0670 Onder 19 (3e fase A-cat)
Junioren - Haarsteeg JO19-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Hugo Timmermans | Keeper | ||||||
Mike van Bokhoven | |||||||
Nick Braspenning | |||||||
Sil van den Brink | |||||||
Jesse van Engelen | |||||||
Rayen Groothuis | |||||||
Jasper Hamers | |||||||
Joël van Heist | |||||||
Jelte van Heuven | |||||||
Lars Kempka | |||||||
Giel van der Lee | |||||||
Milan van Leeuwen | |||||||
Tim Muskens | |||||||
Teun Stoutjesdijk | |||||||
Kobe Verhoeven | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Manuel Braspenning | Assistent-trainer/coach | ||||||
Wim Vos | Overig | ||||||
Hans van Heist | Trainer/Teammanager | ||||||
Sjon Oremans | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Accommodatie | Veld | KK thuis | KK uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 15:00 | Bavel JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | Afgeschermd | 197592 | Sportpark De Roosberg | - | - | ||
C | 18-05-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Avanti'31 JO19-1 | Afgeschermd | 197684 | Sportpark Haarsteeg | - | - |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-04-2024 19:30 | Bavel JO19-1 | DESK JO19-1 | 197473 | 3-0 | ||
C | 20-04-2024 15:00 | Gloria UC JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 197515 | 2-1 | ||
C | 20-04-2024 14:45 | Avesteyn JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 197639 | 6-1 | ||
C | 20-04-2024 15:30 | Avanti'31 JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 197507 | 4-0 | ||
C | 17-04-2024 20:30 | Were Di JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 197586 | 1-3 | ||
C | 13-04-2024 13:15 | DESK JO19-1 | Avanti'31 JO19-1 | 197580 | 2-3 | ||
C | 13-04-2024 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | Bavel JO19-1 | 197689 | 1-0 | ||
C | 13-04-2024 15:45 | Were Di JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 197746 | 1-7 | ||
C | 13-04-2024 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | Avesteyn JO19-1 | 197779 | 2-0 | ||
C | 13-04-2024 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 197549 | 1-4 | ||
C | 10-04-2024 19:30 | Avesteyn JO19-1 | Were Di JO19-1 | 197591 | 7-1 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Real Lunet JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 197560 | 1-3 | ||
C | 06-04-2024 14:30 | Avanti'31 JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 197793 | 0-1 | ||
C | 06-04-2024 14:45 | SVSSS JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 197491 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 15:00 | Gloria UC JO19-1 | DESK JO19-1 | 197804 | 2-0 | ||
C | 06-04-2024 15:15 | Bavel JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 197676 | 0-4 | ||
C | 23-03-2024 13:15 | DESK JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 197519 | 0-0 | ||
C | 23-03-2024 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 197576 | 9-1 | ||
C | 23-03-2024 14:45 | Avesteyn JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 197513 | 4-1 | ||
C | 23-03-2024 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | Avanti'31 JO19-1 | 197715 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 197727 | 2-5 | ||
C | 23-03-2024 15:30 | Were Di JO19-1 | Bavel JO19-1 | 197650 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 15:00 | Bavel JO19-1 | Avesteyn JO19-1 | 197748 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 15:00 | Gloria UC JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 197630 | 1-1 | ||
C | 16-03-2024 14:45 | SVSSS JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 197572 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | DESK JO19-1 | 197505 | 5-1 | ||
C | 16-03-2024 14:30 | Avanti'31 JO19-1 | Were Di JO19-1 | 197699 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Real Lunet JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 197710 | 3-1 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | Gloria UC JO19-1 | Avesteyn JO19-1 | 197768 | 1-4 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | FC Tilburg JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 197709 | 1-8 | ||
C | 09-03-2024 14:30 | Avanti'31 JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 197607 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 12:30 | Real Lunet JO19-1 | DESK JO19-1 | 197701 | 10-2 | ||
C | 02-03-2024 15:00 | Avanti'31 JO19-1 | Bavel JO19-1 | 197730 | 1-1 | ||
C | 02-03-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 197655 | 1-3 | ||
C | 02-03-2024 14:45 | SVSSS JO19-1 | Were Di JO19-1 | 197738 | 0-4 | ||
C | 24-02-2024 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | DESK JO19-1 | 197554 | 7-2 | ||
C | 24-02-2024 14:45 | Avesteyn JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 197700 | 4-1 | ||
C | 24-02-2024 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 197573 | 5-1 | ||
C | 24-02-2024 15:00 | Bavel JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 197797 | 5-2 | ||
C | 24-02-2024 14:30 | Avanti'31 JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 197815 | 2-7 | ||
C | 24-02-2024 17:00 | Were Di JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 197677 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 14:45 | DESK JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 197569 | 2-4 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | Real Lunet JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 197579 | 0-1 | ||
C | 03-02-2024 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Avesteyn JO19-1 | 197528 | 2-3 | ||
C | 03-02-2024 14:45 | SVSSS JO19-1 | Bavel JO19-1 | 197704 | 0-2 | ||
C | 03-02-2024 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Were Di JO19-1 | 197525 | 1-3 | ||
C | 03-02-2024 15:30 | Gloria UC JO19-1 | Avanti'31 JO19-1 | 197807 | 1-1 | ||
C | 27-01-2024 15:30 | Were Di JO19-1 | Gloria UC JO19-1 | 197522 | 4-2 | ||
C | 27-01-2024 15:00 | Bavel JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 197593 | 2-5 | ||
C | 27-01-2024 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 197556 | 5-1 | ||
C | 27-01-2024 14:45 | Avesteyn JO19-1 | Avanti'31 JO19-1 | 197543 | 4-2 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 197604 | 3-0 | ||
C | 27-01-2024 14:30 | DESK JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 197744 | 4-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 14:45 | SVSSS JO19-1 | DESK JO19-1 | 136733 | 2-2 | ||
C | 16-12-2023 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 136732 | 2-2 | ||
C | 16-12-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 136735 | 0-2 | ||
C | 13-12-2023 20:00 | Oirschot Vooruit JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 136738 | 7-1 | ||
C | 13-12-2023 20:00 | Nivo Sparta JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 138935 | 1-5 | ||
C | 09-12-2023 13:30 | FC Engelen JO19-3 | Jong Brabant JO19-1 | 136729 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 138934 | 5-0 | ||
C | 09-12-2023 15:30 | FC Tilburg JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 136728 | 2-1 | ||
C | 09-12-2023 15:00 | Oirschot Vooruit JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 136730 | 4-1 | ||
C | 02-12-2023 11:45 | Nivo Sparta JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 138933 | 2-7 | ||
C | 02-12-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 136727 | 3-3 | ||
C | 02-12-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | DESK JO19-1 | 136726 | 3-2 | ||
C | 02-12-2023 14:45 | SVSSS JO19-1 | FC Engelen JO19-3 | 136724 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 15:15 | Real Lunet JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 136725 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 15:00 | Oirschot Vooruit JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 138932 | 6-0 | ||
C | 25-11-2023 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 136720 | 1-3 | ||
C | 25-11-2023 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 136722 | 1-2 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | FC Engelen JO19-3 | Real Lunet JO19-1 | 136721 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 14:30 | DESK JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 136723 | 1-9 | ||
C | 18-11-2023 11:15 | Nivo Sparta JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 138931 | 2-0 | ||
C | 18-11-2023 15:15 | Real Lunet JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 136716 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 15:00 | Oirschot Vooruit JO19-1 | DESK JO19-1 | 136719 | 2-0 | ||
C | 18-11-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | FC Engelen JO19-3 | 136717 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 136718 | 4-0 | ||
C | 14-11-2023 20:00 | DESK JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 141084 | 7-5 | ||
C | 11-11-2023 11:45 | FC Engelen JO19-3 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 136713 | 0-16 | ||
C | 11-11-2023 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 136714 | 2-3 | ||
C | 11-11-2023 14:45 | SVSSS JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 136715 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 136712 | 0-4 | ||
C | 11-11-2023 14:45 | DESK JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 138930 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 11:45 | Nivo Sparta JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 138929 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 13:00 | DESK JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 136711 | 0-1 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 136709 | 5-1 | ||
C | 04-11-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 136708 | 4-1 | ||
C | 04-11-2023 15:00 | Oirschot Vooruit JO19-1 | FC Engelen JO19-3 | 136710 | 5-0 | ||
C | 28-10-2023 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 138928 | 4-1 | ||
C | 28-10-2023 15:15 | Real Lunet JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 136707 | 1-5 | ||
C | 28-10-2023 14:45 | SVSSS JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 136706 | 2-2 | ||
C | 28-10-2023 15:30 | Jong Brabant JO19-1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 136705 | 2-3 | ||
C | 28-10-2023 13:45 | FC Engelen JO19-3 | DESK JO19-1 | 136704 | 0-15 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-10-2023 13:30 | DESK JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 57436 | 3-2 | ||
C | 14-10-2023 14:45 | SVSSS JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 57473 | 2-3 | ||
C | 14-10-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 57460 | 2-1 | ||
C | 14-10-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 57456 | 1-3 | ||
C | 14-10-2023 13:45 | DESK JO19-1 | Helvoirt JO19-1 | 57445 | 8-2 | ||
C | 07-10-2023 14:45 | Helvoirt JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 57498 | 3-3 | ||
C | 07-10-2023 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 57509 | 2-4 | ||
C | 07-10-2023 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | DESK JO19-1 | 57485 | 4-2 | ||
C | 07-10-2023 15:15 | Real Lunet JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 57483 | 2-7 | ||
C | 04-10-2023 20:00 | SVSSS JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 93139 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 57396 | 1-5 | ||
C | 30-09-2023 14:45 | SVSSS JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 57402 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | Helvoirt JO19-1 | 57383 | 6-3 | ||
C | 30-09-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | DESK JO19-1 | 57378 | 4-2 | ||
C | 23-09-2023 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 57415 | 1-3 | ||
C | 23-09-2023 14:45 | Helvoirt JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 57428 | 1-8 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | Real Lunet JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 57413 | 2-1 | ||
C | 16-09-2023 14:45 | Helvoirt JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 57515 | 0-2 | ||
C | 16-09-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 57534 | 1-3 | ||
C | 16-09-2023 13:00 | DESK JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 57522 | 2-2 | ||
C | 11-09-2023 19:45 | SVSSS JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 57542 | 3-4 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | Real Lunet JO19-1 | Helvoirt JO19-1 | 57553 | 12-0 | ||
C | 09-09-2023 14:45 | Haarsteeg JO19-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 57556 | 1-3 | ||
C | 09-09-2023 14:45 | SVSSS JO19-1 | Jong Brabant JO19-1 | 57579 | 1-1 | ||
C | 09-09-2023 15:00 | FC Tilburg JO19-1 | DESK JO19-1 | 57573 | 3-2 | ||
C | 02-09-2023 13:15 | DESK JO19-1 | Haarsteeg JO19-1 | 57604 | 4-2 | ||
C | 02-09-2023 14:45 | Jong Brabant JO19-1 | Real Lunet JO19-1 | 57582 | 5-2 | ||
C | 02-09-2023 14:45 | Helvoirt JO19-1 | FC Tilburg JO19-1 | 57595 | 1-6 | ||
C | 02-09-2023 14:30 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | SVSSS JO19-1 | 57615 | 5-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jong Brabant JO19-1 | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 26 | 6 | 20 | 0 |
2 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 31 | 10 | 21 | 0 |
3 | Avesteyn JO19-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 31 | 12 | 19 | 0 |
4 | Real Lunet JO19-1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 34 | 16 | 18 | 0 |
5 | Gloria UC JO19-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 16 | 26 | -10 | 0 |
6 | Haarsteeg JO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 18 | 16 | 2 | 0 |
7 | Bavel JO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 16 | 18 | -2 | 0 |
8 | Were Di JO19-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 15 | 25 | -10 | 0 |
9 | Avanti'31 JO19-1 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 14 | 22 | -8 | 0 |
10 | DESK JO19-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 13 | 35 | -22 | 0 |
11 | FC Tilburg JO19-1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 36 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot Vooruit JO19-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 29 | 7 | 22 | 0 |
2 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | 30 | 7 | 23 | 0 |
3 | Haarsteeg JO19-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 19 | 13 | 6 | 0 |
4 | FC Tilburg JO19-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 10 | 15 | -5 | 0 |
5 | SVSSS JO19-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 9 | 20 | -11 | 0 |
6 | Jong Brabant JO19-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 15 | 17 | -2 | 0 |
7 | DESK JO19-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | 22 | -10 | 0 |
8 | Nivo Sparta JO19-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 11 | 34 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jong Brabant JO19-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 16 | 8 | 8 | 0 |
2 | VV Trinitas Oisterwijk JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 22 | 13 | 9 | 0 |
3 | Haarsteeg JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 20 | 16 | 4 | 0 |
4 | FC Tilburg JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 18 | 15 | 3 | 0 |
5 | DESK JO19-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 21 | 17 | 4 | 0 |
6 | SVSSS JO19-1 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 14 | 19 | -5 | 0 |
7 | Helvoirt JO19-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | 33 | -23 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:30 - 21:45 | Veld 3B | KK 20 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | Veld 3B | KK 20 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|