0388 Onder 15 (3e fase)
Junioren - Haarsteeg JO15-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Maxim Boelen | |||||||
Max Bos | |||||||
Mart van den Brandt | |||||||
Joost Brons | |||||||
Lars de Corte | |||||||
Thijn van Falier | |||||||
Luuk van den Heuvel | |||||||
Jens Klerks | |||||||
Cas van Oijen | |||||||
Gijs Roelofsma | |||||||
Max van der Spoel | |||||||
Mikai Theunissen | |||||||
Bram Timmermans | |||||||
Ib Verbunt | |||||||
Quint Verheijen | |||||||
Thijmen Wiering | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arjan Wiering | Trainer | ||||||
Bas Verbunt | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 13:00 | SV BLC JO15-2 | Haarsteeg JO15-2 | P. (Paul) Höppener | 192160 | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 192182 | 1-4 | ||
C | 11-05-2024 13:00 | RKDVC JO15-3 | SV BLC JO15-2 | 189745 | 4-2 | ||
C | 11-05-2024 12:30 | Waspik JO15-1 | SC 't Zand JO15-4 | 189175 | 10-0 | ||
C | 11-05-2024 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | Nemelaer JO15-1 | 189993 | 0-2 | ||
C | 11-05-2024 11:30 | SCG'18 JO15-2 | Emplina JO15-4 | 190302 | 1-3 | ||
C | 11-05-2024 10:30 | GDC JO15-1 | FC Engelen JO15-2 | 189055 | 1-2 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | SC 't Zand JO15-4 | Emplina JO15-4 | 190205 | 1-2 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | SCG'18 JO15-2 | FC Engelen JO15-2 | 191242 | 2-0 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | RKDVC JO15-3 | 190957 | 0-5 | ||
C | 13-04-2024 11:15 | RKDVC JO15-3 | GDC JO15-1 | 188622 | 2-3 | ||
C | 13-04-2024 11:45 | FC Engelen JO15-2 | Waspik JO15-1 | 191389 | 4-6 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | SC 't Zand JO15-4 | 191171 | 0-1 | ||
C | 13-04-2024 09:45 | Nemelaer JO15-1 | Emplina JO15-4 | 190576 | 5-2 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | SV BLC JO15-2 | Wilhelmina JO15-2 | 191776 | 2-0 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO15-3 | SCG'18 JO15-2 | 192236 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | GDC JO15-1 | Haarsteeg JO15-2 | 188585 | 5-4 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Waspik JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 190429 | 2-4 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | SCG'18 JO15-2 | SV BLC JO15-2 | 190173 | 3-2 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | RKDVC JO15-3 | 191162 | 0-3 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | SC 't Zand JO15-4 | Nemelaer JO15-1 | 191679 | 1-9 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Emplina JO15-4 | FC Engelen JO15-2 | 190116 | 3-2 | ||
C | 30-03-2024 10:30 | GDC JO15-1 | SC 't Zand JO15-4 | 188842 | 6-0 | ||
C | 23-03-2024 12:00 | FC Engelen JO15-2 | Nemelaer JO15-1 | 191361 | 1-3 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | RKDVC JO15-3 | SCG'18 JO15-2 | 190757 | 2-2 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | Wilhelmina JO15-2 | 191640 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | SV BLC JO15-2 | Waspik JO15-1 | 189893 | 5-3 | ||
C | 23-03-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO15-3 | Emplina JO15-4 | 192034 | 4-1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | SC 't Zand JO15-4 | FC Engelen JO15-2 | 191569 | 5-1 | ||
C | 16-03-2024 13:00 | Nemelaer JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 191865 | 3-0 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | Waspik JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 192022 | 5-3 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Emplina JO15-4 | SV BLC JO15-2 | 191959 | 5-2 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | GDC JO15-1 | 189937 | 1-8 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | SCG'18 JO15-2 | Haarsteeg JO15-2 | 190372 | 3-0 | ||
C | 02-03-2024 09:45 | SC 't Zand JO15-4 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 190515 | 1-5 | ||
C | 02-03-2024 11:00 | Waspik JO15-1 | GDC JO15-1 | 191331 | 4-2 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | SCG'18 JO15-2 | Wilhelmina JO15-2 | 191100 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | FC Engelen JO15-2 | SV BLC JO15-2 | 190170 | 0-2 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | Emplina JO15-4 | Haarsteeg JO15-2 | 192196 | 1-0 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Nemelaer JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 191787 | 3-0 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | GDC JO15-1 | Emplina JO15-4 | 191466 | 3-0 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | SCG'18 JO15-2 | SC 't Zand JO15-4 | 191388 | 3-1 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | RKDVC JO15-3 | FC Engelen JO15-2 | 190435 | 0-1 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | Waspik JO15-1 | 191580 | 0-6 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | Nemelaer JO15-1 | 190142 | 1-4 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | SV BLC JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 191024 | 1-3 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Waspik JO15-1 | SCG'18 JO15-2 | 190735 | 4-4 | ||
C | 03-02-2024 11:45 | FC Engelen JO15-2 | Haarsteeg JO15-2 | 191083 | 4-4 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Emplina JO15-4 | Wilhelmina JO15-2 | 191894 | 3-3 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Nemelaer JO15-1 | GDC JO15-1 | 191146 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | SC 't Zand JO15-4 | SV BLC JO15-2 | 191390 | 6-0 | ||
C | 03-02-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO15-3 | RKDVC JO15-3 | 190621 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO15-3 | FC Engelen JO15-2 | 191721 | 3-0 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | SV BLC JO15-2 | Nemelaer JO15-1 | 191378 | 0-3 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | RKDVC JO15-3 | Emplina JO15-4 | 190344 | 5-0 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | SC 't Zand JO15-4 | 190108 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | Waspik JO15-1 | 192058 | 0-1 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | GDC JO15-1 | SCG'18 JO15-2 | 189985 | 0-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 12:45 | RKKSV JO15-1 | FC Engelen JO15-2 | 131991 | 0-1 | ||
C | 16-12-2023 12:30 | Emplina JO15-3 | SCG'18 JO15-2 | 132171 | 0-3 | ||
C | 16-12-2023 12:00 | GVV'63 JO15-1 | Wilhelmina JO15-2 | 132084 | 4-1 | ||
C | 13-12-2023 19:00 | RKKSV JO15-1 | GVV'63 JO15-1 | 133335 | 1-4 | ||
C | 09-12-2023 13:15 | OJC ROSMALEN JO15-3 | Emplina JO15-3 | 133497 | 2-0 | ||
C | 09-12-2023 11:45 | FC Engelen JO15-2 | SCG'18 JO15-2 | 133415 | 1-0 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-2 | Wilhelmina JO15-2 | 133568 | 2-0 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | GVV'63 JO15-1 | Haarsteeg JO15-2 | 132985 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | SCG'18 JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 133170 | 3-0 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | FC Engelen JO15-2 | 133225 | 3-2 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | Emplina JO15-3 | RKKSV JO15-1 | 133067 | 6-0 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-3 | Wilhelmina JO15-2 | 132892 | 1-1 | ||
C | 25-11-2023 12:45 | RKKSV JO15-1 | SCG'18 JO15-2 | 132663 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 11:45 | FC Engelen JO15-2 | Haarsteeg JO15-2 | 132817 | 1-1 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | GVV'63 JO15-1 | Emplina JO15-3 | 132756 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 13:00 | Wilhelmina JO15-2 | RKKSV JO15-1 | 132397 | 6-1 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-2 | Emplina JO15-3 | 132560 | 2-2 | ||
C | 18-11-2023 11:50 | FC Engelen JO15-2 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 132497 | 1-1 | ||
C | 18-11-2023 11:45 | SCG'18 JO15-2 | GVV'63 JO15-1 | 132342 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:30 | OJC ROSMALEN JO15-3 | Haarsteeg JO15-2 | 132233 | 1-0 | ||
C | 04-11-2023 11:45 | FC Engelen JO15-2 | GVV'63 JO15-1 | 131736 | 0-2 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-2 | SCG'18 JO15-2 | 131888 | 3-2 | ||
C | 04-11-2023 11:30 | Wilhelmina JO15-2 | Emplina JO15-3 | 131635 | 1-6 | ||
C | 04-11-2023 13:15 | OJC ROSMALEN JO15-3 | RKKSV JO15-1 | 131818 | 2-0 | ||
C | 28-10-2023 12:45 | RKKSV JO15-1 | Haarsteeg JO15-2 | 131304 | 2-2 | ||
C | 28-10-2023 12:30 | Emplina JO15-3 | FC Engelen JO15-2 | 131476 | 2-0 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | SCG'18 JO15-2 | Wilhelmina JO15-2 | 131580 | 0-4 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | GVV'63 JO15-1 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 131389 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-10-2023 11:00 | Audacia JO15-1 | SVSSS JO15-2 | 51782 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | RKDVC JO15-3 | Nemelaer JO15-2 | 51929 | 0-2 | ||
C | 14-10-2023 12:00 | Irene JO15-1 | Uno Animo JO15-1 | 52068 | 0-0 | ||
C | 11-10-2023 18:30 | SV BLC JO15-2 | Haarsteeg JO15-2 | 51828 | 3-2 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | Uno Animo JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 52402 | 1-0 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-2 | Audacia JO15-1 | 52211 | 2-1 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | SVSSS JO15-2 | Irene JO15-1 | 52313 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Nemelaer JO15-2 | SV BLC JO15-2 | 52095 | 1-4 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | SV BLC JO15-2 | Audacia JO15-1 | 51055 | 3-2 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | RKDVC JO15-3 | SVSSS JO15-2 | 51152 | 6-0 | ||
C | 30-09-2023 12:00 | Irene JO15-1 | Nemelaer JO15-2 | 51376 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 11:00 | Uno Animo JO15-1 | Haarsteeg JO15-2 | 51276 | 8-0 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | Nemelaer JO15-2 | Uno Animo JO15-1 | 51403 | 1-4 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | Audacia JO15-1 | Irene JO15-1 | 51697 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | SVSSS JO15-2 | SV BLC JO15-2 | 51623 | 0-4 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | Haarsteeg JO15-2 | RKDVC JO15-3 | 51518 | 1-2 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | SV BLC JO15-2 | Uno Animo JO15-1 | 52612 | 2-4 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | Irene JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 52760 | 2-11 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | Audacia JO15-1 | Nemelaer JO15-2 | 52560 | 8-0 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | SVSSS JO15-2 | Haarsteeg JO15-2 | 52484 | 5-2 | ||
C | 11-09-2023 18:30 | Audacia JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 53339 | 1-1 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | Uno Animo JO15-1 | Audacia JO15-1 | 53008 | 4-3 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | RKDVC JO15-3 | SV BLC JO15-2 | 52879 | 3-0 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | Nemelaer JO15-2 | SVSSS JO15-2 | 52787 | 3-5 | ||
C | 09-09-2023 12:00 | Irene JO15-1 | Haarsteeg JO15-2 | 53106 | 0-10 | ||
C | 02-09-2023 13:00 | SV BLC JO15-2 | Irene JO15-1 | 53391 | 7-0 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | SVSSS JO15-2 | Uno Animo JO15-1 | 53265 | 1-3 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-2 | Nemelaer JO15-2 | 53161 | 2-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nemelaer JO15-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 34 | 7 | 27 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 27 | 11 | 16 | 0 |
3 | Waspik JO15-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 41 | 22 | 19 | 0 |
4 | SCG'18 JO15-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 21 | 14 | 7 | 0 |
5 | GDC JO15-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 30 | 17 | 13 | 0 |
6 | Emplina JO15-4 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 20 | 26 | -6 | 0 |
7 | RKDVC JO15-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 25 | 18 | 7 | 0 |
8 | SV BLC JO15-2 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 16 | 27 | -11 | 0 |
9 | SC 't Zand JO15-4 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 17 | 38 | -21 | 0 |
10 | FC Engelen JO15-2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 15 | 29 | -14 | 0 |
11 | Wilhelmina JO15-2 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 7 | 28 | -21 | 0 |
12 | Haarsteeg JO15-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 13 | 29 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GVV'63 JO15-1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 10 | 2 | 8 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO15-3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 5 | 2 | 0 |
3 | Emplina JO15-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 16 | 8 | 8 | 0 |
4 | Haarsteeg JO15-2 | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 10 | 8 | 2 | 0 |
5 | Wilhelmina JO15-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 16 | 16 | 0 | 0 |
6 | FC Engelen JO15-2 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 6 | 9 | -3 | 0 |
7 | SCG'18 JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | 8 | 0 | 0 |
8 | RKKSV JO15-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 21 | -17 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uno Animo JO15-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 24 | 7 | 17 | 0 |
2 | SV BLC JO15-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 16 | 12 | 4 | 0 |
3 | RKDVC JO15-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 12 | 5 | 7 | 0 |
4 | SVSSS JO15-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 11 | 18 | -7 | 0 |
5 | Haarsteeg JO15-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | 19 | -10 | 0 |
6 | Audacia JO15-1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 15 | 10 | 5 | 0 |
7 | Nemelaer JO15-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 7 | 23 | -16 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 20:45 | Veld 5A | KK 19 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:45 | Veld 2A | KK 19 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|