Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Haarsteeg 5

Teamleden

Spelers
Stef Boom Keeper      
Hans Derriks        
Andre Doedeijns        
Martijn Gerrits        
Tom Huijmans        
Ron de Laat        
Elco Leenders        
Sander van der Loo        
Rob Mulders        
Maarten Muskens        
Twan Peltzer        
Berry de Pinth        
Ward van Rooij        
Joost Schrijnemakers        
Willem Schrijnemakers        
Thom Schuur        
Willem van de van de Leur        
Johan Verboord        
Jan van der Wende        
Bram van der Wende        
 
Overige teamleden
Frans de Laat Trainer
William van Spijk Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:00 Haarsteeg 5 Vlijmense Boys 5 17277 5-4
B 15-09-2019 13:00 Helvoirt 3 CHC 3 17063 0-7
B 08-09-2019 10:00 Vlijmense Boys 5 CHC 3 16792 0-1
B 08-09-2019 11:00 Haarsteeg 5 Helvoirt 3 16501 0-3
B 01-09-2019 10:30 CHC 3 Haarsteeg 5 16212 6-4
B 01-09-2019 13:00 Helvoirt 3 Vlijmense Boys 5 16016 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 24-05-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 Maliskamp 4 79224 0-0
C 24-05-2020 11:00 Helvoirt 5 RKDVC 8 78484 0-0
C 24-05-2020 11:00 RWB 3 Nieuwkuijk 3 79916 0-0
C 24-05-2020 11:00 Haarsteeg 5 WSC 6 78875 0-0
C 24-05-2020 10:00 Boxtel 2 Baardwijk 5 79104 0-0
C 17-05-2020 12:30 RKDVC 8 Haarsteeg 5 77069 0-0
C 17-05-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 OJC ROSMALEN 9 77698 0-0
C 17-05-2020 11:30 Maliskamp 4 RWB 3 77123 0-0
C 17-05-2020 12:00 WSC 6 Helvoirt 5 79648 0-0
C 17-05-2020 12:30 Baardwijk 5 SCG'18 7 77176 0-0
C 10-05-2020 10:00 SCG'18 7 Haarsteeg 5 80198 0-0
C 10-05-2020 10:00 Boxtel 2 WSC 6 79103 0-0
C 10-05-2020 11:00 RWB 3 Baardwijk 5 79915 0-0
C 10-05-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 Helvoirt 5 79223 0-0
C 10-05-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 RKDVC 8 77697 0-0
C 19-04-2020 11:30 Maliskamp 4 Nieuwkuijk 3 77122 0-0
C 19-04-2020 10:00 Boxtel 2 OJC ROSMALEN 9 79102 0-0
C 19-04-2020 11:00 Haarsteeg 5 Baardwijk 5 78874 0-0
C 19-04-2020 12:00 WSC 6 RKDVC 8 79647 0-0
C 19-04-2020 12:00 Helvoirt 5 SCG'18 7 78483 0-0
C 05-04-2020 12:30 Baardwijk 5 OJC ROSMALEN 9 77175 0-0
C 05-04-2020 12:30 RKDVC 8 SCG'18 7 77068 0-0
C 05-04-2020 11:30 Maliskamp 4 Boxtel 2 77121 0-0
C 05-04-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Haarsteeg 5 77696 0-0
C 05-04-2020 10:00 WSC 6 RWB 3 79646 0-0
C 29-03-2020 10:00 SCG'18 7 WSC 6 80197 0-0
C 29-03-2020 10:00 Boxtel 2 Nieuwkuijk 3 79101 0-0
C 29-03-2020 11:00 Haarsteeg 5 Maliskamp 4 78873 0-0
C 29-03-2020 12:00 Helvoirt 5 Baardwijk 5 78482 0-0
C 29-03-2020 11:00 RWB 3 RKDVC 8 79914 0-0
C 22-03-2020 12:30 Baardwijk 5 RKDVC 8 77173 0-0
C 22-03-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Helvoirt 5 77694 0-0
C 22-03-2020 11:30 Maliskamp 4 WSC 6 77119 0-0
C 22-03-2020 10:00 Boxtel 2 SCG'18 7 79099 0-0
C 22-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 RWB 3 79221 0-0
C 15-03-2020 11:00 Haarsteeg 5 Helvoirt 5 78872 0-0
C 15-03-2020 12:30 Baardwijk 5 Maliskamp 4 77174 0-0
C 15-03-2020 12:30 RKDVC 8 Boxtel 2 77067 0-0
C 15-03-2020 10:00 SCG'18 7 RWB 3 80196 0-0
C 15-03-2020 12:00 WSC 6 OJC ROSMALEN 9 79645 0-0
C 08-03-2020 12:30 OJC ROSMALEN 9 RKDVC 8 79222 2-4
C 08-03-2020 10:00 Boxtel 2 Haarsteeg 5 79100 4-4
C 08-03-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Baardwijk 5 77695 2-0
C 08-03-2020 11:30 Maliskamp 4 SCG'18 7 77120 1-4
C 08-03-2020 11:00 RWB 3 Helvoirt 5 79913 1-4
C 01-03-2020 11:00 RWB 3 Boxtel 2 79912 2-4
C 01-03-2020 10:00 SCG'18 7 RKDVC 8 80193 2-1
C 16-02-2020 12:00 WSC 6 Nieuwkuijk 3 79644 3-2
C 16-02-2020 10:00 SCG'18 7 OJC ROSMALEN 9 80195 1-0
C 16-02-2020 11:00 Haarsteeg 5 RWB 3 78871 1-2
C 16-02-2020 10:00 Helvoirt 5 Boxtel 2 78481 3-0
C 16-02-2020 12:30 RKDVC 8 Maliskamp 4 77066 10-0
C 02-02-2020 12:00 Helvoirt 5 Maliskamp 4 78480 3-2
C 02-02-2020 12:00 WSC 6 Baardwijk 5 79643 9-2
C 02-02-2020 11:00 Haarsteeg 5 OJC ROSMALEN 9 78870 0-1
C 02-02-2020 10:00 SCG'18 7 Nieuwkuijk 3 80194 1-3
C 26-01-2020 12:30 RKDVC 8 OJC ROSMALEN 9 77061 9-0
C 26-01-2020 10:00 Helvoirt 5 WSC 6 78477 1-3
C 26-01-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Boxtel 2 77691 4-1
C 19-01-2020 12:00 Helvoirt 5 RWB 3 78476 4-1
C 19-01-2020 10:00 Boxtel 2 Maliskamp 4 79098 1-4
C 08-12-2019 12:30 Baardwijk 5 Helvoirt 5 77172 2-6
C 08-12-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 RWB 3 77693 3-1
C 08-12-2019 11:30 Maliskamp 4 Haarsteeg 5 77118 1-2
C 08-12-2019 12:30 RKDVC 8 WSC 6 77065 0-0
C 08-12-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Boxtel 2 79220 2-5
C 01-12-2019 11:00 RWB 3 WSC 6 79911 4-2
C 01-12-2019 11:00 Haarsteeg 5 Nieuwkuijk 3 78869 4-4
C 01-12-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Baardwijk 5 79219 6-0
C 24-11-2019 11:30 Maliskamp 4 OJC ROSMALEN 9 77117 1-3
C 24-11-2019 12:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 5 78479 9-2
C 24-11-2019 12:00 WSC 6 SCG'18 7 79642 3-1
C 24-11-2019 12:45 RKDVC 8 RWB 3 77064 1-2
C 24-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Boxtel 2 77171 2-2
C 17-11-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 WSC 6 77692 0-1
C 17-11-2019 11:30 Maliskamp 4 RKDVC 8 77116 0-9
C 17-11-2019 10:00 Boxtel 2 Helvoirt 5 79097 1-3
C 17-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Haarsteeg 5 77170 2-0
C 17-11-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 SCG'18 7 79218 1-3
C 10-11-2019 12:30 RKDVC 8 Baardwijk 5 77063 2-0
C 10-11-2019 12:00 WSC 6 Maliskamp 4 79641 8-3
C 10-11-2019 11:00 Helvoirt 5 Nieuwkuijk 3 78478 2-6
C 10-11-2019 11:00 RWB 3 OJC ROSMALEN 9 79910 3-5
C 10-11-2019 10:00 SCG'18 7 Boxtel 2 80192 0-2
C 03-11-2019 12:30 RKDVC 8 Helvoirt 5 77062 4-2
C 03-11-2019 11:30 Maliskamp 4 Baardwijk 5 77115 2-3
C 03-11-2019 12:00 WSC 6 Haarsteeg 5 79640 6-3
C 27-10-2019 12:30 Baardwijk 5 RWB 3 77169 3-0
C 27-10-2019 11:00 Haarsteeg 5 RKDVC 8 78868 1-2
C 27-10-2019 10:00 SCG'18 7 Maliskamp 4 80191 2-1
C 27-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Nieuwkuijk 3 79217 3-2
C 20-10-2019 11:00 RWB 3 SCG'18 7 79909 2-1
C 13-10-2019 12:00 WSC 6 Boxtel 2 79639 6-2
C 13-10-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 Maliskamp 4 77690 1-0
C 13-10-2019 11:00 RWB 3 Haarsteeg 5 79908 1-4
C 13-10-2019 10:00 SCG'18 7 Helvoirt 5 80190 1-4
C 06-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 WSC 6 79216 1-3
C 06-10-2019 12:30 Baardwijk 5 Nieuwkuijk 3 77168 1-3
C 06-10-2019 11:00 Haarsteeg 5 SCG'18 7 78867 6-2
C 06-10-2019 10:00 Boxtel 2 RKDVC 8 79096 3-6
C 29-09-2019 10:00 SCG'18 7 Baardwijk 5 80189 3-2
C 29-09-2019 11:00 Haarsteeg 5 Boxtel 2 78866 1-4
C 29-09-2019 11:00 Helvoirt 5 OJC ROSMALEN 9 78475 4-2
C 29-09-2019 12:30 RKDVC 8 Nieuwkuijk 3 77060 8-1
C 29-09-2019 11:00 RWB 3 Maliskamp 4 79907 4-3
C 22-09-2019 10:00 Boxtel 2 RWB 3 79095 4-3
C 22-09-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Haarsteeg 5 79215 2-2
C 22-09-2019 12:00 Baardwijk 5 WSC 6 77167 2-4
C 22-09-2019 11:30 Maliskamp 4 Helvoirt 5 77114 1-5
C 22-09-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 SCG'18 7 77689 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 3 3 3 0 0 9 14 4 10 0
2 Vlijmense Boys 5 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
3 Haarsteeg 5 3 1 0 2 3 9 13 -4 0
4 Helvoirt 3 3 1 0 2 3 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 6 11 10 0 1 30 48 21 27 0
2 Helvoirt 5 13 10 0 3 30 50 26 24 0
3 RKDVC 8 11 9 0 2 27 56 13 43 0
4 Nieuwkuijk 3 13 7 1 5 22 32 28 4 0
5 SCG'18 7 13 7 0 6 21 24 27 -3 0
6 Boxtel 2 13 5 2 6 17 33 40 -7 0
7 OJC ROSMALEN 9 13 5 1 7 16 28 37 -9 0
8 RWB 3 13 5 0 8 15 26 39 -13 0
9 Haarsteeg 5 13 3 3 7 12 30 40 -10 0
10 Baardwijk 5 12 3 1 8 10 19 39 -20 0
11 Maliskamp 4 13 1 0 12 3 19 55 -36 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven