0279 Onder 7 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO7-1

Teamleden

Spelers
Tim De Bie        
Siebe van Hulten        
Bastiaan Kok        
Mats Luijten        
Liz Pullen        
Sven Van Weert        
 
Overige teamleden
Jan Kok Trainer
Rick van Weert Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast Haarsteeg JO7-1 Emplina JO7-2 148110 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 18-04-2020 afgelast SV BLC JO7-4 Haarsteeg JO7-1 148204 - -
C 09-05-2020 afgelast Haarsteeg JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-3 145323 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 16-05-2020 afgelast Haarsteeg JO7-1 Maliskamp JO7-3 145877 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 23-05-2020 afgelast SV BLC JO7-1 Haarsteeg JO7-1 146633 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 08:30 FC Engelen JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-2
C 04-04-2020 09:00 Haarsteeg JO7-1 Emplina JO7-2
C 04-04-2020 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 SV BLC JO7-4
C 04-04-2020 10:15 Wilhelmina JO7-1G SV BLC JO7-1
C 04-04-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-3 Maliskamp JO7-3
C 18-04-2020 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 Wilhelmina JO7-1G
C 18-04-2020 10:00 Maliskamp JO7-3 OJC ROSMALEN JO7-2
C 18-04-2020 09:00 Emplina JO7-2 SV BLC JO7-1
C 18-04-2020 09:00 SV BLC JO7-4 Haarsteeg JO7-1
C 18-04-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-3 CHC JO7-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-2 Haarsteeg JO7-1 146164 0-0
C 28-03-2020 10:00 Maliskamp JO7-3 CHC JO7-2 146918 0-0
C 28-03-2020 09:30 SV BLC JO7-4 Wilhelmina JO7-1G 147064 0-0
C 28-03-2020 09:30 SV BLC JO7-1 Nieuwkuijk JO7-2 147161 0-0
C 28-03-2020 09:00 Emplina JO7-2 FC Engelen JO7-1 147876 0-0
C 21-03-2020 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 FC Engelen JO7-1 145435 0-0
C 21-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-2 OJC ROSMALEN JO7-3 147727 0-0
C 14-03-2020 08:30 FC Engelen JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-3 145635 0-0
C 14-03-2020 09:00 Haarsteeg JO7-1 CHC JO7-2 146676 0-0
C 14-03-2020 09:30 SV BLC JO7-1 SV BLC JO7-4 147505 0-0
C 14-03-2020 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 OJC ROSMALEN JO7-2 148119 0-0
C 14-03-2020 10:15 Wilhelmina JO7-1G Maliskamp JO7-3 148129 0-0
C 07-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-3 SV BLC JO7-1 147243 0-0
C 07-03-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-2 Wilhelmina JO7-1G 145265 0-0
C 07-03-2020 09:45 SV BLC JO7-4 Emplina JO7-2 146116 0-0
C 07-03-2020 09:00 CHC JO7-2 FC Engelen JO7-1 146324 0-0
C 07-03-2020 09:00 Haarsteeg JO7-1 Nieuwkuijk JO7-2 146645 0-0
C 15-02-2020 10:15 Wilhelmina JO7-4 SV BLC JO7-4 145906 0-0
C 15-02-2020 10:15 Wilhelmina JO7-1G OJC ROSMALEN JO7-3 146873 0-0
C 15-02-2020 10:15 Nieuwkuijk JO7-2 CHC JO7-2 146453 0-0
C 15-02-2020 09:30 SV BLC JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-2 147712 0-0
C 15-02-2020 09:00 Emplina JO7-2 Maliskamp JO7-3 145637 0-0
C 15-02-2020 08:30 FC Engelen JO7-1 Haarsteeg JO7-1 145115 0-0
C 08-02-2020 08:30 FC Engelen JO7-1 Wilhelmina JO7-1G 148148 0-0
C 08-02-2020 09:00 Haarsteeg JO7-1 Wilhelmina JO7-4 147086 0-0
C 08-02-2020 09:00 CHC JO7-2 Emplina JO7-2 145789 0-0
C 08-02-2020 10:00 Maliskamp JO7-3 SV BLC JO7-1 148384 0-0
C 08-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-2 SV BLC JO7-4 147155 0-0
C 08-02-2020 11:30 OJC ROSMALEN JO7-3 Nieuwkuijk JO7-2 145132 0-0
C 01-02-2020 10:15 Wilhelmina JO7-4 OJC ROSMALEN JO7-2 148114 0-0
C 01-02-2020 10:15 Wilhelmina JO7-1G Haarsteeg JO7-1 146642 0-0
C 01-02-2020 09:30 SV BLC JO7-4 Maliskamp JO7-3 145144 0-0
C 01-02-2020 09:30 SV BLC JO7-1 CHC JO7-2 145259 0-0
C 01-02-2020 09:00 Emplina JO7-2 OJC ROSMALEN JO7-3 146687 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO7-2 Nieuwkuijk JO7-1 61984 0-0
C 14-12-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G Emplina JO7-2 61604 0-0
C 14-12-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Haarsteeg JO7-1 60497 0-0
C 14-12-2019 09:30 HHC'09 JO7-1 FC Engelen JO7-1 61385 0-0
C 07-12-2019 09:00 Emplina JO7-2 FC Engelen JO7-1 61600 0-0
C 07-12-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 HHC'09 JO7-1 60888 0-0
C 07-12-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G Wilhelmina JO7-2G 60843 0-0
C 07-12-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-2 61923 0-0
C 30-11-2019 08:30 FC Engelen JO7-1 Nieuwkuijk JO7-1 61154 0-0
C 30-11-2019 09:30 HHC'09 JO7-1 Emplina JO7-2 61290 0-0
C 30-11-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G OJC ROSMALEN JO7-2 60804 0-0
C 30-11-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 Wilhelmina JO7-3G 60463 0-0
C 23-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO7-2 Emplina JO7-2 62012 0-0
C 23-11-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G FC Engelen JO7-1 61079 0-0
C 23-11-2019 11:00 Vlijmense Boys JO7-1G Nieuwkuijk JO7-1 61515 0-0
C 23-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-1 Maliskamp JO7-1 61257 0-0
C 16-11-2019 09:00 Emplina JO7-2 Vlijmense Boys JO7-1G 61531 0-0
C 16-11-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 Haarsteeg JO7-1 60574 0-0
C 16-11-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G OJC ROSMALEN JO7-2 60941 0-0
C 16-11-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 Wilhelmina JO7-2G 61969 0-0
C 09-11-2019 11:30 OJC ROSMALEN JO7-2 Vlijmense Boys JO7-1G 61536 0-0
C 09-11-2019 08:45 Wilhelmina JO7-2G Haarsteeg JO7-1 62038 0-0
C 09-11-2019 09:30 HHC'09 JO7-1 Maliskamp JO7-1 62122 0-0
C 09-11-2019 09:00 Emplina JO7-2 Nieuwkuijk JO7-1 62120 0-0
C 09-11-2019 08:30 FC Engelen JO7-1 Wilhelmina JO7-3G 60831 0-0
C 02-11-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 FC Engelen JO7-1 61349 0-0
C 02-11-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G HHC'09 JO7-1 60735 0-0
C 02-11-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Wilhelmina JO7-2G 61541 0-0
C 02-11-2019 09:00 Haarsteeg JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-2 61185 0-0
C 26-10-2019 08:30 FC Engelen JO7-1 Haarsteeg JO7-1 62090 0-0
C 26-10-2019 09:00 Emplina JO7-2 Wilhelmina JO7-3G 61168 0-0
C 26-10-2019 09:30 HHC'09 JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G 62030 0-0
C 26-10-2019 10:15 Nieuwkuijk JO7-1 Maliskamp JO7-1 61248 0-0
C 05-10-2019 09:00 Haarsteeg JO7-1 HHC'09 JO7-1 61568 0-0
C 05-10-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G FC Engelen JO7-1 61956 0-0
C 05-10-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G Nieuwkuijk JO7-1 61398 0-0
C 05-10-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 Emplina JO7-2 61478 0-0
C 28-09-2019 08:30 FC Engelen JO7-1 OJC ROSMALEN JO7-2 61524 0-0
C 28-09-2019 09:30 HHC'09 JO7-1 Wilhelmina JO7-2G 61007 0-0
C 28-09-2019 10:15 Wilhelmina JO7-3G Haarsteeg JO7-1 61094 0-0
C 28-09-2019 10:30 Maliskamp JO7-1 Vlijmense Boys JO7-1G 60646 0-0
C 21-09-2019 09:00 OJC ROSMALEN JO7-2 HHC'09 JO7-1 60725 0-0
C 21-09-2019 10:15 Wilhelmina JO7-2G Nieuwkuijk JO7-1 61196 0-0
C 21-09-2019 10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Wilhelmina JO7-3G 61060 0-0
C 21-09-2019 09:00 Haarsteeg JO7-1 Emplina JO7-2 60886 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Engelen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 OJC ROSMALEN JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 CHC JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Maliskamp JO7-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 OJC ROSMALEN JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV BLC JO7-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Emplina JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wilhelmina JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nieuwkuijk JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV BLC JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 OJC ROSMALEN JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Wilhelmina JO7-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Haarsteeg JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vlijmense Boys JO7-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Emplina JO7-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Maliskamp JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wilhelmina JO7-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 HHC'09 JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Engelen JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Nieuwkuijk JO7-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven