0680 Onder 19 (3e fase)
Junioren - Haarsteeg JO19-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Loek Beaard | |||||||
Tijn de Bonth | |||||||
Arthur Burghouts | |||||||
Sebas van Dal | |||||||
Koen van Dijk | |||||||
Chadi den Dulk | |||||||
Ivar van Engelen | |||||||
Ties de Man | |||||||
Julian Moonen | |||||||
Kas van Mourik | |||||||
Teun Neggers | |||||||
Olivier van Pinxteren | |||||||
Ryan te Riele | |||||||
Philip van den Udenhout | |||||||
Daan van Vugt | |||||||
Joel Zhou | |||||||
Teun van Zon | |||||||
Lars van Zon | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Wouter Dalmaijer | Trainer/Teammanager | ||||||
Daan Sleutjes | Trainer/Teammanager | ||||||
Mike van Vugt | Trainer/Teammanager | ||||||
Tom van Vugt | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-5 | Leen van Doorn (Scheidsrechter) | 199488 | Sportpark Haarsteeg | - | - | ||
C | 18-05-2024 11:30 | DESK JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 199678 | Sportpark Eikendijk | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 13:00 | HVCH JO19-2 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | 198582 | 8-2 | ||
C | 04-05-2024 15:00 | Zwaluw VFC JO19-5 | Helvoirt JO19-2 | 199220 | 4-2 | ||
C | 04-05-2024 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | DESK JO19-2 | 198165 | 4-0 | ||
C | 22-04-2024 20:00 | Haarsteeg JO19-2 | HVCH JO19-2 | 198840 | 3-2 | ||
C | 20-04-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 199882 | 1-1 | ||
C | 20-04-2024 14:45 | Helvoirt JO19-2 | ODC JO19-3 | 198052 | 0-1 | ||
C | 20-04-2024 15:00 | HVCH JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 198663 | 5-4 | ||
C | 20-04-2024 16:00 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | 199396 | 0-3 | ||
C | 20-04-2024 13:00 | FC Tilburg JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-5 | 201367 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 11:45 | DESK JO19-2 | FC Tilburg JO19-2 | 201366 | 4-4 | ||
C | 13-04-2024 14:00 | Essche Boys JO19-1 | Wilhelmina JO19-2 | 199377 | 2-3 | ||
C | 13-04-2024 14:45 | ODC JO19-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | 200165 | 0-5 | ||
C | 13-04-2024 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-4 | Haarsteeg JO19-2 | 197970 | 0-6 | ||
C | 06-04-2024 13:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | Zwaluw VFC JO19-5 | 199881 | 6-2 | ||
C | 06-04-2024 16:00 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | ODC JO19-3 | 198254 | 3-1 | ||
C | 06-04-2024 14:45 | Helvoirt JO19-2 | DESK JO19-2 | 198879 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 197884 | 4-4 | ||
C | 06-04-2024 15:00 | FC Tilburg JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 201365 | 2-6 | ||
C | 30-03-2024 14:45 | Helvoirt JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 198322 | 1-4 | ||
C | 23-03-2024 11:30 | DESK JO19-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | 200209 | 5-2 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | HVCH JO19-2 | Wilhelmina JO19-2 | 198260 | 7-2 | ||
C | 23-03-2024 14:00 | Essche Boys JO19-1 | Helvoirt JO19-2 | 200111 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | 199388 | 5-0 | ||
C | 23-03-2024 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-4 | FC Tilburg JO19-2 | 201364 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 17:15 | Zwaluw VFC JO19-5 | ODC JO19-3 | 199774 | 1-3 | ||
C | 16-03-2024 16:00 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | Zwaluw VFC JO19-5 | 199084 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 198463 | 0-2 | ||
C | 16-03-2024 14:45 | Helvoirt JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 199125 | 0-1 | ||
C | 16-03-2024 13:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | Essche Boys JO19-1 | 198428 | 3-2 | ||
C | 09-03-2024 13:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | Wilhelmina JO19-2 | 198168 | 9-0 | ||
C | 09-03-2024 14:00 | Essche Boys JO19-1 | DESK JO19-2 | 198756 | 4-0 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | FC Tilburg JO19-2 | Wilhelmina JO19-2 | 201362 | 2-4 | ||
C | 02-03-2024 17:00 | ODC JO19-3 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 198823 | 3-3 | ||
C | 02-03-2024 16:00 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | DESK JO19-2 | 199912 | 1-4 | ||
C | 02-03-2024 13:15 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | HVCH JO19-2 | 198163 | 2-1 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | Zwaluw VFC JO19-5 | Essche Boys JO19-1 | 199692 | 0-1 | ||
C | 24-02-2024 13:15 | OJC ROSMALEN JO19-4 | Zwaluw VFC JO19-5 | 200310 | 1-1 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | FC Tilburg JO19-2 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | 201361 | 7-5 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | HVCH JO19-2 | ODC JO19-3 | 199479 | 4-1 | ||
