0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Pupillen - Haarsteeg JO13-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Finn van Bokhoven | |||||||
Stijn Damen | |||||||
Joep van Falier | |||||||
Stan Geurts | |||||||
Stef Govaarts | |||||||
Sven van de Griend | |||||||
Kim van Heist | |||||||
Luqa Kelders | |||||||
Julian Moonen | |||||||
Teun Neggers | |||||||
Lars van Opzeeland | |||||||
Rens van Opzeeland | |||||||
Freek van Oss | |||||||
Olivier van Pinxteren | |||||||
Ryan te Riele | |||||||
Nikki Verkooijen | |||||||
Daan van Wijk | |||||||
Brave de Wit | |||||||
Stan van Zon | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Kelvin van Overbeek | Leider/Trainer | ||||||
Mike van Vugt | Leider/Trainer | ||||||
Arno van de Griend | Trainer | ||||||
Tom van Vugt | Trainer | ||||||
Tom van Vugt | Trainer | ||||||
Sander van Wijk | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 13:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | Jan van Arckel JO13-1 | 116837 | 2-0 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | Haarsteeg JO13-2 | 116801 | 1-3 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Woudrichem JO13-1 | 118193 | 5-2 | ||
C | 25-05-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | WSC JO13-4 | 117290 | 7-2 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | Helvoirt JO13-2 | 116508 | 13-2 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | DSC JO13-2 | Sparta'30 JO13-1G | 117588 | 4-0 | ||
C | 22-05-2019 18:30 | DSC JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 118224 | 0-5 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | Vlijmense Boys JO13-1G | 117512 | 1-3 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | Woudrichem JO13-1 | DSC JO13-2 | 118444 | 8-4 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | WSC JO13-4 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 117047 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Kerkwijk JO13-1 | 118930 | 4-2 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | Helvoirt JO13-2 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | 117270 | 1-2 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 117553 | 4-0 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | Woudrichem JO13-1 | 118595 | 4-1 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | Helvoirt JO13-2 | Sparta'30 JO13-1G | 118585 | 2-5 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Jan van Arckel JO13-1 | 117750 | 1-3 | ||
C | 11-05-2019 11:30 | DSC JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 117909 | 6-1 | ||
C | 11-05-2019 12:00 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | WSC JO13-4 | 119294 | 4-1 | ||
C | 11-05-2019 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | Haarsteeg JO13-2 | 117418 | 6-1 | ||
C | 04-05-2019 09:45 | WSC JO13-4 | DSC JO13-2 | 118104 | 6-3 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Woudrichem JO13-1 | Vlijmense Boys JO13-1G | 119129 | 0-1 | ||
C | 04-05-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 119143 | 1-2 | ||
C | 04-05-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Helvoirt JO13-2 | 117279 | 1-6 | ||
C | 04-05-2019 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | 118112 | 9-0 | ||
C | 20-04-2019 12:00 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | Vlijmense Boys JO13-1G | 119557 | 3-0 | ||
C | 20-04-2019 10:00 | Sparta'30 JO13-1G | Kerkwijk JO13-1 | 117527 | 6-1 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | Jan van Arckel JO13-1 | 116908 | 1-3 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | WSC JO13-4 | 119574 | 3-9 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | Helvoirt JO13-2 | Woudrichem JO13-1 | 118835 | 3-2 | ||
C | 13-04-2019 12:00 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | Sparta'30 JO13-1G | 117107 | 2-1 | ||
C | 13-04-2019 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | RKDVC JO13-2 | 117166 | 5-0 | ||
C | 09-04-2019 19:00 | Sparta'30 JO13-1G | Haarsteeg JO13-2 | 117455 | 2-0 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Vlijmense Boys JO13-1G | 118116 | 4-0 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | DSC JO13-2 | 116954 | 5-6 | ||
C | 06-04-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Helvoirt JO13-2 | 118083 | 3-1 | ||
C | 06-04-2019 10:50 | WSC JO13-4 | Kerkwijk JO13-1 | 117620 | 6-0 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | Woudrichem JO13-1 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | 119320 | 5-2 | ||
C | 30-03-2019 13:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | DSC JO13-2 | 118783 | 4-3 | ||
C | 30-03-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | Kerkwijk JO13-1 | 117122 | 2-3 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | Woudrichem JO13-1 | 117724 | 1-6 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 118432 | 0-1 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 117867 | 1-2 | ||
C | 23-03-2019 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | WSC JO13-4 | 117158 | 9-0 | ||
C | 23-03-2019 12:00 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | DSC JO13-2 | 119426 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Helvoirt JO13-2 | Jan van Arckel JO13-1 | 118330 | 1-6 | ||
C | 16-03-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Sparta'30 JO13-1G | 118121 | 5-0 | ||
C | 16-03-2019 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | WSC JO13-4 | 117838 | 9-2 | ||
