0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Junioren - Haarsteeg JO17-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jesse van den Brink | |||||||
Ruben Broeders | |||||||
Brent Buijs | |||||||
Tjerk van de Griend | |||||||
Miska Hol | |||||||
Doris van Hulten | |||||||
Luuk Johannesen | |||||||
Leroy Korthout | |||||||
Rens van Mourik | |||||||
Bob Pellikaan | |||||||
Brian Schreuders | |||||||
Jesper van Steen | |||||||
Jeroen Vissers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Tom van der Loo | Trainer | ||||||
Erwin Slegers | Trainer | ||||||
Bas van Zandwijk | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO17-1 | Uno Animo JO17-1 | 102120 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | Sarto JO17-2 | 102217 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | GSBW JO17-1 | 100735 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | RKDVC JO17-1 | FC Tilburg JO17-1 | 102917 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | Acht JO17-1 | Were Di JO17-1 | 100059 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | Uno Animo JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-2 | 98732 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | GSBW JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 100091 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | FC Tilburg JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 100818 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:45 | Sarto JO17-2 | Oirschot Vooruit JO17-1 | 101123 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Were Di JO17-1 | TSV Gudok JO16-1 | 101055 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | Uno Animo JO17-1 | Were Di JO17-1 | 102595 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | RKDVC JO17-1 | TSV Gudok JO16-1 | 100937 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | FC Tilburg JO17-1 | Sarto JO17-2 | 98845 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | Acht JO17-1 | 99153 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO17-1 | GSBW JO17-1 | 102508 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | Sarto JO17-2 | Uno Animo JO17-1 | 99169 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-2 | 99217 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Acht JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 101406 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | TSV Gudok JO16-1 | GSBW JO17-1 | 102097 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO17-1 | FC Tilburg JO17-1 | 102209 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 10:00 | TSV Gudok JO16-1 | Acht JO17-1 | 100437 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:45 | GSBW JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-2 | 100120 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | Uno Animo JO17-1 | TSV Gudok JO16-1 | 99549 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:45 | FC Tilburg JO17-1 | Acht JO17-1 | 101112 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Were Di JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 102155 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:45 | Sarto JO17-2 | Haarsteeg JO17-1 | 99177 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO17-1 | Were Di JO17-1 | 100655 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | FC Tilburg JO17-1 | 102981 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | TSV Gudok JO16-1 | Sarto JO17-2 | 99693 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Acht JO17-1 | GSBW JO17-1 | 101178 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Uno Animo JO17-1 | 99937 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:30 | GSBW JO17-1 | Were Di JO17-1 | 102752 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | TSV Gudok JO16-1 | 102942 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | RKDVC JO17-1 | Oirschot Vooruit JO17-1 | 102849 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | FC Tilburg JO17-1 | Uno Animo JO17-1 | 98633 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:15 | Were Di JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 102517 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | GSBW JO17-1 | Sarto JO17-2 | 101854 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 15:15 | Oirschot Vooruit JO17-1 | Acht JO17-1 | 100272 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | Were Di JO17-1 | 102042 | 0-1 | ||
C | 07-03-2020 14:45 | Sarto JO17-2 | RKDVC JO17-1 | 101443 | 2-5 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | Uno Animo JO17-1 | GSBW JO17-1 | 100130 | 2-0 | ||
C | 29-02-2020 12:30 | GSBW JO17-1 | FC Tilburg JO17-1 | 157517 | 0-1 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | TSV Gudok JO16-1 | Oirschot Vooruit JO17-1 | 98745 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Acht JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 102785 | 1-0 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | RKDVC JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-2 | 102386 | 8-0 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Were Di JO17-1 | Sarto JO17-2 | 99994 | 3-4 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | GSBW JO17-1 | FC Tilburg JO17-1 | 99747 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | RKDVC JO17-1 | 101350 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | FC Tilburg JO17-1 | TSV Gudok JO16-1 | 99325 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | Oirschot Vooruit JO17-1 | 101450 | 1-5 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | Uno Animo JO17-1 | Acht JO17-1 | 98588 | 3-2 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | Were Di JO17-1 | FC Tilburg JO17-1 | 99326 | 1-4 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | Oirschot Vooruit JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 99440 | 1-2 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | TSV Gudok JO16-1 | Zwaluw VFC JO17-2 | 101191 | 2-4 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | RKDVC JO17-1 | Uno Animo JO17-1 | 100854 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | Acht JO17-1 | Sarto JO17-2 | 102055 | 5-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 30-10-2019 19:30 | Gloria UC JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 92399 | 1-0 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | OVC'26 JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 7848 | 0-7 | ||
B | 14-09-2019 14:45 | Helvoirt JO17-1 | RKDVC JO17-2 | 7733 | 3-3 | ||
B | 07-09-2019 14:30 | OVC'26 JO17-1 | Helvoirt JO17-1 | 7424 | 4-3 | ||
B | 07-09-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | RKDVC JO17-2 | 7632 | 2-0 | ||
B | 31-08-2019 12:45 | RKDVC JO17-2 | OVC'26 JO17-1 | 7376 | 4-2 | ||
B | 31-08-2019 14:45 | Helvoirt JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 7170 | 1-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-12-2019 20:00 | Boxtel JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 33655 | 8-0 | ||
C | 14-12-2019 15:00 | TSV Gudok JO16-1 | Sarto JO17-2 | 87894 | 2-1 | ||
C | 14-12-2019 14:45 | VOAB JO17-2 | Boxtel JO17-1 | 32235 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | ZIGO JO17-1 | 33971 | 5-2 | ||
C | 14-12-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-3 | GSBW JO17-1 | 89166 | 2-1 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | BMC JO17-1 | 32583 | 1-5 | ||
C | 07-12-2019 12:15 | GSBW JO17-1 | VOAB JO17-2 | 33310 | 5-0 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | BMC JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 32191 | 3-2 | ||
C | 07-12-2019 14:00 | ZIGO JO17-1 | Uno Animo JO17-1 | 33177 | 1-4 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Sarto JO17-2 | OJC ROSMALEN JO17-3 | 89165 | 1-4 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Zwaluw VFC JO17-2 | TSV Gudok JO16-1 | 87893 | 3-2 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | Uno Animo JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-3 | 89164 | 4-3 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Sarto JO17-2 | ZIGO JO17-1 | 32449 | 4-1 | ||
C | 30-11-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Zwaluw VFC JO17-2 | 31913 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | Boxtel JO17-1 | GSBW JO17-1 | 31683 | 2-0 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | TSV Gudok JO16-1 | BMC JO17-1 | 87892 | 1-0 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | TSV Gudok JO16-1 | ZIGO JO17-1 | 87891 | 0-3 | ||
C | 23-11-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | VOAB JO17-2 | 33595 | 4-0 | ||
C | 23-11-2019 13:05 | Zwaluw VFC JO17-2 | GSBW JO17-1 | 33805 | 5-1 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | Uno Animo JO17-1 | Boxtel JO17-1 | 33211 | 1-3 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | BMC JO17-1 | Sarto JO17-2 | 32763 | 1-5 | ||
C | 16-11-2019 14:00 | ZIGO JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-3 | 89162 | 3-4 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | GSBW JO17-1 | BMC JO17-1 | 32659 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Sarto JO17-2 | Uno Animo JO17-1 | 33288 | 6-2 | ||
C | 16-11-2019 14:45 | VOAB JO17-2 | TSV Gudok JO16-1 | 87890 | 2-3 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Boxtel JO17-1 | ZIGO JO17-1 | 32265 | 8-1 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | TSV Gudok JO16-1 | 87889 | 5-2 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | VOAB JO17-2 | Sarto JO17-2 | 33774 | 0-7 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-3 | Zwaluw VFC JO17-2 | 89161 | 3-2 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | Uno Animo JO17-1 | BMC JO17-1 | 32772 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | Uno Animo JO17-1 | 33489 | 5-2 | ||
C | 02-11-2019 14:45 | Sarto JO17-2 | Boxtel JO17-1 | 32926 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 14:00 | ZIGO JO17-1 | VOAB JO17-2 | 33314 | 3-1 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | BMC JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-3 | 89160 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | GSBW JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 33866 | 1-4 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | GSBW JO17-1 | Sarto JO17-2 | 33187 | 2-1 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Nemelaer JO17-1 | ZIGO JO17-1 | 32352 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | VOAB JO17-2 | Zwaluw VFC JO17-2 | 34015 | 1-2 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Uno Animo JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 33435 | 0-2 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-3 | TSV Gudok JO16-1 | 89159 | 3-0 | ||
C | 26-10-2019 15:00 | Boxtel JO17-1 | BMC JO17-1 | 31653 | 0-2 | ||
C | 05-10-2019 12:30 | BMC JO17-1 | VOAB JO17-2 | 32452 | 4-1 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | TSV Gudok JO17-1 | Uno Animo JO17-1 | 33751 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | Boxtel JO17-1 | 32272 | 0-3 | ||
C | 05-10-2019 14:00 | ZIGO JO17-1 | GSBW JO17-1 | 32159 | 1-4 | ||
C | 05-10-2019 14:45 | Sarto JO17-2 | Nemelaer JO17-1 | 31597 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | TSV Gudok JO16-1 | Uno Animo JO17-1 | 87887 | 1-1 | ||
C | 05-10-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-3 | 89158 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 12:15 | GSBW JO17-1 | TSV Gudok JO16-1 | 87886 | 3-0 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Nemelaer JO17-1 | Haarsteeg JO17-1 | 33687 | 0-4 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | ZIGO JO17-1 | BMC JO17-1 | 32662 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | Sarto JO17-2 | Zwaluw VFC JO17-2 | 34048 | 6-0 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | GSBW JO17-1 | TSV Gudok JO17-1 | 31652 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | VOAB JO17-2 | Uno Animo JO17-1 | 33907 | 1-2 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | Boxtel JO17-1 | OJC ROSMALEN JO17-3 | 89157 | 2-1 | ||
C | 21-09-2019 14:45 | OJC ROSMALEN JO17-3 | VOAB JO17-2 | 89156 | 2-1 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | BMC JO17-1 | Nemelaer JO17-1 | 31690 | 3-0 | ||
C | 21-09-2019 14:45 | Haarsteeg JO17-1 | Sarto JO17-2 | 31924 | 2-2 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | Zwaluw VFC JO17-2 | ZIGO JO17-1 | 32324 | 0-9 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | TSV Gudok JO17-1 | Boxtel JO17-1 | 32796 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | Uno Animo JO17-1 | GSBW JO17-1 | 31759 | 1-1 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | TSV Gudok JO16-1 | Boxtel JO17-1 | 87885 | 0-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKDVC JO17-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 16 | 3 | 13 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit JO17-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 10 | 6 | 4 | 0 |
3 | FC Tilburg JO17-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 3 | 3 | 0 |
4 | Uno Animo JO17-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 5 | 1 | 0 |
5 | Acht JO17-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | 7 | 3 | 0 |
6 | Haarsteeg JO17-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
7 | TSV Gudok JO16-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | 6 | -1 | 0 |
8 | Were Di JO17-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 0 |
9 | Sarto JO17-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 13 | -6 | 0 |
10 | Zwaluw VFC JO17-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 16 | -11 | 0 |
11 | GSBW JO17-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gloria UC JO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
2 | Haarsteeg JO17-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boxtel JO17-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 34 | 7 | 27 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN JO17-3 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 28 | 17 | 11 | 0 |
3 | Haarsteeg JO17-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 27 | 22 | 5 | 0 |
4 | BMC JO17-1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 25 | 19 | 6 | 0 |
5 | Sarto JO17-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 35 | 17 | 18 | 0 |
6 | GSBW JO17-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 20 | 18 | 2 | 0 |
7 | Uno Animo JO17-1 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 19 | 25 | -6 | 0 |
8 | Zwaluw VFC JO17-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 19 | 34 | -15 | 0 |
9 | TSV Gudok JO16-1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 11 | 26 | -15 | 0 |
10 | ZIGO JO17-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 26 | 34 | -8 | 0 |
11 | VOAB JO17-2 | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 7 | 32 | -25 | 0 |