0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Senioren - Haarsteeg 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Joost Alosery | |||||||
Joris van den Besselaar | |||||||
Marijn Eikhoudt | |||||||
Robin van Esch | |||||||
Rick van de Griendt | |||||||
Lars Habraken | |||||||
Roel van Korven | |||||||
Jarno Pulles | |||||||
Mathieu Schellekens | |||||||
Dave Treuren | |||||||
Bjorn van den Wildenberg | |||||||
Bas van Zandwijk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Wesley van Oort | Assistent-scheidsrechter | ||||||
Kees van Vugt | Leider | ||||||
Wouter de Bonth | Verzorger | ||||||
Stefan van Heist | Verzorger | ||||||
Joop Kipping | Verzorger |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 06-05-2018 14:30 | Schijndel/DE WIT 1 | FC Engelen 1 | 24422 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Haarsteeg 1 | Avanti'31 1 | 22145 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | RKDVC 1 | Nieuwkuijk 1 | 22951 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | ODC 1 | Sint Michielsgestel 1 | 24114 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Real Lunet 1 | Taxandria 1 | 24569 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Zwaluw VFC 1 | 24283 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 14:30 | BMC 1 | Wilhelmina 1 | 22780 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 14:00 | FC Engelen 1 | ODC 1 | 23296 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Real Lunet 1 | 24573 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 14:30 | Taxandria 1 | Haarsteeg 1 | 23221 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Taxandria 1 | Wilhelmina 1 | 24338 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Zwaluw VFC 1 | 22124 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Real Lunet 1 | Vlijmense Boys 1 | 24144 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | BMC 1 | Schijndel/DE WIT 1 | 23172 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Haarsteeg 1 | ODC 1 | 23966 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | RKDVC 1 | St Mich.Gestel 1 | 24582 | 0-0 | ||
C | 22-04-2018 14:30 | Avanti'31 1 | FC Engelen 1 | 22027 | 0-0 | ||
C | 19-04-2018 20:00 | Schijndel/DE WIT 1 | Taxandria 1 | 23915 | 0-0 | ||
C | 19-04-2018 18:45 | Nieuwkuijk 1 | Avanti'31 1 | 21673 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | Haarsteeg 1 | RKDVC 1 | 21377 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | ODC 1 | Nieuwkuijk 1 | 21817 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Taxandria 1 | 23033 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | BMC 1 | Real Lunet 1 | 22604 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | Wilhelmina 1 | FC Engelen 1 | 21478 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 14:30 | Zwaluw VFC 1 | St Mich.Gestel 1 | 24710 | 0-0 | ||
C | 14-04-2018 19:00 | Schijndel/DE WIT 1 | Avanti'31 1 | 23320 | 0-0 | ||
C | 12-04-2018 18:30 | Nieuwkuijk 1 | FC Engelen 1 | 24435 | 0-0 | ||
C | 12-04-2018 19:00 | Wilhelmina 1 | Haarsteeg 1 | 23890 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Taxandria 1 | ODC 1 | 21946 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | St Mich.Gestel 1 | Vlijmense Boys 1 | 23514 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Real Lunet 1 | RKDVC 1 | 22605 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Wilhelmina 1 | Schijndel/DE WIT 1 | 21551 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Avanti'31 1 | BMC 1 | 22416 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Haarsteeg 1 | 22905 | 0-0 | ||
C | 08-04-2018 14:00 | FC Engelen 1 | Zwaluw VFC 1 | 24686 | 0-0 | ||
C | 05-04-2018 19:30 | BMC 1 | Nieuwkuijk 1 | 141389 | 2-2 | ||
C | 02-04-2018 14:30 | Avanti'31 1 | Taxandria 1 | 22476 | 3-0 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | RKDVC 1 | Zwaluw VFC 1 | 24360 | 0-1 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | Real Lunet 1 | Wilhelmina 1 | 23082 | 5-1 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Sint Michielsgestel 1 | 21367 | 2-2 | ||
C | 01-04-2018 14:30 | Haarsteeg 1 | FC Engelen 1 | 23589 | 1-3 | ||
C | 31-03-2018 19:00 | BMC 1 | Vlijmense Boys 1 | 23054 | 5-1 | ||
C | 29-03-2018 19:30 | ODC 1 | Schijndel/DE WIT 1 | 23759 | 0-3 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Schijndel/DE WIT 1 | RKDVC 1 | 22698 | 1-0 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Wilhelmina 1 | Nieuwkuijk 1 | 24337 | 3-2 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Sint Michielsgestel 1 | Avanti'31 1 | 23800 | 1-0 | ||
C | 25-03-2018 14:00 | FC Engelen 1 | Real Lunet 1 | 23216 | 1-4 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Vlijmense Boys 1 | ODC 1 | 21568 | 1-1 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Taxandria 1 | BMC 1 | 21461 | 3-4 | ||
C | 25-03-2018 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Haarsteeg 1 | 22198 | 5-2 | ||
C | 18-03-2018 14:30 | BMC 1 | Zwaluw VFC 1 | 24270 | 1-1 | ||
C | 18-03-2018 14:30 | Real Lunet 1 | Sint Michielsgestel 1 | 23381 | 2-2 | ||
C | 18-03-2018 14:30 | RKDVC 1 | FC Engelen 1 | 23816 | 3-2 | ||
C | 18-03-2018 14:30 | ODC 1 | Wilhelmina 1 | 22850 | 8-1 | ||
C | 18-03-2018 14:30 | Haarsteeg 1 | Vlijmense Boys 1 | 24182 | 0-0 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Schijndel/DE WIT 1 | 22505 | 1-0 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Wilhelmina 1 | RKDVC 1 | 21462 | 0-2 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Taxandria 1 | Nieuwkuijk 1 | 24510 | 2-1 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Zwaluw VFC 1 | ODC 1 | 21400 | 1-1 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Sint Michielsgestel 1 | Haarsteeg 1 | 22407 | 1-2 | ||
C | 11-03-2018 14:30 | Avanti'31 1 | Real Lunet 1 | 23922 | 2-2 | ||
C | 11-03-2018 14:00 | FC Engelen 1 | BMC 1 | 22624 | 1-1 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Avanti'31 1 | RKDVC 1 | 23140 | 2-0 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Sint Michielsgestel 1 | BMC 1 | 23238 | 0-2 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Schijndel/DE WIT 1 | 21703 | 2-1 | ||
C | 25-02-2018 14:30 | Wilhelmina 1 | Vlijmense Boys 1 | 22039 | 2-7 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | RKDVC 1 | ODC 1 | 22466 | 0-3 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Sint Michielsgestel 1 | Wilhelmina 1 | 21708 | 2-0 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Haarsteeg 1 | BMC 1 | 24545 | 3-4 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Nieuwkuijk 1 | Vlijmense Boys 1 | 22756 | 1-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Avanti'31 1 | Zwaluw VFC 1 | 22256 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Real Lunet 1 | Schijndel/DE WIT 1 | 22283 | 3-1 | ||
C | 18-02-2018 14:30 | Taxandria 1 | FC Engelen 1 | 21590 | 1-1 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | Haarsteeg 1 | Real Lunet 1 | 24544 | 1-5 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | RKDVC 1 | Taxandria 1 | 24035 | 3-1 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | ODC 1 | Avanti'31 1 | 21512 | 1-2 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | BMC 1 | Nieuwkuijk 1 | 22973 | 2-2 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | Schijndel/DE WIT 1 | Sint Michielsgestel 1 | 22097 | 0-1 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Wilhelmina 1 | 21679 | 3-1 | ||
C | 04-02-2018 14:30 | Vlijmense Boys 1 | FC Engelen 1 | 22683 | 3-2 | ||
C | 28-01-2018 14:00 | FC Engelen 1 | Wilhelmina 1 | 22075 | 2-2 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Real Lunet 1 | BMC 1 | 23325 | 3-0 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Nieuwkuijk 1 | ODC 1 | 23393 | 2-0 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Avanti'31 1 | Schijndel/DE WIT 1 | 22700 | 1-0 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Sint Michielsgestel 1 | Zwaluw VFC 1 | 22402 | 4-2 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | RKDVC 1 | Haarsteeg 1 | 22981 | 1-2 | ||
C | 28-01-2018 14:30 | Taxandria 1 | Vlijmense Boys 1 | 21738 | 3-2 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | Vlijmense Boys 1 | Avanti'31 1 | 21764 | 1-3 | ||
C | 17-12-2017 14:00 | FC Engelen 1 | Sint Michielsgestel 1 | 23953 | 4-0 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | Schijndel/DE WIT 1 | Nieuwkuijk 1 | 22617 | 0-0 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | BMC 1 | RKDVC 1 | 23969 | 5-2 | ||
C | 17-12-2017 14:15 | Zwaluw VFC 1 | Taxandria 1 | 23304 | 4-2 | ||
C | 16-12-2017 19:00 | ODC 1 | Real Lunet 1 | 22961 | 2-1 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Vlijmense Boys 1 | Real Lunet 1 | 24618 | 1-6 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Schijndel/DE WIT 1 | BMC 1 | 23241 | 0-2 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | ODC 1 | Haarsteeg 1 | 24526 | 1-4 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Zwaluw VFC 1 | Nieuwkuijk 1 | 21477 | 2-1 | ||
C | 03-12-2017 14:30 | Sint Michielsgestel 1 | RKDVC 1 | 22245 | 1-4 | ||
C | 03-12-2017 14:00 | FC Engelen 1 | Avanti'31 1 | 21792 | 0-1 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Avanti'31 1 | Wilhelmina 1 | 24061 | 6-2 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Taxandria 1 | Sint Michielsgestel 1 | 21694 | 2-1 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | BMC 1 | ODC 1 | 24504 | 3-2 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | RKDVC 1 | Vlijmense Boys 1 | 21645 | 2-0 | ||
C | 26-11-2017 14:30 | Haarsteeg 1 | Schijndel/DE WIT 1 | 23143 | 3-1 | ||
C | 25-11-2017 19:00 | Real Lunet 1 | Zwaluw VFC 1 | 23793 | 4-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Lunet 1 | 26 | 17 | 8 | 1 | 59 | 77 | 24 | 53 | 0 |
2 | Avanti'31 1 | 26 | 17 | 4 | 5 | 55 | 51 | 25 | 26 | 0 |
3 | BMC 1 | 26 | 14 | 7 | 5 | 49 | 60 | 41 | 19 | 0 |
4 | FC Engelen 1 | 26 | 14 | 3 | 9 | 45 | 65 | 44 | 21 | 0 |
5 | Zwaluw VFC 1 | 26 | 12 | 6 | 8 | 42 | 54 | 49 | 5 | 0 |
6 | ODC 1 | 26 | 13 | 2 | 11 | 41 | 59 | 37 | 22 | 0 |
7 | RKDVC 1 | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 42 | 36 | 6 | 0 |
8 | Vlijmense Boys 1 | 26 | 9 | 4 | 13 | 31 | 53 | 63 | -10 | 0 |
9 | Taxandria 1 | 26 | 9 | 4 | 13 | 31 | 42 | 73 | -31 | 0 |
10 | Sint Michielsgestel 1 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 32 | 48 | -16 | 0 |
11 | Haarsteeg 1 | 26 | 7 | 5 | 14 | 26 | 43 | 59 | -16 | 0 |
12 | Nieuwkuijk 1 | 26 | 6 | 7 | 13 | 25 | 47 | 62 | -15 | 0 |
13 | Schijndel/DE WIT 1 | 26 | 7 | 3 | 16 | 24 | 34 | 55 | -21 | 0 |
14 | Wilhelmina 1 | 26 | 5 | 2 | 19 | 17 | 29 | 72 | -43 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESK 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 7 | 1 | 6 | 0 |
2 | GDC 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 |
3 | Haarsteeg 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 0 |
4 | PSV 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 8 | -7 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | trainer | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:30 | Veld 4 | KK 1A | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|