C | 16-03-2019 11:30 | DSC JO13-2 | Helvoirt JO13-2 | 117252 | 0-2 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | Woudrichem JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 117545 | 0-3 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | RKDVC JO13-2 | 116774 | 3-2 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | 118156 | 2-2 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | WSC JO13-4 | Woudrichem JO13-1 | 118624 | 2-3 | ||
C | 09-03-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Jan van Arckel JO13-1 | 118798 | 0-7 | ||
C | 09-03-2019 11:30 | Helvoirt JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 117573 | 4-2 | ||
C | 23-02-2019 10:30 | Woudrichem JO13-1 | RKDVC JO13-2 | 117320 | 4-1 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | Vlijmense Boys JO13-1G | Helvoirt JO13-2 | 117255 | 6-2 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | WSC JO13-4 | Sparta'30 JO13-1G | 119543 | 3-4 | ||
C | 16-02-2019 11:15 | RKDVC JO13-2 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | 117111 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | Woudrichem JO13-1 | 118017 | 6-2 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Haarsteeg JO13-2 | 116595 | 4-3 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | DSC JO13-2 | Kerkwijk JO13-1 | 117314 | 4-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Sparta'30 JO13-1G | Jan van Arckel JO13-1 | 119533 | 0-5 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | Helvoirt JO13-2 | WSC JO13-4 | 117959 | 6-3 | ||
C | 09-02-2019 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | DSC JO13-2 | 116740 | 0-7 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | Kerkwijk JO13-1 | Vlijmense Boys JO13-1G | 118335 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 12:00 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | OJC ROSMALEN JO13-4 | 119465 | 1-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 11:15 | RKDVC JO13-2 | SSC'55 JO13-1 | 6954 | 5-2 | ||
B | 15-09-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | WSC JO13-2 | 7224 | 0-4 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | WSC JO13-2 | SSC'55 JO13-1 | 7428 | 10-0 | ||
B | 08-09-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | RKDVC JO13-2 | 7468 | 3-4 | ||
B | 05-09-2018 18:30 | RKDVC JO13-2 | WSC JO13-2 | 7696 | 0-6 | ||
B | 03-09-2018 19:00 | SSC'55 JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 7712 | 2-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | Taxandria JO13-2 | 45284 | 5-2 | ||
C | 15-12-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-3 | Maliskamp JO13-2 | 46803 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 11:00 | Essche Boys JO13-1 | Nevelo JO13-1 | 45609 | 0-5 | ||
C | 08-12-2018 14:00 | Boxtel JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 46538 | 0-1 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Taxandria JO13-2 | Nevelo JO13-1 | 46228 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | Essche Boys JO13-1 | Wilhelmina'26 JO13-1 | 46746 | 4-7 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | SCG'18 JO13-3 | BMC JO13-2 | 45728 | 3-2 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 46212 | 9-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-3 | 46691 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Nevelo JO13-1 | Jan van Arckel JO13-1 | 45019 | 2-0 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | BMC JO13-2 | Taxandria JO13-2 | 44019 | 2-6 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Essche Boys JO13-1 | 45717 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Boxtel JO13-2 | 44448 | 3-0 | ||
C | 01-12-2018 11:45 | Maliskamp JO13-2 | SCG'18 JO13-3 | 45132 | 1-5 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO13-1 | Nevelo JO13-1 | 45951 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | Essche Boys JO13-1 | Maliskamp JO13-2 | 46254 | 2-1 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | SCG'18 JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 46773 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-3 | Haarsteeg JO13-2 | 46606 | 3-0 | ||
C | 24-11-2018 14:00 | Boxtel JO13-2 | BMC JO13-2 | 46303 | 1-0 | ||
C | 22-11-2018 19:00 | Nevelo JO13-1 | Maliskamp JO13-2 | 45571 | 9-1 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Taxandria JO13-2 | Essche Boys JO13-1 | 44919 | 5-4 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | SCG'18 JO13-3 | Zwaluw VFC JO13-3 | 44714 | 1-6 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | BMC JO13-2 | Jan van Arckel JO13-1 | 45215 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Wilhelmina'26 JO13-1 | 45841 | 1-5 | ||
C | 17-11-2018 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Nevelo JO13-1 | 46818 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 11:45 | Maliskamp JO13-2 | Boxtel JO13-2 | 45295 | 1-7 | ||
C | 10-11-2018 14:00 | Boxtel JO13-2 | Taxandria JO13-2 | 45288 | 0-5 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Zwaluw VFC JO13-3 | BMC JO13-2 | 44985 | 2-0 | ||
C | 10-11-2018 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | SCG'18 JO13-3 | 46550 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | Essche Boys JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 46441 | 2-3 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO13-1 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 45539 | 8-3 | ||
C | 08-11-2018 19:00 | Nevelo JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-3 | 46072 | 1-2 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | BMC JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 46574 | 0-5 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | SCG'18 JO13-3 | Nevelo JO13-1 | 45921 | 2-0 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-3 | Essche Boys JO13-1 | 45972 | 5-1 | ||
C | 03-11-2018 14:00 | Boxtel JO13-2 | Wilhelmina'26 JO13-1 | 44845 | 1-8 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Taxandria JO13-2 | Haarsteeg JO13-2 | 44114 | 5-1 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | Maliskamp JO13-2 | 45791 | 1-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO13-1 | SCG'18 JO13-3 | 46223 | 5-3 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | Essche Boys JO13-1 | Boxtel JO13-2 | 45375 | 8-3 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | BMC JO13-2 | 44953 | 3-2 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Jan van Arckel JO13-1 | 45234 | 1-0 | ||
C | 27-10-2018 11:45 | Maliskamp JO13-2 | Taxandria JO13-2 | 44999 | 2-7 | ||
C | 24-10-2018 19:00 | Jan van Arckel JO13-1 | Essche Boys JO13-1 | 43931 | 3-3 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Taxandria JO13-2 | Wilhelmina'26 JO13-1 | 45957 | 5-7 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | SCG'18 JO13-3 | Boxtel JO13-2 | 45411 | 4-0 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | BMC JO13-2 | Nevelo JO13-1 | 44504 | 0-3 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | Maliskamp JO13-2 | 46121 | 3-6 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-3 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 45409 | 1-2 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO13-1 | Jan van Arckel JO13-1 | 44447 | 10-1 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | Nevelo JO13-1 | Haarsteeg JO13-2 | 44795 | 3-2 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | Essche Boys JO13-1 | SCG'18 JO13-3 | 44147 | 5-0 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Taxandria JO13-2 | 44524 | 3-2 | ||
C | 06-10-2018 11:45 | Maliskamp JO13-2 | BMC JO13-2 | 43824 | 5-3 | ||
C | 06-10-2018 14:00 | Boxtel JO13-2 | Zwaluw VFC JO13-3 | 44342 | 1-7 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | Maliskamp JO13-2 | Wilhelmina'26 JO13-1 | 46119 | 1-10 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Taxandria JO13-2 | SCG'18 JO13-3 | 45209 | 3-3 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Jan van Arckel JO13-1 | Zwaluw VFC JO13-3 | 43655 | 1-4 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | BMC JO13-2 | Essche Boys JO13-1 | 46144 | 2-2 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Haarsteeg JO13-2 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 46005 | 3-2 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Nevelo JO13-1 | Boxtel JO13-2 | 44312 | 13-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Wilhelmina'26 JO13-1 | BMC JO13-2 | 44030 | 11-0 | ||
C | 22-09-2018 11:45 | Boxtel JO13-2 | Jan van Arckel JO13-1 | 46387 | 0-10 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | OJC ROSMALEN JO13-4 | Maliskamp JO13-2 | 46764 | 3-2 | ||
C | 22-09-2018 11:30 | Zwaluw VFC JO13-3 | Taxandria JO13-2 | 46608 | 7-1 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | SCG'18 JO13-3 | Haarsteeg JO13-2 | 45247 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan van Arckel JO13-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 57 | 15 | 42 | 0 |
2 | Vlijmense Boys JO13-1G | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 36 | 14 | 22 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 35 | 17 | 18 | 0 |
4 | DSC JO13-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 38 | 32 | 6 | 0 |
5 | Woudrichem JO13-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 33 | 32 | 1 | 0 |
6 | Sparta'30 JO13-1G | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 23 | 33 | -10 | 0 |
7 | Helvoirt JO13-2 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 30 | 43 | -13 | 0 |
8 | ST Alem/RKVSC JO13-1G | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 19 | 30 | -11 | 0 |
9 | RKDVC JO13-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 21 | 32 | -11 | 0 |
10 | WSC JO13-4 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 37 | 49 | -12 | 0 |
11 | Kerkwijk JO13-1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 26 | 31 | -5 | 0 |
12 | Haarsteeg JO13-2 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 19 | 46 | -27 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WSC JO13-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 20 | 0 | 20 | 0 |
2 | RKDVC JO13-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 11 | -2 | 0 |
3 | Haarsteeg JO13-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 10 | 0 | 0 |
4 | SSC'55 JO13-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 22 | -18 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilhelmina'26 JO13-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 75 | 22 | 53 | 0 |
2 | Zwaluw VFC JO13-3 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 38 | 12 | 26 | 0 |
3 | OJC ROSMALEN JO13-4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 25 | 18 | 7 | 0 |
4 | Nevelo JO13-1 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 39 | 6 | 33 | 0 |
5 | Jan van Arckel JO13-1 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 33 | 24 | 9 | 0 |
6 | Taxandria JO13-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 41 | 34 | 7 | 0 |
7 | SCG'18 JO13-3 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 23 | 26 | -3 | 0 |
8 | Haarsteeg JO13-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 21 | 39 | -18 | 0 |
9 | Essche Boys JO13-1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 31 | 37 | -6 | 0 |
10 | Maliskamp JO13-2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 20 | 50 | -30 | 0 |
11 | Boxtel JO13-2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 13 | 60 | -47 | 0 |
12 | BMC JO13-2 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 12 | 43 | -31 | 0 |