0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Haarsteeg 6

Teamleden

Spelers
Martijn Bisschop        
Hans Derriks        
Andre Doedeijns        
Arno van de Griend        
Reinier Koers        
Bert Koks        
Tom van der Loo        
Roy Mommersteeg        
Patrick van Moorsel        
Berry de Pinth        
Erik de Rooij        
Johan Verboord        
Joren Wolfert        
 
Overige teamleden
Arno van de Griend Leider
Rowdy van Son Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 28-04-2019 12:00 Wilhelmina 9 Haarsteeg 6 P (Pierre) Koolen 84074 Sportpark De Saren - -
C 02-05-2019 19:00 Vlijmense Boys 6 Haarsteeg 6 91567 Sportpark De Hoge Heide - -
C 05-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Haarsteeg 6 85888 Sportpark De Groote Wielen - -
C 12-05-2019 10:00 Haarsteeg 6 RKDVC 8 85497 Sportpark Haarsteeg Veld 1 KK 5 KK 4
C 19-05-2019 10:30 FC Drunen 5 Haarsteeg 6 M. (Murat) Toksoy 83061 Sportpark Duinzicht - -
C 26-05-2019 10:00 Haarsteeg 6 Baardwijk 7 87839 Sportpark Haarsteeg Veld 3 KK 6 KK 3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 25-04-2019 19:00 HHC'09 4 Vlijmense Boys 6
C 28-04-2019 10:30 FC Drunen 5 Vlijmense Boys 6
C 28-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Nieuwkuijk 6
C 28-04-2019 12:00 SC Elshout 4 RWB 5
C 28-04-2019 12:30 RKDVC 8 Baardwijk 7
C 28-04-2019 12:00 Wilhelmina 9 Haarsteeg 6
C 02-05-2019 19:00 Vlijmense Boys 6 Haarsteeg 6
C 05-05-2019 12:30 RKDVC 8 SC Elshout 4
C 05-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Haarsteeg 6
C 05-05-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 RWB 5
C 05-05-2019 11:00 WSC 7 Wilhelmina 9
C 05-05-2019 10:00 Baardwijk 7 Vlijmense Boys 6
C 12-05-2019 12:00 Wilhelmina 9 Nieuwkuijk 6
C 12-05-2019 11:30 SC Elshout 4 FC Drunen 5
C 12-05-2019 11:00 Vlijmense Boys 6 WSC 7
C 12-05-2019 11:00 RWB 5 Baardwijk 7
C 12-05-2019 10:00 Haarsteeg 6 RKDVC 8
C 19-05-2019 10:00 Baardwijk 7 Nieuwkuijk 6
C 19-05-2019 10:30 FC Drunen 5 Haarsteeg 6
C 19-05-2019 11:00 WSC 7 RWB 5
C 19-05-2019 11:30 SC Elshout 4 Vlijmense Boys 6
C 19-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Wilhelmina 9

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 22-04-2019 11:00 Wilhelmina 9 SC Elshout 4 80014 3-0
C 18-04-2019 18:45 Vlijmense Boys 6 OJC ROSMALEN 14 88975 0-0
C 18-04-2019 19:30 RWB 5 FC Drunen 5 81910 9-3
C 18-04-2019 18:45 Baardwijk 7 Haarsteeg 6 89870 5-0
C 14-04-2019 10:00 Haarsteeg 6 Nieuwkuijk 6 90485 4-2
C 14-04-2019 11:00 Vlijmense Boys 6 FC Drunen 5 83065 9-0
C 14-04-2019 11:45 SC Elshout 4 OJC ROSMALEN 14 87731 3-1
C 14-04-2019 12:00 Wilhelmina 9 RWB 5 86143 2-1
C 14-04-2019 12:00 HHC'09 4 Baardwijk 7 90766 0-0
C 14-04-2019 12:30 RKDVC 8 WSC 7 88420 4-2
C 11-04-2019 18:30 HHC'09 4 Haarsteeg 6 88275 0-0
C 11-04-2019 20:00 OJC ROSMALEN 14 FC Drunen 5 86498 1-2
C 11-04-2019 20:00 WSC 7 Vlijmense Boys 6 88104 1-5
C 11-04-2019 18:45 Wilhelmina 9 Baardwijk 7 80561 6-1
C 07-04-2019 10:00 Baardwijk 7 Wilhelmina 9 80780 1-1
C 07-04-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 Vlijmense Boys 6 87792 1-4
C 07-04-2019 12:45 Nieuwkuijk 6 SC Elshout 4 85718 2-1
C 07-04-2019 10:30 FC Drunen 5 RKDVC 8 83212 1-4
C 07-04-2019 11:00 WSC 7 HHC'09 4 90412 0-0
C 07-04-2019 11:00 RWB 5 Haarsteeg 6 80151 6-1
C 31-03-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 Haarsteeg 6 90904 0-3
C 31-03-2019 12:30 RKDVC 8 Wilhelmina 9 85479 3-0
C 31-03-2019 11:00 Vlijmense Boys 6 RWB 5 82721 10-2
C 31-03-2019 10:30 FC Drunen 5 Baardwijk 7 90992 3-1
C 28-03-2019 20:00 SC Elshout 4 WSC 7 85539 0-3
C 24-03-2019 12:00 HHC'09 4 RWB 5 87457 0-0
C 24-03-2019 10:30 FC Drunen 5 OJC ROSMALEN 14 81426 0-4
C 24-03-2019 10:00 Haarsteeg 6 WSC 7 91713 2-7
C 24-03-2019 12:30 RKDVC 8 Nieuwkuijk 6 88162 3-1
C 24-03-2019 14:00 Vlijmense Boys 6 Wilhelmina 9 85875 5-0
C 17-03-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 HHC'09 4 82837 4-1
C 17-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 RKDVC 8 86300 1-3
C 17-03-2019 10:00 Baardwijk 7 WSC 7 85073 0-10
C 10-03-2019 10:00 Haarsteeg 6 Wilhelmina 9 86588 1-2
C 10-03-2019 10:30 FC Drunen 5 Nieuwkuijk 6 84339 2-1
C 10-03-2019 11:00 WSC 7 OJC ROSMALEN 14 82498 3-3
C 24-02-2019 11:00 RWB 5 HHC'09 4 85228 4-3
C 24-02-2019 10:00 Baardwijk 7 RKDVC 8 89210 1-5
C 24-02-2019 11:30 SC Elshout 4 Haarsteeg 6 83152 1-0
C 24-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 14 WSC 7 88149 3-2
C 24-02-2019 12:00 Nieuwkuijk 6 FC Drunen 5 85542 0-5
C 17-02-2019 12:45 Nieuwkuijk 6 Vlijmense Boys 6 84470 1-8
C 17-02-2019 12:00 Wilhelmina 9 HHC'09 4 91452 5-2
C 17-02-2019 11:00 RWB 5 RKDVC 8 88720 0-4
C 17-02-2019 11:00 WSC 7 FC Drunen 5 90977 1-4
C 17-02-2019 10:00 Baardwijk 7 OJC ROSMALEN 14 85920 1-3
C 17-02-2019 10:00 Haarsteeg 6 SC Elshout 4 82111 3-6
C 03-02-2019 11:00 RWB 5 Wilhelmina 9 80313 3-3
C 03-02-2019 12:30 RKDVC 8 FC Drunen 5 89946 4-1
C 03-02-2019 12:00 HHC'09 4 WSC 7 80912 0-0
C 03-02-2019 11:30 SC Elshout 4 Baardwijk 7 80001 7-0
C 09-12-2018 11:00 WSC 7 RKDVC 8 91671 2-4
C 09-12-2018 10:00 Baardwijk 7 HHC'09 4 82646 0-6
C 09-12-2018 11:30 OJC ROSMALEN 14 SC Elshout 4 83961 0-0
C 02-12-2018 10:00 Haarsteeg 6 RWB 5 89006 4-7
C 02-12-2018 11:30 SC Elshout 4 Nieuwkuijk 6 82244 0-0
C 25-11-2018 10:00 Baardwijk 7 SC Elshout 4 84426 1-4
C 25-11-2018 11:00 WSC 7 Haarsteeg 6 80973 4-1
C 25-11-2018 12:00 Nieuwkuijk 6 RKDVC 8 80466 0-4
C 25-11-2018 12:00 Wilhelmina 9 Vlijmense Boys 6 89406 2-3
C 18-11-2018 10:00 Haarsteeg 6 Vlijmense Boys 6 82228 1-6
C 18-11-2018 10:30 FC Drunen 5 RWB 5 83597 1-5
C 18-11-2018 11:00 WSC 7 Baardwijk 7 91627 4-0
C 18-11-2018 12:00 HHC'09 4 Nieuwkuijk 6 80408 2-2
C 18-11-2018 12:00 SC Elshout 4 Wilhelmina 9 89335 0-3
C 18-11-2018 12:30 RKDVC 8 OJC ROSMALEN 14 80223 3-2
C 11-11-2018 11:00 Vlijmense Boys 6 HHC'09 4 85971 6-4
C 11-11-2018 11:00 RWB 5 SC Elshout 4 86088 6-2
C 04-11-2018 10:00 Baardwijk 7 RWB 5 83857 1-8
C 04-11-2018 10:30 FC Drunen 5 SC Elshout 4 86583 1-2
C 04-11-2018 12:00 Nieuwkuijk 6 Wilhelmina 9 85567 2-4
C 04-11-2018 12:30 RKDVC 8 Haarsteeg 6 85639 4-2
C 04-11-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 HHC'09 4 84869 3-3
C 28-10-2018 10:00 Haarsteeg 6 OJC ROSMALEN 14 88667 1-3
C 28-10-2018 11:00 RWB 5 Nieuwkuijk 6 85356 8-2
C 28-10-2018 11:00 Vlijmense Boys 6 Baardwijk 7 88387 17-0
C 28-10-2018 12:00 Wilhelmina 9 WSC 7 80942 3-6
C 28-10-2018 12:00 HHC'09 4 FC Drunen 5 86795 7-0
C 21-10-2018 11:30 SC Elshout 4 RKDVC 8 91072 1-3
C 18-10-2018 20:00 Vlijmense Boys 6 SC Elshout 4 83692 5-3
C 14-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 RWB 5 84024 3-1
C 14-10-2018 12:30 RKDVC 8 Vlijmense Boys 6 82937 3-3
C 14-10-2018 11:30 SC Elshout 4 HHC'09 4 85577 2-6
C 14-10-2018 11:00 WSC 7 Nieuwkuijk 6 85754 2-1
C 14-10-2018 10:30 FC Drunen 5 Wilhelmina 9 91524 2-0
C 07-10-2018 11:00 RWB 5 WSC 7 84293 9-2
C 07-10-2018 10:00 Haarsteeg 6 FC Drunen 5 86146 1-3
C 07-10-2018 12:00 Nieuwkuijk 6 Baardwijk 7 84929 11-0
C 07-10-2018 12:00 HHC'09 4 RKDVC 8 91291 0-3
C 07-10-2018 12:00 Wilhelmina 9 OJC ROSMALEN 14 88062 1-0
C 30-09-2018 12:00 HHC'09 4 Wilhelmina 9 81139 6-1
C 30-09-2018 12:30 RKDVC 8 RWB 5 91016 3-2
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 14 Baardwijk 7 84873 14-1
C 30-09-2018 10:00 Vlijmense Boys 6 Nieuwkuijk 6 89537 12-1
C 30-09-2018 10:30 FC Drunen 5 WSC 7 82377 2-4
C 23-09-2018 10:00 Baardwijk 7 FC Drunen 5 81087 0-8
C 23-09-2018 12:45 Nieuwkuijk 6 OJC ROSMALEN 14 86997 2-6
C 23-09-2018 11:00 WSC 7 SC Elshout 4 91450 10-1
C 23-09-2018 11:00 RWB 5 Vlijmense Boys 6 91656 1-4
C 23-09-2018 12:00 Wilhelmina 9 RKDVC 8 82660 2-1
C 23-09-2018 10:00 Haarsteeg 6 HHC'09 4 85338 1-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RKDVC 8 16 14 1 1 43 55 21 34 0
2 Vlijmense Boys 6 13 12 1 0 37 91 16 75 0
3 WSC 7 16 9 1 6 28 63 42 21 0
4 Wilhelmina 9 15 8 2 5 26 32 29 3 0
5 RWB 5 15 8 1 6 25 68 45 23 0
6 OJC ROSMALEN 14 15 8 1 6 25 47 28 19 0
7 FC Drunen 5 16 8 0 8 24 38 46 -8 0
8 SC Elshout 4 16 6 1 9 19 32 43 -11 0
9 Nieuwkuijk 6 15 2 1 12 7 26 62 -36 0
10 Haarsteeg 6 14 2 0 12 6 24 56 -32 0
11 Baardwijk 7 15 1 1 13 4 13 101 -88 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven