0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO12-1

Teamleden

Spelers
Boca Prijs Keeper      
Joeri Beaard        
Rik van der Bruggen        
Jayden de Bruijn        
Quin van Ooijen        
Puck Scheerder        
Bart de Vaan        
Ryan Verschuren        
Destan Yavuz        
 
Overige teamleden
Patrick van Moorsel Trainer
Jelle Vos Trainer
Aron van Vugt Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 18-04-2020 afgelast Haarsteeg JO12-1 Zwaluw VFC JO12-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 115743 Sportpark Haarsteeg Veld 5 - -
C 09-05-2020 afgelast ODC JO12-3G Haarsteeg JO12-1 116043 Sportpark Wagenaars - -
C 16-05-2020 afgelast VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 Haarsteeg JO12-1 117247 Sportpark D'n Donk - -
C 23-05-2020 afgelast Haarsteeg JO12-1 HVCH JO12-2 117672 Sportpark Haarsteeg Veld 5 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 10:15 ODC JO12-3G Wilhelmina JO12-2
C 18-04-2020 09:30 Well JO12-1 FC Engelen JO12-2
C 18-04-2020 09:45 SV BLC JO12-2 Wilhelmina JO12-2
C 18-04-2020 10:00 VCB JO12-1 ODC JO12-3G
C 18-04-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 Zwaluw VFC JO12-4
C 18-04-2020 11:15 RKDVC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3
C 18-04-2020 11:15 HVCH JO12-2 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 04-04-2020 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Haarsteeg JO12-1 117479
C 28-03-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 RKDVC JO12-2 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 118323
C 14-03-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 VCB JO12-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 116647
C 07-03-2020 09:30 Well JO12-1 Haarsteeg JO12-1 Y. (Yordi) Vos 118715 10 - 1
C 15-02-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 SV BLC JO12-2 Afgeschermd… (+1) 118940 0 - 3
C 08-02-2020 10:15 Wilhelmina JO12-2 Haarsteeg JO12-1 J. (Jaap) Wolvekamp 118841 3 - 5
C 01-02-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 FC Engelen JO12-2 J.P.D. (Patrick) van Moorsel… (+1) 119063 6 - 0
C 14-12-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 J.P.D. (Patrick) van Moorsel… (+1) 43286 3 - 1
C 07-12-2019 11:15 RKDVC JO12-2 Haarsteeg JO12-1 Afgeschermd 43382
C 30-11-2019 10:00 Emplina JO12-4 Haarsteeg JO12-1 44324 2 - 7
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 ODC JO12-2 Afgeschermd 44617 0 - 8
C 16-11-2019 vervallen Boxtel JO12-1 Haarsteeg JO12-1 43649
C 16-11-2019 09:45 SV BLC JO12-2 Haarsteeg JO12-1 R.H.J. (Robin) Franssen 90305 2 - 2
C 09-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 Vlijmense Boys JO12-1 43823 2 - 2
C 02-11-2019 10:00 VCB JO12-1 Haarsteeg JO12-1 44660 3 - 4
C 26-10-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 SCG'18 JO12-2G J.P.D. (Patrick) van Moorsel… (+1) 42950 7 - 1
B 19-10-2019 12:45 SCO JO12-1 Haarsteeg JO12-1 X.M.J. (Xenia) Christ 92706 5 - 3
C 05-10-2019 11:00 CHC JO12-1G Haarsteeg JO12-1 J. (Javier) Benavente Prieto 43137 2 - 5
C 28-09-2019 10:00 SVSSS JO12-1 Haarsteeg JO12-1 K. (Kurt) Oosterwijk 43329 2 - 8
C 21-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 Best Vooruit JO12-2 43064 3 - 0
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 Emplina JO12-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 10881 10 - 0
