0388 Onder 15 (3e fase)
Junioren - Haarsteeg JO15-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Omar Benelayyachi | |||||||
Noah Blom | |||||||
Renske van Bokhoven | |||||||
Roel Damen | |||||||
Jan van Delft | |||||||
Olaf Fabrie | |||||||
Tijn van de Griend | |||||||
Xavi Van Helvoort | |||||||
Gijs Hulsman | |||||||
Nick van Laaren | |||||||
Niels Lansdaal | |||||||
Kris Meijers | |||||||
Xavier van Stokkum | |||||||
Dieter Teklenburg | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Sander van der Loo | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Tom van der Loo | Trainer/Teammanager | ||||||
Erwin Slegers | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:15 | Zwaluw VFC JO15-3 | Haarsteeg JO15-1 | 191502 | Sportpark Bergenshuizen | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 13:15 | Zwaluw VFC JO15-3 | Haarsteeg JO15-1 | 191502 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 11:00 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | Jong Brabant JO15-4 | 191225 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1JM | Hilvaria JO15-1 | 189493 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 11:15 | RKDVC JO15-2 | WSC JO15-2 | 190767 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 11:00 | Uno Animo JO15-1 | Helvoirt JO15-1 | 189897 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | WSC JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | 190546 | 1-4 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | Uno Animo JO15-1 | Jong Brabant JO15-4 | 189551 | 7-2 | ||
C | 20-04-2024 11:15 | RKDVC JO15-2 | Hilvaria JO15-1 | 192095 | 1-0 | ||
C | 20-04-2024 13:15 | Zwaluw VFC JO15-3 | Helvoirt JO15-1 | 191979 | 2-2 | ||
C | 13-04-2024 13:30 | Hilvaria JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 191562 | 2-5 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | Sarto JO15-2 | Zwaluw VFC JO15-3 | 191645 | 4-1 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Jong Brabant JO15-4 | Nieuwkuijk JO15-1JM | 189417 | 0-8 | ||
C | 13-04-2024 11:30 | Helvoirt JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 191758 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 13:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | Uno Animo JO15-1 | 190615 | 4-4 | ||
C | 06-04-2024 15:00 | Nieuwkuijk JO15-1JM | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | 189145 | 1-1 | ||
C | 06-04-2024 13:15 | Zwaluw VFC JO15-3 | Jong Brabant JO15-4 | 189719 | 6-0 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Helvoirt JO15-1 | 190386 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 11:15 | RKDVC JO15-2 | Sarto JO15-2 | 189405 | 5-2 | ||
C | 06-04-2024 11:45 | WSC JO15-2 | Hilvaria JO15-1 | 189350 | 3-0 | ||
C | 25-03-2024 18:30 | RKDVC JO15-2 | Uno Animo JO15-1 | 191969 | 6-0 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Helvoirt JO15-1 | Hilvaria JO15-1 | 191115 | 2-2 | ||
C | 23-03-2024 13:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-3 | 190999 | 0-3 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Uno Animo JO15-1 | WSC JO15-2 | 188616 | 0-2 | ||
C | 23-03-2024 11:15 | Sarto JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | 191332 | 2-4 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Jong Brabant JO15-4 | RKDVC JO15-2 | 188703 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 15:00 | Nieuwkuijk JO15-1JM | Uno Animo JO15-1 | 189794 | 3-0 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Jong Brabant JO15-4 | 191810 | 19-2 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | WSC JO15-2 | Helvoirt JO15-1 | 190736 | 2-1 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | RKDVC JO15-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | 188665 | 3-0 | ||
C | 16-03-2024 14:00 | Hilvaria JO15-1 | Sarto JO15-2 | 189909 | 2-0 | ||
C | 09-03-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 189207 | 4-0 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | WSC JO15-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | 192209 | 6-3 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | WSC JO15-2 | Sarto JO15-2 | 189947 | 7-1 | ||
C | 02-03-2024 14:30 | Hilvaria JO15-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | 191489 | 1-2 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Zwaluw VFC JO15-3 | Nieuwkuijk JO15-1JM | 189017 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | Helvoirt JO15-1 | Jong Brabant JO15-4 | 190705 | 7-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Uno Animo JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 192098 | 1-6 | ||
C | 24-02-2024 10:00 | Jong Brabant JO15-4 | Sarto JO15-2 | 189984 | 1-7 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1JM | RKDVC JO15-2 | 189903 | 1-1 | ||
C | 24-02-2024 13:15 | Zwaluw VFC JO15-3 | WSC JO15-2 | 189225 | 0-3 | ||
C | 24-02-2024 13:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | Helvoirt JO15-1 | 189679 | 4-1 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | WSC JO15-2 | Jong Brabant JO15-4 | 190004 | 5-1 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Hilvaria JO15-1 | Uno Animo JO15-1 | 188707 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Nieuwkuijk JO15-1JM | 190612 | 0-1 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | RKDVC JO15-2 | Zwaluw VFC JO15-3 | 191649 | 0-3 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Sarto JO15-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | 188909 | 3-3 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | Helvoirt JO15-1 | Baardwijk JO15-1 | 189777 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 13:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | Haarsteeg JO15-1 | 188847 | 2-6 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1JM | WSC JO15-2 | 189315 | 4-1 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Sarto JO15-2 | Helvoirt JO15-1 | 191727 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Jong Brabant JO15-4 | Hilvaria JO15-1 | 191503 | 2-5 | ||
C | 27-01-2024 11:15 | Baardwijk JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 191254 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Uno Animo JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-3 | 189087 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | FC Right-Oh JO15-1JM | 132048 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | WSC JO15-2 | ST Almkerk/Altena JO15-1 | 131994 | 2-1 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO15-1 | RFC JO15-1 | 132232 | 3-1 | ||
C | 09-12-2023 11:30 | Roda Boys/Bommelerwaard JO15-1 | Baardwijk JO15-1 | 133496 | 3-1 | ||
C | 09-12-2023 10:45 | WSC JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | 133338 | 5-1 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | RFC JO15-1 | FC Right-Oh JO15-1JM | 133603 | 6-0 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | ST Almkerk/Altena JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 133430 | 2-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | Baardwijk JO15-1 | WSC JO15-2 | 133082 | 0-2 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | RKDVC JO15-2 | Roda Boys/Bommelerwaard JO15-1 | 133112 | 2-1 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | RFC JO15-1 | 132960 | 2-3 | ||
C | 02-12-2023 15:00 | FC Right-Oh JO15-1JM | ST Almkerk/Altena JO15-1 | 133187 | 1-0 | ||
C | 25-11-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Baardwijk JO15-1 | 132720 | 7-0 | ||
C | 25-11-2023 11:45 | WSC JO15-2 | RKDVC JO15-2 | 132666 | 2-2 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO15-1 | FC Right-Oh JO15-1JM | 132891 | 4-1 | ||
C | 25-11-2023 10:00 | ST Almkerk/Altena JO15-1 | RFC JO15-1 | 132829 | 0-2 | ||
C | 18-11-2023 15:00 | FC Right-Oh JO15-1JM | WSC JO15-2 | 132359 | 0-2 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | RKDVC JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | 132284 | 0-3 | ||
C | 18-11-2023 10:15 | RFC JO15-1 | Baardwijk JO15-1 | 132595 | 2-1 | ||
C | 18-11-2023 10:00 | ST Almkerk/Altena JO15-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO15-1 | 132512 | 4-1 | ||
C | 11-11-2023 11:15 | Baardwijk JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 132186 | 4-1 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | ST Almkerk/Altena JO15-1 | Haarsteeg JO15-1 | 131751 | 2-2 | ||
C | 04-11-2023 10:15 | RFC JO15-1 | RKDVC JO15-2 | 131923 | 7-0 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | Roda Boys/Bommelerwaard JO15-1 | WSC JO15-2 | 131817 | 2-3 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | FC Right-Oh JO15-1JM | Baardwijk JO15-1 | 131597 | 0-0 | ||
C | 28-10-2023 11:15 | RKDVC JO15-2 | FC Right-Oh JO15-1JM | 131522 | 3-2 | ||
C | 28-10-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Roda Boys/Bommelerwaard JO15-1 | 131353 | 3-1 | ||
C | 28-10-2023 11:15 | Baardwijk JO15-1 | ST Almkerk/Altena JO15-1 | 131491 | 1-2 | ||
C | 28-10-2023 11:00 | WSC JO15-2 | RFC JO15-1 | 131307 | 0-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 13:00 | Helvoirt JO15-1 | SCG'18 JO15-1 | 51976 | 1-3 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | DVG JO15-1JM | Zwaluw VFC JO15-2 | 52016 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | Nemelaer JO15-1 | Spoord. Boys JO15-1JM | 51745 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 11:30 | Jong Brabant JO15-3 | Haarsteeg JO15-1 | 51859 | 2-2 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | SCG'18 JO15-1 | Jong Brabant JO15-3 | 52164 | 4-1 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Nemelaer JO15-1 | 52210 | 5-0 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Spoord. Boys JO15-1JM | DVG JO15-1JM | 52334 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 13:00 | Zwaluw VFC JO15-2 | Helvoirt JO15-1 | 52386 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | Zwaluw VFC JO15-2 | Haarsteeg JO15-1 | 51260 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | Helvoirt JO15-1 | Spoord. Boys JO15-1JM | 51194 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | DVG JO15-1JM | SCG'18 JO15-1 | 51320 | 5-0 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Jong Brabant JO15-3 | Nemelaer JO15-1 | 51085 | 0-2 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | Spoord. Boys JO15-1JM | Jong Brabant JO15-3 | 51644 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | Nemelaer JO15-1 | DVG JO15-1JM | 51661 | 1-2 | ||
C | 23-09-2023 13:00 | SCG'18 JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-2 | 51471 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | Helvoirt JO15-1 | 51517 | 5-2 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | DVG JO15-1JM | Helvoirt JO15-1 | 52704 | 1-3 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | Spoord. Boys JO15-1JM | Haarsteeg JO15-1 | 52505 | 0-11 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | Nemelaer JO15-1 | SCG'18 JO15-1 | 52522 | 0-1 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | Jong Brabant JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-2 | 52641 | 2-8 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | SCG'18 JO15-1 | Spoord. Boys JO15-1JM | 52850 | 4-2 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | DVG JO15-1JM | Haarsteeg JO15-1 | 53050 | 0-8 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | Helvoirt JO15-1 | Jong Brabant JO15-3 | 52926 | 10-2 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | Zwaluw VFC JO15-2 | Nemelaer JO15-1 | 52993 | 8-3 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Haarsteeg JO15-1 | SCG'18 JO15-1 | 53160 | 3-5 | ||
C | 02-09-2023 13:00 | Spoord. Boys JO15-1JM | Zwaluw VFC JO15-2 | 53284 | 0-16 | ||
C | 02-09-2023 13:00 | Nemelaer JO15-1 | Helvoirt JO15-1 | 53301 | 0-2 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Jong Brabant JO15-3 | DVG JO15-1JM | 53421 | 1-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO15-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 54 | 12 | 42 | 0 |
2 | WSC JO15-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 32 | 15 | 17 | 0 |
3 | Nieuwkuijk JO15-1JM | 8 | 4 | 4 | 0 | 16 | 21 | 6 | 15 | 0 |
4 | RKDVC JO15-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 21 | 16 | 5 | 0 |
5 | VV Trinitas Oisterwijk JO15-3 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 34 | 29 | 5 | 0 |
6 | Helvoirt JO15-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 23 | 19 | 4 | 0 |
7 | Zwaluw VFC JO15-3 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 18 | 17 | 1 | 0 |
8 | Sarto JO15-2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 21 | 24 | -3 | 0 |
9 | Hilvaria JO15-1 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 | 14 | 17 | -3 | 0 |
10 | Uno Animo JO15-1 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 18 | 30 | -12 | 0 |
11 | Jong Brabant JO15-4 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 | 81 | -71 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RFC JO15-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 27 | 6 | 21 | 0 |
2 | WSC JO15-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 16 | 12 | 4 | 0 |
3 | Haarsteeg JO15-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 18 | 11 | 7 | 0 |
4 | ST Almkerk/Altena JO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 11 | 9 | 2 | 0 |
5 | Roda Boys/Bommelerwaard JO15-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | 15 | 15 | 0 | 0 |
6 | RKDVC JO15-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 8 | 21 | -13 | 0 |
7 | FC Right-Oh JO15-1JM | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 4 | 15 | -11 | 0 |
8 | Baardwijk JO15-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 7 | 17 | -10 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SCG'18 JO15-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 13 | 10 | 3 | 0 |
2 | Haarsteeg JO15-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 23 | 9 | 14 | 0 |
3 | Helvoirt JO15-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 18 | 11 | 7 | 0 |
4 | DVG JO15-1JM | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 10 | 13 | -3 | 0 |
5 | Nemelaer JO15-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 3 | 10 | -7 | 0 |
6 | Jong Brabant JO15-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6 | 20 | -14 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Veld 4A | KK 15 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | Veld 2B | KK 15 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|