0287 G-Voetbal Zaterdag (voorjaar)

Senioren - Haarsteeg G1G

Teamleden

Spelers
Bjorn van den Berg        
Nick van der Donk        
Perry van der Donk        
Paul van Gestel        
Marinda Jonker        
Patrick Kuijs        
Jennifer Nieuwenhuizen        
Teresxa Polman        
Thieu van Son        
Dave Spierings        
Fred van Tilborg        
Ingrid Wolfs        
 
Overige teamleden
Patrick van Spijk Trainer
Michel Beerendonk Leider/Trainer
Gerrit Polman Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast Haarsteeg G1G Theole G1 C.J. (Chris) de Waal 153214 Sportpark Haarsteeg Veld 5 - -
C 11-04-2020 afgelast Moerse Boys G1G Haarsteeg G1G 157798 Sportpark Akkermolen - -
C 18-04-2020 afgelast Roosendaal G1G Haarsteeg G1G 153376 Sportpark Hulsdonk - -
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg G1G Moerse Boys G1G 153220 Sportpark Haarsteeg Veld 5 - -
C 16-05-2020 afgelast ODC G2G Haarsteeg G1G 153262 Sportpark Molenwijk - -
C 23-05-2020 14:30 Haarsteeg G1G SBC G1G 153259 Sportpark Haarsteeg Veld 5 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 10:00 ODC G2G Roosendaal G1G
C 04-04-2020 11:45 SBC G1G Moerse Boys G1G
C 04-04-2020 14:30 Haarsteeg G1G Theole G1
C 11-04-2020 10:45 Moerse Boys G1G Haarsteeg G1G
C 18-04-2020 13:00 Moerse Boys G1G ODC G2G
C 18-04-2020 13:00 Theole G1 SBC G1G
C 18-04-2020 13:15 Roosendaal G1G Haarsteeg G1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 11:45 SBC G1G Haarsteeg G1G 153272 0-0
C 28-03-2020 13:00 Moerse Boys G1G Roosendaal G1G 153251 0-0
C 28-03-2020 10:00 ODC G2G Theole G1 153363 0-0
C 14-03-2020 14:30 Haarsteeg G1G ODC G2G 153410 0-0
C 14-03-2020 13:15 Roosendaal G1G SBC G1G 153372 0-0
C 14-03-2020 13:00 Theole G1 Moerse Boys G1G 153399 0-0
C 07-03-2020 13:15 Roosendaal G1G Theole G1 153406 5-2
C 07-03-2020 10:45 Moerse Boys G1G Haarsteeg G1G 153380 0-0
C 07-03-2020 10:00 ODC G2G SBC G1G 153219 7-2
C 29-02-2020 10:00 ODC G2G Moerse Boys G1G 153384 3-4
C 15-02-2020 14:30 Haarsteeg G1G Roosendaal G1G 153226 2-4
C 15-02-2020 11:45 SBC G1G Theole G1 153209 1-6
C 08-02-2020 13:15 Roosendaal G1G ODC G2G 153340 6-1
C 08-02-2020 13:00 Theole G1 Haarsteeg G1G 153307 1-5
C 08-02-2020 10:45 Moerse Boys G1G SBC G1G 153254 3-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 14:30 Haarsteeg G1G Bladella G1 4085 2-8
C 07-12-2019 13:15 Roosendaal G1G RPC G1 4090 1-2
C 30-11-2019 11:15 Virtus G1G Bladella G1 4061 5-1
C 23-11-2019 13:00 SVG G3 RKDVC G1G 4089 2-2
C 23-11-2019 11:15 Virtus G1G Haarsteeg G1G 4088 5-1
C 16-11-2019 13:00 RKDVC G1G Virtus G1G 4086 1-2
C 16-11-2019 11:30 RPC G1 SVG G3 4084 9-1
C 16-11-2019 11:00 Rhelico G1 Roosendaal G1G 4083 8-0
C 09-11-2019 09:30 Bladella G1 RKDVC G1G 4081 6-0
C 09-11-2019 11:15 Virtus G1G RPC G1 4080 3-6
C 09-11-2019 13:00 SVG G3 Rhelico G1 4079 2-1
C 02-11-2019 13:15 Roosendaal G1G SVG G3 4077 5-5
C 02-11-2019 11:30 RPC G1 Bladella G1 4078 6-1
C 02-11-2019 11:00 Rhelico G1 Virtus G1G 4075 4-4
C 26-10-2019 14:30 Haarsteeg G1G RKDVC G1G 4073 2-3
C 26-10-2019 11:15 Virtus G1G Roosendaal G1G 4072 6-0
C 26-10-2019 11:00 Bladella G1 Rhelico G1 4071 3-2
C 05-10-2019 13:15 Roosendaal G1G Bladella G1 4070 3-3
C 05-10-2019 13:00 SVG G3 Virtus G1G 4067 2-5
C 05-10-2019 11:30 RPC G1 Haarsteeg G1G 4069 9-1
C 05-10-2019 11:00 Rhelico G1 DOSKO'32 G1 4068 0-0
C 28-09-2019 09:30 Bladella G1 SVG G3 4065 6-3
C 28-09-2019 13:00 RKDVC G1G RPC G1 4063 2-7
C 28-09-2019 14:30 Haarsteeg G1G Rhelico G1 4066 0-3
C 28-09-2019 15:15 DOSKO'32 G1 Roosendaal G1G 4064 0-0
C 21-09-2019 13:15 Roosendaal G1G Haarsteeg G1G 4059 7-3
C 21-09-2019 13:00 SVG G3 DOSKO'32 G1 4062 0-0
C 21-09-2019 11:00 Rhelico G1 RKDVC G1G 4060 7-1
C 14-09-2019 15:15 DOSKO'32 G1 Virtus G1G 4058 0-0
C 14-09-2019 13:30 Haarsteeg G1G SVG G3 4055 3-3
C 14-09-2019 13:00 RKDVC G1G Roosendaal G1G 4057 9-3
C 14-09-2019 11:30 RPC G1 Rhelico G1 4056 9-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 07-09-2019 14:30 Haarsteeg G1G SBC G1G 3549 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Roosendaal G1G 3 3 0 0 9 15 5 10 0
2 Moerse Boys G1G 2 2 0 0 6 7 3 4 0
3 Haarsteeg G1G 2 1 0 1 3 7 5 2 0
4 ODC G2G 3 1 0 2 3 11 12 -1 0
5 Theole G1 3 1 0 2 3 9 11 -2 0
6 SBC G1G 3 0 0 3 0 3 16 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RPC G1 7 7 0 0 21 48 9 39 0
2 Virtus G1G 7 5 1 1 16 30 15 15 0
3 Bladella G1 7 4 1 2 13 28 21 7 0
4 Rhelico G1 7 3 1 3 10 25 19 6 0
5 RKDVC G1G 7 2 1 4 7 18 29 -11 0
6 SVG G3 7 1 3 3 6 18 31 -13 0
7 Roosendaal G1G 7 1 2 4 5 19 36 -17 0
8 Haarsteeg G1G 7 0 1 6 1 12 38 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SBC G1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven