0683 Onder 16 (3e fase)
Junioren - Haarsteeg JO16-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Joeri Beaard | |||||||
Rik van der Bruggen | |||||||
Sarah Claassen | |||||||
Thijs Disco | |||||||
Dirk Elbertsen | |||||||
Luqa Kelders | |||||||
Quin van Ooijen | |||||||
Koen Pijnenburg | |||||||
Jarno Pijnenburg | |||||||
Tristan van de Pol | |||||||
Puck Scheerder | |||||||
Shhab Shurbaji | |||||||
Bart de Vaan | |||||||
Sander van der Valk | |||||||
Job Verhoeven | |||||||
Mike van der Wal | |||||||
Loek de Wit | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Joey de Fijter | Trainer/Teammanager | ||||||
Nick Koevoets | Trainer/Teammanager | ||||||
Nick Ramaekers | Trainer/Teammanager | ||||||
Lars Rooyakkers | Trainer/Teammanager | ||||||
Bas van Vugt | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:15 | RFC JO16-1 | Haarsteeg JO16-1 | 193520 | Gemeentelijk Sportpark | - | - | |||
C | 18-05-2024 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | FC Right-Oh JO16-1 | Michel Pullen (Scheidsrechter) | 192522 | Sportpark Haarsteeg | - | - | ||
C | 25-05-2024 11:30 | Haarsteeg JO16-1 | GRC-14 JO16-1 | 193760 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 15:00 | OJC ROSMALEN JO16-3 | Dussense Boys JO16-1 | 192847 | 12-4 | ||
C | 20-04-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO16-3 | RWB JO16-2 | 193527 | 6-0 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | FC Right-Oh JO16-1 | RFC JO16-1 | 193047 | 4-3 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | Emplina JO16-2 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 193475 | 0-4 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | FC Right-Oh JO16-1 | OJC ROSMALEN JO16-3 | 193025 | 1-10 | ||
C | 13-04-2024 12:00 | Dussense Boys JO16-1 | RWB JO16-2 | 193089 | 1-2 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 193184 | 2-0 | ||
C | 06-04-2024 12:15 | GRC-14 JO16-1 | RFC JO16-1 | 193622 | 13-1 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Emplina JO16-2 | Haarsteeg JO16-1 | 192933 | 1-3 | ||
C | 06-04-2024 14:45 | RWB JO16-2 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 192617 | 2-5 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | Dussense Boys JO16-1 | 193296 | 5-2 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | RFC JO16-1 | Emplina JO16-2 | 192637 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | Achilles Veen JO16-1 | OJC ROSMALEN JO16-3 | 193372 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 193259 | 1-4 | ||
C | 23-03-2024 14:00 | FC Right-Oh JO16-1 | GRC-14 JO16-1 | 193571 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 15:15 | OJC ROSMALEN JO16-3 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 192434 | 5-1 | ||
C | 16-03-2024 14:45 | RWB JO16-2 | Haarsteeg JO16-1 | 192817 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Emplina JO16-2 | FC Right-Oh JO16-1 | 193174 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | HHC'09 JO16-1 | RFC JO16-1 | 193655 | 2-2 | ||
C | 16-03-2024 10:15 | GRC-14 JO16-1 | Achilles Veen JO16-1 | 193478 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 12:45 | RWB JO16-2 | FC Right-Oh JO16-1 | 193670 | 2-3 | ||
C | 09-03-2024 10:15 | RFC JO16-1 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 192862 | 2-3 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | Emplina JO16-2 | GRC-14 JO16-1 | 192730 | 2-2 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | HHC'09 JO16-1 | Achilles Veen JO16-1 | 192558 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 12:00 | Dussense Boys JO16-1 | RFC JO16-1 | 192415 | 4-3 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | Haarsteeg JO16-1 | 193753 | 4-1 | ||
C | 24-02-2024 12:30 | GRC-14 JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 192561 | 1-0 | ||
C | 24-02-2024 11:30 | Achilles Veen JO16-1 | RWB JO16-2 | 192717 | 13-0 | ||
C | 24-02-2024 12:30 | Emplina JO16-2 | OJC ROSMALEN JO16-3 | 192850 | 1-5 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | FC Right-Oh JO16-1 | Dussense Boys JO16-1 | 192596 | 0-2 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | FC Right-Oh JO16-1 | 192895 | 2-0 | ||
C | 03-02-2024 12:00 | Dussense Boys JO16-1 | Achilles Veen JO16-1 | 192602 | 1-7 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | HHC'09 JO16-1 | Emplina JO16-2 | 192446 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 12:45 | RWB JO16-2 | GRC-14 JO16-1 | 192530 | 1-4 | ||
C | 03-02-2024 15:15 | OJC ROSMALEN JO16-3 | Haarsteeg JO16-1 | 193278 | 5-1 | ||
C | 27-01-2024 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | Dussense Boys JO16-1 | 192809 | 2-6 | ||
C | 27-01-2024 13:45 | FC Right-Oh JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 192685 | 1-3 | ||
C | 27-01-2024 11:30 | Achilles Veen JO16-1 | Emplina JO16-2 | 193677 | 7-0 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | GRC-14 JO16-1 | OJC ROSMALEN JO16-3 | 192981 | 4-1 | ||
C | 27-01-2024 10:15 | RFC JO16-1 | RWB JO16-2 | 193273 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 134161 | 0-3 | ||
C | 16-12-2023 14:30 | HVCH JO16-2 | Emplina JO16-2 | 134234 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 14:00 | sv O.S.S. 1920 JO16-2 | SV TOP JO16-1 | 134054 | 3-3 | ||
C | 12-12-2023 18:30 | Haarsteeg JO16-1 | SV TOP JO16-1 | 134301 | 3-2 | ||
C | 11-12-2023 20:00 | sv O.S.S. 1920 JO16-2 | FC Drunen JO16-1 | 134259 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | SV TOP JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 134397 | 0-4 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | Emplina JO16-2 | OJC ROSMALEN JO16-4 | 134383 | 2-2 | ||
C | 09-12-2023 14:00 | sv O.S.S. 1920 JO16-2 | Haarsteeg JO16-1 | 134361 | 0-7 | ||
C | 09-12-2023 14:30 | HVCH JO16-2 | FC Drunen JO16-1 | 134374 | 3-3 | ||
C | 06-12-2023 19:00 | FC Drunen JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 134096 | 0-1 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | HHC'09 JO16-1 | HVCH JO16-2 | 134340 | 3-1 | ||
C | 02-12-2023 15:15 | OJC ROSMALEN JO16-4 | sv O.S.S. 1920 JO16-2 | 134320 | 2-1 | ||
C | 02-12-2023 11:00 | FC Drunen JO16-1 | Emplina JO16-2 | 134338 | 1-6 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | HVCH JO16-2 | SV TOP JO16-1 | 134284 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | OJC ROSMALEN JO16-4 | 134263 | 1-4 | ||
C | 25-11-2023 12:30 | Emplina JO16-2 | HHC'09 JO16-1 | 134293 | 0-1 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | HHC'09 JO16-1 | sv O.S.S. 1920 JO16-2 | 134213 | 2-0 | ||
C | 18-11-2023 12:30 | SV TOP JO16-1 | OJC ROSMALEN JO16-4 | 134244 | 0-15 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | FC Drunen JO16-1 | Haarsteeg JO16-1 | 134211 | 3-5 | ||
C | 16-11-2023 19:00 | OJC ROSMALEN JO16-4 | FC Drunen JO16-1 | 134181 | 11-1 | ||
C | 13-11-2023 19:00 | Emplina JO16-2 | SV TOP JO16-1 | 134192 | 2-2 | ||
C | 11-11-2023 14:00 | sv O.S.S. 1920 JO16-2 | HVCH JO16-2 | 134157 | 7-1 | ||
C | 08-11-2023 19:00 | HHC'09 JO16-1 | OJC ROSMALEN JO16-4 | 134098 | 1-4 | ||
C | 04-11-2023 12:30 | Emplina JO16-2 | sv O.S.S. 1920 JO16-2 | 134128 | 2-1 | ||
C | 04-11-2023 12:30 | SV TOP JO16-1 | FC Drunen JO16-1 | 134142 | 10-5 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | HVCH JO16-2 | Haarsteeg JO16-1 | 134119 | 2-5 | ||
C | 28-10-2023 15:15 | OJC ROSMALEN JO16-4 | HVCH JO16-2 | 134078 | 7-3 | ||
C | 28-10-2023 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | Emplina JO16-2 | 134058 | 7-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-10-2023 19:00 | Boxtel JO16-2 | B.V.V. JO16-1 | 54256 | 0-0 | ||
C | 21-10-2023 13:30 | B.V.V. JO16-1 | Zwaluw VFC JO16-2 | 54405 | 8-0 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | Zwaluw VFC JO16-2 | 53964 | 4-3 | ||
C | 14-10-2023 12:30 | Emplina JO16-2 | B.V.V. JO16-1 | 53870 | 1-3 | ||
C | 14-10-2023 11:30 | Achilles Veen JO16-1 | Boxtel JO16-2 | 53935 | 9-0 | ||
C | 14-10-2023 12:30 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 53911 | 5-0 | ||
C | 07-10-2023 13:30 | Boxtel JO16-2 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 54009 | 1-7 | ||
C | 07-10-2023 13:30 | B.V.V. JO16-1 | Haarsteeg JO16-1 | 54060 | 7-0 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | HHC'09 JO16-1 | Emplina JO16-2 | 54025 | 5-0 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | Zwaluw VFC JO16-2 | Achilles Veen JO16-1 | 54093 | 2-1 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | Zwaluw VFC JO16-2 | HHC'09 JO16-1 | 53689 | 8-3 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | Boxtel JO16-2 | 53714 | 3-3 | ||
C | 30-09-2023 11:30 | Achilles Veen JO16-1 | B.V.V. JO16-1 | 53653 | 3-7 | ||
C | 30-09-2023 10:30 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | Emplina JO16-2 | 53630 | 8-2 | ||
C | 23-09-2023 14:00 | HHC'09 JO16-1 | Achilles Veen JO16-1 | 53779 | 4-4 | ||
C | 23-09-2023 13:30 | B.V.V. JO16-1 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 53815 | 4-0 | ||
C | 23-09-2023 13:30 | Boxtel JO16-2 | Zwaluw VFC JO16-2 | 53760 | 1-10 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | Emplina JO16-2 | Haarsteeg JO16-1 | 53837 | 1-2 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | Zwaluw VFC JO16-2 | 54193 | 5-10 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Emplina JO16-2 | Boxtel JO16-2 | 54151 | 3-0 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | Achilles Veen JO16-1 | 54213 | 0-12 | ||
C | 16-09-2023 13:30 | B.V.V. JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 54122 | 4-2 | ||
C | 09-09-2023 15:00 | Zwaluw VFC JO16-2 | Emplina JO16-2 | 54312 | 10-0 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | Haarsteeg JO16-1 | HHC'09 JO16-1 | 54338 | 3-0 | ||
C | 09-09-2023 11:30 | Achilles Veen JO16-1 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 54276 | 4-0 | ||
C | 02-09-2023 14:00 | HHC'09 JO16-1 | Boxtel JO16-2 | 54372 | 7-0 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | Emplina JO16-2 | Achilles Veen JO16-1 | 54434 | 0-6 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | Haarsteeg JO16-1 | 54477 | 3-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 26 | 12 | 14 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO16-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 44 | 12 | 32 | 0 |
3 | GRC-14 JO16-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 26 | 6 | 20 | 0 |
4 | HHC'09 JO16-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 12 | 9 | 3 | 0 |
5 | Dussense Boys JO16-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 19 | 24 | -5 | 0 |
6 | FC Right-Oh JO16-1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 10 | 24 | -14 | 0 |
7 | Haarsteeg JO16-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | 21 | -11 | 0 |
8 | RFC JO16-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 17 | 28 | -11 | 0 |
9 | RWB JO16-2 | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 10 | 23 | -13 | 0 |
10 | Emplina JO16-2 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 6 | 21 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OJC ROSMALEN JO16-4 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 45 | 9 | 36 | 0 |
2 | HHC'09 JO16-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 15 | 5 | 10 | 0 |
3 | Haarsteeg JO16-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 28 | 14 | 14 | 0 |
4 | Emplina JO16-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 18 | 14 | 4 | 0 |
5 | sv O.S.S. 1920 JO16-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 14 | 18 | -4 | 0 |
6 | SV TOP JO16-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 17 | 32 | -15 | 0 |
7 | HVCH JO16-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | 31 | -21 | 0 |
8 | FC Drunen JO16-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 14 | 38 | -24 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B.V.V. JO16-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 33 | 6 | 27 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO16-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 43 | 22 | 21 | 0 |
3 | Achilles Veen JO16-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 39 | 13 | 26 | 0 |
4 | ST Wilhelmina'26/NOAD'32 JO16-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 28 | 21 | 7 | 0 |
5 | Haarsteeg JO16-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 12 | 29 | -17 | 0 |
6 | HHC'09 JO16-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | 21 | 24 | -3 | 0 |
7 | Emplina JO16-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 7 | 34 | -27 | 0 |
8 | Boxtel JO16-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 5 | 39 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Veld 2B | KK 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | Veld 4A | KK 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|