C | 24-02-2024 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | Helvoirt JO19-2 | 198357 | 0-1 | ||
C | 24-02-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | 199886 | 3-2 | ||
C | 17-02-2024 14:45 | Wilhelmina JO19-2 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | 199033 | 3-2 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | Zwaluw VFC JO19-5 | HVCH JO19-2 | 198996 | 1-2 | ||
C | 03-02-2024 16:00 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | Essche Boys JO19-1 | 199283 | 1-3 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | DESK JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 197891 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 14:45 | Helvoirt JO19-2 | FC Tilburg JO19-2 | 201360 | 4-1 | ||
C | 03-02-2024 14:30 | ODC JO19-3 | Haarsteeg JO19-2 | 199674 | 1-2 | ||
C | 27-01-2024 14:00 | Essche Boys JO19-1 | ODC JO19-3 | 198227 | 5-0 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | HVCH JO19-2 | Helvoirt JO19-2 | 200292 | 3-2 | ||
C | 27-01-2024 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-4 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | 199823 | 7-2 | ||
C | 27-01-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | FC Tilburg JO19-2 | 201359 | 2-5 | ||
C | 27-01-2024 13:45 | DESK JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-5 | 198281 | 1-11 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-01-2024 12:00 | ST Almkerk/Altena JO19-1 | WSC JO19-2 | 138294 | 5-3 | ||
C | 20-01-2024 13:30 | ODC JO19-2 | Lekvogels JO19-1 | 137988 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 13:30 | ODC JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 137510 | 5-5 | ||
C | 16-12-2023 14:30 | WSC JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-5 | 137635 | 1-3 | ||
C | 16-12-2023 14:00 | Essche Boys JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 137455 | 1-2 | ||
C | 14-12-2023 20:00 | Lekvogels JO19-1 | Essche Boys JO19-1 | 138210 | 4-0 | ||
C | 09-12-2023 16:30 | Zwaluw VFC JO19-5 | Haarsteeg JO19-2 | 138579 | 2-0 | ||
C | 09-12-2023 14:00 | WSC JO19-2 | Lekvogels JO19-1 | 138536 | 1-4 | ||
C | 09-12-2023 14:30 | Essche Boys JO19-1 | ODC JO19-2 | 138412 | 0-5 | ||
C | 09-12-2023 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-3 | ST Almkerk/Altena JO19-1 | 138467 | 3-2 | ||
C | 02-12-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 138337 | 2-2 | ||
C | 02-12-2023 17:00 | ODC JO19-2 | Zwaluw VFC JO19-5 | 138163 | 6-1 | ||
C | 25-11-2023 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-3 | Zwaluw VFC JO19-5 | 138043 | 2-6 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | Essche Boys JO19-1 | ST Almkerk/Altena JO19-1 | 137933 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 13:30 | WSC JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 138112 | 0-3 | ||
C | 18-11-2023 15:00 | Zwaluw VFC JO19-5 | Lekvogels JO19-1 | 137862 | 0-6 | ||
C | 18-11-2023 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-3 | WSC JO19-2 | 137810 | 5-0 | ||
C | 18-11-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 137742 | 5-1 | ||
C | 18-11-2023 12:00 | ST Almkerk/Altena JO19-1 | ODC JO19-2 | 137699 | 1-2 | ||
C | 13-11-2023 20:00 | Lekvogels JO19-1 | ST Almkerk/Altena JO19-1 | 137561 | 5-0 | ||
C | 04-11-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | Lekvogels JO19-1 | 137201 | 0-4 | ||
C | 04-11-2023 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-3 | ODC JO19-2 | 137269 | 5-1 | ||
C | 04-11-2023 15:30 | WSC JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 137339 | 2-4 | ||
C | 04-11-2023 08:30 | Zwaluw VFC JO19-5 | ST Almkerk/Altena JO19-1 | 137383 | 4-2 | ||
C | 28-10-2023 15:30 | ODC JO19-2 | WSC JO19-2 | 137024 | 3-0 | ||
C | 28-10-2023 14:30 | Essche Boys JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-5 | 136971 | 4-2 | ||
C | 28-10-2023 12:15 | Lekvogels JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 137075 | 2-0 | ||
C | 28-10-2023 12:00 | ST Almkerk/Altena JO19-1 | Haarsteeg JO19-2 | 137159 | 1-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-10-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | BMC JO19-1 | 59065 | 4-2 | ||
C | 14-10-2023 14:30 | Essche Boys JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-2 | 58305 | 1-4 | ||
C | 14-10-2023 13:00 | Hedel JO19-1 | Emplina JO19-2 | 58142 | 0-4 | ||
C | 14-10-2023 14:15 | ODC JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 58186 | 4-2 | ||
C | 11-10-2023 19:00 | Emplina JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 58484 | 9-2 | ||
