijk MO20-1 | 159550 | 5-1 | ||
C | 16-03-2024 13:30 | Irene MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 159524 | 2-5 | ||
C | 12-03-2024 20:00 | Haarsteeg MO20-1 | Nemelaer MO20-1 | 159568 | 7-2 | ||
C | 09-03-2024 14:30 | VCB MO20-1 | Irene MO20-1 | 159424 | 10-2 | ||
C | 09-03-2024 14:30 | Nieuwkuijk MO20-1 | Nemelaer MO20-1 | 159354 | 0-1 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | Margriet MO20-1 | 159461 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 12:45 | RKDVC MO20-1 | Emplina MO20-1 | 159617 | 0-6 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | Emplina MO20-1 | VCB MO20-1 | 159327 | 6-1 | ||
C | 02-03-2024 17:15 | Margriet MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 159724 | 5-1 | ||
C | 02-03-2024 14:30 | Nieuwkuijk MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 159285 | 0-5 | ||
C | 02-03-2024 14:30 | Nemelaer MO20-1 | Irene MO20-1 | 159546 | 2-1 | ||
C | 27-02-2024 20:00 | Haarsteeg MO20-1 | Irene MO20-1 | 159766 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 12:45 | RKDVC MO20-1 | Nieuwkuijk MO20-1 | 159868 | 2-2 | ||
C | 24-02-2024 13:30 | Irene MO20-1 | Emplina MO20-1 | 159417 | 1-3 | ||
C | 21-02-2024 20:00 | Nemelaer MO20-1 | Emplina MO20-1 | 159511 | 1-6 | ||
C | 17-02-2024 12:45 | RKDVC MO20-1 | VCB MO20-1 | 159668 | 4-6 | ||
C | 17-02-2024 14:30 | Nieuwkuijk MO20-1 | Emplina MO20-1 | 159530 | 2-0 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | Margriet MO20-1 | Irene MO20-1 | 159700 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | RKDVC MO20-1 | 159837 | 9-2 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | Nieuwkuijk MO20-1 | VCB MO20-1 | 159670 | 1-4 | ||
C | 27-01-2024 14:45 | Emplina MO20-1 | Margriet MO20-1 | 159801 | 3-1 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | VCB MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 159563 | 2-6 | ||
C | 27-01-2024 14:45 | RKDVC MO20-1 | Nemelaer MO20-1 | 159280 | 2-5 | ||
C | 27-01-2024 13:30 | Irene MO20-1 | Nieuwkuijk MO20-1 | 159457 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-01-2024 13:15 | OJC ROSMALEN MO20-2 | WSC MO20-1 | 103051 | 1-2 | ||
C | 16-12-2023 13:15 | OJC ROSMALEN MO20-2 | VV Trinitas Oisterwijk MO20-1 | 103017 | 4-4 | ||
C | 16-12-2023 14:45 | Emplina MO20-1 | Boxtel MO20-1 | 103046 | 0-1 | ||
C | 09-12-2023 15:30 | Boxtel MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 103113 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 14:45 | Emplina MO20-1 | OJC ROSMALEN MO20-2 | 103106 | 1-3 | ||
C | 02-12-2023 13:10 | WSC MO20-1 | Boxtel MO20-1 | 103103 | 2-2 | ||
C | 02-12-2023 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO20-1 | 103098 | 3-6 | ||
C | 25-11-2023 15:00 | Emplina MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 103076 | 2-1 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO20-1 | WSC MO20-1 | 103090 | 0-2 | ||
C | 22-11-2023 19:45 | Haarsteeg MO20-1 | OJC ROSMALEN MO20-2 | 103062 | 1-5 | ||
C | 18-11-2023 15:30 | Boxtel MO20-1 | VV Trinitas Oisterwijk MO20-1 | 103072 | 2-2 | ||
C | 18-11-2023 13:30 | WSC MO20-1 | Emplina MO20-1 | 103067 | 3-0 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | Boxtel MO20-1 | OJC ROSMALEN MO20-2 | 103037 | 1-3 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk MO20-1 | Emplina MO20-1 | 103044 | 5-1 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | WSC MO20-1 | 103028 | 2-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-10-2023 11:30 | OJC ROSMALEN MO20-2 | OVV'67 MO20-1 | 24976 | 8-5 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | Madese Boys MO20-1 | WSC MO20-1 | 24994 | 1-3 | ||
C | 07-10-2023 13:30 | Irene MO20-1 | Boxtel MO20-1 | 25013 | 0-10 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | UVV'40 MO20-1 | 25021 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | Madese Boys MO20-1 | 24846 | 2-4 | ||
C | 30-09-2023 13:30 | OVV'67 MO20-1 | WSC MO20-1 | 24825 | 2-5 | ||
C | 30-09-2023 13:15 | UVV'40 MO20-1 | Irene MO20-1 | 24834 | 8-1 | ||
C | 30-09-2023 15:30 | Boxtel MO20-1 | OJC ROSMALEN MO20-2 | 24860 | 1-2 | ||
C | 23-09-2023 13:15 | OJC ROSMALEN MO20-2 | Haarsteeg MO20-1 | 24868 | 5-1 | ||
C | 23-09-2023 14:30 | Madese Boys MO20-1 | UVV'40 MO20-1 | 24886 | 2-8 | ||
C | 23-09-2023 13:30 | Irene MO20-1 | OVV'67 MO20-1 | 24906 | 0-5 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | WSC MO20-1 | Boxtel MO20-1 | 24909 | 1-3 | ||
C | 16-09-2023 15:30 | Boxtel MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 24968 | 4-0 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | UVV'40 MO20-1 | OJC ROSMALEN MO20-2 | 24955 | 5-2 | ||
C | 16-09-2023 13:30 | OVV'67 MO20-1 | Madese Boys MO20-1 | 24947 | 2-4 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | WSC MO20-1 | Irene MO20-1 | 24922 | 9-0 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | Haarsteeg MO20-1 | WSC MO20-1 | 25116 | 0-2 | ||
C | 09-09-2023 14:15 | UVV'40 MO20-1 | OVV'67 MO20-1 | 25104 | 7-5 | ||
C | 09-09-2023 15:30 | Boxtel MO20-1 | Madese Boys MO20-1 | 25130 | 2-0 | ||
C | 09-09-2023 17:15 | OJC ROSMALEN MO20-2 | Irene MO20-1 | 25084 | 15-0 | ||
C | 02-09-2023 14:30 | Madese Boys MO20-1 | OJC ROSMALEN MO20-2 | 25143 | 0-4 | ||
C | 02-09-2023 13:30 | OVV'67 MO20-1 | Boxtel MO20-1 | 25190 | 3-1 | ||
C | 02-09-2023 13:30 | Irene MO20-1 | Haarsteeg MO20-1 | 25162 | 1-3 | ||
C | 02-09-2023 13:00 | WSC MO20-1 | UVV'40 MO20-1 | 25165 | 1-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg MO20-1 | 12 | 12 | 0 | 0 | 36 | 61 | 15 | 46 | 0 |
2 | Emplina MO20-1 | 12 | 9 | 0 | 3 | 27 | 49 | 14 | 35 | 0 |
3 | Margriet MO20-1 | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 | 41 | 19 | 22 | 0 |
4 | VCB MO20-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 38 | 48 | -10 | 0 |
5 | Nemelaer MO20-1 | 12 | 5 | 0 | 7 | 15 | 22 | 39 | -17 | 0 |
6 | Nieuwkuijk MO20-1 | 12 | 2 | 4 | 6 | 10 | 13 | 28 | -15 | 0 |
7 | RKDVC MO20-1 | 12 | 2 | 2 | 8 | 8 | 29 | 56 | -27 | 0 |
8 | Irene MO20-1 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 15 | 49 | -34 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC MO20-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 14 | 5 | 9 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN MO20-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 16 | 9 | 7 | 0 |
3 | VV Trinitas Oisterwijk MO20-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 17 | 12 | 5 | 0 |
4 | Boxtel MO20-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 8 | 0 | 0 |
5 | Emplina MO20-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 4 | 13 | -9 | 0 |
6 | Haarsteeg MO20-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 20 | -12 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UVV'40 MO20-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 31 | 11 | 20 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN MO20-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 36 | 12 | 24 | 0 |
3 | Boxtel MO20-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 21 | 6 | 15 | 0 |
4 | WSC MO20-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 21 | 9 | 12 | 0 |
5 | OVV'67 MO20-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 22 | 25 | -3 | 0 |
6 | Madese Boys MO20-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 | 21 | -10 | 0 |
7 | Haarsteeg MO20-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | 16 | -10 | 0 |
8 | Irene MO20-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 50 | -48 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:45 - 21:15 | Veld 3B | KK 20 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|