0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Haarsteeg 3

Teamleden

Spelers
Paul Klein Holkenborg Keeper      
Mark van Roosmalen Keeper      
Mark de Bie        
Steven Branten        
Luc Brok        
Dennis van Buul        
Bas Buys        
Jordy Coensen        
Stan Dorgelo        
Robbert van Drunen        
Jorg Heijmans        
Bram Hulsen        
Roel van Korven        
Dennis Lauwers        
Fedor van der Lee        
Mark Luijben        
Stijn Mathijssen        
Dennis Oosting        
Erik Paauw        
Sander Siemons        
Michiel de Vaan        
Ties Verschure        
Jordi van Weert        
 
Overige teamleden
Steven Branten Trainer
Cees van Bladel Leider
Paul van Gestel Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 26-05-2019 11:00 Haarsteeg 3 SCG'18 4 D.A.J.M. (Dennis) Oosting… (+1) 85159 6 - 1
C 19-05-2019 vervallen OSC'45 3 Haarsteeg 3 90373
C 12-05-2019 11:00 Zwaluw VFC 4 Haarsteeg 3 C.G.A. (Cor) Rutten 90424 0 - 6
C 05-05-2019 11:00 Haarsteeg 3 RKKSV 2 R. (Ronald) van der Beek… (+1) 91537 3 - 1
C 14-04-2019 10:00 Den Dungen 4 Haarsteeg 3 T. (Ton) van Oorschot 87724 1 - 12
C 07-04-2019 11:00 Haarsteeg 3 Hedel 3 Afgeschermd… (+1) 87243 4 - 1
C 24-03-2019 11:00 TGG 3 Haarsteeg 3 H.A. van de Mosselaer 86670 2 - 3
C 17-03-2019 11:00 Haarsteeg 3 DSC 4 Afgeschermd… (+1) 86280 1 - 1
C 17-02-2019 11:00 Haarsteeg 3 OJC ROSMALEN 5 J.M. (Joost) Aleman… (+1) 84496 4 - 1
C 10-02-2019 vervallen Helvoirt 3 Haarsteeg 3 89686
C 03-02-2019 10:30 Hedel 3 Haarsteeg 3 Afgeschermd 86881 0 - 4
V 06-01-2019 12:00 Haarsteeg 3 haarsteeg jo19 Ton Derriks (Scheidsrechter)
C 09-12-2018 11:00 Haarsteeg 3 Den Dungen 4 Afgeschermd… (+1) 81677 6 - 1
C 25-11-2018 11:00 Haarsteeg 3 TGG 3 Afgeschermd… (+1) 89991 3 - 2
C 18-11-2018 10:00 DSC 4 Haarsteeg 3 J. (Jan) vanVeeren 81729 1 - 1
C 11-11-2018 vervallen Haarsteeg 3 SCR 2 85847
C 04-11-2018 11:00 Haarsteeg 3 Zwaluw VFC 4 C.G.A. (Cor) Rutten 84284 4 - 2
C 28-10-2018 11:00 RKKSV 2 Haarsteeg 3 R. (Ronald) van derBeek 88276 3 - 1
C 14-10-2018 10:00 SCG'18 4 Haarsteeg 3 Afgeschermd 82346 1 - 2
C 07-10-2018 11:00 Haarsteeg 3 OSC'45 3 D.A.J.M. (Dennis) Oosting… (+1) 84235 6 - 1
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 Haarsteeg 3 S.L.H. (Stan) Goedhart 88599 0 - 3
C 23-09-2018 11:00 Haarsteeg 3 Helvoirt 3 K (Koen) vdVen… (+1) 81289 2 - 0
B 16-09-2018 12:00 VCB 2 Haarsteeg 3 Afgeschermd 20251 0 - 4
B 09-09-2018 11:00 WSC 4 Haarsteeg 3 J.K.H. (Jeffrey) Sidorow 19330 5 - 1
B 02-09-2018 10:00 Haarsteeg 3 SC Elshout 2 WAJ (Wim) vanVenrooij… (+1) 20088 3 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 11:00 SC Elshout 2 WSC 4 19068 4-2
B 16-09-2018 12:00 VCB 2 Haarsteeg 3 20251 0-4
B 09-09-2018 11:00 WSC 4 Haarsteeg 3 19330 5-1
B 09-09-2018 11:00 SC Elshout 2 VCB 2 20277 3-0
B 02-09-2018 10:00 Haarsteeg 3 SC Elshout 2 20088 3-1
B 02-09-2018 11:00 VCB 2 WSC 4 20097 2-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 11:00 Haarsteeg 3 SCG'18 4 85159 6-1
C 26-05-2019 12:00 DSC 4 Hedel 3 87377 12-0
C 26-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 5 TGG 3 90831 5-1
C 19-05-2019 09:45 SCG'18 4 RKKSV 2 80003 6-2
C 19-05-2019 11:00 TGG 3 DSC 4 80859 0-6
C 19-05-2019 10:30 Hedel 3 OJC ROSMALEN 5 85800 3-3
C 12-05-2019 12:30 OJC ROSMALEN 5 SCG'18 4 90179 1-2
C 12-05-2019 11:00 Zwaluw VFC 4 Haarsteeg 3 90424 0-6
C 12-05-2019 10:00 Den Dungen 4 TGG 3 88142 1-5
C 05-05-2019 11:00 TGG 3 Hedel 3 91084 4-0
C 05-05-2019 09:45 SCG'18 4 Zwaluw VFC 4 90565 4-2
C 05-05-2019 11:00 Haarsteeg 3 RKKSV 2 91537 3-1
C 28-04-2019 11:00 TGG 3 SCG'18 4 81226 6-1
C 28-04-2019 10:30 Hedel 3 Den Dungen 4 84720 0-7
C 14-04-2019 12:00 DSC 4 OSC'45 3 83377 0-0
C 14-04-2019 11:00 Zwaluw VFC 4 RKKSV 2 87876 0-4
C 14-04-2019 10:00 Den Dungen 4 Haarsteeg 3 87724 1-12
C 11-04-2019 19:30 DSC 4 Zwaluw VFC 4 101635 2-1
C 07-04-2019 11:00 RKKSV 2 Den Dungen 4 82404 6-1
C 07-04-2019 11:00 Haarsteeg 3 Hedel 3 87243 4-1
C 07-04-2019 11:00 OSC'45 3 Zwaluw VFC 4 84402 0-0
C 07-04-2019 09:45 SCG'18 4 DSC 4 89411 1-4
C 31-03-2019 11:00 OSC'45 3 SCG'18 4 85762 0-0
C 31-03-2019 10:00 DSC 4 Den Dungen 4 83016 5-1
C 24-03-2019 10:00 DSC 4 RKKSV 2 88446 7-0
C 24-03-2019 11:00 TGG 3 Haarsteeg 3 86670 2-3
C 24-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 5 Zwaluw VFC 4 82536 8-0
C 24-03-2019 10:00 Den Dungen 4 SCG'18 4 81046 1-12
C 24-03-2019 10:30 Hedel 3 OSC'45 3 83731 7-0
C 17-03-2019 11:00 Haarsteeg 3 DSC 4 86280 1-1
C 17-03-2019 11:00 Zwaluw VFC 4 Hedel 3 90223 1-3
C 17-03-2019 12:30 OJC ROSMALEN 5 Den Dungen 4 88567 6-1
C 10-03-2019 10:00 Den Dungen 4 Zwaluw VFC 4 87048 0-3
C 10-03-2019 10:30 Hedel 3 RKKSV 2 83649 1-1
C 10-03-2019 11:00 TGG 3 OSC'45 3 83134 8-0
C 10-03-2019 10:00 DSC 4 OJC ROSMALEN 5 80862 2-1
C 24-02-2019 11:00 OSC'45 3 Den Dungen 4 85751 3-6
C 24-02-2019 11:00 RKKSV 2 Zwaluw VFC 4 90932 3-1
C 24-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 5 DSC 4 85223 0-2
C 24-02-2019 10:30 Hedel 3 TGG 3 80777 4-4
C 17-02-2019 10:00 Den Dungen 4 Hedel 3 85653 0-8
C 17-02-2019 11:00 Haarsteeg 3 OJC ROSMALEN 5 84496 4-1
C 17-02-2019 11:00 Zwaluw VFC 4 DSC 4 90166 0-1
C 17-02-2019 11:00 RKKSV 2 TGG 3 85824 2-1
C 10-02-2019 10:30 Hedel 3 SCG'18 4 81590 0-2
C 10-02-2019 11:00 TGG 3 Zwaluw VFC 4 89612 3-1
C 10-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 5 RKKSV 2 82052 1-1
C 10-02-2019 14:00 Helvoirt 3 Haarsteeg 3 89686 0-0
C 03-02-2019 10:30 Hedel 3 Haarsteeg 3 86881 0-4
C 03-02-2019 12:30 OJC ROSMALEN 5 Helvoirt 3 82643 0-0
C 27-01-2019 11:00 TGG 3 Helvoirt 3 106437 0-0
C 09-12-2018 14:00 Helvoirt 3 Hedel 3 80483 0-0
C 09-12-2018 11:00 OSC'45 3 DSC 4 82006 1-9
C 09-12-2018 11:00 Haarsteeg 3 Den Dungen 4 81677 6-1
C 09-12-2018 10:00 SCG'18 4 TGG 3 90625 6-3
C 02-12-2018 12:00 DSC 4 SCG'18 4 90871 6-4
C 02-12-2018 11:00 Zwaluw VFC 4 OSC'45 3 85038 3-2
C 02-12-2018 10:00 Den Dungen 4 RKKSV 2 84422 0-4
C 25-11-2018 10:00 SCG'18 4 Den Dungen 4 87813 1-2
C 25-11-2018 11:00 RKKSV 2 DSC 4 83069 3-5
C 25-11-2018 11:00 Haarsteeg 3 TGG 3 89991 3-2
C 25-11-2018 11:00 OSC'45 3 Hedel 3 83215 1-4
C 25-11-2018 11:00 Zwaluw VFC 4 OJC ROSMALEN 5 89092 1-3
C 18-11-2018 10:00 SCG'18 4 OSC'45 3 85575 7-1
C 18-11-2018 10:00 DSC 4 Haarsteeg 3 81729 1-1
C 18-11-2018 10:30 Hedel 3 Zwaluw VFC 4 89207 2-3
C 18-11-2018 11:00 TGG 3 Helvoirt 3 88789 0-0
C 18-11-2018 10:00 Den Dungen 4 OJC ROSMALEN 5 80339 2-6
C 11-11-2018 12:00 Helvoirt 3 SCG'18 4 91344 1-5
C 11-11-2018 11:00 OSC'45 3 TGG 3 85499 3-10
C 11-11-2018 11:00 RKKSV 2 Hedel 3 80799 3-0
C 04-11-2018 10:00 SCG'18 4 OJC ROSMALEN 5 84061 3-1
C 04-11-2018 11:00 Haarsteeg 3 Zwaluw VFC 4 84284 4-2
C 04-11-2018 11:00 OSC'45 3 RKKSV 2 89320 1-6
C 04-11-2018 11:00 TGG 3 Den Dungen 4 81553 3-3
C 04-11-2018 14:00 Helvoirt 3 DSC 4 85291 1-7
C 28-10-2018 10:00 Den Dungen 4 Helvoirt 3 87334 0-0
C 28-10-2018 11:00 RKKSV 2 Haarsteeg 3 88276 3-1
C 28-10-2018 11:00 Zwaluw VFC 4 SCG'18 4 91036 1-3
C 28-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 OSC'45 3 86463 4-3
C 21-10-2018 11:00 Zwaluw VFC 4 Den Dungen 4 88278 3-0
C 14-10-2018 13:00 Helvoirt 3 RKKSV 2 90724 0-2
C 14-10-2018 11:00 TGG 3 OJC ROSMALEN 5 80266 2-2
C 14-10-2018 11:00 SCR 2 Zwaluw VFC 4 81933 0-0
C 14-10-2018 10:30 Hedel 3 DSC 4 80739 3-2
C 14-10-2018 10:00 SCG'18 4 Haarsteeg 3 82346 1-2
C 07-10-2018 11:00 RKKSV 2 SCG'18 4 84239 1-4
C 07-10-2018 10:00 Den Dungen 4 SCR 2 88045 0-0
C 07-10-2018 11:00 Haarsteeg 3 OSC'45 3 84235 6-1
C 07-10-2018 11:00 Zwaluw VFC 4 Helvoirt 3 90273 2-0
C 07-10-2018 12:00 DSC 4 TGG 3 81482 5-2
C 07-10-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 Hedel 3 81822 4-1
C 30-09-2018 12:00 SCR 2 SCG'18 4 89952 0-0
C 30-09-2018 10:00 DSC 4 Zwaluw VFC 4 87890 1-1
C 30-09-2018 12:30 OJC ROSMALEN 5 Haarsteeg 3 88599 0-3
C 30-09-2018 12:00 Helvoirt 3 OSC'45 3 80029 2-3
C 30-09-2018 11:00 TGG 3 RKKSV 2 86868 2-10
C 23-09-2018 10:00 SCG'18 4 Hedel 3 88689 13-1
C 23-09-2018 11:00 Zwaluw VFC 4 TGG 3 82056 2-4
C 23-09-2018 11:00 OSC'45 3 SCR 2 86434 0-0
C 23-09-2018 11:00 Haarsteeg 3 Helvoirt 3 81289 2-0
C 23-09-2018 11:00 RKKSV 2 OJC ROSMALEN 5 81756 4-1
C 23-09-2018 10:00 Den Dungen 4 DSC 4 81735 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC 4 3 2 0 1 6 11 7 4 0
2 SC Elshout 2 3 2 0 1 6 8 5 3 0
3 Haarsteeg 3 3 2 0 1 6 8 6 2 0
4 VCB 2 3 0 0 3 0 2 11 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSC 4 16 13 2 1 41 66 18 48 0
2 Haarsteeg 3 16 13 2 1 41 63 18 45 0
3 SCG'18 4 16 10 0 6 30 64 39 25 0
4 RKKSV 2 16 9 2 5 29 48 34 14 0
5 OJC ROSMALEN 5 16 6 3 7 21 43 32 11 0
6 TGG 3 16 5 3 8 18 44 54 -10 0
7 Hedel 3 16 3 3 10 12 27 67 -40 0
8 Zwaluw VFC 4 16 3 0 13 9 21 50 -29 0
9 Den Dungen 4 16 2 1 13 7 21 85 -64 0

Training

Berichten



VV Haarsteeg
Priemsteeg 31
5251 CW Vlijmen

073 511 39 26
info@vvhaarsteeg.nl

Copyright 2015
Terug naar boven