C | 07-10-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | Hedel JO19-1 | 58413 | 0-2 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | BMC JO19-1 | ODC JO19-2 | 58356 | 5-0 | ||
C | 30-09-2023 15:30 | WSC JO19-2 | Emplina JO19-2 | 57721 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 15:15 | ODC JO19-2 | Hedel JO19-1 | 57652 | 3-5 | ||
C | 30-09-2023 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 57774 | 5-1 | ||
C | 30-09-2023 14:30 | Essche Boys JO19-1 | BMC JO19-1 | 57832 | 1-5 | ||
C | 23-09-2023 14:45 | Emplina JO19-2 | ODC JO19-2 | 58012 | 6-1 | ||
C | 23-09-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-2 | WSC JO19-2 | 57938 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 14:45 | Hedel JO19-1 | Essche Boys JO19-1 | 58084 | 6-2 | ||
C | 23-09-2023 14:30 | BMC JO19-1 | OJC ROSMALEN JO19-2 | 57882 | 6-2 | ||
C | 16-09-2023 17:00 | ODC JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-2 | 58718 | 2-3 | ||
C | 16-09-2023 14:45 | Emplina JO19-2 | Haarsteeg JO19-2 | 58603 | 2-0 | ||
C | 16-09-2023 14:45 | Hedel JO19-1 | BMC JO19-1 | 58674 | 2-7 | ||
C | 16-09-2023 14:00 | Essche Boys JO19-1 | WSC JO19-2 | 58779 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 14:00 | Essche Boys JO19-1 | Haarsteeg JO19-2 | 59017 | 4-4 | ||
C | 09-09-2023 14:30 | BMC JO19-1 | Emplina JO19-2 | 58828 | 4-2 | ||
C | 09-09-2023 15:15 | OJC ROSMALEN JO19-2 | Hedel JO19-1 | 58956 | 2-3 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | WSC JO19-2 | ODC JO19-2 | 58903 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 14:45 | Emplina JO19-2 | OJC ROSMALEN JO19-2 | 59135 | 1-0 | ||
C | 02-09-2023 14:45 | Hedel JO19-1 | WSC JO19-2 | 59209 | 20-1 | ||
C | 02-09-2023 15:30 | ODC JO19-2 | Essche Boys JO19-1 | 59251 | 2-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO19-2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 28 | 12 | 16 | 0 |
2 | Essche Boys JO19-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 27 | 12 | 15 | 0 |
3 | HVCH JO19-2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 32 | 17 | 15 | 0 |
4 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-3 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 34 | 20 | 14 | 0 |
5 | Wilhelmina JO19-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 20 | 29 | -9 | 0 |
6 | OJC ROSMALEN JO19-4 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 26 | 25 | 1 | 0 |
7 | FC Tilburg JO19-2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 24 | 31 | -7 | 0 |
8 | DESK JO19-2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 19 | 30 | -11 | 0 |
9 | Zwaluw VFC JO19-5 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 25 | 21 | 4 | 0 |
10 | Helvoirt JO19-2 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 14 | 18 | -4 | 0 |
11 | ODC JO19-3 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 10 | 23 | -13 | 0 |
12 | sv O.S.S. 1920 JO19-4 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 16 | 37 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lekvogels JO19-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 25 | 1 | 24 | 0 |
2 | ODC JO19-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 22 | 12 | 10 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO19-3 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 19 | 14 | 5 | 0 |
4 | Zwaluw VFC JO19-5 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 18 | 21 | -3 | 0 |
5 | Haarsteeg JO19-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 19 | 15 | 4 | 0 |
6 | Essche Boys JO19-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 | 20 | -10 | 0 |
7 | ST Almkerk/Altena JO19-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 | 21 | -10 | 0 |
8 | WSC JO19-2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 27 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BMC JO19-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 29 | 11 | 18 | 0 |
2 | Emplina JO19-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 24 | 7 | 17 | 0 |
3 | Hedel JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 18 | 18 | 0 | 0 |
4 | OJC ROSMALEN JO19-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 16 | 14 | 2 | 0 |
5 | ODC JO19-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 12 | 22 | -10 | 0 |
6 | Haarsteeg JO19-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 | 19 | -8 | 0 |
7 | Essche Boys JO19-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 11 | 30 | -19 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:45 | Veld 3B | KK 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | Veld 1A | KK 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|