B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

Pupillen - Haarsteeg JO10-1

Teamleden

Spelers
Mikai de Bruijn Keeper      
Julian van de Griendt        
Rob van Helvoort        
Bas Janus        
Damian Kelders        
Niels Kersten        
Ilse Roelofsma        
Timo Smetsers        
Siem Vermeulen        
 
Overige teamleden
Wim van Beurden Trainer
Hennie De Bruijn Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 23-11-2019 08:45 ODC JO10-2 Haarsteeg JO10-1 51836 Sportpark Wagenaars - -
C 30-11-2019 vervallen Boxtel JO10-2 Haarsteeg JO10-1 52476 Sportpark Munsel - -
V 30-11-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 Haarsteeg JO10-1 - -
C 07-12-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 Baardwijk JO10-1 50789 Sportpark Haarsteeg - -
C 14-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-5 Haarsteeg JO10-1 50629 Sportpark Bergenshuizen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 Helvoirt JO10-1
C 23-11-2019 08:45 ODC JO10-2 Haarsteeg JO10-1
C 23-11-2019 09:00 SCG'18 JO10-2 DESK JO10-1
C 23-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-5 Nemelaer JO10-1
C 30-11-2019 10:15 Nemelaer JO10-1 DESK JO10-1
C 30-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-3
C 30-11-2019 08:45 ODC JO10-2 Den Dungen JO10-1
C 30-11-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 SCG'18 JO10-2
C 07-12-2019 10:00 DESK JO10-1 Helvoirt JO10-1
C 07-12-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 Baardwijk JO10-1
C 07-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 ODC JO10-2
C 07-12-2019 08:30 Den Dungen JO10-1 Zwaluw VFC JO10-5
C 14-12-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 Den Dungen JO10-1
C 14-12-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 DESK JO10-1
C 14-12-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-5 Haarsteeg JO10-1
C 14-12-2019 10:15 Nemelaer JO10-1 Helvoirt JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-10-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 Wilhelmina JO10-2 92815 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:30 FC Engelen JO10-2 Nieuwkuijk JO10-1 12962 0-0
B 14-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 RKDVC JO10-2 12793 0-0
B 07-09-2019 08:30 FC Engelen JO10-2 Haarsteeg JO10-1 12469 0-0
B 07-09-2019 10:00 Nieuwkuijk JO10-1 RKDVC JO10-2 12584 0-0
B 31-08-2019 09:00 RKDVC JO10-2 FC Engelen JO10-2 12191 0-0
B 31-08-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 Nieuwkuijk JO10-1 12125 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-11-2019 10:15 Nemelaer JO10-1 ODC JO10-2 52531 0-0
C 16-11-2019 10:00 DESK JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 51894 0-0
C 16-11-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 Zwaluw VFC JO10-5 49974 0-0
C 16-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 SCG'18 JO10-2 52828 0-0
C 09-11-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 Den Dungen JO10-1 50841 0-0
C 09-11-2019 09:00 SCG'18 JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-3 51823 0-0
C 09-11-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 Haarsteeg JO10-1 52143 0-0
C 09-11-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-5 ODC JO10-2 51882 0-0
C 02-11-2019 08:30 Den Dungen JO10-1 SCG'18 JO10-2 49489 0-0
C 02-11-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 Baardwijk JO10-1 50490 0-0
C 02-11-2019 08:45 ODC JO10-2 DESK JO10-1 52396 0-0
C 02-11-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 Nemelaer JO10-1 51409 0-0
C 26-10-2019 10:15 Nemelaer JO10-1 OJC ROSMALEN JO10-3 50849 0-0
C 26-10-2019 10:00 DESK JO10-1 Haarsteeg JO10-1 52349 0-0
C 26-10-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 Den Dungen JO10-1 51337 0-0
C 26-10-2019 09:00 SCG'18 JO10-2 ODC JO10-2 50380 0-0
C 26-10-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 Zwaluw VFC JO10-5 50740 0-0
C 05-10-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-5 SCG'18 JO10-2 49120 0-0
C 05-10-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 RKDVC JO10-2 49589 0-0
C 05-10-2019 08:45 ODC JO10-2 Baardwijk JO10-1 50989 0-0
C 05-10-2019 08:45 Boxtel JO10-2 DESK JO10-1 49896 0-0
C 05-10-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 Helvoirt JO10-1 49516 0-0
C 05-10-2019 08:30 Den Dungen JO10-1 Nemelaer JO10-1 50389 0-0
C 28-09-2019 08:45 Boxtel JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-3 50440 0-0
C 28-09-2019 08:45 RKDVC JO10-2 ODC JO10-2 50359 0-0
C 28-09-2019 09:00 Haarsteeg JO10-1 Den Dungen JO10-1 52271 0-0
C 28-09-2019 09:00 Helvoirt JO10-1 SCG'18 JO10-2 50640 0-0
C 28-09-2019 10:30 DESK JO10-1 Zwaluw VFC JO10-5 51855 0-0
C 28-09-2019 10:15 Nemelaer JO10-1 Baardwijk JO10-1 50169 0-0
C 21-09-2019 10:00 Zwaluw VFC JO10-5 Boxtel JO10-2 49587 0-0
C 21-09-2019 09:00 SCG'18 JO10-2 Nemelaer JO10-1 51191 0-0
C 21-09-2019 08:45 ODC JO10-2 Helvoirt JO10-1 50703 0-0
C 21-09-2019 08:30 OJC ROSMALEN JO10-3 Haarsteeg JO10-1 49292 0-0
C 21-09-2019 08:30 Den Dungen JO10-1 DESK JO10-1 50944 0-0
C 21-09-2019 08:30 Baardwijk JO10-1 RKDVC JO10-2 50610 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 RKDVC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Engelen JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwkuijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zwaluw VFC JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SCG'18 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Baardwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Dungen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DESK JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Haarsteeg JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Nemelaer JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Helvoirt JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven