Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Haarsteeg 5

Teamleden

Spelers
Stef Boom Keeper      
Hans Derriks        
Andre Doedeijns        
Martijn Gerrits        
Tom Huijmans        
Ralph Jansen        
Ron de Laat        
Elco Leenders        
Sander van der Loo        
Rob Mulders        
Maarten Muskens        
Ralph Nijholt        
Twan Peltzer        
Berry de Pinth        
Ward van Rooij        
Joost Schrijnemakers        
Willem Schrijnemakers        
Thom Schuur        
Willem van de van de Leur        
Johan Verboord        
Jan van der Wende        
Bram van der Wende        
 
Overige teamleden
Frans de Laat Trainer
William van Spijk Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 17-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Haarsteeg 5 77170 Sportpark Olympia - -
C 24-11-2019 12:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 5 78479 Sportpark Burg.van Hovell - -
C 01-12-2019 11:00 Haarsteeg 5 Nieuwkuijk 3 78869 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 1 KK 3
C 08-12-2019 11:30 Maliskamp 4 Haarsteeg 5 77118 Sportpark Maliskamp - -
C 02-02-2020 11:00 Haarsteeg 5 OJC ROSMALEN 9 78870 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 5 KK 11
C 16-02-2020 11:00 Haarsteeg 5 RWB 3 78871 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 6 KK 12
C 08-03-2020 10:00 Boxtel 2 Haarsteeg 5 79100 Sportpark Munsel - -
C 15-03-2020 11:00 Haarsteeg 5 Helvoirt 5 78872 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 1 KK 3
C 29-03-2020 11:00 Haarsteeg 5 Maliskamp 4 78873 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 1 KK 3
C 05-04-2020 11:00 Nieuwkuijk 3 Haarsteeg 5 77696 Sportpark Nieuwkuijk - -
C 19-04-2020 11:00 Haarsteeg 5 Baardwijk 5 78874 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 6 KK 11
C 10-05-2020 10:00 SCG'18 7 Haarsteeg 5 80198 Sportpark Zegenwerp - -
C 17-05-2020 12:30 RKDVC 8 Haarsteeg 5 77069 Sportpark aan de Duinweg - -
C 24-05-2020 11:00 Haarsteeg 5 WSC 6 78875 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 5 KK 10
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 10:00 Boxtel 2 Helvoirt 5
C 17-11-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 WSC 6
C 17-11-2019 11:30 Maliskamp 4 RKDVC 8
C 17-11-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 SCG'18 7
C 17-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Haarsteeg 5
C 24-11-2019 12:30 Baardwijk 5 Boxtel 2
C 24-11-2019 12:45 RKDVC 8 RWB 3
C 24-11-2019 12:00 Helvoirt 5 Haarsteeg 5
C 24-11-2019 12:00 WSC 6 SCG'18 7
C 24-11-2019 11:30 Maliskamp 4 OJC ROSMALEN 9
C 01-12-2019 10:00 Boxtel 2 Maliskamp 4
C 01-12-2019 10:00 SCG'18 7 RKDVC 8
C 01-12-2019 11:00 Haarsteeg 5 Nieuwkuijk 3
C 01-12-2019 11:00 RWB 3 WSC 6
C 01-12-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Baardwijk 5
C 08-12-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Boxtel 2
C 08-12-2019 12:30 RKDVC 8 WSC 6
C 08-12-2019 11:30 Maliskamp 4 Haarsteeg 5
C 08-12-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 RWB 3
C 08-12-2019 12:30 Baardwijk 5 Helvoirt 5
C 15-12-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 Boxtel 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 11:00 Haarsteeg 5 Vlijmense Boys 5 17277 5-4
B 15-09-2019 13:00 Helvoirt 3 CHC 3 17063 0-7
B 08-09-2019 10:00 Vlijmense Boys 5 CHC 3 16792 0-1
B 08-09-2019 11:00 Haarsteeg 5 Helvoirt 3 16501 0-3
B 01-09-2019 10:30 CHC 3 Haarsteeg 5 16212 6-4
B 01-09-2019 13:00 Helvoirt 3 Vlijmense Boys 5 16016 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 10-11-2019 12:30 RKDVC 8 Baardwijk 5 77063 2-0
C 10-11-2019 12:00 WSC 6 Maliskamp 4 79641 8-3
C 10-11-2019 11:00 Helvoirt 5 Nieuwkuijk 3 78478 2-6
C 10-11-2019 11:00 RWB 3 OJC ROSMALEN 9 79910 3-5
C 10-11-2019 10:00 SCG'18 7 Boxtel 2 80192 0-2
C 03-11-2019 11:30 Maliskamp 4 Baardwijk 5 77115 2-3
C 03-11-2019 12:00 WSC 6 Haarsteeg 5 79640 6-3
C 03-11-2019 12:30 RKDVC 8 Helvoirt 5 77062 4-2
C 27-10-2019 10:00 SCG'18 7 Maliskamp 4 80191 2-1
C 27-10-2019 11:00 Haarsteeg 5 RKDVC 8 78868 1-2
C 27-10-2019 11:00 Helvoirt 5 WSC 6 78477 0-0
C 27-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Nieuwkuijk 3 79217 3-2
C 27-10-2019 12:30 Baardwijk 5 RWB 3 77169 3-0
C 20-10-2019 11:00 RWB 3 SCG'18 7 79909 2-1
C 13-10-2019 12:30 RKDVC 8 OJC ROSMALEN 9 77061 0-0
C 13-10-2019 12:00 WSC 6 Boxtel 2 79639 6-2
C 13-10-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 Maliskamp 4 77690 1-0
C 13-10-2019 11:00 RWB 3 Haarsteeg 5 79908 1-4
C 13-10-2019 10:00 SCG'18 7 Helvoirt 5 80190 1-4
C 06-10-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 WSC 6 79216 1-3
C 06-10-2019 12:00 Helvoirt 5 RWB 3 78476 0-0
C 06-10-2019 12:30 Baardwijk 5 Nieuwkuijk 3 77168 1-3
C 06-10-2019 11:00 Haarsteeg 5 SCG'18 7 78867 6-2
C 06-10-2019 10:00 Boxtel 2 RKDVC 8 79096 3-6
C 29-09-2019 10:00 SCG'18 7 Baardwijk 5 80189 3-2
C 29-09-2019 11:00 RWB 3 Maliskamp 4 79907 4-3
C 29-09-2019 11:00 Haarsteeg 5 Boxtel 2 78866 1-4
C 29-09-2019 11:00 Helvoirt 5 OJC ROSMALEN 9 78475 4-2
C 29-09-2019 12:30 RKDVC 8 Nieuwkuijk 3 77060 8-1
C 22-09-2019 12:30 OJC ROSMALEN 9 Haarsteeg 5 79215 2-2
C 22-09-2019 12:00 Baardwijk 5 WSC 6 77167 2-4
C 22-09-2019 11:30 Maliskamp 4 Helvoirt 5 77114 1-5
C 22-09-2019 11:00 Nieuwkuijk 3 SCG'18 7 77689 1-3
C 22-09-2019 10:00 Boxtel 2 RWB 3 79095 4-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHC 3 3 3 0 0 9 14 4 10 0
2 Vlijmense Boys 5 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
3 Haarsteeg 5 3 1 0 2 3 9 13 -4 0
4 Helvoirt 3 3 1 0 2 3 3 8 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 6 5 5 0 0 15 27 11 16 0
2 RKDVC 8 5 5 0 0 15 22 7 15 0
3 Helvoirt 5 5 3 0 2 9 17 14 3 0
4 Boxtel 2 5 3 0 2 9 15 16 -1 0
5 Nieuwkuijk 3 6 3 0 3 9 14 17 -3 0
6 SCG'18 7 7 3 0 4 9 12 18 -6 0
7 OJC ROSMALEN 9 5 2 1 2 7 13 14 -1 0
8 Haarsteeg 5 6 2 1 3 7 17 17 0 0
9 Baardwijk 5 6 2 0 4 6 11 14 -3 0
10 RWB 3 6 2 0 4 6 13 20 -7 0
11 Maliskamp 4 6 0 0 6 0 10 23 -13 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven