235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Junioren - Haarsteeg MO17-1

Teamleden

Spelers
Sanne Willemse Keeper      
Meeke van Alphen        
Rosanne Bertels        
Lise de Boer        
Mirthe van Bommel        
Ashlin van Eijk        
Meike van Hulten        
Lieke Kimenai        
Janique Kleijn        
Lieke Klomp        
Amber Koningstein        
Jaycee Luijben        
Lotte Smith        
Nienke van der Steen        
Vera van Voorden        
Jade Vriends        
Puck van Zon        
 
Overige teamleden
Myckel Koningstein Trainer
Erwin Smith Trainer
Angelique Willemse-Schatsbergen Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-04-2020 afgelast Haarsteeg MO17-1 SSC'55 MO17-1 149415 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
C 18-04-2020 afgelast Raamsdonk MO17-1 Haarsteeg MO17-1 150026 Sportpark Den Uilendonck - -
C 09-05-2020 afgelast Achilles Veen MO17-1 Haarsteeg MO17-1 Afgeschermd 149635 Sportpark De Hanen Weide - -
C 16-05-2020 afgelast Haarsteeg MO17-1 GDC MO17-1 149315 Sportpark Haarsteeg Veld 1 - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-04-2020 15:00 Waspik MO17-1 DESK MO17-1
C 04-04-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4
C 04-04-2020 11:30 Achilles Veen MO17-1 GDC MO17-1
C 04-04-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Be Ready MO17-1
C 04-04-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 SSC'55 MO17-1
C 04-04-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 SV Capelle MO17-1
C 11-04-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 DESK MO17-1
C 18-04-2020 10:30 GDC MO17-1 RKDVC MO17-1
C 18-04-2020 11:00 SV Capelle MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1
C 18-04-2020 13:00 DESK MO17-1 Be Ready MO17-1
C 18-04-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 SSC'55 MO17-1
C 18-04-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 Haarsteeg MO17-1
C 18-04-2020 15:00 Waspik MO17-1 Achilles Veen MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 28-03-2020 11:00 SV Capelle MO17-1 Haarsteeg MO17-1 149934
C 21-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Haarsteeg MO17-1 149672
C 14-03-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 DESK MO17-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 149940
C 07-03-2020 10:30 Be Ready MO17-1 Haarsteeg MO17-1 Afgeschermd 149193 0 - 3
C 15-02-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 Waspik MO17-1 L. (Leen) van Doorn… (+1) 149978 4 - 4
C 08-02-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 D. (Danny) van Wezel 149192 1 - 5
C 01-02-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 J. (Joep) Verboord… (+1) 149467 5 - 2
C 25-01-2020 12:30 FC Tilburg MO17-2 Haarsteeg MO17-1 P. (Paul) Brands 63167 6 - 3
C 14-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 L. (Leen) van Doorn… (+1) 62596 3 - 1
C 07-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 J. (Joep) Verboord… (+1) 62968 9 - 0
C 30-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Haarsteeg MO17-1 P. (Peer) van Dijk 62581 4 - 2
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 SV BLC MO17-2 L. (Leen) van Doorn… (+1) 62601 2 - 1
C 09-11-2019 13:30 ODC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 E. (Edwin) Gelinck 62564 4 - 0
C 02-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 DSC MO17-1 G. (Gert-Jan) Broekmeulen… (+1) 62599 1 - 1
C 26-10-2019 13:00 Emplina MO17-1 Haarsteeg MO17-1 C.M.J. (Chantal) Heijmans 62889 1 - 3
C 05-10-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Wilhelmina MO17-1 R.A.M. (Ron) Leijtens… (+1) 63251 5 - 0
C 28-09-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Haarsteeg MO17-1 B. (Bennie) Vissers 62621 3 - 3
C 21-09-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Helvoirt MO17-1 J. (Joep) Verboord… (+1) 62794 4 - 4
B 14-09-2019 13:00 DESK MO17-1 Haarsteeg MO17-1 S. (Sam) Haarbosch 15207 0 - 3
B 07-09-2019 10:30 GDC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 C.N. (Kees) Heijstek 15189 3 - 0
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 J. (Joep) Verboord… (+1) 15119 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 28-03-2020 14:45 OJC ROSMALEN MO17-4 RKDVC MO17-1 149333 0-0
C 28-03-2020 11:00 SV Capelle MO17-1 Haarsteeg MO17-1 149934 0-0
C 28-03-2020 10:30 GDC MO17-1 Waspik MO17-1 149947 0-0
C 28-03-2020 10:30 Be Ready MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 149815 0-0
C 28-03-2020 10:15 DESK MO17-1 Achilles Veen MO17-1 149930 0-0
C 28-03-2020 10:00 SSC'55 MO17-1 Raamsdonk MO17-1 149977 0-0
C 21-03-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Haarsteeg MO17-1 149672 0-0
C 21-03-2020 10:00 SSC'55 MO17-1 Achilles Veen MO17-1 149875 0-0
C 21-03-2020 14:30 Waspik MO17-1 Raamsdonk MO17-1 149488 0-0
C 21-03-2020 11:00 SV Capelle MO17-1 DESK MO17-1 149917 0-0
C 14-03-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 Achilles Veen MO17-1 149783 0-0
C 14-03-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 Be Ready MO17-1 149918 0-0
C 14-03-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 DESK MO17-1 149940 0-0
C 14-03-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Waspik MO17-1 149239 0-0
C 14-03-2020 10:30 GDC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 149835 0-0
C 14-03-2020 10:00 SSC'55 MO17-1 SV Capelle MO17-1 149596 0-0
C 07-03-2020 09:00 Achilles Veen MO17-1 RKDVC MO17-1 149357 4-3
C 07-03-2020 14:30 Waspik MO17-1 SSC'55 MO17-1 149799 1-6
C 07-03-2020 10:30 Be Ready MO17-1 Haarsteeg MO17-1 149193 0-3
C 07-03-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 Raamsdonk MO17-1 149448 2-2
C 07-03-2020 11:00 SV Capelle MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 149627 3-6
C 07-03-2020 10:15 DESK MO17-1 GDC MO17-1 149266 0-6
C 15-02-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 149403 1-1
C 15-02-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 Achilles Veen MO17-1 150005 9-3
C 15-02-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 Waspik MO17-1 149978 4-4
C 15-02-2020 10:30 GDC MO17-1 SV Capelle MO17-1 149359 10-0
C 15-02-2020 09:00 SSC'55 MO17-1 Be Ready MO17-1 149105 7-2
C 08-02-2020 12:45 RKDVC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 149192 1-5
C 08-02-2020 10:30 Be Ready MO17-1 SV Capelle MO17-1 149720 4-3
C 08-02-2020 11:30 Achilles Veen MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 150011 12-0
C 08-02-2020 11:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 GDC MO17-1 149963 3-1
C 08-02-2020 13:00 DESK MO17-1 SSC'55 MO17-1 149601 1-8
C 01-02-2020 13:00 Raamsdonk MO17-1 RKDVC MO17-1 149274 2-2
C 01-02-2020 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Waspik MO17-1 149411 1-3
C 01-02-2020 13:00 Haarsteeg MO17-1 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 149467 5-2
C 01-02-2020 10:30 GDC MO17-1 Be Ready MO17-1 149190 2-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 13:00 DESK MO17-1 Haarsteeg MO17-1 15207 0-3
B 14-09-2019 13:00 RKDVC MO17-1 GDC MO17-1 15258 0-2
B 07-09-2019 10:30 GDC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 15189 3-0
B 07-09-2019 12:45 RKDVC MO17-1 DESK MO17-1 15160 6-2
B 31-08-2019 13:00 DESK MO17-1 GDC MO17-1 15072 1-7
B 31-08-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 15119 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 12:30 FC Tilburg MO17-2 Haarsteeg MO17-1 63167 6-3
C 21-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 FC Tilburg MO17-2 63258 1-5
C 14-12-2019 13:00 Emplina MO17-1 Wilhelmina MO17-1 62714 0-0
C 14-12-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Helvoirt MO17-1 62706 4-0
C 14-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 RKDVC MO17-1 62596 3-1
C 14-12-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKKSV MO17-1 63268 2-3
C 14-12-2019 13:00 DSC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 63072 1-0
C 14-12-2019 13:30 ODC MO17-1 SV BLC MO17-2 62737 5-3
C 07-12-2019 11:00 SV BLC MO17-2 Emplina MO17-1 62637 0-0
C 07-12-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 Wilhelmina MO17-1 62938 2-1
C 07-12-2019 12:45 RKDVC MO17-1 Den Dungen MO17-1 63101 0-0
C 07-12-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 DSC MO17-1 63236 0-0
C 07-12-2019 13:00 RKKSV MO17-1 ODC MO17-1 62788 0-0
C 07-12-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62968 9-0
C 30-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62581 4-2
C 30-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Helvoirt MO17-1 63056 4-2
C 30-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 SV BLC MO17-2 63164 0-2
C 30-11-2019 13:00 Emplina MO17-1 FC Tilburg MO17-2 63148 2-1
C 30-11-2019 13:00 DSC MO17-1 ODC MO17-1 63027 1-3
C 30-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 RKDVC MO17-1 63009 3-1
C 23-11-2019 13:30 ODC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62678 7-1
C 23-11-2019 13:00 DSC MO17-1 Wilhelmina MO17-1 63064 2-0
C 23-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 SV BLC MO17-2 62601 2-1
C 23-11-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Helvoirt MO17-1 62677 1-10
C 23-11-2019 12:45 RKDVC MO17-1 RKKSV MO17-1 62820 2-1
C 23-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 Emplina MO17-1 62587 4-0
C 16-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 DSC MO17-1 62916 3-0
C 16-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 Den Dungen MO17-1 63161 0-9
C 16-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 RKDVC MO17-1 63065 1-2
C 16-11-2019 13:00 Emplina MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 63008 2-0
C 16-11-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 ODC MO17-1 62540 0-0
C 12-11-2019 19:00 FC Tilburg MO17-2 Helvoirt MO17-1 62985 0-5
C 09-11-2019 13:30 ODC MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62564 4-0
C 09-11-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 Helvoirt MO17-1 62732 0-4
C 09-11-2019 13:00 DSC MO17-1 RKDVC MO17-1 62927 1-1
C 09-11-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62851 13-1
C 09-11-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 SV BLC MO17-2 62861 1-2
C 09-11-2019 11:30 Emplina MO17-1 RKKSV MO17-1 63114 1-6
C 02-11-2019 11:00 SV BLC MO17-2 Den Dungen MO17-1 63155 1-6
C 02-11-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Wilhelmina MO17-1 62781 6-1
C 02-11-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 DSC MO17-1 62599 1-1
C 02-11-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 Emplina MO17-1 63020 3-0
C 02-11-2019 14:30 RKDVC MO17-1 ODC MO17-1 63213 0-6
C 26-10-2019 11:10 SV BLC MO17-2 RKKSV MO17-1 62657 2-0
C 26-10-2019 13:00 Emplina MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62889 1-3
C 26-10-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 RKDVC MO17-1 63061 1-3
C 26-10-2019 13:00 DSC MO17-1 Den Dungen MO17-1 62558 3-2
C 26-10-2019 14:15 ODC MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-4 62796 15-0
C 12-10-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 ODC MO17-1 62950 0-2
C 12-10-2019 13:00 RKKSV MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62821 5-2
C 05-10-2019 12:45 RKDVC MO17-1 Emplina MO17-1 62890 7-1
C 05-10-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Wilhelmina MO17-1 63251 5-0
C 05-10-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 SV BLC MO17-2 62688 2-5
C 05-10-2019 14:45 OJC ROSMALEN MO17-4 DSC MO17-1 63069 4-6
C 28-09-2019 13:00 Wilhelmina MO17-1 ODC MO17-1 62571 0-6
C 28-09-2019 12:30 FC Tilburg MO17-2 Den Dungen MO17-1 63253 3-6
C 28-09-2019 11:00 SV BLC MO17-2 OJC ROSMALEN MO17-4 62758 8-2
C 28-09-2019 13:00 Emplina MO17-1 DSC MO17-1 63241 0-4
C 28-09-2019 13:00 RKKSV MO17-1 Haarsteeg MO17-1 62621 3-3
C 28-09-2019 13:00 Helvoirt MO17-1 RKDVC MO17-1 62946 2-1
C 21-09-2019 12:30 Den Dungen MO17-1 RKKSV MO17-1 62687 5-2
C 21-09-2019 13:15 ODC MO17-1 Emplina MO17-1 62965 2-0
C 21-09-2019 13:00 DSC MO17-1 SV BLC MO17-2 62931 0-0
C 21-09-2019 13:00 OJC ROSMALEN MO17-4 Wilhelmina MO17-1 62664 3-1
C 21-09-2019 13:00 Haarsteeg MO17-1 Helvoirt MO17-1 62794 4-4
C 21-09-2019 12:45 RKDVC MO17-1 FC Tilburg MO17-2 62570 7-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Haarsteeg MO17-1 4 3 1 0 10 17 7 10 0
2 SSC'55 MO17-1 3 3 0 0 9 21 4 17 0
3 GDC MO17-1 4 3 0 1 9 19 3 16 0
4 Achilles Veen MO17-1 3 2 0 1 6 19 12 7 0
5 Raamsdonk MO17-1 3 1 2 0 5 13 7 6 0
6 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 4 1 2 1 5 8 9 -1 0
7 Waspik MO17-1 3 1 1 1 4 8 11 -3 0
8 OJC ROSMALEN MO17-4 3 1 0 2 3 7 18 -11 0
9 Be Ready MO17-1 4 1 0 3 3 6 15 -9 0
10 RKDVC MO17-1 4 0 2 2 2 7 12 -5 0
11 DESK MO17-1 2 0 0 2 0 1 14 -13 0
12 SV Capelle MO17-1 3 0 0 3 0 6 20 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 GDC MO17-1 3 3 0 0 9 12 1 11 0
2 Haarsteeg MO17-1 3 2 0 1 6 5 4 1 0
3 RKDVC MO17-1 3 1 0 2 3 7 6 1 0
4 DESK MO17-1 3 0 0 3 0 3 16 -13 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ODC MO17-1 9 9 0 0 27 50 5 45 0
2 Den Dungen MO17-1 10 8 0 2 24 53 14 39 0
3 RKKSV MO17-1 10 6 1 3 19 33 20 13 0
4 DSC MO17-1 10 5 3 2 18 19 14 5 0
5 Haarsteeg MO17-1 11 5 3 3 18 35 25 10 0
6 SV BLC MO17-2 11 5 2 4 17 25 20 5 0
7 Helvoirt MO17-1 9 5 1 3 16 32 19 13 0
8 RKDVC MO17-1 10 5 1 4 16 25 20 5 0
9 FC Tilburg MO17-2 11 3 0 8 9 22 40 -18 0
10 Emplina MO17-1 10 2 1 7 7 7 30 -23 0
11 OJC ROSMALEN MO17-4 11 2 0 9 6 17 73 -56 0
12 Wilhelmina MO17-1 10 0 0 10 0 4 42 -38 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven