0247 Onder 15 (voorjaarsreeks)
Junioren - Haarsteeg JO15-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Finn van Bokhoven | |||||||
Diego Brok | |||||||
Sarah Claassen | |||||||
Stijn Damen | |||||||
Karsten van Gestel | |||||||
Sven van de Griend | |||||||
Kim van Heist | |||||||
Luqa Kelders | |||||||
Tom Platenburg | |||||||
Sven van Steen | |||||||
Luuk Vismale | |||||||
Brave de Wit | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arno van de Griend | Trainer/Teammanager | ||||||
Pierre de Wit | Trainer/Teammanager |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-05-2022 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | NLC'03 JO15-1JM | 157986 | 2-2 | ||
C | 21-05-2022 11:15 | MOSA'14 JO15-1 | DSC JO15-3 | 158787 | 2-1 | ||
C | 21-05-2022 13:00 | RKDVC JO15-4 | Maaskantse Boys JO15-1JM | 158791 | 0-4 | ||
C | 21-05-2022 13:00 | Den Dungen JO15-2 | FC Drunen JO15-1JM | 156933 | 3-3 | ||
C | 21-05-2022 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | 156520 | 1-1 | ||
C | 21-05-2022 13:00 | DVG JO15-2 | Avanti'31 JO15-3 | 160300 | 10-1 | ||
C | 19-05-2022 19:30 | DVG JO15-2 | Maaskantse Boys JO15-1JM | 159221 | 1-3 | ||
C | 14-05-2022 13:00 | DSC JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-4 | 158898 | 3-1 | ||
C | 14-05-2022 11:00 | FC Drunen JO15-1JM | MOSA'14 JO15-1 | 159164 | 2-6 | ||
C | 14-05-2022 13:00 | Avanti'31 JO15-3 | Den Dungen JO15-2 | 157684 | 5-4 | ||
C | 14-05-2022 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | DVG JO15-2 | 157703 | 6-2 | ||
C | 14-05-2022 13:30 | NLC'03 JO15-1JM | RKDVC JO15-4 | 157799 | 3-0 | ||
C | 14-05-2022 14:00 | Maaskantse Boys JO15-1JM | Nieuwkuijk JO15-1 | 159472 | 1-1 | ||
C | 11-05-2022 19:30 | NLC'03 JO15-1JM | DSC JO15-3 | 157396 | 2-2 | ||
C | 07-05-2022 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | Avanti'31 JO15-3 | 158764 | 9-0 | ||
C | 30-04-2022 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | DSC JO15-3 | 173863 | 3-1 | ||
C | 23-04-2022 11:15 | MOSA'14 JO15-1 | Avanti'31 JO15-3 | 158740 | 13-1 | ||
C | 23-04-2022 13:00 | Den Dungen JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 159397 | 0-3 | ||
C | 23-04-2022 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1 | RKDVC JO15-4 | 158605 | 5-1 | ||
C | 23-04-2022 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | FC Drunen JO15-1JM | 159231 | 10-0 | ||
C | 16-04-2022 10:00 | MOSA'14 JO15-1 | Den Dungen JO15-2 | 160352 | 6-2 | ||
C | 16-04-2022 13:00 | DVG JO15-2 | NLC'03 JO15-1JM | 157635 | 1-1 | ||
C | 16-04-2022 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1 | FC Drunen JO15-1JM | 232968 | 8-0 | ||
C | 09-04-2022 13:00 | RKDVC JO15-4 | DVG JO15-2 | 159928 | 6-2 | ||
C | 09-04-2022 11:00 | FC Drunen JO15-1JM | DSC JO15-3 | 157779 | 0-5 | ||
C | 09-04-2022 13:00 | Avanti'31 JO15-3 | Zwaluw VFC JO15-4 | 159615 | 1-15 | ||
C | 09-04-2022 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1 | NLC'03 JO15-1JM | 157494 | 3-1 | ||
C | 09-04-2022 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | MOSA'14 JO15-1 | 158964 | 5-0 | ||
C | 09-04-2022 14:00 | Maaskantse Boys JO15-1JM | Den Dungen JO15-2 | 157444 | 4-0 | ||
C | 06-04-2022 19:00 | Maaskantse Boys JO15-1JM | FC Drunen JO15-1JM | 159022 | 9-1 | ||
C | 02-04-2022 13:30 | NLC'03 JO15-1JM | FC Drunen JO15-1JM | 157690 | 11-3 | ||
C | 02-04-2022 11:15 | MOSA'14 JO15-1 | Maaskantse Boys JO15-1JM | 158058 | 4-3 | ||
C | 02-04-2022 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | Haarsteeg JO15-3 | 158421 | 1-5 | ||
C | 02-04-2022 13:00 | DVG JO15-2 | Nieuwkuijk JO15-1 | 158267 | 3-2 | ||
C | 02-04-2022 13:00 | Den Dungen JO15-2 | RKDVC JO15-4 | 157275 | 6-2 | ||
C | 26-03-2022 13:00 | MOSA'14 JO15-1 | NLC'03 JO15-1JM | 159402 | 0-2 | ||
C | 26-03-2022 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | RKDVC JO15-4 | 159051 | 2-2 | ||
C | 26-03-2022 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1 | FC Drunen JO15-1JM | 157748 | 0-0 | ||
C | 19-03-2022 11:00 | MOSA'14 JO15-1 | Nieuwkuijk JO15-1 | 159318 | 1-2 | ||
C | 19-03-2022 13:00 | DSC JO15-3 | Maaskantse Boys JO15-1JM | 157481 | 1-1 | ||
C | 19-03-2022 11:00 | FC Drunen JO15-1JM | Haarsteeg JO15-3 | 159284 | 0-11 | ||
C | 19-03-2022 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | RKDVC JO15-4 | 156872 | 3-4 | ||
C | 19-03-2022 13:30 | NLC'03 JO15-1JM | Avanti'31 JO15-3 | 157355 | 9-0 | ||
C | 19-03-2022 13:00 | Den Dungen JO15-2 | DVG JO15-2 | 160164 | 4-0 | ||
C | 12-03-2022 13:00 | DVG JO15-2 | MOSA'14 JO15-1 | 158601 | 2-2 | ||
C | 12-03-2022 13:00 | Den Dungen JO15-2 | NLC'03 JO15-1JM | 160188 | 1-3 | ||
C | 12-03-2022 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1 | Zwaluw VFC JO15-4 | 158780 | 4-2 | ||
C | 12-03-2022 13:00 | RKDVC JO15-4 | DSC JO15-3 | 157944 | 2-3 | ||
C | 05-03-2022 13:00 | RKDVC JO15-4 | MOSA'14 JO15-1 | 158890 | 0-2 | ||
C | 05-03-2022 13:00 | Nieuwkuijk JO15-1 | Den Dungen JO15-2 | 158207 | 7-0 | ||
C | 05-03-2022 13:00 | DSC JO15-3 | Avanti'31 JO15-3 | 159142 | 8-0 | ||
C | 26-02-2022 11:00 | FC Drunen JO15-1JM | DVG JO15-2 | 158054 | 0-7 | ||
C | 19-02-2022 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | DVG JO15-2 | 159571 | 4-6 | ||
C | 19-02-2022 13:00 | Avanti'31 JO15-3 | Maaskantse Boys JO15-1JM | 157785 | 2-7 | ||
C | 19-02-2022 11:00 | FC Drunen JO15-1JM | RKDVC JO15-4 | 159598 | 0-5 | ||
C | 19-02-2022 13:00 | DSC JO15-3 | Nieuwkuijk JO15-1 | 157581 | 3-1 | ||
C | 19-02-2022 13:30 | NLC'03 JO15-1JM | Haarsteeg JO15-3 | 159620 | 3-1 | ||
C | 12-02-2022 14:00 | Maaskantse Boys JO15-1JM | Haarsteeg JO15-3 | 157885 | 6-3 | ||
C | 12-02-2022 13:00 | DVG JO15-2 | DSC JO15-3 | 160152 | 0-3 | ||
C | 12-02-2022 13:00 | Den Dungen JO15-2 | Zwaluw VFC JO15-4 | 156916 | 4-3 | ||
C | 12-02-2022 13:00 | RKDVC JO15-4 | Avanti'31 JO15-3 | 159128 | 6-4 | ||
C | 05-02-2022 13:00 | Zwaluw VFC JO15-4 | MOSA'14 JO15-1 | 158584 | 1-4 | ||
C | 05-02-2022 13:00 | Avanti'31 JO15-3 | Nieuwkuijk JO15-1 | 157612 | 0-5 | ||
C | 05-02-2022 13:00 | DSC JO15-3 | Den Dungen JO15-2 | 160143 | 1-1 | ||
C | 05-02-2022 13:30 | NLC'03 JO15-1JM | Maaskantse Boys JO15-1JM | 159983 | 3-3 | ||
C | 29-01-2022 14:00 | Maaskantse Boys JO15-1JM | Zwaluw VFC JO15-4 | 157805 | 5-2 | ||
C | 29-01-2022 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | DSC JO15-3 | 157829 | 0-0 | ||
C | 29-01-2022 13:00 | Avanti'31 JO15-3 | FC Drunen JO15-1JM | 159593 | 2-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-12-2021 10:00 | Bavel JO15-3 | Waspik JO15-1 | 99857 | 1-5 | ||
C | 18-12-2021 09:30 | JEKA JO15-9 | GSBW JO15-1 | 81615 | 1-2 | ||
C | 11-12-2021 09:00 | Wilhelmina'26 JO15-1 | Bavel JO15-3 | 99865 | 4-6 | ||
C | 11-12-2021 10:00 | NOAD'32 JO15-1 | SC 't Zand JO15-2 | 82028 | 0-0 | ||
C | 11-12-2021 13:00 | RKDVC JO15-3 | JEKA JO15-9 | 82788 | 7-4 | ||
C | 11-12-2021 11:30 | RWB JO15-2 | Waspik JO15-1 | 83437 | 2-3 | ||
C | 11-12-2021 13:00 | GSBW JO15-1 | SV Capelle JO15-2 | 81743 | 3-1 | ||
C | 11-12-2021 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | WSC JO15-3 | 82860 | 0-9 | ||
C | 04-12-2021 10:45 | JEKA JO15-9 | RWB JO15-2 | 80076 | 0-0 | ||
C | 04-12-2021 09:30 | SV Capelle JO15-2 | NOAD'32 JO15-1 | 81074 | 11-1 | ||
C | 04-12-2021 11:15 | Bavel JO15-3 | Haarsteeg JO15-3 | 99864 | 1-2 | ||
C | 04-12-2021 12:00 | WSC JO15-3 | RKDVC JO15-3 | 81680 | 4-1 | ||
C | 04-12-2021 12:45 | SC 't Zand JO15-2 | Wilhelmina'26 JO15-1 | 80513 | 1-1 | ||
C | 04-12-2021 13:00 | Waspik JO15-1 | GSBW JO15-1 | 82359 | 0-5 | ||
C | 27-11-2021 10:00 | Wilhelmina'26 JO15-1 | WSC JO15-3 | 82688 | 3-2 | ||
C | 27-11-2021 10:00 | NOAD'32 JO15-1 | Waspik JO15-1 | 81492 | 0-0 | ||
C | 27-11-2021 13:00 | RKDVC JO15-3 | SV Capelle JO15-2 | 79938 | 2-4 | ||
C | 27-11-2021 13:00 | GSBW JO15-1 | SC 't Zand JO15-2 | 80536 | 1-3 | ||
C | 27-11-2021 10:00 | Haarsteeg JO15-3 | JEKA JO15-9 | 82955 | 6-2 | ||
C | 27-11-2021 13:00 | RWB JO15-2 | Bavel JO15-3 | 99863 | 3-2 | ||
C | 20-11-2021 11:00 | SV Capelle JO15-2 | Haarsteeg JO15-3 | 80429 | 3-0 | ||
C | 20-11-2021 11:15 | SC 't Zand JO15-2 | RWB JO15-2 | 82260 | 3-0 | ||
C | 20-11-2021 11:00 | Bavel JO15-3 | RKDVC JO15-3 | 99862 | 2-3 | ||
C | 20-11-2021 10:00 | WSC JO15-3 | NOAD'32 JO15-1 | 83030 | 7-0 | ||
C | 20-11-2021 13:00 | Waspik JO15-1 | Wilhelmina'26 JO15-1 | 81668 | 6-3 | ||
C | 06-11-2021 10:00 | Bavel JO15-3 | WSC JO15-3 | 99861 | 1-4 | ||
C | 06-11-2021 13:00 | RWB JO15-2 | Wilhelmina'26 JO15-1 | 83442 | 1-2 | ||
C | 06-11-2021 13:00 | RKDVC JO15-3 | SC 't Zand JO15-2 | 82466 | 1-2 | ||
C | 06-11-2021 10:00 | GSBW JO15-1 | NOAD'32 JO15-1 | 81213 | 6-0 | ||
C | 06-11-2021 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | Waspik JO15-1 | 79963 | 1-6 | ||
C | 06-11-2021 10:45 | JEKA JO15-9 | SV Capelle JO15-2 | 81173 | 2-8 | ||
C | 30-10-2021 11:00 | SV Capelle JO15-2 | Bavel JO15-3 | 99860 | 2-3 | ||
C | 30-10-2021 13:00 | Waspik JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 79688 | 1-5 | ||
C | 30-10-2021 12:45 | SC 't Zand JO15-2 | JEKA JO15-9 | 80756 | 16-1 | ||
C | 30-10-2021 10:00 | WSC JO15-3 | RWB JO15-2 | 83143 | 3-4 | ||
C | 30-10-2021 11:00 | SV Capelle JO15-2 | DESK JO15-2JM | 97030 | 0-0 | ||
C | 30-10-2021 10:00 | NOAD'32 JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | 83245 | 0-7 | ||
C | 30-10-2021 10:00 | Wilhelmina'26 JO15-1 | GSBW JO15-1 | 83354 | 1-2 | ||
C | 23-10-2021 10:15 | JEKA JO15-9 | Bavel JO15-3 | 99855 | 2-1 | ||
C | 16-10-2021 11:00 | SV Capelle JO15-2 | SC 't Zand JO15-2 | 81805 | 0-10 | ||
C | 16-10-2021 12:00 | JEKA JO15-9 | NOAD'32 JO15-1 | 81514 | 0-0 | ||
C | 16-10-2021 12:00 | WSC JO15-3 | Waspik JO15-1 | 82831 | 2-9 | ||
C | 16-10-2021 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | RWB JO15-2 | 79721 | 3-6 | ||
C | 16-10-2021 13:00 | RKDVC JO15-3 | Wilhelmina'26 JO15-1 | 82039 | 2-0 | ||
C | 16-10-2021 09:00 | DESK MO15-1 | GSBW JO15-1 | 82388 | 0-0 | ||
C | 16-10-2021 11:00 | Bavel JO15-3 | GSBW JO15-1 | 99859 | 1-1 | ||
C | 16-10-2021 09:00 | DESK JO15-2JM | GSBW JO15-1 | 97029 | 0-0 | ||
C | 09-10-2021 13:00 | Waspik JO15-1 | JEKA JO15-9 | 81081 | 15-0 | ||
C | 09-10-2021 13:00 | RWB JO15-2 | RKDVC JO15-3 | 83492 | 3-5 | ||
C | 09-10-2021 12:45 | SC 't Zand JO15-2 | WSC JO15-3 | 81029 | 6-2 | ||
C | 09-10-2021 10:00 | NOAD'32 JO15-1 | DESK MO15-1 | 79802 | 0-0 | ||
C | 09-10-2021 13:00 | GSBW JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | 80676 | 5-2 | ||
C | 09-10-2021 09:00 | Wilhelmina'26 JO15-1 | SV Capelle JO15-2 | 82374 | 3-1 | ||
C | 09-10-2021 10:00 | NOAD'32 JO15-1 | Bavel JO15-3 | 99858 | 4-2 | ||
C | 09-10-2021 10:00 | NOAD'32 JO15-1 | DESK JO15-2JM | 97028 | 0-0 | ||
C | 02-10-2021 10:15 | DESK MO15-1 | Waspik JO15-1 | 79977 | 0-0 | ||
C | 02-10-2021 10:15 | JEKA JO15-9 | Wilhelmina'26 JO15-1 | 79757 | 2-5 | ||
C | 02-10-2021 11:00 | SV Capelle JO15-2 | WSC JO15-3 | 82513 | 1-2 | ||
C | 02-10-2021 13:00 | RKDVC JO15-3 | GSBW JO15-1 | 82661 | 4-1 | ||
C | 02-10-2021 10:00 | RWB JO15-2 | NOAD'32 JO15-1 | 82209 | 4-2 | ||
C | 02-10-2021 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | SC 't Zand JO15-2 | 81009 | 2-6 | ||
C | 02-10-2021 10:15 | DESK JO15-2JM | Waspik JO15-1 | 97027 | 1-2 | ||
C | 25-09-2021 10:30 | Wilhelmina'26 JO15-1 | Haarsteeg JO15-3 | 79986 | 4-2 | ||
C | 25-09-2021 10:00 | NOAD'32 JO15-1 | RKDVC JO15-3 | 79818 | 0-15 | ||
C | 25-09-2021 11:30 | Waspik JO15-1 | SV Capelle JO15-2 | 83044 | 7-1 | ||
C | 25-09-2021 12:00 | WSC JO15-3 | JEKA JO15-9 | 83353 | 2-2 | ||
C | 25-09-2021 11:15 | SC 't Zand JO15-2 | DESK MO15-1 | 81340 | 0-0 | ||
C | 25-09-2021 13:00 | GSBW JO15-1 | RWB JO15-2 | 82900 | 5-1 | ||
C | 25-09-2021 11:15 | SC 't Zand JO15-2 | DESK JO15-2JM | 97026 | 8-2 | ||
C | 18-09-2021 10:30 | SV Capelle JO15-2 | RWB JO15-2 | 79690 | 1-5 | ||
C | 18-09-2021 12:00 | WSC JO15-3 | GSBW JO15-1 | 79584 | 7-2 | ||
C | 18-09-2021 13:00 | Haarsteeg JO15-3 | RKDVC JO15-3 | 81876 | 1-2 | ||
C | 18-09-2021 13:00 | Waspik JO15-1 | SC 't Zand JO15-2 | 83052 | 2-3 | ||
C | 18-09-2021 10:15 | JEKA JO15-9 | DESK MO15-1 | 79587 | 0-0 | ||
C | 18-09-2021 10:00 | NOAD'32 JO15-1 | Wilhelmina'26 JO15-1 | 80238 | 3-3 | ||
C | 18-09-2021 10:15 | JEKA JO15-9 | DESK JO15-2JM | 97025 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maaskantse Boys JO15-1JM | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 46 | 18 | 28 | 0 |
2 | Haarsteeg JO15-3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 49 | 16 | 33 | 0 |
3 | Nieuwkuijk JO15-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 39 | 13 | 26 | 0 |
4 | NLC'03 JO15-1JM | 11 | 6 | 4 | 1 | 22 | 40 | 16 | 24 | 0 |
5 | MOSA'14 JO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 40 | 21 | 19 | 0 |
6 | DSC JO15-3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 31 | 13 | 18 | 0 |
7 | DVG JO15-2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 34 | 32 | 2 | 0 |
8 | RKDVC JO15-4 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 28 | 34 | -6 | 0 |
9 | Den Dungen JO15-2 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 25 | 37 | -12 | 0 |
10 | Zwaluw VFC JO15-4 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 44 | 38 | 6 | 0 |
11 | Avanti'31 JO15-3 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 16 | 86 | -70 | 0 |
12 | FC Drunen JO15-1JM | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 9 | 77 | -68 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC 't Zand JO15-2 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 50 | 10 | 40 | 0 |
2 | RKDVC JO15-3 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 47 | 22 | 25 | 0 |
3 | GSBW JO15-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 33 | 21 | 12 | 0 |
4 | Waspik JO15-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 54 | 23 | 31 | 0 |
5 | WSC JO15-3 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 44 | 29 | 15 | 0 |
6 | Wilhelmina'26 JO15-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 29 | 28 | 1 | 0 |
7 | RWB JO15-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 29 | 29 | 0 | 0 |
8 | SV Capelle JO15-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 33 | 38 | -5 | 0 |
9 | Haarsteeg JO15-3 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 26 | 44 | -18 | 0 |
10 | Bavel JO15-3 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 20 | 30 | -10 | 0 |
11 | NOAD'32 JO15-1 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 10 | 55 | -45 | 0 |
12 | JEKA JO15-9 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 16 | 62 | -46 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO15-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
2 | Haarsteeg JO15-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:00 | Veld 5A | KK 7 | Team training | najaar 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:00 | Veld 2B | KK 7 | Team training | najaar 2022 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|