B 07-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 CHC JO12-1G Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 10568 8 - 0
B 31-08-2019 12:30 FC Engelen JO12-2 Haarsteeg JO12-1 J.J. (Jan) van Beek 10470 1 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-04-2020 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 FC Engelen JO12-2 116968 0-0
C 04-04-2020 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Haarsteeg JO12-1 117479 0-0
C 04-04-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 ODC JO12-3G 117144 0-0
C 04-04-2020 10:15 Wilhelmina JO12-2 VCB JO12-1 118282 0-0
C 04-04-2020 11:15 RKDVC JO12-2 Well JO12-1 117779 0-0
C 04-04-2020 11:15 HVCH JO12-2 SV BLC JO12-2 116135 0-0
C 28-03-2020 10:00 VCB JO12-1 Zwaluw VFC JO12-4 117804 0-0
C 28-03-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 RKDVC JO12-2 118323 0-0
C 28-03-2020 10:00 FC Engelen JO12-2 Wilhelmina JO12-2 117540 0-0
C 28-03-2020 08:45 ODC JO12-3G HVCH JO12-2 116678 0-0
C 28-03-2020 09:30 Well JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 116353 0-0
C 28-03-2020 09:45 SV BLC JO12-2 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 118331 0-0
C 21-03-2020 09:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 Wilhelmina JO12-2 116147 0-0
C 21-03-2020 11:15 HVCH JO12-2 Zwaluw VFC JO12-4 115719 0-0
C 18-03-2020 19:00 VCB JO12-1 RKDVC JO12-2 118362 0-0
C 14-03-2020 10:00 HVCH JO12-2 FC Engelen JO12-2 117429 0-0
C 14-03-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 VCB JO12-1 116647 0-0
C 14-03-2020 10:15 ODC JO12-3G SV BLC JO12-2 119070 0-0
C 14-03-2020 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 RKDVC JO12-2 117679 0-0
C 14-03-2020 10:15 Wilhelmina JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 117302 0-0
C 14-03-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 Well JO12-1 117986 0-0
C 07-03-2020 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Zwaluw VFC JO12-4 118638 5-2
C 07-03-2020 11:15 RKDVC JO12-2 ODC JO12-3G 115992 6-1
C 07-03-2020 10:15 Wilhelmina JO12-2 HVCH JO12-2 115863 0-0
C 07-03-2020 10:00 FC Engelen JO12-2 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 117312 1-8
C 07-03-2020 09:30 SV BLC JO12-2 VCB JO12-1 119076 4-3
C 07-03-2020 09:30 Well JO12-1 Haarsteeg JO12-1 118715 10-1
C 15-02-2020 10:15 ODC JO12-3G FC Engelen JO12-2 117013 3-2
C 15-02-2020 10:00 VCB JO12-1 Well JO12-1 117020 3-1
C 15-02-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 SV BLC JO12-2 118940 0-3
C 15-02-2020 10:00 HVCH JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 116272 1-3
C 15-02-2020 12:00 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 RKDVC JO12-2 118811 1-1
C 15-02-2020 11:30 Zwaluw VFC JO12-4 Wilhelmina JO12-2 118076 2-2
C 08-02-2020 09:30 Well JO12-1 ODC JO12-3G 118260 6-3
C 08-02-2020 10:15 Wilhelmina JO12-2 Haarsteeg JO12-1 118841 3-5
C 08-02-2020 11:15 RKDVC JO12-2 HVCH JO12-2 117271 7-0
C 08-02-2020 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 VCB JO12-1 115998 4-2
C 08-02-2020 10:00 Zwaluw VFC JO12-4 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 116299 2-5
C 08-02-2020 09:55 FC Engelen JO12-2 SV BLC JO12-2 118360 2-2
C 01-02-2020 10:15 ODC JO12-3G Zwaluw VFC JO12-3 116297 1-4
C 01-02-2020 10:15 Haarsteeg JO12-1 FC Engelen JO12-2 119063 6-0
C 01-02-2020 09:45 SV BLC JO12-2 Well JO12-1 119001 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 12:45 SCO JO12-1 Haarsteeg JO12-1 92706 5-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 Emplina JO12-4 10881 10-0
B 14-09-2019 10:30 CHC JO12-1G FC Engelen JO12-2 10711 3-6
B 07-09-2019 10:00 Emplina JO12-4 FC Engelen JO12-2 10665 2-8
B 07-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 CHC JO12-1G 10568 8-0
B 31-08-2019 10:30 CHC JO12-1G Emplina JO12-4 10289 5-4
B 31-08-2019 12:30 FC Engelen JO12-2 Haarsteeg JO12-1 10470 1-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 10:30 CHC JO12-1G SV BLC JO12-2 90309 0-4
C 14-12-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 43286 3-1
C 14-12-2019 10:15 SCG'18 JO12-2G RKDVC JO12-2 44058 2-13
C 14-12-2019 10:00 Emplina JO12-4 ODC JO12-2 44561 0-16
C 14-12-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 SVSSS JO12-1 42707 1-5
C 14-12-2019 12:15 Vlijmense Boys JO12-1 VCB JO12-1 44713 6-2
C 07-12-2019 11:15 RKDVC JO12-2 Haarsteeg JO12-1 43382 0-0
C 07-12-2019 10:00 VCB JO12-1 CHC JO12-1G 44370 0-0
C 07-12-2019 10:15 ODC JO12-2 SVSSS JO12-1 43311 13-2
C 07-12-2019 09:00 Vlijmense Boys JO12-1 SCG'18 JO12-2G 43426 18-1
C 07-12-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 Best Vooruit JO12-2 44757 5-3
C 07-12-2019 09:45 SV BLC JO12-2 Emplina JO12-4 90308 13-0
C 30-11-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 ODC JO12-2 43345 1-12
C 30-11-2019 10:00 SVSSS JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 43444 2-7
C 30-11-2019 10:00 Emplina JO12-4 Haarsteeg JO12-1 44324 2-7
C 30-11-2019 10:30 SCG'18 JO12-2G VCB JO12-1 44485 0-6
C 30-11-2019 10:30 CHC JO12-1G Vlijmense Boys JO12-1 43290 2-6
C 30-11-2019 11:15 RKDVC JO12-2 SV BLC JO12-2 90307 5-1
C 23-11-2019 10:00 VCB JO12-1 RKDVC JO12-2 44852 5-5
C 23-11-2019 10:00 Emplina JO12-4 SVSSS JO12-1 42752 1-8
C 23-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 ODC JO12-2 44617 0-8
C 23-11-2019 10:15 SCG'18 JO12-2G SV BLC JO12-2 90306 0-7
C 23-11-2019 10:30 CHC JO12-1G Best Vooruit JO12-2 43852 3-1
C 23-11-2019 10:00 Vlijmense Boys JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 43575 9-0
C 16-11-2019 09:45 SV BLC JO12-2 Haarsteeg JO12-1 90305 2-2
C 16-11-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 SCG'18 JO12-2G 43796 3-4
C 16-11-2019 10:00 SVSSS JO12-1 CHC JO12-1G 44950 5-2
C 16-11-2019 10:15 ODC JO12-2 Vlijmense Boys JO12-1 44117 5-4
C 16-11-2019 11:15 RKDVC JO12-2 Emplina JO12-4 43929 16-1
C 16-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 VCB JO12-1 43554 7-3
C 09-11-2019 10:30 CHC JO12-1G SCG'18 JO12-2G 44886 3-1
C 09-11-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 Vlijmense Boys JO12-1 43823 2-2
C 09-11-2019 10:00 SVSSS JO12-1 SV BLC JO12-2 90304 0-5
C 09-11-2019 10:00 Emplina JO12-4 VCB JO12-1 44631 0-11
C 09-11-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 RKDVC JO12-2 43827 1-2
C 09-11-2019 10:15 ODC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 44997 7-1
C 02-11-2019 09:45 SV BLC JO12-2 Best Vooruit JO12-2 90303 5-0
C 02-11-2019 10:00 VCB JO12-1 Haarsteeg JO12-1 44660 3-4
C 02-11-2019 11:00 Vlijmense Boys JO12-1 Emplina JO12-4 43971 18-1
C 02-11-2019 11:15 RKDVC JO12-2 SVSSS JO12-1 44790 10-1
C 02-11-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 CHC JO12-1G 44438 4-2
C 02-11-2019 11:45 SCG'18 JO12-2G ODC JO12-2 42895 1-8
C 26-10-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 Vlijmense Boys JO12-1 44463 0-5
C 26-10-2019 10:00 SVSSS JO12-1 VCB JO12-1 44779 3-7
C 26-10-2019 10:00 Emplina JO12-4 CHC JO12-1G 44276 4-11
C 26-10-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 SCG'18 JO12-2G 42950 7-1
C 26-10-2019 10:15 ODC JO12-2 SV BLC JO12-2 90302 2-3
C 26-10-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 RKDVC JO12-2 44360 2-4
C 21-10-2019 19:00 VCB JO12-1 ODC JO12-2 44241 4-7
C 05-10-2019 10:00 VCB JO12-1 Best Vooruit JO12-2 44965 4-5
C 05-10-2019 10:15 Boxtel JO12-1 Zwaluw VFC JO12-3 42756 0-0
C 05-10-2019 11:00 CHC JO12-1G Haarsteeg JO12-1 43137 2-5
C 05-10-2019 11:00 Vlijmense Boys JO12-1 SVSSS JO12-1 43212 10-3
C 05-10-2019 11:15 RKDVC JO12-2 ODC JO12-2 43865 2-8
C 05-10-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G Emplina JO12-4 44466 8-2
C 05-10-2019 09:45 SV BLC JO12-2 Zwaluw VFC JO12-3 90301 3-1
C 28-09-2019 10:00 Best Vooruit JO12-2 Emplina JO12-4 43782 9-1
C 28-09-2019 10:00 SVSSS JO12-1 Haarsteeg JO12-1 43329 2-8
C 28-09-2019 10:15 ODC JO12-2 CHC JO12-1G 44311 14-0
C 28-09-2019 10:15 Boxtel JO12-1 VCB JO12-1 44263 0-0
C 28-09-2019 11:15 RKDVC JO12-2 Vlijmense Boys JO12-1 43103 2-7
C 28-09-2019 11:30 Zwaluw VFC JO12-3 SCG'18 JO12-2G 44895 8-1
C 28-09-2019 09:45 SV BLC JO12-2 VCB JO12-1 90300 3-5
C 21-09-2019 11:00 Vlijmense Boys JO12-1 SV BLC JO12-2 90299 2-1
C 21-09-2019 11:30 SCG'18 JO12-2G SVSSS JO12-1 43910 2-6
C 21-09-2019 11:00 Vlijmense Boys JO12-1 Boxtel JO12-1 43128 0-0
C 21-09-2019 10:30 CHC JO12-1G RKDVC JO12-2 43032 5-2
C 21-09-2019 10:15 Haarsteeg JO12-1 Best Vooruit JO12-2 43064 3-0
C 21-09-2019 10:00 Emplina JO12-4 Zwaluw VFC JO12-3 44716 0-20

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluw VFC JO12-3 4 4 0 0 12 16 6 10 0
2 SV BLC JO12-2 4 3 1 0 10 14 7 7 0
3 RKDVC JO12-2 3 2 1 0 7 14 2 12 0
4 VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 3 2 1 0 7 14 4 10 0
5 Well JO12-1 4 2 0 2 6 19 12 7 0
6 Haarsteeg JO12-1 4 2 0 2 6 12 16 -4 0
7 VCB JO12-1 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
8 ODC JO12-3G 4 1 0 3 3 8 18 -10 0
9 Wilhelmina JO12-2 2 0 1 1 1 5 7 -2 0
10 Zwaluw VFC JO12-4 3 0 1 2 1 6 12 -6 0
11 FC Engelen JO12-2 4 0 1 3 1 5 19 -14 0
12 HVCH JO12-2 2 0 0 2 0 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SCO JO12-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
2 Haarsteeg JO12-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO12-1 3 3 0 0 9 22 1 21 0
2 FC Engelen JO12-2 3 2 0 1 6 15 9 6 0
3 CHC JO12-1G 3 1 0 2 3 8 18 -10 0
4 Emplina JO12-4 3 0 0 3 0 6 23 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO12-2 11 10 0 1 30 100 18 82 0
2 Vlijmense Boys JO12-1 11 9 1 1 28 87 19 68 0
3 Haarsteeg JO12-1 10 7 2 1 23 41 23 18 0
4 SV BLC JO12-2 11 7 1 3 22 47 17 30 0
5 RKDVC JO12-2 10 6 1 3 19 61 33 28 0
6 Zwaluw VFC JO12-3 11 6 0 5 18 56 37 19 0
7 VCB JO12-1 10 4 1 5 13 50 40 10 0
8 CHC JO12-1G 10 4 0 6 12 30 46 -16 0
9 SVSSS JO12-1 11 4 0 7 12 37 66 -29 0
10 Best Vooruit JO12-2 11 2 0 9 6 24 49 -25 0
11 SCG'18 JO12-2G 11 2 0 9 6 21 81 -60 0
12 Emplina JO12-4 11 0 0 11 0 12 137 -125 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven