0391 Onder 14 (3e fase)
Junioren - Haarsteeg JO14-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Bas de Bie | |||||||
Mikai de Bruijn | |||||||
Rob van Helvoort | |||||||
Milan Heniger | |||||||
Bas Janus | |||||||
Freek Kamerman | |||||||
Siem Klerks | |||||||
Lot de Reuver | |||||||
Ilse Roelofsma | |||||||
Boudewijn Rohs | |||||||
Timo Smetsers | |||||||
Josh Timmermans | |||||||
Noah Tokmakcija | |||||||
Willem de Vaan | |||||||
Teun Van Vugt | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Hennie de Bruijn | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Jelle Vos | Trainer | ||||||
Karianne Martel | Teammanager | ||||||
Menno de Reuver | Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | VOAB JO14-2 | Joost Klerks (Scheidsrechter) | 188181 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | OVC'26 JO14-1 | 186159 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 11:30 | VOAB JO14-2 | Wilhelmina JO14-2 | 187544 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 09:00 | DESK JO14-1 | Nivo Sparta JO14-2 | 208421 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 13:00 | Audacia JO14-1 | GRC-14 JO14-1 | 187385 | 0-0 | ||
C | 07-05-2024 19:00 | Audacia JO14-1 | Nivo Sparta JO14-2 | 208413 | 2-3 | ||
C | 04-05-2024 11:45 | VOAB JO14-2 | GRC-14 JO14-1 | 187390 | 4-2 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO14-3 | Nivo Sparta JO14-2 | 208420 | 3-2 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Zwaluw VFC JO14-2 | Haarsteeg JO14-1 | 186191 | 7-1 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | GRC-14 JO14-1 | Zwaluw VFC JO14-2 | 187213 | 3-3 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Audacia JO14-1 | VOAB JO14-2 | 187620 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | DESK JO14-1 | 187630 | 6-2 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Wilhelmina JO14-2 | Jong Brabant JO14-1 | 188150 | 3-1 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | OVC'26 JO14-1 | Nivo Sparta JO14-2 | 208419 | 6-3 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | DESK JO14-1 | GRC-14 JO14-1 | 185985 | 2-3 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Nivo Sparta JO14-2 | Wilhelmina JO14-2 | 208418 | 1-6 | ||
C | 06-04-2024 09:30 | OJC ROSMALEN JO14-3 | OVC'26 JO14-1 | 186261 | 1-1 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | Jong Brabant JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 187873 | 0-2 | ||
C | 30-03-2024 11:30 | VOAB JO14-2 | Nivo Sparta JO14-2 | 208415 | 2-2 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | VOAB JO14-2 | OJC ROSMALEN JO14-3 | 187388 | 1-2 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Wilhelmina JO14-2 | OVC'26 JO14-1 | 185811 | 1-0 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Audacia JO14-1 | DESK JO14-1 | 187149 | 2-1 | ||
C | 23-03-2024 10:00 | GRC-14 JO14-1 | Jong Brabant JO14-1 | 186378 | 4-1 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | Nivo Sparta JO14-2 | 208417 | 1-4 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO14-3 | Wilhelmina JO14-2 | 187801 | 0-3 | ||
C | 16-03-2024 11:00 | Nivo Sparta JO14-2 | GRC-14 JO14-1 | 208416 | 1-3 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | VOAB JO14-2 | 186452 | 4-1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Jong Brabant JO14-1 | Audacia JO14-1 | 187195 | 0-2 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | OVC'26 JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 186327 | 5-1 | ||
C | 12-03-2024 19:00 | Zwaluw VFC JO14-2 | OJC ROSMALEN JO14-3 | 185741 | 3-1 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | Jong Brabant JO14-1 | DESK JO14-1 | 204042 | 4-1 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | OVC'26 JO14-1 | Audacia JO14-1 | 186661 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 09:15 | Nivo Sparta JO14-2 | Zwaluw VFC JO14-2 | 208414 | 2-3 | ||
C | 02-03-2024 09:15 | OJC ROSMALEN JO14-3 | Haarsteeg JO14-1 | 186001 | 2-4 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | DESK JO14-1 | Zwaluw VFC JO14-2 | 186758 | 0-5 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Wilhelmina JO14-2 | GRC-14 JO14-1 | 188107 | 4-0 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Jong Brabant JO14-1 | VOAB JO14-2 | 185749 | 1-2 | ||
C | 24-02-2024 09:45 | GRC-14 JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 185892 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 10:15 | DESK JO14-1 | OJC ROSMALEN JO14-3 | 186974 | 3-6 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | Audacia JO14-1 | Wilhelmina JO14-2 | 187698 | 2-6 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | VOAB JO14-2 | SCG'18 JO14-2 | 187767 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | Jong Brabant JO14-1 | 186404 | 4-3 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | SCG'18 JO14-2 | Zwaluw VFC JO14-2 | 187580 | 0-18 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | Audacia JO14-1 | 186916 | 1-4 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | OJC ROSMALEN JO14-3 | GRC-14 JO14-1 | 187397 | 2-1 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | OVC'26 JO14-1 | VOAB JO14-2 | 187315 | 9-1 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Jong Brabant JO14-1 | DESK JO14-1 | 187572 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | VOAB JO14-2 | DESK JO14-1 | 187549 | 3-1 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | Wilhelmina JO14-2 | 186646 | 2-0 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Audacia JO14-1 | SCG'18 JO14-2 | 187654 | 13-0 | ||
C | 27-01-2024 09:45 | GRC-14 JO14-1 | OVC'26 JO14-1 | 186111 | 0-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 10:00 | VOAB JO14-2 | OVC'26 JO14-1 | 139266 | 2-3 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | RWB JO14-1 | Zwaluw VFC JO14-2 | 130170 | 1-1 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO14-1 | RWB JO14-1 | 130923 | 1-3 | ||
C | 09-12-2023 12:00 | Audacia JO14-1 | Zwaluw VFC JO14-2 | 130864 | 3-0 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | VOAB JO14-2 | Haarsteeg JO14-1 | 130944 | 3-7 | ||
C | 09-12-2023 13:00 | OVC'26 JO14-1 | DESK JO14-1 | 139270 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | OVC'26 JO14-1 | 139269 | 1-5 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | Audacia JO14-1 | 130648 | 1-2 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | DESK JO14-1 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO14-1 | 130760 | 1-5 | ||
C | 02-12-2023 09:15 | RWB JO14-1 | VOAB JO14-2 | 130714 | 4-2 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | Haarsteeg JO14-1 | 130451 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | Audacia JO14-1 | RWB JO14-1 | 130424 | 0-1 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO14-1 | OVC'26 JO14-1 | 139268 | 2-3 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | VOAB JO14-2 | DESK JO14-1 | 130550 | 0-1 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | DESK JO14-1 | Audacia JO14-1 | 130216 | 1-0 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | OVC'26 JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 139267 | 7-0 | ||
C | 18-11-2023 13:30 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO14-1 | VOAB JO14-2 | 130321 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | Audacia JO14-1 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO14-1 | 129984 | 2-3 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | RWB JO14-1 | 130058 | 1-6 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | DESK JO14-1 | 130011 | 4-2 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | DESK JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 129718 | 2-4 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | VOAB JO14-2 | Audacia JO14-1 | 129844 | 4-3 | ||
C | 04-11-2023 13:00 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO14-1 | Zwaluw VFC JO14-2 | 129823 | 3-5 | ||
C | 04-11-2023 13:00 | OVC'26 JO14-1 | RWB JO14-1 | 139265 | 3-4 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Audacia JO14-1 | OVC'26 JO14-1 | 139264 | 5-2 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO14-1 | 129606 | 3-1 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | VOAB JO14-2 | 129559 | 1-1 | ||
C | 28-10-2023 09:15 | RWB JO14-1 | DESK JO14-1 | 129672 | 4-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | RKTVC JO14-1 | 49654 | 0-7 | ||
C | 14-10-2023 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | Den Dungen JO14-1 | 49526 | 1-3 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO14-2 | SCG'18 JO14-1 | 49606 | 1-0 | ||
C | 14-10-2023 08:30 | GVV'63 JO14-1JM | DSC JO14-1 | 49692 | 0-5 | ||
C | 07-10-2023 11:45 | RKTVC JO14-1 | OJC ROSMALEN JO14-2 | 49781 | 1-0 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | SCG'18 JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 49816 | 5-2 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | DSC JO14-1 | Zwaluw VFC JO14-2 | 49941 | 4-1 | ||
C | 07-10-2023 11:45 | Den Dungen JO14-1 | GVV'63 JO14-1JM | 49882 | 6-2 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | DSC JO14-1 | SCG'18 JO14-1 | 49219 | 0-3 | ||
C | 30-09-2023 08:45 | Zwaluw VFC JO14-2 | Den Dungen JO14-1 | 49152 | 2-5 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO14-2 | Haarsteeg JO14-1 | 49109 | 13-2 | ||
C | 30-09-2023 08:30 | GVV'63 JO14-1JM | RKTVC JO14-1 | 49245 | 2-3 | ||
C | 23-09-2023 13:15 | Den Dungen JO14-1 | OJC ROSMALEN JO14-2 | 49436 | 2-2 | ||
C | 23-09-2023 11:45 | RKTVC JO14-1 | DSC JO14-1 | 49334 | 3-1 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | GVV'63 JO14-1JM | 49471 | 3-8 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | SCG'18 JO14-1 | Zwaluw VFC JO14-2 | 49368 | 6-0 | ||
C | 16-09-2023 13:15 | Den Dungen JO14-1 | SCG'18 JO14-1 | 49989 | 1-2 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | RKTVC JO14-1 | 50024 | 2-19 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO14-2 | DSC JO14-1 | 50107 | 2-0 | ||
C | 16-09-2023 08:30 | GVV'63 JO14-1JM | Zwaluw VFC JO14-2 | 50132 | 4-2 | ||
C | 09-09-2023 08:30 | GVV'63 JO14-1JM | SCG'18 JO14-1 | 50354 | 2-1 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Zwaluw VFC JO14-2 | OJC ROSMALEN JO14-2 | 50261 | 3-5 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | DSC JO14-1 | Haarsteeg JO14-1 | 50329 | 5-1 | ||
C | 09-09-2023 11:45 | RKTVC JO14-1 | Den Dungen JO14-1 | 50221 | 9-4 | ||
C | 02-09-2023 13:15 | Den Dungen JO14-1 | DSC JO14-1 | 50489 | 4-2 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO14-1 | Zwaluw VFC JO14-2 | 50522 | 3-2 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | SCG'18 JO14-1 | RKTVC JO14-1 | 50424 | 0-5 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | OJC ROSMALEN JO14-2 | GVV'63 JO14-1JM | 50606 | 4-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina JO14-2 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 27 | 7 | 20 | 0 |
2 | OVC'26 JO14-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 31 | 9 | 22 | 0 |
3 | Zwaluw VFC JO14-2 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 30 | 16 | 14 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN JO14-3 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 17 | 18 | -1 | 0 |
5 | GRC-14 JO14-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 18 | 21 | -3 | 0 |
6 | Audacia JO14-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 16 | 15 | 1 | 0 |
7 | Haarsteeg JO14-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 19 | 26 | -7 | 0 |
8 | VOAB JO14-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 17 | 28 | -11 | 0 |
9 | Nivo Sparta JO14-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 18 | 26 | -8 | 0 |
10 | Jong Brabant JO14-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 10 | 18 | -8 | 0 |
11 | DESK JO14-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 10 | 29 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RWB JO14-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 23 | 8 | 15 | 0 |
2 | OVC'26 JO14-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 23 | 14 | 9 | 0 |
3 | Haarsteeg JO14-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 16 | 21 | -5 | 0 |
4 | Audacia JO14-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 15 | 12 | 3 | 0 |
5 | Zwaluw VFC JO14-2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 12 | 15 | -3 | 0 |
6 | ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO14-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 15 | 17 | -2 | 0 |
7 | DESK JO14-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 7 | 17 | -10 | 0 |
8 | VOAB JO14-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | 19 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKTVC JO14-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 47 | 9 | 38 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO14-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 27 | 10 | 17 | 0 |
3 | Den Dungen JO14-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 25 | 20 | 5 | 0 |
4 | SCG'18 JO14-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 17 | 11 | 6 | 0 |
5 | DSC JO14-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 17 | 14 | 3 | 0 |
6 | GVV'63 JO14-1JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 20 | 24 | -4 | 0 |
7 | Haarsteeg JO14-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 14 | 55 | -41 | 0 |
8 | Zwaluw VFC JO14-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 10 | 34 | -24 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 20:45 | Veld 3A | KK 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:45 | Veld 1B | KK 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|