0289 Onder 11 (4e fase)
Pupillen - Haarsteeg JO11-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Tijs van Esch | |||||||
Bjorn Van Oijen | |||||||
Tim Schreuders | |||||||
Sjors Teurlings | |||||||
Fedde Vermeulen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Martijn van Esch | Trainer/Teammanager | ||||||
Sanne Hoefs | Trainer/Teammanager | ||||||
Tom van der Loo | Trainer/Teammanager | ||||||
Mathe Van Oijen | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-05-2022 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | 218214 | 0-4 | ||
C | 21-05-2022 09:30 | SV BLC JO11-1 | ELI JO11-1 | 216005 | 6-6 | ||
C | 21-05-2022 11:00 | ZIGO JO11-1 | SV Unitas'59 JO11-1 | 215894 | 4-2 | ||
C | 14-05-2022 09:45 | ZIGO JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 212417 | 7-3 | ||
C | 14-05-2022 09:30 | SV BLC JO11-1 | BMC JO11-1 | 218813 | 2-6 | ||
C | 14-05-2022 09:45 | SV Unitas'59 JO11-1 | ELI JO11-1 | 217550 | 8-3 | ||
C | 14-05-2022 10:15 | Brabantia JO11-1 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | 214185 | 3-3 | ||
C | 11-05-2022 18:30 | Haarsteeg JO11-1 | SV Unitas'59 JO11-1 | 219571 | 7-4 | ||
C | 23-04-2022 09:15 | ELI JO11-1 | ZIGO JO11-1 | 219294 | 0-2 | ||
C | 23-04-2022 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Brabantia JO11-1 | 213349 | 10-1 | ||
C | 23-04-2022 10:00 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 219597 | 3-3 | ||
C | 23-04-2022 10:15 | BMC JO11-1 | SV Unitas'59 JO11-1 | 219887 | 3-3 | ||
C | 16-04-2022 09:45 | SV Unitas'59 JO11-1 | ZIGO JO11-1 | 219946 | 4-3 | ||
C | 09-04-2022 10:15 | Brabantia JO11-1 | ZIGO JO11-1 | 214985 | 2-8 | ||
C | 09-04-2022 09:45 | SV BLC JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 212648 | 4-1 | ||
C | 09-04-2022 09:45 | SV Unitas'59 JO11-1 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | 217545 | 4-3 | ||
C | 09-04-2022 09:15 | ELI JO11-1 | BMC JO11-1 | 216945 | 3-5 | ||
C | 02-04-2022 10:15 | Brabantia JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 214445 | 1-6 | ||
C | 02-04-2022 10:00 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | ELI JO11-1 | 214833 | 3-5 | ||
C | 02-04-2022 11:00 | ZIGO JO11-1 | BMC JO11-1 | 214747 | 3-1 | ||
C | 26-03-2022 10:15 | BMC JO11-1 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | 216336 | 8-2 | ||
C | 26-03-2022 09:30 | SV BLC JO11-1 | ZIGO JO11-1 | 218179 | 2-5 | ||
C | 26-03-2022 09:45 | SV Unitas'59 JO11-1 | Brabantia JO11-1 | 213400 | 7-2 | ||
C | 26-03-2022 09:15 | ELI JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 215678 | 1-3 | ||
C | 19-03-2022 11:00 | ZIGO JO11-1 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | 219246 | 9-1 | ||
C | 19-03-2022 09:45 | SV BLC JO11-1 | SV Unitas'59 JO11-1 | 219080 | 4-4 | ||
C | 19-03-2022 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | BMC JO11-1 | 218992 | 12-1 | ||
C | 19-03-2022 10:15 | Brabantia JO11-1 | ELI JO11-1 | 215893 | 5-5 | ||
C | 12-03-2022 10:15 | BMC JO11-1 | Brabantia JO11-1 | 219785 | 4-4 | ||
C | 12-03-2022 10:00 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 219533 | 2-8 | ||
C | 12-03-2022 09:15 | ELI JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 219212 | 1-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-03-2022 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | ZIGO JO11-1 | 143233 | 8-3 | ||
C | 05-03-2022 09:00 | WSC JO11-1 | VOAB JO11-1 | 143191 | 0-0 | ||
C | 19-02-2022 09:00 | SV Capelle JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 143733 | 5-8 | ||
C | 19-02-2022 09:00 | WSC JO11-1 | ZIGO JO11-1 | 145064 | 2-6 | ||
C | 19-02-2022 10:00 | VOAB JO11-1 | Baronie JO11-1 | 142864 | 7-1 | ||
C | 12-02-2022 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | VOAB JO11-1 | 144233 | 11-2 | ||
C | 12-02-2022 10:30 | Baronie JO11-1 | WSC JO11-1 | 143236 | 3-4 | ||
C | 12-02-2022 08:30 | ZIGO JO11-1 | SV Capelle JO11-1 | 143548 | 5-1 | ||
C | 10-02-2022 18:15 | SV Capelle JO11-1 | Baronie JO11-1 | 143437 | 3-2 | ||
C | 29-01-2022 12:00 | Baronie JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 143609 | 2-11 | ||
C | 29-01-2022 09:00 | WSC JO11-1 | SV Capelle JO11-1 | 144614 | 6-0 | ||
C | 29-01-2022 10:00 | VOAB JO11-1 | ZIGO JO11-1 | 145212 | 0-5 | ||
C | 22-01-2022 10:00 | SV Capelle JO11-1 | VOAB JO11-1 | 145377 | 0-0 | ||
C | 22-01-2022 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | WSC JO11-1 | 144937 | 0-0 | ||
C | 22-01-2022 08:30 | ZIGO JO11-1 | Baronie JO11-1 | 143796 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-12-2021 08:30 | MVV'58 JO11-1 | Berghem Sport JO11-1 | 116212 | 2-2 | ||
C | 18-12-2021 10:30 | Rhode/VSB JO11-1 | Nivo Sparta JO11-1 | 115353 | 5-0 | ||
C | 11-12-2021 09:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 115968 | 1-5 | ||
C | 11-12-2021 09:00 | Rhode/VSB JO11-1 | Berghem Sport JO11-1 | 114229 | 3-1 | ||
C | 11-12-2021 09:30 | Nivo Sparta JO11-1 | Emplina JO11-1 | 116254 | 1-7 | ||
C | 11-12-2021 08:30 | MVV'58 JO11-1 | UDI'19/CSU JO11-1 | 114558 | 4-6 | ||
C | 06-12-2021 18:30 | Haarsteeg JO11-1 | Nivo Sparta JO11-1 | 113500 | 0-0 | ||
C | 04-12-2021 09:00 | Emplina JO11-1 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 | 113695 | 0-0 | ||
C | 04-12-2021 10:30 | Berghem Sport JO11-1 | UDI'19/CSU JO11-1 | 113977 | 6-8 | ||
C | 04-12-2021 10:30 | MVV'58 JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 114763 | 5-2 | ||
C | 27-11-2021 10:30 | UDI'19/CSU JO11-1 | Rhode/VSB JO11-1 | 114091 | 0-0 | ||
C | 27-11-2021 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Emplina JO11-1 | 115152 | 9-1 | ||
C | 27-11-2021 09:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 | MVV'58 JO11-1 | 113872 | 0-0 | ||
C | 27-11-2021 09:15 | Nivo Sparta JO11-1 | Berghem Sport JO11-1 | 117167 | 4-4 | ||
C | 20-11-2021 09:00 | Emplina JO11-1 | Rhode/VSB JO11-1 | 116497 | 3-2 | ||
C | 20-11-2021 09:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 | UDI'19/CSU JO11-1 | 115969 | 0-0 | ||
C | 13-11-2021 10:15 | Berghem Sport JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 113963 | 2-4 | ||
C | 13-11-2021 08:30 | Nivo Sparta JO11-1 | MVV'58 JO11-1 | 114689 | 3-10 | ||
C | 13-11-2021 09:00 | Rhode/VSB JO11-1 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 | 114723 | 2-3 | ||
C | 13-11-2021 10:30 | UDI'19/CSU JO11-1 | Emplina JO11-1 | 116292 | 1-3 | ||
C | 06-11-2021 12:30 | MVV'58 JO11-1 | Rhode/VSB JO11-1 | 115474 | 8-1 | ||
C | 06-11-2021 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | UDI'19/CSU JO11-1 | 113495 | 1-7 | ||
C | 06-11-2021 09:00 | Emplina JO11-1 | Berghem Sport JO11-1 | 114491 | 3-3 | ||
C | 06-11-2021 09:00 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 | Nivo Sparta JO11-1 | 117058 | 6-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-10-2021 10:15 | Wilhelmina JO11-1 | WSC JO11-1 | 53908 | 1-2 | ||
C | 16-10-2021 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | SC 't Zand JO11-3 | 53409 | 11-2 | ||
C | 16-10-2021 09:00 | Emplina JO11-1 | SCG'18 JO11-1 | 54564 | 6-2 | ||
C | 16-10-2021 08:30 | FC Engelen JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 54520 | 4-5 | ||
C | 09-10-2021 10:00 | WSC JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 55097 | 2-4 | ||
C | 09-10-2021 09:45 | SV BLC JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 54552 | 2-7 | ||
C | 09-10-2021 10:00 | SCG'18 JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 54785 | 6-2 | ||
C | 09-10-2021 10:00 | SC 't Zand JO11-3 | Emplina JO11-1 | 53832 | 2-5 | ||
C | 02-10-2021 10:15 | Wilhelmina JO11-1 | SC 't Zand JO11-3 | 56494 | 5-5 | ||
C | 02-10-2021 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Emplina JO11-1 | 55626 | 3-1 | ||
C | 02-10-2021 08:30 | FC Engelen JO11-1 | WSC JO11-1 | 54528 | 4-8 | ||
C | 02-10-2021 08:30 | SCG'18 JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 55422 | 0-2 | ||
C | 25-09-2021 10:00 | SC 't Zand JO11-3 | SCG'18 JO11-1 | 53954 | 9-5 | ||
C | 25-09-2021 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | Wilhelmina JO11-1 | 55031 | 11-2 | ||
C | 25-09-2021 09:00 | Emplina JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 55821 | 18-0 | ||
C | 25-09-2021 09:00 | WSC JO11-1 | SV BLC JO11-1 | 54737 | 4-3 | ||
C | 18-09-2021 08:30 | FC Engelen JO11-1 | SC 't Zand JO11-3 | 56033 | 4-11 | ||
C | 18-09-2021 09:45 | SV BLC JO11-1 | Haarsteeg JO11-1 | 53702 | 2-5 | ||
C | 18-09-2021 10:00 | SCG'18 JO11-1 | WSC JO11-1 | 55814 | 3-6 | ||
C | 18-09-2021 10:15 | Wilhelmina JO11-1 | Emplina JO11-1 | 53880 | 2-3 | ||
C | 11-09-2021 10:15 | Wilhelmina JO11-1 | FC Engelen JO11-1 | 55301 | 10-2 | ||
C | 11-09-2021 10:00 | SC 't Zand JO11-3 | SV BLC JO11-1 | 56876 | 2-5 | ||
C | 11-09-2021 10:00 | Haarsteeg JO11-1 | SCG'18 JO11-1 | 56292 | 9-1 | ||
C | 11-09-2021 09:00 | Emplina JO11-1 | WSC JO11-1 | 54248 | 5-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZIGO JO11-1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | 41 | 15 | 26 | 0 |
2 | Haarsteeg JO11-1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 44 | 24 | 20 | 0 |
3 | SV Unitas'59 JO11-1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 36 | 29 | 7 | 0 |
4 | SV BLC JO11-1 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 33 | 27 | 6 | 0 |
5 | BMC JO11-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | 28 | 29 | -1 | 0 |
6 | ELI JO11-1 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 24 | 38 | -14 | 0 |
7 | sv O.S.S. 1920 JO11-1 | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 21 | 40 | -19 | 0 |
8 | Brabantia JO11-1 | 7 | 0 | 3 | 4 | 3 | 18 | 43 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO11-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 38 | 12 | 26 | 0 |
2 | ZIGO JO11-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 19 | 11 | 8 | 0 |
3 | WSC JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 9 | 3 | 0 |
4 | VOAB JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 17 | -8 | 0 |
5 | SV Capelle JO11-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | 21 | -12 | 0 |
6 | Baronie JO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 25 | -17 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MVV'58 JO11-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 29 | 14 | 15 | 0 |
2 | Emplina JO11-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 17 | 16 | 1 | 0 |
3 | UDI'19/CSU JO11-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 22 | 14 | 8 | 0 |
4 | Haarsteeg JO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 21 | 16 | 5 | 0 |
5 | Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 8 | 2 | 0 |
6 | Rhode/VSB JO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 13 | 15 | -2 | 0 |
7 | Berghem Sport JO11-1 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 18 | 24 | -6 | 0 |
8 | Nivo Sparta JO11-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 9 | 32 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Haarsteeg JO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 43 | 10 | 33 | 0 |
2 | Emplina JO11-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 38 | 11 | 27 | 0 |
3 | WSC JO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 24 | 20 | 4 | 0 |
4 | SV BLC JO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 19 | 22 | -3 | 0 |
5 | Wilhelmina JO11-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 27 | 25 | 2 | 0 |
6 | SC 't Zand JO11-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 31 | 35 | -4 | 0 |
7 | SCG'18 JO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 17 | 34 | -17 | 0 |
8 | FC Engelen JO11-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 16 | 58 | -42 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:00 | Veld 2 | KK 5A | Team training | najaar 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:45 | Veld 5B | KK 4B | Team training | najaar 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|