0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - Haarsteeg JO8-4

Teamleden

Spelers
Abdullahi Abdilkurim        
Thomas Boerboom        
Bent Duijster        
Melvin Herman        
Bram Klein Holkenborg        
Daan Weisfelt        
Lisa Weisfelt        
Siem Westerbeek        
 
Overige teamleden
Alex Herman Trainer
Paul Klein Holkenborg Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 04-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-4 SV BLC JO8-4 146825 Sportpark Haarsteeg Veld 5B2 KK 1 KK 11
C 11-05-2019 09:00 Well JO8-1 Haarsteeg JO8-4 146843 Sportpark De Hoef - -
C 18-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-4 Boxtel JO8-3 134260 Sportpark Haarsteeg - -
C 25-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 Haarsteeg JO8-4 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 134521 Sportpark Bergenshuizen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 04-05-2019 08:30 ODC JO8-3 Zwaluw VFC JO8-6
C 04-05-2019 11:45 FC Engelen JO8-2 Well JO8-1
C 04-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-4 SV BLC JO8-4
C 04-05-2019 10:15 SCG'18 JO8-3 Wilhelmina JO8-5
C 04-05-2019 09:00 GVV'63 JO8-1G Den Dungen JO8-2
C 04-05-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 Hedel JO8-1
C 04-05-2019 08:45 Boxtel JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-5
C 11-05-2019 11:45 FC Engelen JO8-2 BVV/Timmermans Infra JO8-1
C 11-05-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 Wilhelmina JO8-5
C 11-05-2019 09:00 Hedel JO8-1 SV BLC JO8-4
C 11-05-2019 09:00 Well JO8-1 Haarsteeg JO8-4
C 11-05-2019 08:45 Boxtel JO8-3 SCG'18 JO8-3
C 11-05-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 Den Dungen JO8-2
C 11-05-2019 08:30 ODC JO8-3 GVV'63 JO8-1G
C 18-05-2019 10:15 SCG'18 JO8-3 ODC JO8-3
C 18-05-2019 10:15 Wilhelmina JO8-5 Well JO8-1
C 18-05-2019 10:00 GVV'63 JO8-1G Hedel JO8-1
C 18-05-2019 10:00 Den Dungen JO8-2 FC Engelen JO8-2
C 18-05-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 Zwaluw VFC JO8-6
C 18-05-2019 08:30 SV BLC JO8-4 OJC ROSMALEN JO8-5
C 18-05-2019 10:15 Haarsteeg JO8-4 Boxtel JO8-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-04-2019 vervallen Haarsteeg JO8-4 FC Engelen JO8-2 146822
C 06-04-2019 vervallen SCG'18 JO8-3 Haarsteeg JO8-4 134035
C 23-03-2019 vervallen Haarsteeg JO8-4 BVV/Timmermans Infra JO8-1 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 135723 1-8
C 16-03-2019 vervallen FC Engelen JO8-2 Haarsteeg JO8-4 134383
C 16-03-2019 08:30 ODC JO8-3 Haarsteeg JO8-4 146817
C 09-03-2019 vervallen Haarsteeg JO8-4 GVV'63 JO8-1G 148593 2 - 4
C 16-02-2019 vervallen OJC ROSMALEN JO8-5 Haarsteeg JO8-4 137048
C 09-02-2019 vervallen Haarsteeg JO8-4 Den Dungen JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 135038
C 08-12-2018 vervallen Haarsteeg JO8-4 Blauw Wit\\\'81 JO8-1G Spelbegeleider (Scheidsrechter) 60669 1-13
C 01-12-2018 vervallen VOAB JO8-4 Haarsteeg JO8-4 61085
C 17-11-2018 vervallen DESK JO8-2 Haarsteeg JO8-4 98457
C 17-11-2018 vervallen SSC'55 JO8-2G Haarsteeg JO8-4 62740
C 10-11-2018 vervallen Haarsteeg JO8-4 Sarto JO8-8 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 61498
C 03-11-2018 vervallen Haarsteeg JO8-4 ZIGO JO8-2 Spelbegeleider (Scheidsrechter) 62111
C 27-10-2018 vervallen DESK JO8-3 Haarsteeg JO8-4 62576
C 13-10-2018 vervallen Haarsteeg JO8-4 GSBW JO8-2 Spelbegeleider (Spelbegeleider) 79166 7/2
C 06-10-2018 vervallen SV Reeshof JO8-3 Haarsteeg JO8-4 61091
C 29-09-2018 vervallen Were Di JO8-6 Haarsteeg JO8-4 60702
C 22-09-2018 vervallen Haarsteeg JO8-4 Willem II JO8-1 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 61233
B 15-09-2018 vervallen Haarsteeg JO8-4 SV BLC JO8-5 16814
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Wilhelmina JO8-5 Zelf Fluiten (Scheidsrechter) 15958 12 - 4
B 01-09-2018 09:00 BMC JO8-4 Haarsteeg JO8-4 15743 26 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-04-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 Zwaluw VFC JO8-6 137306 0-0
C 13-04-2019 08:30 SV BLC JO8-4 GVV'63 JO8-1G 148597 0-0
C 13-04-2019 09:00 Well JO8-1 BVV/Timmermans Infra JO8-1 146841 0-0
C 13-04-2019 09:00 Hedel JO8-1 SCG'18 JO8-3 136933 0-0
C 13-04-2019 10:00 Den Dungen JO8-2 ODC JO8-3 134847 0-0
C 13-04-2019 10:15 Haarsteeg JO8-4 FC Engelen JO8-2 146822 0-0
C 13-04-2019 08:45 Wilhelmina JO8-5 Boxtel JO8-3 146821 0-0
C 06-04-2019 08:30 FC Engelen JO8-2 Hedel JO8-1 136042 0-0
C 06-04-2019 08:30 ODC JO8-3 SV BLC JO8-4 136034 0-0
C 06-04-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 Well JO8-1 146840 0-0
C 06-04-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 Boxtel JO8-3 136243 0-0
C 06-04-2019 09:05 GVV'63 JO8-1G Wilhelmina JO8-5 148596 0-0
C 06-04-2019 10:00 Den Dungen JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-5 135444 0-0
C 06-04-2019 10:15 SCG'18 JO8-3 Haarsteeg JO8-4 134035 0-0
C 30-03-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 Hedel JO8-1 146818 0-0
C 30-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 Well JO8-1 146838 0-0
C 30-03-2019 10:00 GVV'63 JO8-1G SCG'18 JO8-3 148594 0-0
C 23-03-2019 08:30 SV BLC JO8-4 SCG'18 JO8-3 135108 0-0
C 23-03-2019 08:45 Boxtel JO8-3 GVV'63 JO8-1G 148595 0-0
C 23-03-2019 09:00 Well JO8-1 Den Dungen JO8-2 146839 0-0
C 23-03-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 FC Engelen JO8-2 134156 0-0
C 23-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-4 BVV/Timmermans Infra JO8-1 135723 0-0
C 23-03-2019 10:15 Wilhelmina JO8-5 Zwaluw VFC JO8-6 146820 0-0
C 23-03-2019 09:00 Hedel JO8-1 ODC JO8-3 136563 0-0
C 16-03-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 Wilhelmina JO8-5 146819 0-0
C 16-03-2019 10:00 Den Dungen JO8-2 SV BLC JO8-4 146816 0-0
C 16-03-2019 08:30 ODC JO8-3 Haarsteeg JO8-4 146817 0-0
C 16-03-2019 10:00 FC Engelen JO8-2 Boxtel JO8-3 136843 0-0
C 09-03-2019 08:30 SV BLC JO8-4 BVV/Timmermans Infra JO8-1 136193 0-0
C 09-03-2019 08:45 Boxtel JO8-3 Zwaluw VFC JO8-6 137246 0-0
C 09-03-2019 09:00 Well JO8-1 ODC JO8-3 146837 0-0
C 09-03-2019 09:00 Hedel JO8-1 Den Dungen JO8-2 136417 0-0
C 09-03-2019 10:15 SCG'18 JO8-3 OJC ROSMALEN JO8-5 146815 0-0
C 09-03-2019 10:15 Wilhelmina JO8-5 FC Engelen JO8-2 134867 0-0
C 09-03-2019 10:15 Haarsteeg JO8-4 GVV'63 JO8-1G 148593 0-0
C 16-02-2019 09:00 Hedel JO8-1 Wilhelmina JO8-5 146813 0-0
C 16-02-2019 10:00 Well JO8-1 SV BLC JO8-4 146836 0-0
C 16-02-2019 10:00 Den Dungen JO8-2 BVV/Timmermans Infra JO8-1 135917 0-0
C 16-02-2019 10:15 OJC ROSMALEN JO8-5 Haarsteeg JO8-4 137048 0-0
C 16-02-2019 10:15 FC Engelen JO8-2 SCG'18 JO8-3 146812 0-0
C 16-02-2019 08:30 ODC JO8-3 Boxtel JO8-3 146814 0-0
C 16-02-2019 08:45 Zwaluw VFC JO8-6 GVV'63 JO8-1G 148592 0-0
C 09-02-2019 08:45 Boxtel JO8-3 Hedel JO8-1 146810 0-0
C 09-02-2019 09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-5 137190 0-0
C 09-02-2019 10:15 Wilhelmina JO8-5 ODC JO8-3 146811 0-0
C 09-02-2019 10:15 SCG'18 JO8-3 Zwaluw VFC JO8-6 134767 0-0
C 09-02-2019 10:15 Haarsteeg JO8-4 Den Dungen JO8-2 135038 0-0
C 09-02-2019 08:30 SV BLC JO8-4 FC Engelen JO8-2 135519 0-0
C 09-02-2019 09:00 GVV'63 JO8-1G Well JO8-1 148591 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 11:00 Sarto JO8-8 Willem II JO8-1 61833 0-0
C 08-12-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Blauw Wit'81 JO8-1G 60669 0-0
C 08-12-2018 10:00 ZIGO JO8-2 VOAB JO8-4 62063 0-0
C 08-12-2018 09:30 Willem II JO8-1 DESK JO8-3 60969 0-0
C 08-12-2018 09:00 DESK JO8-2 Sarto JO8-8 98460 0-0
C 08-12-2018 08:45 SV Reeshof JO8-3 GSBW JO8-2 79173 0-0
C 01-12-2018 09:00 DESK JO8-3 Were Di JO8-6 62822 0-0
C 01-12-2018 09:00 VOAB JO8-4 Haarsteeg JO8-4 61085 0-0
C 01-12-2018 09:30 GSBW JO8-2 ZIGO JO8-2 79172 0-0
C 01-12-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G DESK JO8-2 98459 0-0
C 24-11-2018 09:45 SV Reeshof JO8-3 Sarto JO8-8 62682 0-0
C 24-11-2018 09:00 Were Di JO8-6 Willem II JO8-1 61959 0-0
C 24-11-2018 09:00 DESK JO8-2 GSBW JO8-2 98458 0-0
C 24-11-2018 09:00 VOAB JO8-4 DESK JO8-3 61126 0-0
C 24-11-2018 10:00 ZIGO JO8-2 Blauw Wit'81 JO8-1G 62993 0-0
C 17-11-2018 08:45 Sarto JO8-8 Were Di JO8-6 62131 0-0
C 17-11-2018 09:30 Willem II JO8-1 ZIGO JO8-2 63272 0-0
C 17-11-2018 09:30 GSBW JO8-2 DESK JO8-3 79170 0-0
C 17-11-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G SV Reeshof JO8-3 63117 0-0
C 17-11-2018 09:00 DESK JO8-2 Haarsteeg JO8-4 98457 0-0
C 10-11-2018 08:45 SV Reeshof JO8-3 Willem II JO8-1 62797 0-0
C 10-11-2018 09:00 DESK JO8-3 Blauw Wit'81 JO8-1G 61997 0-0
C 10-11-2018 09:00 VOAB JO8-4 GSBW JO8-2 79169 0-0
C 10-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Sarto JO8-8 61498 0-0
C 10-11-2018 09:00 Were Di JO8-6 DESK JO8-2 98456 0-0
C 03-11-2018 11:00 Sarto JO8-8 GSBW JO8-2 79168 0-0
C 03-11-2018 08:45 SV Reeshof JO8-3 VOAB JO8-4 62660 0-0
C 03-11-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 ZIGO JO8-2 62111 0-0
C 03-11-2018 09:00 DESK JO8-2 DESK JO8-3 98455 0-0
C 03-11-2018 09:00 Were Di JO8-6 Blauw Wit'81 JO8-1G 62221 0-0
C 27-10-2018 09:00 DESK JO8-3 Haarsteeg JO8-4 62576 0-0
C 27-10-2018 09:00 VOAB JO8-4 DESK JO8-2 98454 0-0
C 27-10-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G Willem II JO8-1 61711 0-0
C 27-10-2018 09:30 GSBW JO8-2 Were Di JO8-6 79167 0-0
C 27-10-2018 10:00 ZIGO JO8-2 SV Reeshof JO8-3 61678 0-0
C 13-10-2018 09:00 Were Di JO8-6 ZIGO JO8-2 60717 0-0
C 13-10-2018 10:00 Willem II JO8-1 VOAB JO8-4 62231 0-0
C 13-10-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 GSBW JO8-2 79166 0-0
C 13-10-2018 11:00 Sarto JO8-8 DESK JO8-3 61274 0-0
C 13-10-2018 09:00 DESK JO8-2 SV Reeshof JO8-3 98453 0-0
C 06-10-2018 09:45 SV Reeshof JO8-3 Haarsteeg JO8-4 61091 0-0
C 06-10-2018 10:00 ZIGO JO8-2 DESK JO8-2 98452 0-0
C 06-10-2018 09:30 GSBW JO8-2 Willem II JO8-1 79165 0-0
C 06-10-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G Sarto JO8-8 62808 0-0
C 06-10-2018 09:00 VOAB JO8-4 Were Di JO8-6 62160 0-0
C 29-09-2018 09:00 Were Di JO8-6 Haarsteeg JO8-4 60702 0-0
C 29-09-2018 09:00 DESK JO8-3 SV Reeshof JO8-3 62538 0-0
C 29-09-2018 09:30 Blauw Wit'81 JO8-1G VOAB JO8-4 62395 0-0
C 29-09-2018 10:00 Willem II JO8-1 SSC'55 JO8-2G 62589 0-0
C 29-09-2018 11:00 Sarto JO8-8 ZIGO JO8-2 61360 0-0
C 29-09-2018 10:00 Willem II JO8-1 DESK JO8-2 98451 0-0
C 22-09-2018 08:45 SV Reeshof JO8-3 Were Di JO8-6 62197 0-0
C 22-09-2018 09:30 GSBW JO8-2 Blauw Wit'81 JO8-1G 79164 0-0
C 22-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Willem II JO8-1 61233 0-0
C 22-09-2018 09:45 ZIGO JO8-2 DESK JO8-3 63233 0-0
C 22-09-2018 09:00 VOAB JO8-4 Sarto JO8-8 61890 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 SV BLC JO8-5 16814 0-0
B 15-09-2018 10:15 Wilhelmina JO8-5 BMC JO8-4 16008 0-6
B 08-09-2018 08:30 SV BLC JO8-5 BMC JO8-4 16908 0-0
B 08-09-2018 10:15 Haarsteeg JO8-4 Wilhelmina JO8-5 15958 12-4
B 01-09-2018 09:00 BMC JO8-4 Haarsteeg JO8-4 15743 26-1
B 01-09-2018 10:15 Wilhelmina JO8-5 SV BLC JO8-5 16120 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BMC JO8-4 2 2 0 0 6 32 1 31 0
2 Haarsteeg JO8-4 2 1 0 1 3 13 30 -17 0
3 Wilhelmina JO8-5 2 0 0 2 0 4 18 -14 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven